Personalize (7.x-1.0-beta9) - en to hy translation catalogue (30 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Action
hy: Գործողություն

en: Block title
hy: Բլոկի վերնագիր

en: The title of the block as shown to the user.
hy: Բլոկի անվանումը ինչպես ցույց է տրված օգտատերին

en: Advanced options
hy: Մանրամասն ընտրանք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Block
hy: Բլոկ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Allowed HTML tags
hy: Թույլատրվող HTML թեգերը

en: Info
hy: Ինֆո

en: Block description
hy: Բլոկի նկարագրություն

en: Blocks
hy: Բլոկներ
