Recipe (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (207 entries)

en: Title
nl: Titel

en: weight
nl: gewicht

en: Description
nl: Beschrijving

en: Explanation or submission guidelines
nl: Uitleg of indienrichtlijnen

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: unknown
nl: onbekend

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Notes
nl: Notities

en: Block
nl: Blok

en: 1 minute | @count minutes
nl[0]: 1 minuut
nl[1]: @count minuten

en: 1 hour | @count hours
nl[0]: 1 uur
nl[1]: @count uur

en: Note
nl: Notitie

en: Plain Text
nl: Gewone tekst

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Change
nl: Wijzigen

en: Source
nl: Bron

en: Unit
nl: Eenheid

en: Instructions
nl: Instructies

en: unit
nl: eenheid

en: Units
nl: Eenheden

en: units
nl: eenheden

en: Recipe
nl: Recept

en: Share your favorite recipes with your fellow cooks.
nl: Deel je favoriete recepten met andere koks.

en: A short description or "teaser" for the recipe.
nl: Een korte omschrijving of "teaser" voor het recept.

en: Yield
nl: Opbrengst

en: Preparation time
nl: Bereidingstijd

en: Optional. Does anyone else deserve credit for this recipe?
nl: Moeten we iemand anders nog bedanken voor dit recept?

en: Ingredient Name
nl: Ingrediënt

en: Ingredients
nl: Ingrediënten

en: Step by step instructions on how to prepare and cook the recipe.
nl: Stap-voor-stap instructies om dit recept te bereiden.

en: Sets the number of recent recipes that will be displayed in the Recent Recipes box. (0 = not displayed).
nl: Stel het aantal recente recepten in dat zal worden weergegeven in het Recente Recepten-Blok. (0 = niet weergeven).

en: Recipes
nl: Recepten

en: Ingredient autocomplete
nl: Ingrediënt auto-aanvulling

en: Settings that control how the recipe module functions.
nl: Instellingen die bepalen hoe de Recipe-module werkt.

en: Newest recipes
nl: Nieuwste recepten

en: Newest Recipes
nl: Nieuwste Recepten

en: Halve
nl: Halveren

en: Double
nl: Dubbel

en: !time hours
nl: !time uur

en: Collect and display recipes.
nl: Recepten zoeken en weergeven.

en: Description:
nl: Omschrijving:

en: Node content
nl: Node-inhoud

en: drop
nl: verwijder

en: Instructions:
nl: Instructies:

en: c
nl: k

en: System of measurement
nl: Grootheden systeem

en: Abbreviation
nl: Afkorting

en: Bulk export
nl: Massa-export

en: Notes:
nl: Aantekeningen:

en: Total time
nl: Totale tijd

en: cup
nl: kopje

en: cups
nl: kopjes

en: tablespoon
nl: lepel

en: tablespoons
nl: lepels

en: teaspoon
nl: theelepel

en: teaspoons
nl: theelepels

en: milligrams
nl: milligrammen

en: grams
nl: gram

en: kilograms
nl: kilogram

en: ounce
nl: ons

en: ounces
nl: onzen

en: pound
nl: pond

en: pounds
nl: ponden

en: Box title
nl: Bloktitel

en: Latest recipes
nl: Nieuwste recepten

en: Recipes to display
nl: Aantal weer te geven recepten.

en: This text will be displayed at the top of the recipe submission form. Useful for helping or instructing your users.
nl: Deze tekst wordt getoond aan de bovenkant van het recept aanmeldingsformulier. Handig voor het helpen of het instrueren van uw gebruikers.

en: Fractions display string
nl: Tekst voor breuk-weergave

en: How fractions should be displayed. Leave blank to display as decimals. Each incidence of %d will be replaced by the whole number, the numerator, and the denominator in that order. Anything between curly braces will not be displayed when the whole number is equal to 0. Recommended settings are "{%d }%d&amp;frasl;%d" or "{%d }&lt;sup&gt;%d&lt;/sup&gt;/&lt;sub&gt;%d&lt;/sub&gt;"
nl: Hoe breuken worden weergegeven. Laat dit veld leeg om de breuk met decimalen weer te geven. Elk %d teken zal vervangen worden door een geheel getal; eerst de teller, dan de noemer. Alles tussen de accolades zal niet worden weergegeven wanneer het geheel getal gelijk is aan 0. Aanbevolen instelling is "{%d }%d&amp;frasl;%d" of "{%d }&lt;sup&gt;%d&lt;/sup&gt;/&lt;sub&gt;%d&lt;/sub&gt;"

en: Ingredient name
nl: Ingrediëntnaam

en: Additional notes
nl: Extra opmerkingen

en: Optional. Describe a great dining experience relating to this recipe, or note which wine or other dishes complement this recipe.
nl: Optioneel. Beschrijf een geweldige diner-ervaring in verband met dit recept, of merk op welke wijn of andere gerechten dit recept aanvullen.

en: Unknown export format(%the_format).
nl: Onbekende exportindeling (%the_format).

en: Yield must be a valid positive integer.
nl: Opbrengst moet een positief getal zijn.

en: Prep time
nl: Voorbereidingstijd

en: Recipe format
nl: Recept-indeling

en: The recipe input format.
nl: Het invoerformaat van het recept.

en: Paste import data here
nl: Te importeren gegevens hier plakken

en: Use 1 blank line between sections: Description, Ingredients, Instructions, Notes. Always use preview first to avoid unintended consequences.
nl: Gebruik 1 blanco regel tussen paragrafen: Beschrijving, Ingrediënten, Instructies, Opmerkingen. Gebruik altijd de voorbeeldweergave om onbedoelde gevolgen te vermijden.

en: Recipe Imported
nl: Recept geïmporteerd

en: Recipe import function does not exist(%the_function)
nl: De receptenimportfunctie bestaat niet (%the_function)

en: Recipe Import
nl: Recept importeren

en: Allows you to create a recipe by pasting various formats into a big text box.
nl: Dit laat u toe recepten te creëren door verschillende formaten in één groot tekstvak te plakken.

en: Recipe not found.
nl: Recept niet gevonden.

en: Export to a plaintext format.
nl: Als platte tekst exporteren

en: Export all recipes to a plaintext format.
nl: Alle recepten als platte tekst exporteren.

en: Export to a recipeML based xml format.
nl: Exporteer naar een recipeML-gebaseerd XML-formaat.

en: Export all recipes to recipeML based xml format.
nl: Exporteer alle recepten naar een recipeML-gebaseerd XML-formaat.

en: Import recipes from a recipeML based xml file.
nl: Importeer recepten vanuit een recipeML-gebaseerd xml-bestand.

en: RecipeML File
nl: RecipeML-bestand

en: The attached file was successfully uploaded
nl: Het bijgevoegde bestand werd succesvol geüpload

en: The attched file failed to upload.
nl: Het bijgevoegde bestand kon niet worden geüpload.

en: Enables importing and exporting of the MasterCook4(.mxp) text format.
nl: Schakelt het importeren en exporteren in van het MasterCook4(.mxp)-tekstformaat.

en: Recipe plaintext
nl: Platte tekst-recept

en: Enables importing of plain text recipes into recipe nodes.
nl: Schakelt het importeren in van platte tekst-recepten naar receptnodes.

en: Enables importing and exporting of recipeML format recipes.
nl: Schakelt het importeren en exporteren in van recepten in het recipeML-formaat.

en: Recipe ingredient section
nl: Ingrediëntenrubriek

en: Ingredient unit display
nl: Ingrediënt-eenheidsweergave

en: Display ingredient units like Tbsp or Tablespoon.
nl: Eenheden van ingrediënten weergeven als el of eetlepel.

en: Preferred system of measure
nl: Voorkeur voor stelsel van eenheden

en: U.S. customary units
nl: Amerikaanse meeteenheden

en: Which system of measure should be preferred where it is ambiguous.
nl: Welk stelsel van eenheden geniet de voorkeur wanneer er dubbelzinnigheid is.

en: Ingredient name normalization
nl: Standaardisatie van ingrediëntennamen

en: Leave as entered
nl: Niet aanpassen

en: Convert to lowercase
nl: Omzetten naar kleine letters

en: Recipe summary box
nl: Recept samenvattingsblok

en: Recent recipe box
nl: Recente Recepten-Blok

en: Show recent recipes box
nl: Het Recente Recepten-Blok tonen

en: Show the recent recipes box on the recipes menu page.
nl: Het Recente Recepten-Blok op de recepten menupagina tonen.

en: Supported bulk output formats:
nl: Ondersteunde bulk-uitvoer-indelingen:

en: You have no export formats available with the bulk export feature.
nl: U heeft geen exportindelingen beschikbaar met de 'bulk export'-functie.

en: Supported bulk input formats:
nl: Ondersteunde bulk importindeling

en: You have no import formats available with the bulk export feature.
nl: U heeft geen importindelingen beschikbaar met de 'bulk export'-functie.

en: The number of servings for this recipe.
nl: Het aantal porties van dit recept.

en: The instructions for this recipe.
nl: Instructies voor dit recept.

en: The notes for this recipe.
nl: Opmerkingen bij dit recept.

en: An ingredient name.
nl: De naam van het ingrediënt

en: You can enable/disable bulk export formats on the <a href="@modules-page">modules page</a> in the recipes section.
nl: U kunt de bulk-export-indelingen in/uitschakelen op de <a href="@modules-page">module-pagina</a> in het recepten-gedeelte.

en: You can enable/disable bulk import formats on the <a href="@modules-page">modules page</a> in the recipes section.
nl: U kunt de bulk-import-indelingen in/uitschakelen op de <a href="@modules-page">module-pagina</a> in het recepten-gedeelte.

en: Export to
nl: Exporteren naar

en: The number of servings the recipe will make (whole number integer, ie 5 or 6).
nl: Het aantal porties dat het recept zal opleveren (geheel getal, bijvoorbeeld 5 of 6).

en: Yield Units
nl: Opbrengsteenheden

en: Servings
nl: Porties

en: The units for the yield field(ie servings, people, cans, cookies, etc).
nl: De eenheden voor het veld 'Opbrengst' (bijv.: porties, personen, blikken, koekjes, etc).

en: More ingredients
nl: Meer ingredienten

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more ingredients.
nl: Indien het aantal velden hierboven niet voldoende is, klik dan hier om meer ingrediënten toe te voegen.

en: Processing/Notes
nl: Werkwijze/Opmerkingen

en: Sort Weight
nl: Sorteer op gewicht

en: Recipes Menu
nl: Receptenmenu

en: Export all recipes from this site into a supported output format.  The data is returned directly to your web browser.  You can enable output formats on the modules screen.
nl: Exporteer alle recepten van deze site naar een ondersteunde uitvoerindeling. De gegevens worden rechtstreeks naar uw webbrowser gestuurd. U kunt uitvoerindelingen in/uitschakelen op de module pagina.

en: Bulk import
nl: Bulkimport

en: Import recipes in a supported input format into this site.  The data is uploaded as a file to the server.  You can enable input formats on the modules screen.
nl: Recepten importeren vanuit een ondersteund invoerformaat naar deze site. De gegevens worden naar de server geüpload als een bestand. U kunt invoerformaten in/uitschakelen op de module-pagina.

en: Ingredients:
nl: Ingrediënten:

en: A Recipe in RecipeML format, see http://www.formatdata.com/recipeml.  Note: This will add taxonomy terms to the lightest weight recipe taxonomy.
nl: Een recept in RecipeML-formaat, zie http://www.formatdata.com/recipeml. Opmerking: Dit zal taxonomietermen toevoegen aan de recepttaxonomie met het lichtste gewicht.

en: Recipe summary
nl: Receptsamenvatting

en: The recipe summary contains the yield, source, and prep time values.
nl: Deze receptsamenvatting bevat de opbrengst, de bron en de voorbereidingstijd.

en: Recipe summary location
nl: Receptsamenvattings-locatie

en: Where to show the recipe summary information.
nl: Waar de receptsamenvatting wordt weergegeven.

en: Recipe summary title
nl: Titel van receptsamenvatting

en: The title shown above the recipe summary.
nl: De titel, getoond bovenaan de receptsamenvatting.

en: Yield units
nl: Opbrengsteenheden

en: Export to a recipe to a MasterCook(1-4 .mxp) based text format.
nl: Exporteer een recept naar een MasterCook(1-4 .mxp)-gebaseerd tekstformaat.

en: Export all recipes to a MasterCook(1-4 .mxp) based text format.
nl: Exporteer alle recepten naar een MasterCook(1-4 .mxp)-gebaseerd tekstformaat.

en: Import recipes from a MasterCook(1-4 .mxp) based text file.
nl: Importeer recepten van een een MasterCook(1-4 .mxp)-gebaseerd tekstbestand.

en: MasterCook(1-4 .mxp) File
nl: MasterCook(1-4 .mxp) Bestand

en: Recipes where used
nl: Recepten waar gebruikt

en: volume
nl: inhoud

en: You must choose a recipe import format.
nl: U dient een importformaat voor het recept te kiezen.

en: Add a new recipe
nl: Recept toevoegen

en: Export recipes
nl: Recepten exporteren

en: Export recipes in various formats.
nl: Recepten exporteren in verscheidene indelingen.

en: Import recipes
nl: Recepten importeren

en: Import recipes in various formats.
nl: Recepten importeren in verscheidene indelingen.

en: Standard entry
nl: Standaardinvoer

en: Could not find the ingredient units in :recipe (:line)
nl: Kan de ingrediënt-eenheden niet vinden in :recipe (:line).

en: SI/Metric
nl: SI/Metrisch

en: Default unit type for ingredients
nl: Standaardeenheid voor ingrediënten

en: The default unit for new ingredients on the recipe edit screen.
nl: De standaard eenheid voor nieuwe ingrediënten als het recept bewerkt wordt.

en: Limit UI to the preferred system of measure
nl: De gebruikersinterface beperken tot het ingestelde stelsel van eenheden.

en: Limit unit selectbox to only preferred system of measure.  Does not affect import routines.
nl: De eenheidsselectielijst beperken tot het ingestelde stelsel van eenheden. Dit heeft geen invloed op de routines voor het importeren van gegevens.

en: When recipes are entered, should ingredient names be converted or left alone?
nl: Moeten ingrediëntnamen worden geconverteerd of ongewijzigd blijven wanneer recepten worden aangemaakt?

en: Add more ingredient count
nl: 'Ingrediënten toevoegen' aantal

en: How many ingredients to add when you click "more ingredients" on the recipe edit screen.
nl: Hoeveel ingrediënten er worden toegevoegd wanneer u klikt op 'Meer ingrediënten' in het venster 'recept bewerken'.

en: Cooking time
nl: Bereidingstijd

en: You must choose a valid unit.
nl: Kies een geldige eenheid.

en: Recipe module element
nl: Recipe-module element

en: centigrams
nl: centigrammen

en: slice
nl: plakje

en: slices
nl: plakjes

en: sli
nl: pl

en: indefinite
nl: onbepaald

en: clove
nl: teen

en: cloves
nl: teentjes

en: loaf
nl: brood

en: loaves
nl: broden

en: pinch
nl: snufje

en: pinches
nl: snuifjes

en: pn
nl: snuifje

en: package
nl: pak

en: packages
nl: pakken

en: can
nl: blik

en: cans
nl: blikken

en: drops
nl: druppels

en: bunch
nl: bos

en: bunches
nl: bossen

en: dash
nl: scheutje

en: dashes
nl: scheutjes

en: carton
nl: pak

en: cartons
nl: pakken

en: recipe
nl: recept

en: Failed to parse RecipeML file: @error at line @line.
nl: Het verwerken van het RecipeML bestand is mislukt: @error op regel @line.

en: Yield unit
nl: Opbrengsteenheid

en: The yield unit for this recipe.
nl: Opbrengsteenheid van dit recept.

en: The description for this recipe.
nl: De beschrijving van dit recept.

en: The prep time for this recipe.
nl: De voorbereidingsduur van dit recept.

en: Cook time
nl: Bereidingsduur

en: The cook time for this recipe.
nl: De bereidingsduur van dit recept.

en: Print View
nl: Afdrukvoorbeeld

en: NOTE: You must use your web browser's print dialog to change the page size and orientation.
nl: Opmerking: U dient het afdrukdialoogvenster van uw browser te gebruiken om de paginagrootte en -oriëntatie te wijzigen.

en: Recipe Print View
nl: Afdrukvoorbeeld van recept

en: Enables exporting of 8-1/2"x11", 3"x5", and 5"x7" recipes for index cards.
nl: Exporteren van indexkaarten voor recepten van 8-1/2"x11", 3"x5", en 5"x7"  inschakelen.
