RecommenderGhost (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Images
bo: པར་རིས

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Method
bo: ཐབས་ལམ

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Add tracking to specific pages
bo: དམིགས་བསལ་གྱི་དྲ་ངོས་ལ་རྗེས་སྙེག་ཚབ་ཨང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Add tracking for specific roles
bo: དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་སྤྱོད་མཁན་ལ་རྗེས་སྙེག

en: Custom JavaScript code
bo: JavaScript ཚབ་ཨང་རང་སྒྲིག

en: Code snippet (before)
bo: ཚབ་ཨང་དུམ། (མདུན་དུ།)

en: Code snippet (after)
bo: ཚབ་ཨང་དུམ། (མཇུག་ཏུ།)

en: JavaScript scope
bo: JavaScript འཇོག་ས།

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
bo: javascript ཚབ་ཨང་དུ་&lt;script&gt;མཚོན་རྟགས་ཚུད་མི་རུང་།

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
bo: PHP་སྒྲིག་ཡིག་འདིས་མཇུག་འབྲས་<code>TRUE</code>་བཏོན་པའི་དྲ་ངོས༼ཆེད་ལས་པ་ཁོ་ན༽

en: Pages or PHP code
bo: དྲ་ངོས་སམ་ཡང་ན་PHP་སྒྲིག་ཡིག

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
bo: གལ་སྲིད་PHP གདམ་ཚན་བདམས་ཚེ། %php་བར་དུ་PHP་སྒྲིག་ཡིག་འཇུག་དགོས། དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུ་ཞིག་ལ་ཡང་དག་མིན་པའི་PHP་སྒྲིག་ཡིག་འཁོར་རྒྱུག་བྱས་ན་ཁྱེད་ཀྱི་Drupal་དྲ་ཚིགས་འཕྲོ་བརླག་འགྲོ་ཉེན་ཡོད།

en: Every page except the listed pages
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་མ་ཡིན་པའི་དྲ་ངོས་ཡོད་ཚད་ནས་མངོན་པ།

en: The listed pages only
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན་ལས་མངོན་པ།

en: Add to the selected roles only
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཁོ་ན་ལ་ཁ་སྣོན།
