Sampler API (7.x-1.1-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: Comments
fi: Kommentit

en: Timestamp
fi: Ajankohta

en: Module
fi: Moduuli

en: Nodes
fi: Solmut

en: Users
fi: Käyttäjät

en: Description:
fi: Kuvaus:

en: not specified
fi: ei määritelty
