Salsa Entity (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (112 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: value
oc: valor

en: Status
oc: Estatut

en: Suffix
oc: Sufix

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Value
oc: Valor

en: Private
oc: Privat

en: Groups
oc: Gropes

en: Type
oc: Tipe

en: Closed
oc: Tampat

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Currency
oc: Devisa

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: Number
oc: Nombre

en: Response
oc: Responsa

en: Password
oc: Senhal

en: Country
oc: País

en: Weight
oc: Pes

en: Image
oc: Imatge

en: Required
oc: Requesit

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Open
oc: Dobèrt

en: Time
oc: Ora

en: Notes
oc: Nòtas

en: Event
oc: Eveniment

en: Text
oc: Tèxte

en: name
oc: nom

en: Unknown
oc: Desconegut

en: type
oc: tipe

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Check
oc: Verificar

en: Contact
oc: Contacte

en: Number of columns
oc: Nombre de colomnas

en: Active
oc: Actiu

en: Good
oc: Plan

en: Off
oc: Desactivat

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Recipients
oc: Destinataris

en: Location
oc: Emplaçament

en: Term
oc: Tèrme

en: help
oc: ajuda

en: Amount
oc: Montant

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Address
oc: Adreça

en: State
oc: Estat

en: Send
oc: Mandar

en: Code
oc: Còde

en: Inactive
oc: Inactiu

en: Payment
oc: Pagament

en: Events
oc: Eveniments

en: here
oc: aicí

en: End
oc: Fin

en: Other
oc: Autre

en: Last
oc: Darrièr

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Order
oc: Òrdre

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Template
oc: Modèl

en: Profile
oc: Perfil

en: text
oc: tèxte

en: Page Title
oc: Títol de la pagina

en: Save Changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: First Name
oc: Prenom

en: Last Name
oc: Nom d'Ostal

en: Street
oc: Carrièra

en: City
oc: Vila

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Sort by
oc: Triar per

en: Pending
oc: En espèra

en: Source
oc: Font

en: First
oc: Primièr

en: Middle
oc: Mitan

en: Your Name
oc: Vòstre nom

en: Fixed
oc: Fixe

en: profile
oc: perfils

en: Style
oc: Estil

en: Donation
oc: Don

en: Testing
oc: Tèst

en: County
oc: Comtat

en: date
oc: data

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Timezone
oc: Fus orari

en: Apply
oc: Aplicar

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
oc: Se teniu cap contengut en aqueste camp, aqueste es perdrà. Aquesta accion se pòt pas desfar.

en: Form
oc: Formulari

en: Pager
oc: Paginacion

en: Properties
oc: Proprietats

en: The e-mail address you specified is not valid.
oc: L'adreça de corrièr electronic qu'avètz picada es pas valida.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
oc: Sètz segur que volètz suprimir lo camp %field ?

en: Create a new page
oc: Crear una novèla pagina

en: Archived
oc: Archivat

en: Full content
oc: Contengut complet
