Personalize (7.x-1.0-rc10) - en to sq translation catalogue (31 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Action
sq: Veprimi

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: The title of the block as shown to the user.
sq: Titulli i bllokut, sikurse do t'i shfaqet përdoruesit.

en: Advanced options
sq: Opsionet e detajuara

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: Block
sq: Bllokuar

en: Operation
sq: Veprimi

en: Allowed HTML tags
sq: Tags e lejuar HTML

en: Revert
sq: Rikthe

en: Block description
sq: Përshkrimi i bllokut

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Block body
sq: Trupi i bllokut

en: The content of the block as shown to the user.
sq: Përmbajtja e bllokut, sikurse do t'i shfaqet përdoruesit.

en: Context
sq: Konteksti
