Printer, email and PDF versions (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (218 entries)

en: Show on every page except the listed pages.
pl: Pokaż na wszystkich stronach z wyjątkiem wypisanych.

en: Show on only the listed pages.
pl: Pokaż tylko na wypisanych stronach.

en: Reset to defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Subject
pl: Tytuł

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Link
pl: Odnośnik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Display a PDF version of this page.
pl: Wyświetl wersję PDF tej strony.

en: Options
pl: Opcje

en: Printer-friendly version
pl: Wersja do wydruku

en: Hourly threshold
pl: Wiadomości na godzinę

en: Your name
pl: Nazwisko lub pseudonim

en: Send e-mail
pl: Wyślij e-mail

en: Source URL
pl: Adres URL źródła

en: Logo URL
pl: Adres URL loga

en: Link text
pl: Treść odnośnika

en: Robots META tags
pl: META tagi robotów

en: Add noindex
pl: Dodaj noindex

en: Add nofollow
pl: Dodaj nofollow

en: Add noarchive
pl: Dodaj noarchive

en: Printer-friendly pages
pl: Strony przyjazne drukowaniu

en: Message Subject
pl: Temat wiadomości

en: Send to
pl: Wyślij do

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
pl: Wyświetlaj, jeśli poniższy kod PHP zwraca prawdę - <code>TRUE</code> (tryb PHP, tylko dla ekspertów).

en: Your e-mail
pl: Twój adres e-mail

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
pl: Adres każdej strony wprowadza się w osobnej linii, podając ścieżki w formacie Drupala. Znak "*" zastępuje dowolną ilość innych znaków. Przykłady ścieżek: <em>%blog</em> dla strony z blogami i <em>%blog-wildcard</em> dla wszystkich pojedynczych blogów użytkowników. %front oznacza stronę główną.

en: Printer-friendly
pl: Wersja do wydruku

en: Display a printer-friendly version of this page.
pl: Wyświetl wersję do wydruku tej strony.

en: Printer-friendly page link
pl: Odnośnik do wersji do wydruku

en: Printer-friendly URLs list
pl: Lista odnośników do drukowania

en: Open the printer-friendly version in a new window
pl: Otwórz wersję do wydruku w nowym oknie

en: Setting this option will make the printer-friendly version open in a new window/tab.
pl: Ustawienie tej opcji spowoduje otwieranie wersji do wydruku w nowym oknie/karcie.

en: Send to printer
pl: Wyślij do drukarki

en: Automatically calls the browser's print function when the printer-friendly version is displayed.
pl: Automatyczne odwołanie do funkcji drukowania w przeglądarce, w momencie otwarcia strony do wydruku.

en: Display source URL
pl: Wyświetl odnośnik do źródła

en: When this option is selected, the URL for the original page will be displayed at the bottom of the printer-friendly version.
pl: Odnośnik do oryginalnej strony zostaje dodany na dole wersji do wydruku.

en: Add current time/date to the source URL
pl: Dodaj aktualną datę i czas do odnośnika źródła

en: Display the current date and time in the Source URL line.
pl: Wyświetl aktualną datę i czas przy odnośniku do źródła.

en: Force use of node ID in source URL
pl: Wymuś użycie ID węzła w adresie URL do źródła

en: Drupal will attempt to use the page's defined alias in case there is one. To force the use of the fixed URL, activate this option.
pl: Drupal domyślnie używa aliasów adresów treści. Aby wymusić używanie przy wersji do wydruku oryginalnych adresów treści, aktywuj tą opcję.

en: Instruct robots to not index printer-friendly pages. Recommended for good search engine karma.
pl: Poinstruuj roboty, aby nie indeksowały wersji do wydruku. Zalecane dla poprawy wyników wyszukiwania w przeglądarkach.

en: Instruct robots to not follow outgoing links on printer-friendly pages.
pl: Poinstruuj roboty, aby nie podążały za odnośnikiem do wersji do wydruku

en: Non-standard tag to instruct search engines to not show a "Cached" link for your printer-friendly pages. Recognized by Googlebot.
pl: Niestandardowy znacznik, który poinstruuje roboty wyszukiwarek aby nie pokazywały odnośnika do kopii wersji do wydruku. Uznawane przez Googlebot.

en: Link style
pl: Styl odnośnika

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano tryb PHP, kod należy umieścić wewnątrz znaków %php. Warto wiedzieć, że uruchamianie niepoprawnie napisanego kodu PHP może spowodować całkowitą awarię witryny.

en: Print
pl: Drukuj

en: Your message
pl: Twoja wiadomość

en: Text only
pl: Tylko tekst

en: Common Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: If set, a list of the destination URLs for the page links will be displayed at the bottom of the page.
pl: Jeśli włączone, na dole wersji do wydruku zostaje wyświetlona lista odnośników zawartych w treści.

en: Include comments in printer-friendly version
pl: Dołącz komentarze do wersji do wydruku

en: When this option is active, user comments are also included in the printer-friendly version. Requires the comment module.
pl: Aktywacja tej opcji spowoduje dodanie do wersji do wydruku również komentarzy. Wymagany moduł comment.

en: New window method
pl: Metoda otwierania w nowym oknie

en: Use HTML target (does not validate as XHTML Strict)
pl: Za pomocą atrybutu target HTML'a (niezgodne ze standardem XHTML Strict)

en: Use Javascript (requires browser support)
pl: Za pomocą Javascript (wymagane wsparcie przeglądarki)

en: Choose the method used to open pages in a new window/tab.
pl: Wybierz metodę otwierania stron w nowym oknie/zakładce.

en: Logo options
pl: Opcje loga

en: Logo type
pl: Typ loga

en: None (Disabled)
pl: Brak (wyłączone)

en: Current theme's logo
pl: Logo bieżącej skórki

en: User-specified
pl: Określone przez użytkownika

en: Select the type of logo to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified location, insert the path or URL below.
pl: Wybierz typ loga do wyświetlenia na stronie w wersji do wydruku. W przypadku lokalizacji użytkownika, wprowadź poniżej ścieżkę lub adres URL.

en: Upload logo
pl: Wyślij logo

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
pl: Jeśli dostęp do plików na serwerze jest ograniczony, można skorzystać z tego pola do wysłania loga.

en: Footer options
pl: Opcje stopki

en: Footer type
pl: Typ stopki

en: Site's footer
pl: Stopka strony

en: Select the type of footer to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified footer, insert it below.
pl: Wybierz typ stopki wyświetlany na stronie w wersji do wydruku. W przypadku wybrania własnej stopki, wprowadź ją poniżej.

en: Web page options
pl: Opcje witryny

en: Links area
pl: Obszar odnośników

en: Content corner
pl: Narożnik zawartości

en: Choose the location of the link(s) to the printer-friendly page. The Links area is usually below the node content, whereas the Content corner is placed in the upper-right corner of the node content. Unselect all options to disable the link. Even if the link is disabled, you can still view the print version of a node by going to !path/nid where nid is the numeric id of the node.
pl: Wybierz lokalizację dla odnośnika (odnośników) do postaci strony do druku. Obszar odnośników jest zwykle położony poniżej zawartości, natomiast róg obszaru zawartości jest umiejscowiony w prawym górnym rogu zawartości strony. Odznaczenie wszystkich opcji wyłącza odnośnik. Nawet jeśli odnośnik jest wyłączony, nadal można obejrzeć postać stron do druku, udając się do lokalizacji !path/nid, gdzie nid oznacza numer identyfikacyjny strony.

en: Advanced link options
pl: Zaawansowane opcje odnośników

en: Icon only
pl: Tylko ikona

en: Icon and Text
pl: Ikona i tekst

en: Select the visual style of the link.
pl: Wybierz styl wyglądu odnośnika.

en: Link visibility
pl: Widoczność odnośnika

en: Link class
pl: Klasa odnośnika

en: This can be used by themers to change the link style or by jQuery modules to open in a new window (e.g. greybox or thickbox). Multiple classes can be specified, separated by spaces.
pl: Ta opcja może być użyta przez twórców skórek do zmiany stylu odnośnika lub przez moduły jQuery do otwierania nowego okna (np. greybox lub thickbox). Można zdefiniować wiele klas, oddzielając każdą nazwę znakiem spacji.

en: Show link in system (non-content) pages
pl: Pokaż odnośnik na stronach systemowych

en: Setting this option will add a printer-friendly version page link on pages created by Drupal or the enabled modules.
pl: Aktywowanie tej opcji spowoduje dodanie odnośnika do wersji do wydruku na stronach utworzonych przez Drupala oraz włączone moduły.

en: Published on %site_name
pl: Opublikowane na %site_name

en: retrieved on %date
pl: wygenerowano %date

en: Adds a printer-friendly version link to content and administrative pages.
pl: Dodaje odnośnik do wersji przyjaznej wydrukowi na stronach zawartości i administracji.

en: Web page
pl: Strona internetowa

en: Printer-friendly Page settings are available under !link
pl: Strona ustawień wersji do wydruku jest dostępna pod adresem !link.

en: Landscape
pl: Krajobraz

en: Portrait
pl: Portret

en: Message Content
pl: Treść wiadomości

en: Post new comment
pl: Dodaj nowy komentarz

en: No link
pl: Bez odnośnika

en: Send to friend
pl: Powiadom znajomego

en: Note that you can enable/disable the URL list for each content type individually from the !url.
pl: Zauważ, że możesz włączać/wyłączać listę URL indywidualnie dla każdego rodzaju zawartości, poprzez !url.

en: Content Types page
pl: Strona rodzajów zawartości

en: Use URL alias instead of node ID
pl: Używaj aliasu URL zamiast ID węzła

en: Enabling this will create the link using the URL alias instead of the node ID.
pl: Aktywacja tej opcji utworzy odnośnik za pomocą aliasu URL zamiast ID strony.

en: Link in book hierarchy nodes
pl: Odnośnik na stronach z hierarchią książkową

en: Book module link not modified
pl: Link modułu Book nie zmieniony

en: Current page and sub-pages
pl: Bieżąca strona i jej podstrony

en: Current page only
pl: Tylko bieżąca strona

en: Saving these strings will disable their translation via Drupal's language system. Use the reset button to return them to the original state.
pl: Zapisanie tego napisu spowoduje wyłączenie jego tłumaczenia w systemie tłumaczeń. Użyj przycisku resetowania, aby powrócić do oryginalnej postaci.

en: Text strings
pl: Łańcuchy tekstowe

en: Text used in the link to the printer-friendly version.
pl: Tekst użyty w odnośniku do wersji przyjaznej wydrukowi.

en: Printer, e-mail and PDF versions
pl: Wersja do wydruku, e-mail i PDF

en: Most printed
pl: Najczęściej drukowane

en: Show link
pl: Pokaż odnośnik

en: Show link in individual comments
pl: Pokaż odnośnik w poszczególnych komentarzach

en: Show Printer-friendly URLs list
pl: Pokaż listę odnośników przyjaznych drukowaniu

en: Send by e-mail options
pl: Opcje wysyłania za pomocą e-maila

en: Send by e-mail link
pl: Odnośnik do wysyłania e-mailem

en: Choose the location of the link(s) to the send by e-mail page. The Links area is usually below the node content, whereas the Content corner is placed in the upper-right corner of the node content. Unselect all options to disable the link. Even if the link is disabled, you can still send a node by e-mail by going to !path/nid where nid is the numeric id of the node.
pl: Wybierz lokalizację odnośnika/ów do strony służącej do wyłania strony prze e-mail. Obszar linków jest zazwyczaj poniżej głównej zawartości strony, podczas gdy narożnik treści w prawym górnym rogu głównej zawartości. Odznaczenie obu opcji spowoduje niewidoczność odnośnika. Nawet gdy link jest nieaktywny nadal możesz wyświetlić wersję e-mail poprzez adres !path/nid gdzie nid to ID strony (node).

en: Setting this option will add a send by e-mail link on pages created by Drupal or the enabled modules.
pl: Ustawienie tej opcji doda odnośnik do wysyłki przez e-mail do stron tworzonych przez Drupala lub do włączonych modułów.

en: The maximum number of e-mails a user can send per hour.
pl: Maksymalna liczba wiadomości, które użytkownik może wysłać w ciągu godziny.

en: Send only the teaser
pl: Wyślij tylko skrót

en: If selected, the default choice will be to send only the node's teaser instead of the full content.
pl: Jeśli zaznaczono, domyślnym wyborem będzie wysłanie tylko skrótu zawartości zamiast pełnej wersji.

en: Enable teaser/full mode choice
pl: Włącz wybór między skrótem a pełną treścią

en: If checked, the user will be able to choose between sending the full content or only the teaser at send time.
pl: Jeśli zaznaczone, użytkownik będzie mógł wybrać między wysyłaniem pełnej zawartości lub tylko jej skrótem.

en: Send e-mails using Job Queue
pl: Wyślij wiadomość używając stosując kolejkowanie zadań

en: Text used in the link to the send by-email form.
pl: Tekst użyty w odnośniku do wysyłania za pomocą e-mail.

en: !user has sent you a message from !site
pl: Użytkownik !user wysłał Ci wiadomość z !site

en: Message Preamble
pl: Preambuła wiadomości

en: Message from sender
pl: Wiadomość od nadawcy

en: Set the default contents of the message.
pl: Ustaw domyślną zawartość wiadomości.

en: Thank You Message
pl: Wiadomość z podziękowaniami

en: Thank you for spreading the word about !site.
pl: Dziękujemy za popularyzację strony !site.

en: This message will be displayed after the user successfully submits the form.
pl: Komunikat ten zostanie wyświetlony po udanym wysłaniu formularza przez użytkownika.

en: Enter multiple addresses separated by commas and/or different lines.
pl: Wprowadź wiele adresów rozdzielonych przecinkami lub każdy adres w osobnej lini

en: Page to be sent
pl: Strona do wysłania

en: View page
pl: Zobacz stronę

en: Clear form
pl: Wyczyść formularz

en: Someone
pl: Ktoś

en: an interesting site
pl: interesująca strona

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please reduce the number of recipients.
pl: Nie możesz wysłać więcej niż %number wiadomości na godzinę. Proszę zmniejszyć liczbę odbiorców.

en: print_mail: From %from
pl: print_mail: Od %from

en: %name [%from] sent %page to [%to]
pl: %name [%from] wysłał(a) %page do [%to]

en: Send page by e-mail
pl: Wyślij stronę poprzez e-mail

en: Most emailed
pl: Najczęściej przesyłanych przez email

en: Send by e-mail
pl: Wyślij poprzez e-mail

en: Send this page by e-mail.
pl: Wyślij tę stronę poprzez e-mail

en: Provides the capability to send the web page by e-mail
pl: Umożliwia wysyłanie strony przez e-mail

en: PDF options
pl: Opcje PDF

en: PDF generation tool
pl: Narzędzie do generowania PDF

en: This option selects the PDF generation tool being used by this module to create the PDF version.
pl: Dzięki tej opcji wybierzesz narzędzie, które posłuży do generowania PDF.

en: PDF version link
pl: Odnośnik do wersji PDF

en: Choose the location of the link(s) to the PDF version. The Links area is usually below the node content, whereas the Content corner is placed in the upper-right corner of the node content. Unselect all options to disable the link. Even if the link is disabled, you can still view the PDF version of a node by going to !path/nid where nid is the numeric id of the node.
pl: Wybierz lokalizację dla odnośnika (odnośników) do wersji PDF. Obszar odnośników jest zwykle położony poniżej zawartości, natomiast róg obszaru zawartości jest umiejscowiony w prawym górnym rogu zawartości strony. Odznaczenie wszystkich opcji wyłącza odnośnik. Nawet jeśli odnośnik jest wyłączony, nadal można obejrzeć wersję PDF, udając się do lokalizacji !path/nid, gdzie nid oznacza numer identyfikacyjny zawartości.

en: Setting this option will add a PDF version page link on pages created by Drupal or the enabled modules.
pl: Aktywowanie tej opcji spowoduje dodanie odnośnika do wersji PDF na stronach utworzonych przez Drupala oraz włączone moduły.

en: Open PDF in
pl: Otwórz PDF w

en: Same browser window
pl: Tym samym oknie przeglądarki

en: New browser window
pl: Nowym oknie przeglądarki

en: Save dialog
pl: Oknie zapisywania pliku

en: Select the desired method for opening the PDF in the user's browser.
pl: Wybierz metodę otwierania pliku PDF w przeglądarce.

en: Paper size
pl: Rozmiar papieru

en: Choose the paper size of the generated PDF.
pl: Wybierz rozmiar papieru dla generowanego dokumentu PDF.

en: Page orientation
pl: Orientacja strony

en: Choose the page orientation of the generated PDF.
pl: Wybierz orientację strony dla generowanego dokumentu PDF.

en: (TCPDF only) Set the font family to be used. Examples: %examples.
pl: (Tylko TCPDF) Ustaw rodzinę używanej czcionki. Przykłady: %examples.

en: CAUTION: TCPDF embeds the complete font in the generated PDF. If you're not using Unicode, then helvetica or times are safe choices that will keep the PDF small. Unicode fonts can increase the size of the PDF to the 1MB region.
pl: UWAGA: TCPDF umieszcza kompletną czcionkę w generowanym dokumencie. Jeśli używasz Unicode, to helvetica lub times są bezpiecznym rozwiązaniem i zapewnią niewielkie rozmiary generowanych dokumentów PDF. Czcionki Unicode mogą powiększyć rozmiar PDF-a nawet do 1MB.

en: (TCPDF only) Set the font size to be used for normal text. This is the base value for the scaling applied to other text styles.
pl: (tylko TCPDF) Ustaw rozmiar czcionki dla normalnego tekstu. To będzie podstawa do skalowania przez style tekstu.

en: wkhtmltopdf options
pl: Opcje wkhtmltopdf

en: PDF File Name
pl: Nazwa pliku PDF

en: If left empty the generated filename defaults to the node's path. Tokens may be used to build the filename (see following list). The .pdf extension will be appended automatically.
pl: Pozostawienie pustego miejsca powoduje utworzenie pliku o nazwie domyślnej ścieżki do zawartości. Można używać tokenów (lista poniżej). Rozszerzenie .pdf zostanie dodane automatycznie.

en: Replacement Patterns
pl: Wzorce zamienników

en: No PDF generation tool found! Please dowload a supported PHP PDF generation tool. Check this module's INSTALL.txt for more details.
pl: Nie znaleziono żadnego narzędzia do generowania PDF. Zainstaluj narzędzie do generowania PDF wspierane przez ten moduł. Więcej szczegółów znajdziesz w pliku INSTALL.txt.

en: No PDF tool selected
pl: Nie wybrano narzędzia PDF

en: Font size must be at least 1.
pl: Wielkość czcionki musi być większa od 1.

en: PDF version
pl: Wersja PDF

en: Text used in the link to the PDF version.
pl: Tekst użyty w odnośniku do wersji PDF.

en: Page !n of !total
pl: Strona !n z !total

en: Printer-friendly PDF
pl: Wersja do druku w PDF

en: Most PDFd
pl: Najczęściej zapisywane do PDF

en: Please configure it in the <a href="@url">PDF settings page</a>.
pl: Proszę skonfigurować na <a href="@url">stronie ustawień PDF</a>.

en: Adds the capability to export pages as PDF.
pl: Dodaje możliwość eksportu stron jako PDF.

en: Close window after sending to printer
pl: Zamknij okno po wysłaniu do drukarki

en: When the above options are enabled, this option will close the window after its contents are printed.
pl: Kiedy ta opcja jest włączona, okno z wersją do druku zostanie zamknięte po wydrukowaniu zawartości.

en: (wkhtmltopdf only) Set any additional options to be passed to the wkhtmltopdf executable. Tokens may be used in these options (see list below).
pl: (Tylko wkhtmltopdf) Ustaw dodatkowe opcje, które zostaną przekazane do skryptu wykonawczego wkhtmltopdf. Można używać tokenów (lista poniżej).

en: Custom Stylesheet
pl: Własny arkusz stylów

en: The path to your custom print cascading stylesheet, if any. The path provided must be relative to the base path. When none is specified, the default module CSS file is used.
pl: Ścieżka do pliku CSS zawierającego style dla wersji do wydruku. Wprowadzona ścieżka musi być relatywna do ścieżki bazowej. Jeśli nie zostanie ustawiona, zostanie użyty domyślny plik CSS.

en: Macros: %t (path to theme: "%theme")
pl: Makra: %t (ścieżka do skórki: "%theme")

en: Include named anchors in printer-friendly URLs list
pl: Dołącz nazwane kotwice na liście adresów URL wersji do wydruku

en: If set, the list of the URLs at the bottom of the page will include anchors links on the same page.
pl: Jeżeli ustawiono, lista adresów URL u dołu strony, będzie zawierać odnośniki (kotwice) na tej samej stronie.

en: File %file is not readable by the web server.
pl: Plik %file nie jest odczytywalny przez serwer.

en: Display printer-friendly link in teaser
pl: Wyświetl odnośnik wersji do druku w skrócie

en: Enabling this will display the link in teaser mode.
pl: Włączenie tej opcji wyświetli odnoścnik w trybie skrótu.

en: Display send by e-mail link in teaser
pl: Wyświetl odnośnik do wysyłania e-mailem w skrócie

en: Display link to the PDF version in teaser
pl: Wyświetl odnośnik do wersji PDF w skrócie

en: Auto-configure the PDF tool settings
pl: Automatyczna konfiguracja ustawień narzędzia do PDF

en: If you disable this option, the pdf tool settings must be configured manually. For TCDPF, edit the tcpdf/config/tcpdf_config.php file. For dompdf, edit the dompdf/dompdf_config.inc.php file.
pl: Po włączeniu tej opcji będzie konieczna zmiana ręcznie ustawień dla PDF. Dla TCDPF, edytuj plik tcpdf/config/tcpdf_config.php. Dla dompdf, edytuj plik dompdf/dompdf_config.inc.php.

en: Use dompdf's Unicode Mode
pl: Użyj trybu Unicode biblioteki dompdf

en: If enabled, dompdf's Unicode mode is used. If not, the module will attempt to convert some non-ASCII chars to ISO-8859-1.
pl: Aktywowanie tej opcji powoduje używanie trybu Unicode modułu dompdf. Jeżeli opcja jest wyłączona, moduł będzie próbował konwertować niektóre znaki spoza kodu ASCII do ISO-8859-1.

en: DOMPDF font cache directory
pl: Katalog pamięci podręcznej czcionek DOMPDF

en: Non-writable permissions
pl: Uprawnienia tylko do odczytu

en: You must change the %fontdir permissions to be writable, as dompdf requires write-access to that directory.
pl: Musisz zmienić uprawnienia %fontdir by był zapisywalny, ponieważ DOMPDF wymaga uprawnień do zapisu w tym katalogu.

en: Inline HTML
pl: HTML w linii

en: PDF generation library
pl: Biblioteka do generowania PDF

en: File not found
pl: Nie znaleziono pliku

en: The currently selected PDF generation library (%file) is no longer accessible.
pl: Aktualnie wybrana biblioteka do generowania PDFów (%file) nie jest już dostępna.

en: wkhtmltopdf library
pl: Biblioteka wkhtmltopdf

en: Non-executable permissions
pl: Niewykonywalne uprawnienia

en: You must modify the permissions of the wkhtmltopdf file (%file) to make it executable.
pl: Musisz zmienić uprawnienia pliku wkhtmltopdf (%file), aby uczynić go wykonywalnym.

en: Inline HTML with Attachment
pl: HTML w linii z załącznikiem

en: Plain Text with Attachment
pl: Zwykły tekst z załącznikiem

en: Administer the module
pl: Administrowanie modułem

en: Perform maintenance tasks for the print module.
pl: Wykonanie zadań konserwacyjnych dla modułu drukowania.

en: Node-specific configuration
pl: Konfiguracja specyficzna dla węzła

en: Enable access to the per-node settings.
pl: Włączenie dostępu do ustawień dla poszczególnej zawartości.

en: Access the printer-friendly page
pl: Dostęp do strony przyjaznej drukowaniu

en: View the printer-friendly pages and the links to them in the original pages.
pl: Wyświetlenie stron przyjaznych drukowaniu oraz odnośników do nich na stronach pierwotnych.

en: Form page title
pl: Tytuł strony formularza

en: Text used as the page title of the mail submission form. Requires a menu rebuild to apply.
pl: Tekst używany jako tytuł strony formularza wysyłki e-mail. Wymaga przebudowania menu, aby mógł być zastosowany.

en: Enable font subsetting
pl: Włącz podzbiory dla czcionki

en: (TCPDF only) Only embed those font characters that are actually used.  This can generates smaller PDF files but may significantly slow down processing.
pl: (Tylko TCPDF) Osadź tylko te znaki czcionki, które zostały faktycznie użyte. Ta opcja powoduje tworzenie mniejszych plików PDF, ale może spowolnić proces tworzenia dokumentu.

en: Access the PDF version
pl: Dostęp do wersji PDF

en: View the PDF versions and the links to them in the original pages.
pl: Przeglądanie wersji PDF i odnośników do nich na oryginalnych stronach.

en: TCPDF library
pl: Biblioteka TCPDF

en: TCPDF directory
pl: Katalog TCPDF
