Questions field (7.x-1.19) - en to nl translation catalogue (162 entries)

en: select
nl: selecteer

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Overview
nl: Overzicht

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Types
nl: Soorten

en: Multiple
nl: Meerdere

en: Required
nl: Verplicht

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Archives
nl: Archieven

en: Add
nl: Toevoegen

en: Format
nl: Opmaak

en: Display
nl: Weergeven

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Email
nl: E-mail

en: Options
nl: Opties

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
nl: Optioneel. In het menu zullen zwaardere onderdelen naar de bodem zakken en lichtere onderdelen hoger worden gepositioneerd.

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is not equal to
nl: Is niet gelijk aan

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Email format
nl: E-mailformat

en: Position
nl: Positie

en: Email Format
nl: E-mailformaat

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: show
nl: tonen

en: American Samoa
nl: Amerikaans Samoa

en: Georgia
nl: Georgië

en: Marshall Islands
nl: Marshalleilanden

en: Virgin Islands
nl: Maagdeneilanden

en: Countries
nl: Landen

en: Maxlength
nl: Maximale lengte

en: Reversed
nl: Omgekeerd

en: Documents
nl: Documenten

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
nl: Deze tekst wordt als toelichting onder dit besturingselement weergegeven.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
nl: Een korte beschrijving van het veld bedoeld om de gebruiker op weg te helpen.

en: Check this option if the user must enter a value.
nl: Selecteer deze optie als de gebruiker verplicht een waarde moet invullen.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
nl: Veldnaam %field_key is ongeldig. Alleen kleine letters, cijfers en "_" zijn toegestaan.

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: The default value of the field.
nl: Standaardwaarde van dit veld.

en: Width of the textfield.
nl: Breedte van het tekstvak

en: User email as default
nl: E-mailadres van ingelogde gebruiker als standaard gebruiken

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
nl: Als een gebruiker is ingelogd wordt in dit veld standaard zijn/haar geregistreerde e-mailadres ingevuld.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
nl: Veld alleen-lezen maken. Geschikt voor het instellen van een vaste standaardwaarde.

en: Questions
nl: Vragen

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
nl: Selecteer deze optie als de gebruiker meer dan één optie mag kiezen.

en: Listbox
nl: Keuzelijst

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
nl: Maakt het creëren van selectievakjes, keuzerondjes of keuzelijsten mogelijk.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
nl: Een groot tekstvak waarin meerdere regels tekst kunnen worden ingevoerd.

en: Basic textfield type.
nl: Standaard tekstvaktype.

en: Above
nl: Boven

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Validation
nl: Validatie

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count

en: Resizable
nl: Veldafmeting aanpasbaar

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Is not one of
nl: Is niet een van

en: Is one of
nl: Is een van

en: Delete the %name component?
nl: Besturingselement %name verwijderen?

en: Component %name deleted.
nl: Besturingselement %name is verwijderd.

en: Token values
nl: Tokenwaardes

en: Leaving blank will use the default size.
nl: Als u dit leeg laat, zal de standaardgrootte worden gebruikt.

en: Filesize (KB)
nl: Bestandsgrootte (KB)

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
nl: Opties in de selectielijst moeten uniek zijn. De volgende sleutelwaarden zijn meerdere keren gebruikt:

en: Make this field resizable by the user.
nl: Stel de gebruiker in staat de grootte van het veld aan te passen.

en: Examples: $, #, -.
nl: Voorbeelden: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
nl: Voorbeelden: lb, kg, %.

en: Simple separator
nl: Simpel scheidingsteken

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Default email link
nl: Standaard e-mail-link

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: Add image
nl: Afbeelding toevoegen

en: Days of the week
nl: Dagen van de week

en: (first item is 0)
nl: (eerste item is 0)

en: (start from last values)
nl: (begin bij de laatste waarden)

en: Unique
nl: Uniek

en: Rename files
nl: Bestanden hernoemen

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Allow users to upload files of configurable types.
nl: Sta gebruikers toe om bestanden van in te stellen bestandstypes te uploaden.

en: Select options
nl: Keuzeopties

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
nl: Controleer dat alle ingevulde waarden voor dit veld uniek zijn. Er mag niet tweemaal dezelfde waarde worden gebruikt.

en: no upload
nl: geen upload

en: Other...
nl: Andere...

en: Allow "Other..." option
nl: "Andere..." optie toestaan

en: Text for "Other..." option
nl: Tekst voor "Andere.."-optie

en: If allowing other options, enter text to be used for other-enabling option.
nl: Tekst voor het inschakelen van 'Andere optie' (als dit is toegestaan).

en: Randomize options
nl: Opties in willekeurige volgorde plaatsen

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
nl: Bepaalt willekeurig de volgorde van de opties als ze weergegeven worden in het formulier.

en: Maximum length of the textfield value.
nl: Maximale lengte van de waarde van het tekstveld.

en: When adding a new custom e-mail, the e-mail field is required.
nl: Als er een nieuw aangepaste e-mail wordt toegevoegd is het e-mailveld verplicht.

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
nl: Het ingevulde e-mailadres '@email' is niet geldig.

en: Load a pre-built option list
nl: Een vantevoren aangemaakte optie-lijst laden

en: Customize keys (Advanced)
nl: Sleutels aanpassen (geavanceerd)

en: Every option must have a key specified. Specify each option as "safe_key|Some readable option".
nl: Elke optie moet een sleutel hebben. Specificeer elke optie als "veilige_sleutel|Een leesbare optie".

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
nl: Optiesleutels mogen niet langer zijn dan 128 tekens. De volgende sleutels overschrijden deze limiet:

en: US states
nl: Staten van de Verenigde Staten

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Email plain text
nl: Platte-tekst-e-mail

en: Nothing
nl: Niets

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
nl: Voer een systeemnaam in voor dit element. Het mag enkel bestaan uit letters en onderstrepingstekens. Deze naam wordt gebruikt als naam attribuut in het formulier. Deze naam heeft geen invloed op de manier de gegevens worden bewaard maar kan behulpzaam zijn voor aangepaste code voor het verwerken van het formulier.

en: <strong>Key-value pairs MUST be specified as "safe_key|Some readable option"</strong>. Use of only alphanumeric characters and underscores is recommended in keys. One option per line. Option groups may be specified with &lt;Group Name&gt;. &lt;&gt; can be used to insert items at the root of the menu after specifying a group.
nl: <strong>Sleutel-waarde paren MOETEN gespecificeerd worden als 'veilige_sleutel|Een leesbare optie'</strong>. Het gebruik van enkel alfanumerieke tekens en onderstrepingstekens is aanbevolen bij sleutels. Eén optie per regel. Gegroepeerde opties kunnen worden gespecificeerd met &lt;Groepsnaam&gt;. &lt;&gt; kan gebruikt worden om items aan het begin van het menu toe te voegen, nadat een groep gespecificeerd is.

en: Display @count value(s)
nl: @count waarde(n) weergeven

en: The save directory %directory is not valid.
nl: De opslagmap %directory is niet geldig.

en: The default value of the field identified by its key. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
nl: De standaardwaarde van het veld geïdentificeerd door de sleutel. Gebruik komma's om meerdere standaardwaarden te scheiden voor meerdere selecties.

en: Hide label
nl: Label verbergen

en: Do not display the label of this component.
nl: Het label van dit component niet weergeven.

en: Save component
nl: Component opslaan

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
nl: De throbber-weergave toont niet de status van het uploaden maar neemt minder plaats in. De voortgangsbalk is nuttig om het verloop van omvangrijke uploads te bewaken.

en: First and last only
nl: Alleen eerste en laatste

en: Enter the max file size a user may upload such as 2 MB or 800 KB. Your server has a max upload size of @size.
nl: Geef de maximale bestandsgrootte op die de gebruiker mag uploaden, zoals bijv. 2 MB of 800 KB. De server staat maximaal @size toe.

en: Private file storage has significantly more overhead than public files, but restricts file access to users who can view submissions.
nl: Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar beperkt toegang tot bestanden tot gebruikers die inzendingen kunnen bekijken.

en: Upload directory
nl: Uploadmap

en: You may optionally specify a sub-directory to store your files.
nl: U mag een sub-map selecteren waarin bestanden worden opgeslagen.

en: File size @value is not a valid filesize. Use a value such as 2 MB or 800 KB.
nl: Bestandsgrootte @value is geen geldige bestandsgrootte. Gebruik een waarde zoals bv. 2 MB of 800 KB.

en: An upload size of @value is too large, you are allow to upload files @max or less.
nl: Een uploadgrootte van @value is te groot. U kan bestanden van maximaal @max uploaden.

en: Max upload size
nl: Maximale uploadgrootte

en: Web images
nl: Webafbeeldingen

en: Desktop images
nl: Bureaubladafbeeldingen

en: Additional extensions
nl: Extra extenties

en: Width of the textarea in columns. This property might not have a visual impact depending on the CSS of your site.
nl: Breedte van het tekstveld in kolommen. Deze eigenschap is wellicht niet zichtbaar afhankelijk van de CSS van de site.

en: Height of the textarea in rows.
nl: Hoogte van het tekstveld in regels.

en: Prefix text placed to the left of the textfield
nl: Voorvoegsel dat links van het tekstveld zal worden geplaatst

en: Postfix text placed to the right of the textfield
nl: Achtervoegsel dat rechts van het tekstveld zal worden geplaatst

en: This field supports dynamic token values. Common values might be [current-user:mail] or [node:title].
nl: Dit veld ondersteunt dynamische tokens, zoals [current-user:mail] of [node:title].

en: The placeholder will be shown in the field until the user starts entering a value.
nl: De plaatshouder wordt in het veld getoond totdat de gebruiker een waarde invult.

en: Often used for example values, such as "john@example.com".
nl: Vaak gebruikt als voorbeeldwaarde, zoals "jan@example.com".

en: The component positions and required values have been updated.
nl: Component posities en verplichte waarden zijn bijgewerkt.

en: Wrapper CSS classes
nl: Wrapper CSS-klasse

en: You may optionally use tokens to create a pattern used to rename files upon submission. Omit the extension; it will be added automatically.
nl: U kunt optioneel tokens gebruiken in een patroon om bestanden te hernoemen bij inzending. Laat de extensie weg; deze wordt automatisch toegevoegd.

en: To create unique file names, use at least one token in the file name pattern.
nl: Gebruik ten minste één token in het bestandsnaampatroon om unieke bestandsnamen te maken.

en: Empty option
nl: Lege optie

en: Description above field
nl: Omschrijving boven veld

en: Place the description above &mdash; rather than below &mdash; the field.
nl: Plaats de omschrijving boven &mdash; in plaats van onder &mdash; het veld.
