RedHen CRM (7.x-1.12) - en to kk translation catalogue (47 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Email address
kk: Email адресі

en: Private
kk: Жеке

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: error
kk: Қате

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: action
kk: әрекет

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Sent email to %recipient
kk: %recipient ке email жіберу

en: Unable to send email to %recipient
kk: %recipient email жіберу болмай жатыр

en: The subject of the message.
kk: Хаттың тақырыбы

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Active
kk: Белсенді

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Full name
kk: Толық аты

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: !date by !username
kk: !username<br />!date

en: Revision
kk: Ревизия

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: contact
kk: Контакттар
