Raphaël (7.x-1.0-rc1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Path
cs: Cesta

en: Mon
cs: Po

en: Tue
cs: Út

en: Wed
cs: St

en: Thu
cs: Čt

en: Fri
cs: Pá

en: Sat
cs: So

en: Sun
cs: Ne
