Restaurant Menu (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Images
it: Immagini

en: Description
it: Descrizione

en: Yes
it: Sì

en: Categories
it: Categorie

en: Image
it: Immagine

en: Large
it: Grande

en: Icon
it: Icona

en: Price
it: Prezzo

en: Other
it: Altro

en: Navigation
it: Navigazione

en: Add menu
it: Aggiungi menù

en: Grid
it: Griglia

en: Featured
it: In evidenza

en: Variants
it: Varianti
