Personalize (7.x-2.0-beta9) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: Weight
ky: Салмагы

en: edit
ky: түзөт

en: Save
ky: Сактоо
