Pushover (7.x-1.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Subject
az: Mövzu

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: High
az: Hündür

en: Low
az: Alçaq

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: Roles
az: Rollar
