Personalize (7.x-1.0-rc9) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: All
ht: Tout

en: Block
ht: Blòk

en: Block description
ht: Deskripsyon blòk
