PointCheckout for Drupal (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Mode
bn: মোড

en: Brazil
bn: ব্রাজিল

en: Poland
bn: পোল্যান্ড

en: Portugal
bn: পর্তুগাল

en: Germany
bn: জার্মানী

en: Belgium
bn: বেলজিয়াম

en: France
bn: ফ্রান্স

en: Italy
bn: ইতালি

en: Netherlands
bn: নেদারল্যান্ড

en: Russia
bn: রাশিয়া

en: Spain
bn: স্পেন

en: Switzerland
bn: সুইজারল্যান্ড

en: United Kingdom
bn: যুক্তরাজ্য

en: United States
bn: যুক্তরাষ্ট্র
