Personalize (7.x-1.0-rc7) - en to oc translation catalogue (54 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Pages
oc: Paginas

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Action
oc: Accion

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: The title of the block as shown to the user.
oc: Lo títol del blòt tal coma es afichat a l'utilizaire

en: Advanced options
oc: Opcions avançadas

en: Edit
oc: Modificar

en: Test
oc: Testar

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Add new
oc: Apondre novèl

en: Text
oc: Tèxte

en: Options
oc: Opcions

en: All
oc: Tot

en: Done
oc: Acabat

en: Block
oc: Blòt

en: Overridden
oc: Espotit

en: Advanced
oc: Avançat

en: Clone
oc: Clonar

en: Operation
oc: Operacion

en: minutes
oc: minutas

en: Change
oc: Modificar

en: Allowed HTML tags
oc: Balisas HTML autorizadas

en: equals
oc: egala

en: Revert
oc: Restablir

en: All pages
oc: Totas las paginas

en: Testing
oc: Tèst

en: Resume
oc: Reprendre

en: Block description
oc: Descripcion del blòt

en: Blocks
oc: Blòts

en: Block body
oc: Còs del blòt

en: The content of the block as shown to the user.
oc: Lo contengut del blòt vist per l'utilizaire.

en: Context
oc: Contèxte

en: Add context
oc: Apondre un contèxte

en: contains
oc: cont=en

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: ends with
oc: se termine per

en: Administrative title
oc: Títol per l'administracion

en: Ensure that each block description is unique.
oc: Asseguratz-vos que cada descripcion de blòt es unica.

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
oc: Una brèva descripcion de vòstre blòt serà represa sus la <a href="@overview">pagina d'administracion dels blòts</a>.

en: Personalization
oc: Personalizacion

en: starts with
oc: commence per
