Scheduler (7.x-1.7) - en to pa translation catalogue (13 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: view
pa: ਵੇਖੋ

en: Advanced options
pa: ਵਿਕਸਿਤ ਵਿਕਲਪ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ
