Questions field (7.x-1.25) - en to cs translation catalogue (180 entries)

en: select
cs: vybrat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Overview
cs: Přehled

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Types
cs: Typy

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Required
cs: Povinné

en: Category
cs: Kategorie

en: Name
cs: Jméno

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Archives
cs: Archivy

en: Add
cs: Přidat

en: Format
cs: Formát

en: Display
cs: Zobrazit

en: Picture
cs: Obrázek

en: Email
cs: E-mail

en: Options
cs: Možnosti

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
cs: Volitelné. V nabídce se těžší položky propadnou dolů a lehčí se umístí výše.

en: Term
cs: Termín

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Media
cs: Média

en: Email format
cs: Formát zprávy

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Position
cs: Pozice

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: show
cs: zobrazit

en: American Samoa
cs: Amerikan Samoa

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: Virgin Islands
cs: Panenské ostrovy

en: Countries
cs: Země

en: Select List
cs: Seznam

en: Select list
cs: Seznam

en: Maxlength
cs: Maximální délka

en: Reversed
cs: Obráceně

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
cs: Použije se jako popisek při zobrazení tohoto prvku formuláře.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
cs: Krátký popis pole, který slouží jako nápověda pro vyplňování.

en: Check this option if the user must enter a value.
cs: Pokud je zaškrtnuto, uživatel musí zadat hodnotu.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
cs: Klíč pole %field_key je neplatný. Použijte pouze malá písmena, číslice a podtržítka.

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: The default value of the field.
cs: Výchozí hodnota pole.

en: Width of the textfield.
cs: Šířka textového pole.

en: User email as default
cs: Adresa uživatele jako výchozí

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
cs: Pokud je uživatel přihlášen, použije se jeho e-mailová adresa jako výchozí hodnota tohoto pole.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
cs: Obsah pole nebude možné měnit. Užitečné pro zadávání fixních výchozích hodnot.

en: Questions
cs: Otázky

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
cs: Zaškrtněte, pokud má mít uživatel možnost vybrat více hodnot.

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
cs: Umožňuje vytváření zaškrtávacích políček, přepínačů a rozbalovacích nabídek.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
cs: Umožňuje vložení víceřádkového textu.

en: Basic textfield type.
cs: Základní textové pole.

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Hawai

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie

en: Above
cs: Nad

en: Content types that can be referenced
cs: Typy obsahu, na které je možné odkazovat

en: Autocomplete text field
cs: Textového pole s automatickým dokončováním

en: Check boxes/radio buttons
cs: Zaškrtávací políčka/přepínače

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Validation
cs: Validace

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: starting from @count
cs: začínající od @count

en: Resizable
cs: Nastavitelná velikost

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Default image
cs: Výchozí obrázek

en: Numeric
cs: Číselné

en: Delete the %name component?
cs: Smazat komponentu %name?

en: Component %name deleted.
cs: Komponenta %name byla smazána.

en: Token values
cs: Hodnoty tokenů

en: Website timezone
cs: Časové pásmo webu

en: User timezone
cs: Časové pásmo uživatele

en: Use a textfield for year
cs: Pro rok použít textové pole

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
cs: Pokud je povoleno, vygenerovaná pole pro datum použijí pro letopočet textové pole. Jinak se použije rozbalovací menu.

en: Leaving blank will use the default size.
cs: Pokud necháte prázdné, použije se výchozí velikost.

en: Filesize (KB)
cs: Velikost souboru (KB)

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
cs: Možnosti v rozbalovacím seznamu musí být unikátní. Následující klíče byly použity opakovaně:

en: Make this field resizable by the user.
cs: Povolit uživatelům změnit velikost pole.

en: Examples: $, #, -.
cs: Příklady: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
cs: Příklady: lb, kg, %.

en: Broken/missing handler
cs: Poškozený/chybějící ovladač

en: Simple separator
cs: Jednoduchý oddělovač

en: Node revision
cs: Revize uzlu

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Default email link
cs: Výchozí e-mailový odkaz

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy při automatickém dokončování. Berte na vědomí, že možnost <em>Obsahuje</em> může na stránkách s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobovat problémy s výkonem.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
cs: %name: neshoda v názvu. Zkontrolujte výběr.

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Bar with progress meter
cs: Sloupec s ukazatelem průběhu

en: Throbber
cs: Pulzér

en: Days of the week
cs: Dny v týdnu

en: (first item is 0)
cs: (první položka je 0)

en: (start from last values)
cs: (začít od posledních hodnot)

en: Unique
cs: Unikátní

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
cs: Podporuje zápis datumu ve formátu <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Například řetězce 'dnes', '+2 měsíce' nebo '9.prosince 2004' jsou korektní.

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Allow users to upload files of configurable types.
cs: Umožňuje uživatelům vložit soubor nastaveného typu.

en: Select options
cs: Možnosti výběru

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
cs: Zkontrolujte, zda jsou všechny hodnoty v tomto poli unikátní. Nelze zadat dvakrát stejnou hodnotu.

en: no upload
cs: žádný upload

en: Other...
cs: Jiné...

en: Allow "Other..." option
cs: Povolit možnost "Ostatní..."

en: Check this option if you want to allow users to enter an option not on the list.
cs: Zaškrtněte tuto možnost, jestliže chcete dovolit uživatelům zadat hodnotu, která není na seznamu.

en: Text for "Other..." option
cs: Text pro možnost "Jiné..."

en: If allowing other options, enter text to be used for other-enabling option.
cs: Pokud jste povolili další možnosti, zadejte text, který se zobrazí pro jejich aktivaci.

en: Randomize options
cs: Zamíchat možnosti

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
cs: Náhodně změní pořadí možností pro zobrazení ve formuláři.

en: Maximum length of the textfield value.
cs: Maximální délka textového pole.

en: When adding a new custom e-mail, the e-mail field is required.
cs: Když přidáváte novou vlastní e-mailovou adresu, je pole e-mail povinné.

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
cs: Vložená hodnota e-mailové adresy "@email" není platná.

en: Default value timezone
cs: Výchozí hodnota časového pásma

en: Load a pre-built option list
cs: Nahrát předem připravený seznam možností

en: Use a pre-built list of options rather than entering options manually. Options will not be editable if using pre-built list.
cs: Použít předem připravený seznam možností namísto manuálního vkládání. Při použití tohoto seznamu nelze možnosti editovat.

en: Customize keys (Advanced)
cs: Přizpůsobit klíče (rozšířené)

en: Every option must have a key specified. Specify each option as "safe_key|Some readable option".
cs: Každá volba musí mít specifikovaný klíč. Jednotlivé volby specifikujte ve tvaru "bezpecny_klic|Čitelná hodnota"

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
cs: Klíče voleb mohou mít nanejvýš 128 znaků. Následující klíče překračují povolený limit:

en: US states
cs: Státy US

en: Northern Marianas Islands
cs: Severní Mariany

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: Link image to
cs: Odkázat obrázkem na

en: Email plain text
cs: Email jako prostý text

en: Nothing
cs: Nic

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
cs: Vložte strojově čitelný klíč pro tento prvek formuláře. Smí obsahovat pouze alfanumerické znaky a podtržítka. Klíč se použije jako jmenný atribut elementu formuláře. Hodnota nemá vliv na to, jak jsou data uložena, ale může pomoci při práci s formulářem.

en: <strong>Key-value pairs MUST be specified as "safe_key|Some readable option"</strong>. Use of only alphanumeric characters and underscores is recommended in keys. One option per line. Option groups may be specified with &lt;Group Name&gt;. &lt;&gt; can be used to insert items at the root of the menu after specifying a group.
cs: <strong>Páry klíč-hodnota je třeba specifikovat jako "bezpecny_klic|Nějaká čitelná možnost"</strong>. V klíčích je doporučeno používat pouze alfanumerické znaky a podtržítka. Zadává se vždy jedna možnost na řádek. Skupiny možností mohou být specifikovány &lt;jménem skupiny&gt;. &lt;&gt; po specifikaci skupiny mohou být použity pro vložení položek do kořene menu.

en: Hide label
cs: Skrýt popisek

en: Do not display the label of this component.
cs: Nezobrazovat popisek této komponenty.

en: Save component
cs: Uložit komponentu

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
cs: Pulzér (throbber) není chopen zobrazit průběh nahrávání, ale zabere méně místa. Standardní indikátor průběhu je vhodný při nahrávání velkých souborů.

en: First and last only
cs: Pouze první a poslední

en: Upload directory
cs: Adresář pro upload

en: Height of the textarea in rows.
cs: Výška textové oblasti v řádcích.

en: Prefix text placed to the left of the textfield
cs: Text umístěný nalevo od textového pole

en: Postfix text placed to the right of the textfield
cs: Text umístěný napravo od textového pole
