Rooms - Drupal Booking for Hotels, B&Bs and Vacation Rentals (7.x-1.9) - en to my translation catalogue (60 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Year
my: နှစ်

en: 1 day | @count days
my[0]: ၁ ရက်
my[1]: @count  ရက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Month
my: လ

en: Current
my: လက်ရှိ

en: Mon
my: တနင်္လာနေ့

en: Tue
my: အင်္ဂါနေ့

en: Wed
my: ဗုဒ္ဓဟူးနေ့

en: Thu
my: ကြာသပတေးနေ့

en: Fri
my: သောကြာနေ့

en: Sat
my: စနေနေ့

en: Sun
my: တနင်္ဂနွေနေ့

en: January
my: ဇန္နဝါရီလ

en: February
my: ဖေဖော်ဝါရီလ

en: March
my: မတ်လ

en: April
my: ဧပြီလ

en: May
my: မေလ

en: June
my: ဇွန်လ

en: July
my: ဇူလှိုင်လ

en: August
my: သြဂုတ်လ

en: September
my: စက်တင်ဘာလ

en: October
my: အောက်တိုဘာလ

en: November
my: နိုဝင်ဘာလ

en: December
my: ဒီဇင်ဘာလ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Not published
my: Publish မလုပ်ရသေးပါ

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Confirmation message
my: အတည်ပြုသည့် အကြောင်းကြားစာ

en: Display error message
my: အမှားအယွင်း အချက်အလက်ကို ဖော်ပြရန်
