Recent supporters (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Country
lt: Šalis

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Default
lt: Numatytasis

en: Maximum age
lt: Maksimalus amžius

en: 1 day
lt: 1 diena

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Time ago
lt: Prieš

en: Kosovo
lt: Kosovas
