Search API Entity Translation (7.x-2.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: disabled
he: מושבת

en: Language
he: שפה

en: Search
he: חיפוש

en: Multilingual settings
he: ריבוי שפות, הגדרות

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית
