Personalize (7.x-1.0-rc13) - en to ku translation catalogue (38 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Action
ku: کردار

en: Block title
ku: ناونیشانی بلۆک

en: The title of the block as shown to the user.
ku: ناونیشانی بلۆک بەو شێوەیەی کە بۆ میوانانی ماڵپەڕ دەردەکەوێت.

en: Advanced options
ku: هەڵبژاردنە ئاڵۆزەکان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Export
ku: هه‌ناردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: All
ku: هەموو

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Block
ku: بلۆک

en: Overridden
ku: پشتگوێ خراوە

en: General
ku: گشتی

en: Operation
ku: کردار

en: Allowed HTML tags
ku: تاگەکانی هـ.ت.م.ل. ـی ڕێگاپێدراو

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Info
ku: زانیاری

en: Testing
ku: تاقیکردنەوە

en: Block description
ku: دەربارەی بلۆک

en: Blocks
ku: بلۆکەکان

en: Block body
ku: ناوەڕۆکی بلۆک

en: The content of the block as shown to the user.
ku: ناوه‌ڕۆکی بلۆک بەو شێوەیەی کە پیشانی میوانان دەدرێت

en: Context
ku: شوێن لە ڕستەدا
