Scheduler (7.x-1.5) - en to ky translation catalogue (9 entries)

en: delete
ky: өчүр

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: view
ky: көрүү

en: Advanced options
ky: Кеңейтилген ылгоолор

en: This action cannot be undone.
ky: Бул аракет кайтарылбас

en: edit
ky: түзөт
