Personalize (7.x-1.0-rc2) - en to km translation catalogue (42 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Pages
km: ទំព័រ

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Remove
km: យកចេញ

en: Action
km: អំពើ

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: The title of the block as shown to the user.
km: ចំណង​ជើង​ប្លុក​ដូច​ដែល​បាន​​បង្ហាញ​អ្នក​ប្រើ ។

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Options
km: ជម្រើស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Done
km: ធ្វើ​រួច

en: Block
km: ប្លុក

en: Overridden
km: បាន​បដិសេធ

en: General
km: ទូទៅ​

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Allowed HTML tags
km: ស្លាក HTML ដែល​អនុញ្ញាត

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Testing
km: ការ​សាក​ល្បង

en: Block description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា​អំពី​ប្លុក

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Block body
km: តួ​របស់​ប្លុក

en: The content of the block as shown to the user.
km: មាតិកា​របស់​ប្លុក​ដូច​ដែល​បាន​​​បង្ហាញ​ដល់​​អ្នកប្រើ ។

en: Context
km: បរិបទ

en: Ensure that each block description is unique.
km: ប្រាកដ​ថា​សេចក្តី​ពិពណ៌នា​ប្លុក​នីមួយ​ៗ​មាន​តែ​មួយ ។

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
km: សេចក្តី​ពិពណ៌នា​សង្ខេប​អំពី​ប្លុក​របស់​អ្នក​ ។ ត្រូវ​បាន​ប្រើ​នៅ​លើ​ <a href="@overview">ទំព័រ​គ្រប់​គ្រង​ប្លុក</a> ។

en: Personalization
km: ការ​តម្រូវ​តាម​បុគ្គល
