Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.8) - en to hy translation catalogue (63 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: None
hy: Ոչ մի

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Country
hy: Երկիր

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Continue
hy: Շարունակել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Year
hy: Տարի

en: Date format
hy: Ամսաթվի ձևաչափը

en: 1 day | @count days
hy[0]: 1 օր
hy[1]: @count օր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Month
hy: Ամիս

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Mon
hy: Երկ

en: Tue
hy: Երք

en: Wed
hy: Չոր

en: Thu
hy: Հնգ

en: Fri
hy: Ուրբ

en: Sat
hy: Շաբ

en: Sun
hy: Կիր

en: January
hy: Հունվար

en: February
hy: Փետրվար

en: March
hy: Մարտ

en: April
hy: Ապրիլ

en: May
hy: Մայիս

en: June
hy: Հունիս

en: July
hy: Հուլիս

en: August
hy: Օգոստոս

en: September
hy: Սեպտեմբեր

en: October
hy: Հոկտեմբեր

en: November
hy: Նոյեմբեր

en: December
hy: Դեկտեմբեր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Authoring information
hy: Տեղեկություն հեղինակի մասին

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը

en: By @name
hy: Հեղինակ` @name

en: %name must be a positive integer.
hy: %name  պետք է լինի դրական ամբողջ թիվ:
