Personalize (7.x-1.0-rc10) - en to et translation catalogue (59 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Pages
et: Lehed

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Action
et: Tegevus

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: The title of the block as shown to the user.
et: Kasutajatele nähtav ploki pealkiri.

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Add new
et: Lisa uus

en: Text
et: Tekst

en: Add another
et: Lisa veel üks

en: Options
et: Valikud

en: All
et: Kõik

en: Done
et: Valmis

en: Block
et: Plokk

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Normal
et: Tavaline

en: Advanced
et: Täpsem

en: General
et: Üldine

en: Start
et: Algus

en: Clone
et: Klooni

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Operation
et: Operatsioon

en: minutes
et: minutit

en: Change
et: Muutmine

en: Allowed HTML tags
et: Lubatud HTML-märgendid

en: Revert
et: Lähtesta

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Testing
et: Testimine

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Blocks
et: Plokid

en: Block body
et: Ploki sisu

en: The content of the block as shown to the user.
et: Ploki sisu nii, nagu kasutaja seda näeb.

en: Context
et: Kontekst

en: contains
et: sisaldab

en: Report
et: Teavita

en: Campaign
et: Kampaania

en: Add a class
et: Lisa klass

en: ends with
et: lõpeb

en: Pause
et: Peata

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Elements
et: Elemendid

en: Ensure that each block description is unique.
et: Kontrolli, et iga ploki kirjeldus oleks unikaalne.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
et: Ploki kirjeldus, kuvatud  <a href="@overview">Plokkide administreerimise leheküljel</a>.

en: Personalization
et: Personaliseerimine
