References (7.x-2.2) - en to uk translation catalogue (118 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: none
uk: немає

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Default
uk: Базово

en: User ID
uk: ID користувача

en: Node
uk: Матеріал

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: View arguments
uk: Аргументи виду

en: Delta
uk: Дельта

en: Fields
uk: Поля

en: Contains
uk: Містить

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Node reference
uk: Посилання на матеріал

en: Content types that can be referenced
uk: Типи матеріалів, на які можна посилатися

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
uk: Введіть перелік аргументів, відокремлений комами, для передавання до виду.

en: Title (link)
uk: Назва (посилання)

en: Title (no link)
uk: Назва (без посилання)

en: Autocomplete text field
uk: Автодоповнюване текстове поле

en: Node Reference
uk: Посилання на матеріал

en: Defines a field type for referencing one node from another.
uk: Визначає тип поля для посилань на один матеріал від іншого.

en: User reference
uk: Посилання на користувача

en: User roles that can be referenced
uk: Ролі користувачів можуть бути пов'язані

en: User status that can be referenced
uk: Статус користувача може бути пов'язаний

en: User Reference
uk: Посилання на користувача

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
uk: Визначає тип поля для посилань на користувача з матеріалу.

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: Starts with
uk: Починається з

en: %name: name mismatch. Please check your selection.
uk: %name: відмінність імені. Будь ласка, перевірте ваш вибір.

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
uk: Оберіть спосіб підбору підказок автодоповнення. Зверніть увагу, що спосіб <em>Містить</em> може призвести до проблем зі швидкодією на сайтах з тисячами користувачів.

en: View used to select the nodes
uk: Перегляд для вибору вузлів

en: %name: this post can't be referenced.
uk: %name: Не вдалось створити посилання на вказаний матеріал.

en: Displays the fields with an optional template.
uk: Відображення поля за необов'язковим шаблоном.

en: Inline fields
uk: Вбудовані поля

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
uk: Оберіть спосіб підбору підказок автодоповнення. Зверніть увагу, що спосіб <em>Містить</em> може призвести до проблем зі швидкодією на сайтах з тисячами матеріалів.

en: URL as plain text
uk: URL як простий текст

en: %name: found no valid user with that name.
uk: %name: не знайдено дійсного користувача з таким ім'ям.

en: References
uk: Посилання

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
uk: Допустима похибка дозволяє вам обрати, який елемент в полі з декількома значеннями буде відмикати взаємозв'язок. Оберіть "1"  для використання першого елемента, "2" для другого елемента, і так далі. Якщо ви оберете "All", кожен елемент у полі створить новий рядок, що, можливо, створить копії.

en: %name: invalid input.
uk: %name: неправильне введення

en: %name: found no valid post with that title.
uk: %name: не знайдено дійсного повідомлення з таким заголовком.

en: View used to select the users
uk: Вид для відбору користувачів

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: References list
uk: Список посилань

en: Defines common base features for the various reference field types.
uk: Визначає загальний функціонал для різноманітних типів полів посилання.

en: This field stores the ID of a related node as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор пов'язаного матеріалу у вигляді цілого значення.

en: The list of nodes that can be referenced can provided by a view (Views module) using the "References" display type.
uk: Список матеріалів, на які можна посилатися, може бути наданий видом (модуль Види) з використанням типу відображення "Посилання"

en: Important D6 migration note:
uk: Важливі зауваження щодо переходу з D6:

en: The field is currently configured to use the 'Master' display of the view %view_name.
uk: На даний момент поле налаштовано на використання відображення 'Основне' з виду %view_name.

en: It is highly recommended that you: <br/>- edit this view and create a new display using the 'References' display type, <br/>- update the field settings to explicitly select the correct view and display.
uk: Настійливо радимо, щоб ви: <br />- відредагували цей вид  і створили нове відображення типу "Посилання", <br />- оновили налаштування поля на точний вибір коректного виду та відображення.

en: The field will work correctly until then, but submitting this form might inadvertently change the field settings.
uk: Полі працюватиме належним чином, однак при надсиланні форми можна випадково змінити налаштування поля.

en: Views - Nodes that can be referenced
uk: Види - Матеріали, на які можна посилатися

en: Choose the view and display that select the nodes that can be referenced.<br />Only views with a display of type "References" are eligible.
uk: Виберіть вид та відображення, яке відбирає матеріали, на котрі можна посилатися.<br /> Прийнятними є тільки види з типом відображення "Посилання".

en: Note:<ul><li>This will discard the "Content types" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate nodes on node creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate nodes will be displayed.</li></ul>
uk: Примітка: <ul><li>Це змінить розташовані вище налаштування "Типи матеріалів". Замість цього використовуйте розділ видів "Фільтри".</li><li>Використовуйте розділ видів "поля" для відображення додаткової інформації про матеріали-кандидати на форму створення/редагування матеріалів.</li><li>Використовуйте розділ видів "Критерії сортування" для визначення послідовності, в якій повинні відображатися матеріали-кандидати.</li></ul>

en: No eligible view was found.
uk: Прийнятних видів не знайдено.

en: Display the title of the referenced node as a link to the node page.
uk: Відображати назву матеріалу за посиланням у вигляді посилання на сторінку матеріалу.

en: Display the title of the referenced node as plain text.
uk: Відображати назву матеріалу за посиланням у вигляді простого тексту

en: Rendered node
uk: Відображуваний матеріал

en: Display the referenced node in a specific view mode
uk: Відображати матеріал за посиланням у певному режимі перегляду

en: View mode: %mode
uk: Режим перегляду: %mode

en: Display the list of referenceable nodes as a textfield with autocomplete behaviour.
uk: Показ переліку доступних для посилань матеріалів у вигляді текстового поля з властивістю автодоповнення.

en: This field stores the ID of a related user as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор пов'язаного користувача у вигляді цілого значення.

en: The list of users that can be referenced can provided by a view (Views module) using the "References" display type.
uk: Список користувачів, доступних для посилань, може надаватися видом (модуль Види) з використанням типу відображення "Посилання"

en: Views - Users that can be referenced
uk: Види - користувачі, на яких можна посилатися

en: Note:<ul><li>This will discard the "Referenceable Roles" and "Referenceable Status" settings above. Use the view's "filters" section instead.</li><li>Use the view's "fields" section to display additional informations about candidate users on user creation/edition form.</li><li>Use the view's "sort criteria" section to determine the order in which candidate users will be displayed.</li></ul>
uk: Примітка: <ul><li>Це змінить розташовані вище налаштування "Ролі, доступні для посилань" і "Стан доступності для посилань". Замість цього використовуйте розділ видів "Фільтри".</li><li>Використовуйте розділ видів "поля" для відображення додаткової інформації про користувачів-кандидатів на форму створення/редагування користувачів.</li><li>Використовуйте розділ видів "Критерії сортування" для визначення послідовності, в якій повинні відображатися користувачі-кандидати.</li></ul>

en: %name: this user can't be referenced.
uk: %name: на цього користувача неможливо посилатися.

en: Display the name of the referenced user as a link to the user's profile page.
uk: Відобразити ім'я користувача за посиланням у вигляді посилання на сторінку профілю користувача.

en: Display the name of the referenced user as plain text.
uk: Відображати ім'я користувача за посиланням у вигляді простого тексту

en: Display the list of referenceable users as a textfield with autocomplete behaviour.
uk: Показ переліку доступних для посилань користувачів у вигляді текстового поля з властивістю автодоповнення.

en: Feed node: Node Reference (nid): @field_name
uk: Матеріал потоку: Посилання на матеріал (nid): @field_name

en: Node References from the parent feed node.
uk: Посилання на матеріали з батьківського матеріалу потоку.

en:  (Node reference by node title)
uk:  (Посилання на матеріал через заголовок матеріалу)

en: The @label field of the node matched by node title.
uk: Поле матеріалу @label збіглося по заголовкові матеріалу.

en:  (Node reference by node ID)
uk:  (Посилання на матеріал через ID матеріалу)

en: The @label field of the node matched by node ID.
uk: Поле матеріалу @label збіглося по ідентифікаторові матеріалу.

en:  (Node reference by Feeds URL)
uk:  (Посилання на матеріал через URL потоків)

en: The @label field of the node matched by Feeds URL.
uk: Поле матеріалу @label збіглося по URL потоків.

en:  (Node reference by Feeds GUID)
uk:  (Посилання на матеріал через GUID потоків)

en: The @label field of the node matched by Feeds GUID.
uk: Поле матеріалу @label збіглося по GUID потоків.

en:  (Node reference by node title) -- allow duplicate nodes
uk:  (Посилання на матеріал через заголовок матеріалу) -- дозволити дублікати матеріалів

en: The @label field of the node matched by node title. This target allows duplicate nodes (nodes can appear more than once in a field).
uk: Поле матеріалу @label збіглося по заголовкові матеріалу. Цей варіант дозволяє дублікати матеріалів (матеріали можуть з'являтися в полі понад один раз).

en:  (Node reference by node ID) -- allow duplicate nodes
uk:  (Посилання на матеріал через ID матеріалу) -- дозволити дублікати матеріалів

en: The @label field of the node matched by node ID. This target allows duplicate nodes (nodes can appear more than once in a field).
uk: Поле матеріалу @label збіглося по ідентифікаторові матеріалу. Цей варіант дозволяє дублікати матеріалів (матеріали можуть з'являтися в полі понад один раз).

en:  (Node reference by Feeds URL) -- allow duplicate nodes
uk:  (Посилання на матеріал через URL потоків) -- дозволити дублікати матеріалів

en:  (Node reference by Feeds GUID) -- allow duplicate nodes
uk:  (Посилання на матеріал через GUID потоків) -- дозволити дублікати матеріалів

en:  (User reference by user name)
uk:  (Посилання на користувача через ім'я користувача)

en: The @label field of the user matched by user name.
uk: Поле користувача @label збіглося по імені користувача.

en:  (User reference by user ID)
uk:  (Посилання на користувача через ідентифікатор користувача)

en: The @label field of the user matched by user ID.
uk: Поле користувача @label збіглося по ідентифікаторові користувача.

en:  (User reference by Feeds URL)
uk:  (Посилання на користувача через URL потоку)

en:  (User reference by Feeds GUID)
uk:  (Посилання на користувача через GUID потоку)

en:  (User reference by user name) -- allow duplicate users
uk:  (Посилання на користувача через ім'я користувача) -- дозволити дублікати користувачів

en: The @label field of the user matched by user name. This target allows duplicate users (users can appear more than once in a field).
uk: Поле користувача @label збіглося по імені користувача. Цей варіант дозволяє дублікати користувачів (користувачі можуть з'являтися в полі понад один раз).

en:  (User reference by user ID) -- allow duplicate users
uk:  (Посилання на користувача через ідентифікатор користувача) -- дозволити дублікати користувачів

en: The @label field of the user matched by user ID. This target allows duplicate users (users can appear more than once in a field).
uk: Поле користувача @label збіглося по ідентифікаторові користувача. Цей варіант дозволяє дублікати користувачів (користувачі можуть з'являтися в полі понад один раз).

en:  (User reference by Feeds URL) -- allow duplicate users
uk:  (Посилання на користувача через URL потоку) -- дозволити дублікати користувачів

en:  (User reference by Feeds GUID) -- allow duplicate users
uk:  (Посилання на користувача через GUID потоку) -- дозволити дублікати користувачів

en: Display the referenced node ID
uk: Відображати ідентифікатор матеріалу за посиланням

en: Display the URL of the referenced node
uk: Відображати URL матеріалу за посиланням

en: Display the aliased path (if exists) instead of the system path
uk: Відображати синонімізований шлях (за наявності) замість системного шляху

en: Display an absolute URL
uk: Відображати абсолютний URL

en: Aliased path: %yes_no
uk: Синонімізований шлях: %yes_no

en: Absolute URL: %yes_no
uk: Абсолютний URL: %yes_no

en: The field uses the view @view_name to determine referenceable nodes. You will need to manually edit the view and add a display of type 'References'.
uk: Поле використовує вид @view_name для визначення доступних для посилань матеріалів. Вам потрібно вручну відредагувати вид і додати відображення типу "Посилання".

en: @field (@field_name) - reverse (to @entity)
uk: @field (@field_name) - реверс (до @entity)

en: @field (@field_name) - reverse
uk: @field (@field_name) - реверс

en: Relate each @entity referencing the node through @field.
uk: Пов'язати кожну сутність @entity, що посилається на матеріал через поле @field.

en: Rendered user
uk: Відображуваний користувач

en: Display the referenced user in a specific view mode
uk: Відобразити ім'я користувача за посиланням у вказаному режимі перегляду

en: Display the referenced user ID
uk: Відобразити ID користувача за посиланням

en: Display the URL of the referenced user
uk: Відобразити URL користувача за посиланням

en: The field uses the view @view_name to determine referenceable users. You will need to manually edit the view and add a display of type 'References'.
uk: Поле використовує вид @view_name для визначення доступних для посилань користувачів. Вам треба вручну відредагувати вид і додати відображення типу "Посилання".

en: Relate each @entity referencing the user through @field.
uk: Пов'язати кожну сутність @entity, що посилається на користувача через поле @field.

en: <strong>Note:</strong> In 'References' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
uk: <strong>Примітка:</strong> У відображеннях типу 'Посилання' всі поля розташовуються в лінію за винятком безпосереднього вибору іншої поведінки.
