RedHen CRM (7.x-1.9) - en to hu translation catalogue (496 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: delete
hu: törlés

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Private
hu: Rejtett

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: Email settings
hu: Email beállítások

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: error
hu: hiba

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: True
hu: Igaz

en: False
hu: Hamis

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Summary
hu: Összegzés

en: Archive
hu: Archiválás

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Updated
hu: Frissítve

en: User
hu: Felhasználó

en: action
hu: művelet

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Created
hu: Létrehozva

en: Sent email to %recipient
hu: E-mail elküldve %recipient számára

en: Unable to send email to %recipient
hu: %recipient számára nem lehet e-mailt küldeni

en: The subject of the message.
hu: Az üzenet tárgya

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Active
hu: Aktív

en: Contacts
hu: Névjegyek

en: Score
hu: Eredmény

en: Revisions
hu: Változatok

en: Message text
hu: Üzenet szövege

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Merge
hu: Egyesít

en: Load
hu: Betöltés

en: Address
hu: Cím

en: State
hu: Állapot

en: Inactive
hu: Inaktív

en: Note
hu: Megjegyzés

en: Add Note
hu: Megjegyzés hozzáadása

en: First name
hu: Keresztnév

en: Last name
hu: Vezetéknév

en: Filters
hu: Szűrők

en: Labels
hu: Feliratok

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Full name
hu: Teljes név

en: Change
hu: Változtat

en: Source
hu: Forrás

en: Activity
hu: Tevékenység

en: Entity
hu: Entitás

en: Are you sure you want to delete %label?
hu: „%label” biztosan törölhető?

en: %label has been deleted.
hu: %label törlése megtörtént.

en: User registration
hu: Felhasználói regisztráció

en: Revisions for %title
hu: %title változatai

en: !date by !username
hu: !date, !username

en: Revision
hu: Változat

en: %title has been deleted.
hu: %title törlése megtörtént.

en: Webform
hu: Űrlap

en: Group settings
hu: Csoportok beállításai

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Unlink
hu: Hivatkozás eltávolítása

en: Skip
hu: Kihagy

en: Devel
hu: Fejleszt

en: Organization
hu: Szervezet

en: deleted
hu: törölve

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Contact name
hu: Kapcsolattartó neve

en: Contact name.
hu: Kapcsolattartó neve.

en: Organizations
hu: Szervezetek

en: Middle Name
hu: Középső név

en: Organization Name
hu: Szervezet neve

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Additional Settings
hu: További beállítások

en: Relation
hu: Kapcsolat

en: Create new
hu: Új létrehozása

en: Drupal user
hu: Drupal-felhasználó

en: contact
hu: kapcsolat

en: Middle name
hu: Középső név

en: Connection type
hu: Kapcsolattípus

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Structure
hu: Felépítés

en: Unarchive
hu: Archiválás visszavonása

en: Render
hu: Formázás

en: Archived
hu: Archivált

en: No value
hu: Nincs érték

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
hu: A küldendő üzenet. A [node:title], a [user:name] és a [comment:body] vezérjelek használhatóak az üzenetenként eltérő adatok megjelenítésére. Nem minden vezérjel használható az összes szövegben.

en: Hold
hu: Visszatartás

en: Contact type
hu: Névjegytípus

en: Contact fields
hu: Névjegy mezői

en: Connections
hu: Kapcsolatok

en: Number of items per page
hu: Elemek oldalankénti száma

en: Add Connection
hu: Kapcsolat hozzáadása

en: Primary email
hu: Elsődleges e-mailcím

en: Organization name
hu: Szervezet neve

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
hu: %label %entity biztosan törölhető?

en: Drupal User
hu: Drupal-felhasználó

en: Bulk
hu: Tömeges

en: This is the text of all messages of this type.
hu: Ezen üzenettípusok szövege.

en: Host entity
hu: Gazdaentitás

en: Save connection
hu: Kapcsolat mentése

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --

en: Master
hu: Mester

en: Existing
hu: Meglévő

en: Email field
hu: E-mail mező

en: Registrations
hu: Regisztrációk

en: Memberships
hu: Tagság

en: Add a new contact.
hu: Új névjegy hozzáadása.

en: Save Note
hu: Megjegyzés mentése

en: There are no entities matching "%value"
hu: Nem található entitás, mely megfelel az értéknek: "%value"

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)"
hu: Több entitás is szerepel ezen a néven: %value. Megadható egy bizonyosra való szűkítés az azonosító zárójelben való megadásával, például „@value (@id)”

en: Multiple entities match this reference; "%multiple"
hu: Több entitás is megfelel: „%multiple”

en: Administer RedHen
hu: RedHen adminisztrációja

en: Perform administration tasks for my redhen.
hu: Adminisztrációs feladatok végrehajtása a RedHen rendszeremen.

en: Access RedHen
hu: Hozzáférés a RedHenhez

en: Access RedHen CRM.
hu: Hozzáférés a RedHen CRM-hez.

en: Redhen CRM
hu: RedHen CRM

en: CRM Dashboard
hu: CRM irányítópult

en: RedHen CRM Dashboard
hu: RedHen CRM irányítópultja

en: Administer RedHen CRM items, such as contacts, organizations, memberships, etc.
hu: A RedHen CRM elemeinek adminisztrációja: névjegyek, szervezetek, tagságok, stb.

en: Configure RedHen CRM.
hu: A RedHen CRM beállítása.

en: Defines basic functionality common to all parts of the RedHen CRM.
hu: Meghatározza a RedHen részeinek közös funkcióit.

en: View, manage, and search contacts.
hu: Névjegyek megtekintése, kezelése és keresése.

en: View, manage, and search organizations.
hu: Szervezetek megtekintése, kezelése és keresése.

en: View, manage, and search memberships.
hu: Tagságok megtekintése, kezelése és keresése.

en: Define bundles and manage fields for RedHen entities.
hu: Kötegek létrehozása és mezőik kezelése a RedHen-entitások számára.

en: RedHen configuration and settings.
hu: A RedHen beállításai.

en: RedHen CRM settings.
hu: A RedHen CRM beállításai.

en: -- Any --
hu: -- Akármi --

en: @type types
hu: @type típusok

en: Retrieving fields for this @entity_type type.
hu: @entity_type típus mezőinek lekérdezése.

en: Filter by %bundle specific fields
hu: Szűrés %bundle-specifikus mezőkkel

en: There are no additional fields for %bundle.
hu: %bundle nem rendelkezik hozzáadott mezőkkel.

en: Full contact
hu: Teljes névjegy

en: Administer RedHen Contacts
hu: RedHen-névjegyek adminisztrációja

en: Perform administration tasks for RedHen Contacts.
hu: Adminisztrációs feladatok végrehajtása a RedHen-névjegyeken.

en: Manage RedHen Contacts
hu: RedHen-névjegyek kezelése

en: Create, update or delete RedHen Contacts.
hu: RedHen-névjegy létrehozása, frissítése és törlése.

en: Access Redhen Contacts
hu: Hozzáférés a RedHen-névjegyekhez

en: Contact state
hu: Névjegy állapota

en: You have not created any contact types yet. Go to the <a href="@create-contact">contact type creation page</a> to add a new contact type.
hu: Még egyetlen névjegytípus sem készült. A <a href="@create-contact">névjegytípust létrehozó oldal</a> meglátogatásával lehet névjegytípust hozzáadni.

en: Connect users to Redhen contacts
hu: Felhasználók RedHen-névjegyekkel való társítása

en: If checked, Redhen will attempt to connect Drupal users to Redhen contacts by matching email addresses when a contact is updated.
hu: Bejelölve a RedHen megkísérli a névjegyek frissítésekor a megadott e-mail cím alapján társítani a felhasználót a névjegyhez.

en: View RedHen CRM contacts.
hu: A RedHen CRM névjegyek megtekintése.

en: Add a contact
hu: Névjegy hozzáadása

en: RedHen Contacts
hu: RedHen-névjegyek

en: Defines the base contact entity and features.
hu: Meghatározza az alapvető névjegyentitást és lehetőségeket.

en: Engagement Score
hu: Elkötelezettség-pontszám

en: The date the contact was created.
hu: A névjegy létrehozásának dátuma.

en: The date the contact was updated.
hu: A névjegy módosításának dátuma.

en: The author of the contact record.
hu: A névjegybejegyzés szerzője.

en: Save contact
hu: Névjegy mentése

en: Contact %name saved.
hu: %name névjegy elmentve.

en: Deleting this contact cannot be undone.
hu: A névjegy törlése nem visszavonható.

en: Are you sure you want to archive %label?
hu: %label biztosan archiválható?

en: %label has been archived.
hu: %label névjegy archiválása megtörtént.

en: %label was not archived.
hu: %label nem lett archiválva.

en: !user is currently linked with %contact.
hu: !user felhasználó jelenleg össze van kötve ezzel a névjeggyel: %contact.

en: Link a Drupal user
hu: Drupal-felhasználó kapcsolása

en: Choose existing
hu: Létező kijelölése

en: Link a new or existing Drupal user to this contact
hu: Egy meglévő vagy új Drupal-felhasználó kapcsolása ehhez a névjegyhez.

en: Start typing to select a Drupal user to link to this contact.
hu: Gépelni kezdve kijelölhető egy a névjegyhez csatolandó Drupal-felhasználó.

en: A match has been found for user %name by matching on the contact email address. It can be overriden by entering a different value.
hu: Az email címe alapján van találat erre a felhasználóra: %name. Más értéket beírva felülbírálható a találat.

en: Link user
hu: Felhasználó kapcsolása

en: The Drupal user %name has been %action from this contact.
hu: %name Drupal-felhasználó erről a névjegyről %action lett.

en: unlinked
hu: szétkapcsolt

en: Drupal user %name is already associated with a contact.
hu: %name Drupal-felhasználó már össze lett kapcsolva ezzel a névjeggyel.

en: Drupal user %name has been unlinked from this contact to prevent it from being reconnected.
hu: %name Drupal-felhasználó szét lett kapcsolva ettől a felhasználótól, hogy az újbóli összekapcsolás akadályozva legyen.

en: Drupal user %name has been linked to contact %contact.
hu: %name Drupal-felhasználó össze lett kapcsolva ezzel a névjeggyel: %contact.

en: Unable to link Drupal user %name to contact %contact.
hu: Nem sikerült kapcsolni %name Drupal-felhasználót ehhez a névjegyhez: %contact.

en: Deleted contact %title.
hu: %title névjegy törölve.

en: The human-readable name of this contact type.
hu: A névjegytípus emberek által olvasható neve.

en: A unique machine-readable name for this contact type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: A névjegytípus egyedi, programok által használt neve. Csak kisbetűket, számokat és aláhúzást tartalmazhat.

en: Save contact type
hu: Névjegytípus mentése

en: Delete contact type
hu: Névjegytípus törlése

en: No contacts available.
hu: Nincs elérhető névjegy.

en: Engagement
hu: Elkötelezettség

en: Score webform engagement
hu: Űrlap elkötelezettség pontozása

en: The webform submission to be scored. <em>Note: At this time scoring of anonymous webform submissions is not supported.</em>
hu: Az űrlap, melynek beküldés pontozva lesz. <em>Megjegyzés: Jelen pillanatban a névtelen űrlapbeküldések pontozása nem támogatott.</em>

en: Scored webform submission
hu: Pontozott űrlap-beküldés

en: Engagements
hu: Elkötelezettség

en: Full engagement
hu: Teljes elkötelezettség

en: Engagement Scores
hu: Elkötelezettség-pontszámok

en: Sorry, there are no engagements that match your criteria.
hu: Elnézést, nincs a feltételeknek megfelelő elkötelezettség.

en: Administer Redhen Engagements
hu: RedHen-elkötelezettség adminisztrációja

en: Manage Redhen Engagement scores.
hu: RedHen-elkötelezettség-pontszámok kezelése

en: The selected engagement score, if any, will be applied to the contact when creating this note.
hu: Ha van kijelölt elkötelezettség-pontszám, az alkalmazva lesz a névjegyre, amikor létrejön ez a megjegyzés.

en: Created when saving note @note
hu: @note megjegyzés mentésekor lett létrehozva

en: RedHen Engagement
hu: RedHen-elkötelezettség

en: The human-readable name of this engagement score.
hu: Az elkötelezettség-pontszám emberek által olvasható neve.

en: A unique machine-readable name for this engagement score. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: Az elkötelezettség-pontszám egyedi, programok által használt neve. Csak kisbetűket, számokat és aláhúzást tartalmazhat.

en: The numeric value of this score.
hu: A pontszám számértéke.

en: Save Engagement Score
hu: Elkötelezettség-pontszám mentése

en: The date the note was created.
hu: A megjegyzés létrehozásának dátuma.

en: The author of the note.
hu: A megjegyzés szerzője.

en: RedHen Email
hu: RedHen e-mail

en: This field allows you to store multiple email values with labels
hu: Ez a mező lehetővé teszi felcímkézett többszörös e-mail címek tárolását

en: The possible labels for values in this field. Enter one value per line, in the format key|label. Key must be an integer.
hu: A mező lehetséges értékeinek címkéi. Soronként egy érték adható meg, kulcs|címke formátumban. A kulcsnak egész számnak kell lennie.

en: Allowed labels list: invalid input.
hu: Engedélyezett címkék listája: érvénytelen bemenet.

en: Allowed labels list: some labels are being removed while currently in use.
hu: Engedélyezett címkék listája: néhány címke el lett távolítva, mivel már használatban vannak.

en: %name: Not a valid email address.
hu: %name: nem érvényes e-mail cím.

en: %name: Email address already in use.
hu: %name: az e-mail cím már használatban van.

en: Only one email may be marked as primary.
hu: Csak egy e-mail lehet elsődlegesnek jelölve.

en: One email must be marked as primary.
hu: Egy e-mail címet elsődlegesnek kell jelölni.

en: Bulk mailings?
hu: Tömeges levelek?

en: On hold?
hu: Visszatartás?

en: Send RedHen Email
hu: RedHen-e-mail küldése

en: RedHen Fields
hu: RedHen-mezők

en: Fields specific to RedHen CRM.
hu: A RedHen CRM saját mezői.

en: Full note
hu: Teljes megjegyzés

en: Administer Redhen Notes
hu: RedHen-megjegyzések adminisztrációja

en: Perform administration tasks and manage the structure of RedHen Notes.
hu: RedHen-megjegyzések adminisztrációs feladatainak végrehajtása és a szerkezetük kezelése.

en: Manage Redhen Notes
hu: RedHen-megjegyzések kezelése

en: Create, update or delete Redhen Notes.
hu: RedHen-megjegyzések létrehozása, frissítése és törlése.

en: Access Redhen Notes
hu: Hozzáférés a RedHen-megjegyzésekhez

en: View for Redhen Notes.
hu: Nézet a RedHen-megjegyzésekhez.

en: Recorded on or after
hu: Ekkor vagy később lett rögzítve

en: Recorded on or before
hu: Ekkor vagy előtte lett rögzítve

en: Note Type
hu: Megjegyzéstípus

en: Manage RedHen notes
hu: RedHen-megjegyzések kezelése

en: RedHen Notes
hu: RedHen-megjegyzések

en: Defines the base note entity and features.
hu: Meghatározza az alapvető megjegyzésentitást és lehetőségeket.

en: The date the note was updated.
hu: A megjegyzés módosításának dátuma.

en: The note has been saved.
hu: A megjegyzés mentése megtörtént.

en: There has been an issue saving this note. Please contact the site administrator.
hu: A megjegyzés mentése során hiba történt. Érdemes kapcsolatba lépni a webhely adminisztrátorával.

en: Deleting this note cannot be undone.
hu: A megjegyzés törlése nem visszavonható.

en: Issue saving note %note_id.
hu: %note_id megjegyzés mentése során történt hiba.

en: Deleted note %title.
hu: Törölt jegyzet: %title.

en: Full organization
hu: Teljes szervezet

en: Organization type
hu: Szervezettípus

en: Administer RedHen Organizations
hu: RedHen-szervezetek adminisztrációja

en: Perform administration tasks for RedHen Organizations.
hu: Adminisztrációs feladatok végrehajtása a RedHen-szervezeteken.

en: Manage RedHen Organizations
hu: RedHen-szervezetek kezelése

en: Create, update or delete RedHen Organizations.
hu: RedHen-szervezetek létrehozása, frissítése és törlése.

en: Access Redhen Organizations
hu: Hozzáférés a RedHen-szervezetekhez

en: View for Redhen Organizations.
hu: Nézet a RedHen-szervezetekhez.

en: Organization name.
hu: A szervezet neve.

en: Organization state
hu: Szervezet állapota

en: Primary Contact
hu: Elsődleges névjegy

en: Primary contact display
hu: Elsődleges névjegy megjelenítése

en: View RedHen CRM Organizations.
hu: A RedHen CRM-szervezetek megtekintése.

en: Add an organization
hu: Szervezet hozzáadása

en: Add a new organization.
hu: Új szervezet hozzáadása.

en: Autocomplete for RedHen Organizations
hu: Automatikus kiegészülő a RedHen-szervezetek számára

en: Defines the base organization entity and features.
hu: Meghatározza az alapvető szervezetentitást és a lehetőségeket.

en: The date the organization was created.
hu: A szervezet létrehozásának dátuma.

en: The date the organization was updated.
hu: A szervezet módosításának dátuma.

en: The author of the organization record.
hu: A szervezetbejegyzés szerzője.

en: Primary contact
hu: Elsődleges névjegy

en: The primary contact for the organization.
hu: A szervezet elsődleges névjegye.

en: Save organization
hu: Szervezet mentése

en: Organization %label saved.
hu: %label szervezet mentése megtörtént.

en: Deleting this organization cannot be undone.
hu: A szervezet törlése nem visszavonható.

en: %old_primary will no longer be the primary contact.
hu: %old_primary nem lesz többé az elsődleges névjegy.

en: Are you sure you want to change the primary contact for %org to %name?
hu: %name biztosan elsődleges névjeggyé tehető %org szervezet számára?

en: %contact_name has been set as the primary contact for %org_name.
hu: %contact_name elsődleges névjeggyé vált %org_name számára.

en: Unable to set %contact_name as the primary contact for %org_name.
hu: Nem sikerült %contact_name névjegyet %org_name szervezet számára elsődleges névjeggyé tenni.

en: Deleted organization %label.
hu: Törölt szervezet: %label.

en: The human-readable name of this redhen organization type.
hu: A RedHen-szervezet emberek által olvasható neve.

en: A unique machine-readable name for this redhen organization type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
hu: A szervezettípus egyedi, programok által használt neve. Csak kisbetűket, számokat és aláhúzást tartalmazhat.

en: Save organization type
hu: Szervezettípus mentése

en: Delete organization type
hu: Szervezettípus törlése

en: Organization type has been saved.
hu: A szervezettípus mentése megtörtént.

en: Select which content types can be posted into this group.
hu: Kijelölhető, hogy milyen tartalomtípusok küldhetők be a csoportba.

en: Field %label has been deleted from the %type content type.
hu: %label mező törölve lett ebből a tartalomtípusból: %type.

en: Field %label has been added to the %type content type.
hu: %label mező hozz lett adva a tartalomtípushoz: %type.

en: There is no content for this group.
hu: Nincs tartalom a csoportban.

en: Redhen Organization Groups
hu: RedHen-szervezetcsoportok

en: Enables group collaboration features for organizations
hu: Csoport-együttműködési képességeket engedélyez a szervezetek számára.

en: There are no registrations for %name.
hu: Nincsenek regisztrációk ehhez: %name.

en: Integrates the Entity Registrations module.
hu: Felhasználja az <em>Entity Registrations</em> modult.

en: @type between @label1 and @label2
hu: @type @label1 és @label2 között

en: Access RedHen Org Connections
hu: Hozzáférés a RedHen-szervezet kapcsolataihoz

en: View the connections for an organization.
hu: A szervezet kapcsolatainak megtekintése.

en: Access RedHen Contact Connections
hu: Hozzáférés a RedHen-névjegy kapcsolataihoz

en: View the connections for a contact.
hu: A névjegy kapcsolatainak megtekintése.

en: Manage RedHen Org Connections
hu: RedHen-szervezet kapcsolatainak kezelése

en: Add and edit connections for an organization.
hu: Kapcsolatok hozzáadása és szerkesztése egy szervezet számára.

en: Manage RedHen Contact Connections
hu: RedHen-névjegy kapcsolatainak kezelése

en: Add and edit connections for a contact.
hu: Kapcsolatok hozzáadása és szerkesztése egy névjegy számára.

en: %name has no connections.
hu: Nincsenek kapcsolatai: %name.

en: Autocomplete for RedHen Relations
hu: Automatikus kiegészülő RedHen-kapcsolatok számára

en: Personal connection
hu: Személyes kapcsolat

en: Organizational affiliation
hu: Szervezeti kapcsolat

en: Affiliated with
hu: Kapcsolódva ehhez:

en: This is a placeholder field to control what actions a contact in an organization can perform. Access control to be implemented.
hu: Ez egy helykitöltő mező annak kezelésére, hogy a névjegy milyen jogokat gyakorolhat egy szervezetben. A hozzáféréskezelés még nincs megvalósítva.

en: RedHen Relation
hu: RedHen-kapcsolat

en: Retrieving fields for this connection type.
hu: Visszaadja a kapcsolattípus mezőit.

en: The connection has been saved.
hu: A kapcsolat mentése megtörtént.

en: The connection could not be saved.
hu: A kapcsolat nem menthető.

en: Is primary contact
hu: Elsődleges névjegy

en: Boolean value of if a contact is the primary contact.
hu: Logikai értékkel jelzi, ha egy névjegy elsődleges névjegy.

en: Administer RedHen Contact Types
hu: RedHen-névjegytípusok adminisztrációja

en: Manage RedHen contact types and their structure.
hu: A RedHen-névjegytípusok és szerkezetük kezelése.

en: The Drupal user associated with the contact.
hu: A névjegyhez kapcsolódó Drupal-felhasználó.

[ctx: redhen_relation]
en: NA
hu: Nem elérhető

[ctx: redhen_relation]
en: Active
hu: Aktív

[ctx: redhen_relation]
en: Inactive
hu: Inaktív

en: Author of the note
hu: Megjegyzés szerzője

en: Date/time the note was created.
hu: A megjegyzés keletkezésének dátuma és ideje.

en: Author of the note.
hu: A megjegyzés szerzője.

en: %label has no valid relation types so a connection cannot be made.
hu: %label számára nincsenek érvényes kapcsolattípusok, így a kapcsolat nem hozható létre.

en: Connections are only allowed between contacts and organizations.
hu: Kapcsolatok csak névjegyek és szervezetek között megengedettek.

en: View RedHen Contacts.
hu: A RedHen-névjegyek megtekintése.

en: Access Own Redhen Contact.
hu: Hozzáférés a saját RedHen-névjegyekhez

en: View your own contact information.
hu: Saját névjegy megtekintése.

en: Edit Own Redhen Contact.
hu: Saját névjegyek szerkesztése.

en: Edit your own contact information.
hu: Saját névjegy szerkesztése.

en: RedHen Contact
hu: RedHen-névjegy

en: This message will be sent to the configured email field for each selected contact.
hu: A levél el lesz küldve minden megjelölt névjegy beállított email címére.

en: This message will be sent to the default email address of the primary contact for each selected organization.
hu: A levél el lesz küldve minden megjelölt szervezet elsődleges névjegyének alapértelmezett e-mail címére.

en: Note to @entity
hu: Megjegyzés ehhez: @entity

en: The @entity entity that is associated with the Note.
hu: @entity entitás, mely kapcsolatban van a megjegyzéssel.

en: @entity from Note
hu: @entity a megjegyzésből

en: contacts
hu: névjegyek

en: Today at !date
hu: Ma ekkor: !date

en: Yesterday at !date
hu: Tegnap ekkor: !date

en: RedHen activity stream.
hu: A RedHen tevékenységnaplója.

en: Entity !type with an ID of !id
hu: !type entitás, ezzel az ID-vel: !id

en: Sorry, there are no activities that match your criteria.
hu: Elnézést, nincs a feltételeknek megfelelő tevékenység.

en: RedHen Activity
hu: RedHen-tevékenység

en: View RedHen CRM activity.
hu: A RedHen CRM tevékenységeinek megtekintése.

en: Activity tracking for RedHen leveraging the Message module.
hu: RedHen-tevékenységek követése a <em>Message</em> modul használatával.

en: Administer RedHen Organization Types
hu: RedHen-szervezettípus adminisztrációja

en: Manage RedHen organization types and their structure.
hu: RedHen-szervezettípusok és szerkezetük kezelése.

en: The host entity.
hu: A gazdaentitás.

en: Author entity
hu: Szerző entitása

en: <a href="@redhen">RedHen CRM</a> is an open source CRM <em>framework</em> built natively in <a href="@drupal">Drupal</a>. RedHen CRM is packed with <a href="@wikipedia_ams">association management</a> (AMS) features for managing detailed information on contacts and organizations, membership services, event registrations, and constituent engagement.
hu: A <a href="@redhen">RedHen CRM</a> egy natívan a <a href="@drupal">Drupal</a>-re épített nyílt forráskódú CRM (ügyfélkapcsolat-kezelő) <em>keretrendszer</em>. A RedHen CRM <a href="@wikipedia_ams">viszony-kezelő</a> (AMS) képességekkel is bír, így részletes információkat kezelhetünk a névjegyekről, szervezetekről, tagsági viszonyokról, eseményekre való regisztrációkról, és a tagság elkötelezettségéről.

en: Access RedHen activity stream
hu: Hozzáférés a RedHen tevékenységnaplójához

en: View the global RedHen activity stream and on a per entity type basis.
hu: A teljes, illetve az entitásalapú RedHen-tevékenységnapló megtekintése

en: Mirror RedHen Contact email to Drupal user
hu: RedHen-névjegy email címének tükrözése a Drupal-felhasználóhoz

en: If checked, RedHen will mirror the primary email of a RedHen Contact with the email of the linked user account. The email field on the Drupal user form will also be disabled.
hu: Bejelölve a RedHen tükrözni fogja az RedHen-névjegy elsődleges email címét a kapcsolt felhasználói fiókba. A Drupal felhasználó űrlapon az email cím mező le lesz tiltva.

en: The email address for this account is managed by RedHen.
hu: Ezen fiók email mezőjét a RedHen kezeli.

en: The full name of the contact.
hu: A névjegy teljes neve.

en: The engagement score for this contact.
hu: A névjegy elkötelezettség-pontszáma.

en: Engagement !id
hu: !id elkötelezettség

en: Administer Redhen Note fields and display
hu: A RedHen-megjegyzés mezőinek és megjelenésének adminisztrációja

en: Note !id on !label
hu: !id megjegyzés ezen: !label

en: Sorry, there are no notes that match your criteria.
hu: Elnézést, nincs a feltételeknek megfelelő megjegyzés.

en: Groupify
hu: Csoportalakítása

en: set as primary
hu: megjelölés elsődlegesként

en: Settings for RedHen modules.
hu: A RedHen modulok beállításai.

en: RedHen CRM settings
hu: RedHen CRM beállításai

en: Default email
hu: Alapértelmezett e-mail cím

en: The default email for this contact.
hu: E névjegy alapértelmezett email címe.

en: Contact User UID
hu: Névjegyhez kapcsolódó felhasználó azonosítója

en: The user id associated with this contact via redhen_contact_user
hu: A felhasználó azonosítója, mely társítva van ehhez a névjegyhez a redhen_contact_user által

en: Contact User
hu: Névjegyhez kapcsolódó felhasználó

en: The user associated with this contact via redhen_contact_user
hu: A felhasználó, mely társítva van ehhez a névjegyhez a redhen_contact_user által

en: User Contact ID
hu: Felhasználóhoz kapcsolódó névjegy azonosítója

en: The contact id associated with this user via redhen_contact_user
hu: A névjegy azonosítója, mely társítva van ehhez a felhasználóhoz a redhen_contact_user által

en: User Contact
hu: Felhasználóhoz kapcsolódó névjegy

en: The contact associated with this user via redhen_contact_user
hu: A névjegy, mely társítva van ehhez a felhasználóhoz a redhen_contact_user által

en: Engagement score
hu: Elkötelezettség-pontszám

en: Allowed labels list: keys must be positive integers greater than zero.
hu: Engedélyezett címkék listája: a kulcsok nullánál nagyobb egész számok kell legyenek.

en: @label from
hu: @label ettől:

en: @label to
hu: @label ennek:

en: This boolean checkbox has been converted to radio buttons to allow filtering for false as well as skipping non-required fields. .
hu: Ez a logikai jelölőnégyzet választógombbá lett átalakítva, hogy kezelni lehessen vele mind a hamis értéket, mind a nem szükséges mező lehetőséget.

en: One or more scores that will be used for this engagement.
hu: Egy vagy több pontszám, amit ez az elkötelezettség használni fog.

en: Specifies the entity that a score should be registered for.
hu: Meghatározza az entitást, amelyhez a a pontszám regisztrálva lesz.

en: Score engagement by email
hu: Elkötelezettség-pontszám e-mail alapján

en: The email address to score an engagement by.
hu: Az e-mail cím, mely alapján az elkötelezettség számolandó.

en: Score engagement by user ID
hu: Elkötelezettség-pontszám felhasználóazonosító alapján

en: The user ID to score an engagement by.
hu: Az felhasználó azonosítója, mely alapján az elkötelezettség számolandó.

en: Scored @label
hu: Pontozott @label

en: Source entity
hu: Forrásentitás

en: The redhen_contact this engagement applies to.
hu: A redhen_contact, melyhez ez az elkötelezettség alkalmazva van.

en: The engagement score.
hu: Az elkötelezettség-pontszám.

en: No organizations available.
hu: Nincs elérhető szervezet.

en: This is used by other modules to, for example, use the admin theme on RedHen paths.
hu: Más modulok is használják ezt, pl.: az adminisztrációs smink alkalmazása a RedHen útvonalakra.

en: The type of the contact.
hu: A névjegy típusa.

en: The type of organization.
hu: A szervezet típusa.

en: Treat RedHen paths as administrative
hu: A RedHen útvonalak adminisztrációsaként való kezelése

en: This contact's primary email is configured to mirror the associated Drupal user and email address %email is already in use by another Drupal user.
hu: E névjegy elsődleges e-mail címe úgy van beállítva, hogy tükrözze a kapcsolt Drupal-felhasználóét. %email e-mail címet azonban már használja egy másik Drupal-felhasználó.

en: At least one email is required.
hu: Legalább egy email cím szükséges.

en: Delete edit connections for an organization.
hu: Kapcsolatok törlése egy szervezetből.

en: Delete connections for a contact.
hu: Kapcsolatok törlése egy névjegyből.

en: RedHen Organizations
hu: RedHen-szervezetek

en: Require contacts to have a valid email address
hu: A névjegyeknek rendelkezniük kell egy érvényes e-mail címmel.

en: Controls the contact form validation. Must be true to enable Drupal user connections keyed on email and contact email mirroring.
hu: A névjegy űrlap ellenőrzését befolyásolja. Igazra állítva engedélyezhető a Drupal-felhasználók összekapcsolása az e-mail címük és a <em>RedHen</em>-névjegyek e-mail címeinek egyezése alapján.

en: Display username as contact label
hu: Névjegy címkéje felhasználói névként

en: If checked, RedHen will alter the display of the Drupal username to match a linked contact's label.
hu: Bejelölve a <em>RedHen</em> módosítja a Drupal-felhasználó nevének megjelenését, hogy az illeszkedjen a kapcsolt névjegy címkéjére.

en: The following sets of duplicate contacts have been found. Select the corresponding merge action to merge contact records.
hu: Az alábbi duplikált névjegyek találhatók. Kiválasztható a megfelelő összevonási művelet a névjegyek egyesítéséhez.

en: merge
hu: összevonás

en: There are no duplicate contacts based on the selected properties. Expand your search or relax, you have no duplicates!
hu: A kiválasztott jellemzők alapján nem találhatóak azonos nevű kapcsolatok. Kibővíthetőek a keresési feltételek, de akár el is fogadható e megnyugtató eredmény: nincsenek duplikált névjegyek.

en: Contact properties
hu: Névjegyek jellemzői

en: Selected properties will be used to query duplicates. E.g., selecting first and last name will look for contacts with the same first and last names.
hu: A duplikátumok keresése a kiválasztott jellemzőket használja. Például a vezeték- és keresztnév megadásával azonos nevű kapcsolatok deríthetőek fel.

en: Limit query to active contacts.
hu: A keresés aktív névjegyekre való korlátozása.

en: Find duplicate contacts
hu: Duplikált névjegyek keresése

en: Select a primary contact
hu: Egy elsődleges névjegy kijelölése

en: RedHen Dedupe
hu: RedHen-duplikátumok kiszűrése

en: Provides RedHen contact deduping functionality.
hu: Lehetőséget biztosít a <em>RedHen</em>-névjegyek duplikátumainak megszüntetésére.

en: @name (Updated: !date)
hu: @name (frissült: !date)

en: Master Contact
hu: Mesternévjegy

en: Choose a contact to merge the other contacts into.
hu: Kiválaszható egy névjegy, amibe a többi be lesz olvasztva.

en: Master contact details
hu: A mesternévjegy részletei

en: @master@name (@bundle)<br/>Last Updated: !date
hu: @master@name (@bundle)<br/>Utoljára frissült: !date

en: Relationships/Affiliations
hu: Kapcsolatok/szervezeti tagságok

en: Move items attached to old records to Master record:
hu: A régi bejegyzéshez csatolt adatok mozgatása az mesterbejegyzéshez:

en: Contacts have successfully been merged into %master and deleted.
hu: A névjegyek törölve lettek és adataik sikeresen be lettek olvasztva a névjegybe: %master.

en: Field not applicable to this bundle
hu: A mező nem alkalmazható a kötegre.

en: A contact cannot have a duplicate %name.
hu: %name névjegynek egyedinek kell lennie.

en: RedHen organizations have been updated with a default machine name.
hu: A RedHen-szervezetek frissítve lettek egy alapértelmezett gépek által olvasható névvel.

en: Provides RedHen contact engagement scoring.
hu: Lehetővé teszi a RedHen-névjegyek elkötelezettségének pontozását.

en: You have not created any organization types yet. Go to the <a href="@link">organization type creation page</a> to add a new RedHen organization type.
hu: Még egyetlen szervezettípus sem készült. A <a href="@link">szervezettípust létrehozó oldal</a> meglátogatásával lehet RedHen-szervezettípust hozzáadni.

en: @count additional RedHen organization(s) updated with machine name(s).
hu: További @count RedHen-szervezett lett frissítve gépek által olvasható névvel.

en: RedHen Organization Groups
hu: RedHen-szervezetcsoportok

en: RedHen Registration
hu: RedHen-regisztrációk

en: Manage RedHen relationships.
hu: RedHen-kapcsolatok kezelése.

en: Create a contact during user registration
hu: Hozzon létre  névjegyet a felhasználó regisztrációja során.

en: Default contact type
hu: Alapértelmezett névjegytípus

en: Select the default contact type to create during registration. This can be overriden by appending the contact type machine name in the registration url.
hu: Ki kell jelölni a regisztráció során létrehozandó névjegy típusát. Ez felülírható a névjegytípus programok által használt nevének a regisztrációs URL-hez való hozzáfűzésével.

en: Update and link existing contacts
hu: Meglévő névjegy kapcsolása és frissítése

en: If a contact is found with the same email as the new Drupal user, it will be updated and linked to the new account.
hu: Ha található egy névjegy ugyanazzal az email címmel, mint az új Drupal-felhasználó, az frissítve és kapcsolva lesz az új fiókhoz.

en: Update contact fields
hu: Névjegy mezőinek frissítése

en: Should the contact fields be updated?
hu: Frissíthetőek a névjegy mezői?

en: %type Contact information
hu: %type névjegy adatai

en: A Contact of type %type is already associated with the email address %email.
hu: Egy %type típusú névjegy már társítva lett ehhez az e-mail címhez: %email.

en: A contact already exists with that email address.
hu: Ezzel az e-mail címmel már létezik egy névjegy.

en: A contact with that email address is already linked to a Drupal user.
hu: Egy ezzel az e-mail címmel rendelkező névjegy már össze lett kapcsolva egy Drupal-felhasználóval.

en: User has been linked to the contact %name.
hu: A felhasználó össze lett kapcsolva ezzel a névjeggyel: %name.

en: Access all RedHen Organization Groups
hu: Hozzáférés minden RedHen-szervezetcsoporthoz

en: Access RedHen Organization groups regardless of if user is a member of that group.
hu: Hozzáférés a RedHen-szervezetekhez függetlenül attól, hogy a felhasználó tagja-e a csoportnak.

en: The number of records per page to show on all RedHen list pages.
hu: Bejegyzések száma az összes RedHen listázó oldalon.

en: Invalid RedHen contact type parameter.
hu: Érvénytelen RedHen-névjegy paraméter.

en: Redhen Contact
hu: RedHen-névjegy

en: Fetch contact by email
hu: Névjegyek lekérése az e-mail címük szerint

en: Fetched contact
hu: Lekért névjegy

en: The email address to fetch by.
hu: Az e-mail cím, mely alapján a lekédezés történik.

en: Contact exists by email
hu: Létező névjegy az e-mail alapján

en: The email address to check by.
hu: Az ellenőrzendő e-mail cím.

en: If checked, all %count contacts of type %type will also be deleted.
hu: Bejelölve az összes, %count darab %type típusú névjegy
    törölve lesz.

en: If you have a large number of contacts of type %type, this may cause a timeout. Use with caution.
hu: Ha sok %type típusú névjegy van, a művelet időtúllépést okozhat. Óvatosan!

en: Click confirm to delete the contact type %label. This operation cannot be undone.
hu: %label névjegytípus törlése kattintással erősíthető meg. A művelet nem visszavonható.

en: Successfully deleted contact type %label.
hu: %label típusú névjegy sikeresen törölve.

en: Successfully deleted contact type %label and all %label contacts.
hu: %label típusú névjegy és minden %label névjegy sikeresen törölve.

en: @entity to Engagement
hu: @entity az elkötelezettséghez

en: The Note associated with the @entity entity.
hu: A jegyzet társítva ehhez az entitáshoz: @entity.

en: @entity being the Note
hu: @entity, melynek van jegyzete

en: Engagement to @entity
hu: @entity entitáshoz elkötelezettség

en: The @entity entity that is associated with the Engagement.
hu: @entity entitás, mely társítva lett az elkötelezettséghez.

en: @entity to Engagement Score
hu: @entity az elkötelezettség-pontszámhoz

en: @entity being the Engagement
hu: @entity, melynek van elkötelezettsége

en: Engagement Score to @entity
hu: Elkötelezettség-pontszám ehhez: @entity

en: @entity from Redhen Engagement
hu: RedHen-elkötelezettség ebből:  @entity

en: @entity to Note
hu: @entity a jegyzethez

en: organization
hu: szervezet

en: organizations
hu: szervezetek

en: If checked, all %count organizations of type %type will also be deleted.
hu: Bejelölve az összes, %count darab %type típusú szervezet törölve lesz.

en: If you have a large number of organizations of type %type, this may cause a timeout. Use with caution.
hu: Ha sok %type típusú szervezet van, a művelet időtúllépést okozhat. Óvatosan!

en: Click confirm to delete the organization type %label. This operation cannot be undone.
hu: %label szervezettípus törlése kattintással erősíthető meg. A művelet nem visszavonható.

en: Successfully deleted organization type %label.
hu: %label szervezettípus sikeresen törölve.

en: Successfully deleted organization type %label and all %label organizations.
hu: %label szervezettípus és minden %label szervezet sikeresen törölve.

en: The contact was updated with the information provided.
hu: A névjegy frissítve lett a megadott adatokkal.

en: View Redhen Contact revisions
hu: Redhen-névjegyváltozatok megtekintése

en: Edit Redhen Contact revisions
hu: Redhen-névjegyváltozatok szerkesztése

en: Delete Redhen Contact revisions
hu: Redhen-névjegyváltozatok törlése

en: Revision %title has been deleted.
hu: %title változat törlése megtörtént.

en: Archive this contact.
hu: Ezen névjegy archiválása.

en: Are you sure you want to unarchive %label?
hu: %label archiválása biztosan visszavonható?

en: Activate this contact.
hu: Ezen névjegy aktiválása.

en: %label has been unarchived.
hu: %label archiválása vissza lett vonva.

en: %label was not unarchived.
hu: %label archiválása nem lett visszavonva.

en: Deleted contact revision %title.
hu: %title névjegyváltozat törölve lett.

en: default revision
hu: alapértelmezett változat

en: Please select at least on Property or Field to match on.
hu: Legalább egy tulajdonságot vagy mezőt ki kell választani.

en: Count (IDs)
hu: Számláló (ID-k)

en: Selected fields will be used to query duplicates along with the select Properties.
hu: A kijelölt mezők lesznek a duplikátumkeresés szempontjai a már megjelölt tulajdonságok mellett.

en: Error attempting to merge these contacts. Check the error log for more details.
hu: Hiba történt a névjegyek összevonása közben. A hibanapló további részleteket tartalmaz.

en: Manage RedHen Organization Revisions
hu: RedHen-szervezetváltozatok kezelése

en: Update or delete RedHen Organization revisions.
hu: RedHen-szervezetváltozatok frissítése vagy törlése.

en: Access Redhen Organization Revisions
hu: Hozzáférés a RedHen-szervezetváltozatokhoz

en: View for Redhen Organizations revisions
hu: Nézet a RedHen-szervezetváltozatokhoz

en: Create @organization_type Organizations
hu: @organization_type típusú szervezetek létrehozása

en: Create an organization of the type @organization_type.
hu: @organization_type típusú szervezet létrehozása.

en: Revision %label has been deleted.
hu: %label változat törlése megtörtént.

en: Archive this organization.
hu: Ezen szervezet archiválása.

en: Activate this organization.
hu: Ezen szervezet aktiválása.

en: Deleted organization revision %label.
hu: %label szervezetváltozat törölve lett.
