RecommenderGhost (7.x-1.4) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Pages
lv: Lapas

en: Content types
lv: Satura veidi

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Content Types
lv: Satura Tipi

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Roles
lv: Lomas

en: API key
lv: API atslēga

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lv: Ja izvēlēta PHP opcija, ievadiet PHP kodu starp %php. Ievērojiet, ka nepareiza PHP koda izpilde var salauzt jūsu Drupal vietni.
