Plato Típico (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (428 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: user
az: İstifadəçi

en: Pages
az: Səhifələr

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Create a new user account.
az: Yeni istifadəçi hesabı yaradın.

en: Request new password via e-mail.
az: Email vasitəsilə yeni şifrəni sifariş et

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: E-mail
az: E-poçt

en: Approve
az: Təsdiq edin

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Email address
az: Epoçt ünvanı

en: Development
az: Develop

en: Group
az: Qrup

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Replies
az: Cavablar

en: Closed
az: Bağlıdır

en: yes
az: bəli

en: List
az: Siyahı

en: Subject
az: Mövzu

en: closed
az: bağlıdır

en: Actions
az: Tədbirlər

en: disabled
az: söndürülüb

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: RSS feed
az: RSS

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Explanation or submission guidelines
az: İzah və ya təqdimetmə qaydaları

en: Article
az: Məqalə

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: not verified
az: yoxlanılmayıb

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: new
az: yeni

en: error
az: səhv

en: Tags
az: Teqlər

en: Block title
az: Blok başlığı

en: The title of the block as shown to the user.
az: İstifadəçiyə göstərildiyi kimi blokun başlığı.

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: Homepage
az: Əsas səhifə

en: Home page
az: Əsas səhifə

en: Download
az: Yüklə

en: Version
az: Versiya

en: view
az: görünüş

en: updated
az: yeniləndi

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: File information
az: Fayl məlumatı

en: File
az: Fayl

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Release notes
az: Reliz haqqında məlumat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: None
az: Yoxdur

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Number
az: Rəqəm

en: Message
az: Mesaj

en: No log messages available.
az: Heç bir jurnal mesajı əlçatan deyil.

en: Password
az: Parol

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Types
az: Tiplər

en: Required
az: Tələb olunur

en: root
az: əsas

en: Parent
az: Valideyn

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
az: Verilmiş səviyyədə səhifələr əvvəlcə çəkiyə, sonra isə başlığa görə sıralanır.

en: none
az: yoxdur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Add container
az: konteyner əlavə et

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit container
az: konteyneri redaktə et

en: edit
az: redaktə et

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Import
az: İmport

en: Book
az: kitab

en: Export
az: Eksport

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Field
az: Sahə

en: Outline
az: Kontur

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Session opened for %name.
az: %name üçün sessiya açıldı.

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Update
az: Yeniləmə

en: Open
az: Aç

en: Sunday
az: Bazar günü

en: Monday
az: Bazar ertəsi

en: Tuesday
az: Çərşənbə axşamı

en: Wednesday
az: Çərşənbə

en: Thursday
az: Cümə axşamı

en: Friday
az: Cümə

en: Saturday
az: Şənbə

en: Core
az: Nüvə

en: Time
az: Vaxt

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: Path
az: Yol

en: Filename
az: Fayl adı

en: Vocabularies
az: Lüğətlər

en: Modules
az: Modullar

en: Clear index
az: İndeksi sil

en: General discussion
az: Ümumi müzakirə

en: Forum name
az: Forum adı

en: Refresh
az: Yenilə

en: Anchor
az: Lövbər

en: Display
az: Monitor

en: Menu
az: Menyu

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: Teaser
az: Tizer

en: never
az: heç vaxt

en: mail
az: poçt

en: Updated
az: Yeniləndi

en: actions
az: əməllər

en: Text
az: Mətn

en: aggregator
az: aqreqator

en: Update interval
az: Yeniləmə intervalı

en: The fully-qualified URL of the feed.
az: Lentin tam uyğun URL-i.

en: Add forum
az: Forum əlavə et

en: Add term
az: Termin əlavə et

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Keywords
az: Açar söz

en: Preview comment
az: Şərhi önizləyin

en: Statistics
az: Statistika

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: You are not authorized to access this page.
az: Sizin bu səhifəyə daxil olmaq icazəniz yoxdur.

en: Unknown
az: Naməlum

en: Attachment
az: Qoşma

en: n/a
az: yox

en: Upload
az: Yükləmə

en: Picture
az: Şəkil

en: Database type
az: Məlumatlar bazası tipi

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: action
az: hərəkət

en: Continue
az: Davam et

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Files
az: Fayllar

en: file
az: fayl

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Error
az: Səhv

en: Options
az: Seçimlər

en: Contact
az: Kontakt

en: no
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material

en: Sent email to %recipient
az: %recipient e-poçt göndərildi

en: The subject of the message.
az: Mesajın mövzusu.

en: Create
az: Yaradıldı

en: Parent item
az: Valideyn element

en: Add child page
az: Vərəsə səhifə əlavə et

en: Printer-friendly version
az: Printer üçün uyğun versiya

en: Content type for child pages
az: Vərəsə səhifələr üçün məzmun növü

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Remove from outline
az: Konturdan silin

en: Unknown export format.
az: Naməlum ixrac formatı.

en: All
az: Hammısı

en: Active
az: Aktiv

en: Last post
az: Son post

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Year
az: İl

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Add block
az: Blok əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: 1 hour | @count hours
az[0]: 1 saat
az[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
az[0]: 1 gün
az[1]: @count gün

en: Configuration saved.
az: Konfiqurasiya yadda saxlandı.

en: Taxonomy terms
az: Taksanomiya terminləri

en: Logo
az: loqo

en: Site name
az: Sayt adı

en: Site slogan
az: Sayt sloqanı

en: Good
az: Yaxşı

en: Available updates
az: Mövcud yeniləmələr

en: Manual update check
az: Seçimli yeniləmə yoxlaması

en: Never
az: Heç vaxt

en: Check manually
az: Özün seç

en: Up to date
az: Bu günə qədər

en: Update available
az: Yeniləmə mövcuddur

en: Drupal core update status
az: Drupal nüvə yeniləmə statusu

en: Out of date
az: Vaxtı keçmiş

en: Header
az: Başlıq

en: Left sidebar
az: Sol hissə

en: Right sidebar
az: Sağ hissə

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Inline
az: Xətdə

en: Recipients
az: Qəbul edənlər

en: Selected
az: Seçildi

en: Your name
az: Adınız

en: Menu link
az: Menyu linki

en: To
az: Kimə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Visibility
az: Görünüş

en: Roles
az: Rollar

en: Revision ID
az: Reviziya ID

en: Comment
az: Şərh

en: Comment ID
az: Şərh İD-si

en: Hostname
az: Host adı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Signature
az: İmza

en: Location
az: Məkan

en: Locale
az: Yerli

en: Title field label
az: Başlıq sahəsi labeli

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Sticky at top of lists
az: Siyahıların başına yapışdır

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: File name
az: Fayl adı

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Vocabulary ID
az: Lüğət İD-si

en: Vocabulary name
az: Lüğət adı

en: Term ID
az: Termin İD-si

en: Role name
az: Rol adı

en: Last access
az: Son icazə

en: Last login
az: Son loqin

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Severity
az: Ciddilik

en: Field name
az: Sahə adı

en: Field type
az: Sahə tipi

en: Global settings
az: Qlobal parametrlər

en: Widget type
az: Vidjet tipi

en: Count
az: Say

en: Overridden
az: Əvəz edildi

en: Set name
az: Ad təyin edin

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Heading
az: Başlıq

en: Search settings
az: Axtarış parametrləri

en: Mode
az: Rejim

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: blocked
az: bloklanıb

en: active
az: aktiv

en: N/A
az: Yox

en: Items
az: Elementlər

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: Nodes
az: Materiallar

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Performance
az: Performans

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Maximum
az: Maksimum

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Medium
az: Orta

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Caching
az: Keşlənib

en: Month
az: Ay

en: Details
az: Detallar

en: Widget
az: Vidcet

en: Last reply
az: Son cavab

en: System
az: Sistem

en: Domain
az: Domen

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Enter a valid username.
az: Düzgün istifadəçi adı daxil edin.

en: Owner
az: Sahib

en: Recipient
az: Alıcı

en: Add a role to the selected users
az: Seçilmiş istifadəçilərə rol əlavə edin

en: Remove a role from the selected users
az: Seçilmiş istifadəçilərdən rolu silin

en: node
az: material

en: Administer content
az: Məzmunu idarə edin

en: General
az: Əsas

en: Egypt
az: Misir

en: Namibia
az: Namibiya

en: Israel
az: İsrail

en: Iran
az: İran

en: New Zealand
az: Yeni Zelandiya

en: Tonga
az: Tonqa

en: Cuba
az: Kuba

en: Brazil
az: Braziliya

en: Chile
az: Çili

en: Paraguay
az: Paraqvay

en: Jamaica
az: Yamayka

en: Japan
az: Yaponiya

en: Libya
az: Liviya

en: Poland
az: Polşa

en: Portugal
az: Portuqaliya

en: Singapore
az: Sinqapur

en: Day
az: Gün

en: Table
az: Cədvəl

en: Mon
az: Bazar ertəsi

en: Tue
az: Çərşənbə axşamı

en: Wed
az: Çərşənbə

en: Thu
az: Cümə axşamı

en: Fri
az: Cümə

en: Sat
az: Şənbə

en: Sun
az: Bazar

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Background color
az: Arxa rəng

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Basic
az: Əsas

en: Color
az: Rəng

en: Appearance
az: Görünüş

en: Role
az: Rollar

en: User login
az: Loqin

en: Log in
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: String
az: Mətn

en: Users
az: İstifadəçilər

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Referrer
az: İstinad edən

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
az: @site hazırda təmirdədir. Tezliklə qayıtmalıyıq. Səbr etdiyiniz üçün təşəkkürlər.

en: Default front page
az: Defolt əsas səhifə

en: Maximum length
az: Maksimum uzunluq

en: Rows
az: Sıralar

en: Anonymous
az: Anonim

en: Uninstall
az: Silin

en: Install
az: Yükləmek

en: Optional
az: Ehtiyacsız

en: Recent comments
az: Son şərhlər

en: Integer
az: Tam

en: IP Address
az: İP ünvan

en: The comment and all its replies have been deleted.
az: Şərh və onun bütün cavabları silindi.

en: Preformatted
az: Əvvəlcədən formatlanmış

en: Anonymous users
az: Anonim istifadəçilər

en: Clear cache
az: Keşi təmizlə

en: Save settings
az: Parametrləri yadda saxlayın

en: Session closed for %name.
az: %name üçün sessiya bağlandı.

en: Tracker
az: İzləyici

en: Germany
az: Almaniya

en: Default language
az: Defolt dil

en: Afghanistan
az: Əfqanıstan

en: Albania
az: Albaniya

en: Algeria
az: Əlcəzair

en: American Samoa
az: Amerika Samoası

en: Angola
az: Anqola

en: Antarctica
az: Antarktida

en: Armenia
az: Ermənistan

en: Australia
az: Avstraliya

en: Austria
az: Avstriya

en: Azerbaijan
az: Azərbaycan

en: Bahamas
az: Baham adaları

en: Bahrain
az: Bəhreyn

en: Bangladesh
az: Banqladeş

en: Belarus
az: Belarusiya

en: Belgium
az: Belçika

en: Belize
az: Beliz

en: Bermuda
az: Bermud adaları

en: Bhutan
az: Butan

en: Bolivia
az: Boliviya

en: Botswana
az: Botsvana

en: Bouvet Island
az: Buvet adası

en: Brunei
az: Bruney

en: Bulgaria
az: Bolqarıstan

en: Cambodia
az: Kamboca

en: Cameroon
az: Kamerun

en: Canada
az: Kanada

en: Cayman Islands
az: Kayman adaları

en: Central African Republic
az: Mərkəzi Afrika Respublikası

en: Chad
az: Çad

en: China
az: Çin

en: Christmas Island
az: Milad adası

en: Cocos (Keeling) Islands
az: Kokos (Kiling) adaları

en: Colombia
az: Kolumbiya

en: Comoros
az: Komor adaları

en: Cook Islands
az: Kuk adaları

en: Costa Rica
az: Kosta Rika

en: Cyprus
az: Kipr

en: Denmark
az: Danimarka

en: Djibouti
az: Cibuti

en: Dominica
az: Dominika

en: Dominican Republic
az: Dominik respublikası

en: Ecuador
az: Ekvador

en: Equatorial Guinea
az: Ekvatorial Qvineya

en: Eritrea
az: Eritreya

en: Estonia
az: Estoniya

en: Ethiopia
az: Efiopiya

en: Faroe Islands
az: Farer adaları

en: Finland
az: Finlandiya

en: France
az: Fransa

en: French Guiana
az: Fransız Qvianası

en: French Polynesia
az: Fransız Polineziyası

en: Gabon
az: Qabon

en: Gambia
az: Qambiya

en: Georgia
az: Gürcüstan

en: Ghana
az: Qana

en: Gibraltar
az: Cəbəllütariq

en: Greece
az: Yunanıstan

en: Greenland
az: Qrenlandiya

en: Grenada
az: Qrenada

en: Kazakhstan
az: Qazaxıstan

en: Show
az: Göstər

en: Front page
az: Ana səhifə

en: Languages
az: Dillər

en: Hide
az: Gizlət

en: 1 year | @count years
az[0]: 1 il
az[1]: @count il

en: 1 week | @count weeks
az[0]: 1 həftə
az[1]: @count həftə

en: 1 min | @count min
az[0]: 1 dəqiqə
az[1]: @count dəqiqə

en: - Select -
az: - Seçin -

en: 1 month | @count months
az[0]: 1 ay
az[1]: @count ay

en: Next steps
az: Sonrakı addımlar
