Ubercart (7.x-3.7) - en to lt translation catalogue (1775 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: enable
lt: įjungti

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Transaction ID
lt: Sanderio ID

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Gross
lt: Bruto

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Last comment
lt: Paskutinis komentaras

en: Description
lt: Aprašymas

en: Log
lt: Įrašas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Cost
lt: Savikaina

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Purchased
lt: Įsigyta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Version
lt: Versija

en: view
lt: peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Test
lt: Testas

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Required
lt: Privalomas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: settings
lt: nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Catalog
lt: Katalogas

en: Time
lt: Laikas

en: week
lt: savaitė

en: Views
lt: Vaizdai

en: Add
lt: Pridėti

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Format
lt: Formatas

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Modules
lt: Moduliai

en: Display
lt: Rodymas

en: never
lt: niekada

en: Component
lt: Komponentas

en: Total
lt: Iš viso

en: Statistics
lt: Statistika

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: n/a
lt: n/d

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: User ID
lt: Nario ID

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Create
lt: Kurti

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Year
lt: Metai

en: Logo
lt: Logotipas

en: Not found
lt: Nerasta

en: Never
lt: Niekada

en: Submit changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: You must enter a valid e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti galiojantį  el. pašto adresą.

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: Roles
lt: Rolės

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Comment
lt: Komentaras

en: Signature
lt: Parašas

en: File ID
lt: Failo ID

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Message text
lt: Žinutės tekstas

en: Average
lt: Vidutinis

en: Click here
lt: Spauskite čia

en: N/A
lt: N/D

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Add line
lt: Pridėti linija

en: Qty
lt: Vnt

en: Price
lt: Kaina

en: Customers
lt: Klientai

en: Model
lt: Modelis

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Add to cart
lt: Į krepšelį

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Invoice
lt: Sąskaita

en: Code
lt: Kodas

en: Stock
lt: Atsargos

en: Owner
lt: Savininkas

en: Payment
lt: Mokėjimas

en: Payments
lt: Mokėjimai

en: quote
lt: kaina

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Company
lt: Įmonė

en: node
lt: mazgas

en: directory
lt: katalogas

en: Directory
lt: Katalogas

en: Method
lt: Būdas

en: Day
lt: Diena

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Role
lt: Rolė

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Button
lt: Mygtukas

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Order
lt: Tvarka

en: Class name
lt: Klasės pavadinimas

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Do not display
lt: Nerodyti

en: Anonymous users
lt: Anoniminis lankytojai

en: Close
lt: Uždaryti

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Duration
lt: Laikas

en: Expiration date
lt: Galiojimo pabaigos data

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: City
lt: Miestas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: State/Province
lt: Valstija/Provincija

en: Fax number
lt: Fakso numeris

en: Phone number
lt: Telefono numeris

en: Labels
lt: Žymės

en: Rules
lt: Taisyklės

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Guam
lt: Guamas

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Modified
lt: Redaguota

en: Pending
lt: Laukiama

en: minute
lt: Minutės

en: minutes
lt: minutės

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: List price
lt: Sąrašo kaina

en: English
lt: Anglų

en: update
lt: atnaujinti

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: unlimited
lt: neribotas

en: Features
lt: Savybės

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: (disabled)
lt: (išjungta)

en: day
lt: diena

en: year
lt: metai

en: hour
lt: valanda

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Workflow
lt: Veikimas

en: None.
lt: Joks.

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: Select one...
lt: Pasirinkite vieną...

en: Production
lt: Produkcija

en: Shipping method:
lt: Pristatymo būdas:

en: Taxes
lt: Mokesčiai

en: Tax rate
lt: Mokesčio tarifas

en: Product count
lt: Prekių skaičius

en: Delete package
lt: Pašalinti pakuotę

en: Match
lt: Sutampa

en: options
lt: pasirinkimai

en: Shopping cart
lt: Pirkinių krepšelis

en: Your item(s) have been updated.
lt: Elementas (-ai) atnaujintas.

en: Cart
lt: Krepšelis

en: Transaction key
lt: Sandorio raktas

en: Credit card details
lt: Kredito kortelės duomenys

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Day(s)
lt: Diena

en: Week(s)
lt: Svaitė

en: Year(s)
lt: Metai

en: Product
lt: Prekė

en: Subtotal
lt: Tarpinė suma

en: Billing address
lt: Mokėtojo adresas

en: Shipping address
lt: Pristatymo adresas

en: Ship to:
lt: Siųsti į:

en: Payment method
lt: Apmokėjimo būdas

en: Balance
lt: Balansas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Received
lt: Gauta

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Products
lt: Prekės

en: Product settings
lt: Prekės nuostatos

en: Street address
lt: Adresas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Total:
lt: Iš viso:

en: Transaction ID:
lt: Sanderio ID:

en: Pounds
lt: Svarai

en: Grams
lt: Gramai

en: Kilograms
lt: Kilogramai

en: Ounces
lt: Uncijos

en: Inches
lt: Coliai

en: Feet
lt: Pėdos

en: Orders
lt: Užsakymai

en: Print invoice
lt: Atspausdinti sąskaita

en: Credit
lt: Kreditas

en: Default weight
lt: Numatytasis svoris

en: Live
lt: Gyva

en: day(s)
lt: diena

en: week(s)
lt: savaitė

en: month(s)
lt: mėnesis

en: Processing
lt: Apdorojama

en: disable
lt: išjungti

en: Percentage (%)
lt: Procentai (%)

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Contact phone number
lt: Kontaktinis telefono numeris

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: Canceled
lt: Atšaukta

en: years
lt: metai

en: weeks
lt: savaitės

en: Default gateway
lt: Numatytieji vartai

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas

en: Permission
lt: Leidimai

en: Order ID
lt: Užsakymo ID

en: Rate
lt: Tarifas

en: An error has occurred during payment.  Please contact us to ensure your order has submitted.
lt: Įvyko klaida mokėjimo metu. Prašome susiekit su mumis, kad įsitikinti ar užsakymas pateiktas.

en: A payment has been accepted.
lt: Mokėjimas priimtas

en: Ubercart - core (optional)
lt: Ubercart - šerdis  (pasirinkina)

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: year(s)
lt: metai

en: product
lt: prekė

en: product class
lt: Prekės klasė

en: Addresses
lt: Adresai

en: Saved addresses
lt: Išsaugoti adresai

en: Packages
lt: Pakuotės

en: Package
lt: Pakuotė

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: Values
lt: Reikšmės

en: Country code
lt: Šalies kodas

en: Order #
lt: Užsakymas #

en: Print
lt: Spausdinti

en: The e-mail address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra neteisingas.

en: daily
lt: kasdien

en: weekly
lt: kas savaitę

en: Billing information
lt: Mokėtojo informacija

en: Company name
lt: Įmonės pavadinimas

en: Transaction mode
lt: Pervedimo būdas

en: Authorization
lt: Leidimas

en: Search returned no results.
lt: Nieko nerasta.

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Report settings
lt: Ataskaitų nuostatos

en: Zone
lt: Zona

en: Revenue
lt: Įplaukos

en: Payment method title
lt: Mokėjimo būdo pavadinimas

en: Checkout review instructions
lt: Pirkimo peržiūros instrukcijos

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout review screen.
lt: Pateikti klietams instrukcijas peržiūrėjimo lango viršuje.

en: Order created through website.
lt: Užsakymas sukurtas per svetainę

en: Receiving new order notification for order !order_id.
lt: Naujo užsakymo pranešimo užsakymui gavimas !order_id.

en: Product information
lt: Prekės informacija

en: Sell price
lt: Pardavimo kaina

en: Customer purchase price.
lt: Kaina kurią moka klientas.

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: clone
lt: klonuoti

en: Metric
lt: Metrinė

en: Not checked
lt: Nepatikrinta

en: View cart
lt: Peržiūrėti

en: Invalid e-mail address.
lt: Klaidingas el. pašto adresas.

en: Click to view.
lt: Spauskite peržiūrai.

en: Shipping Address:
lt: Pristatymo adresas:

en: Order #:
lt: Užsakymas #:

en: Shipping Method:
lt: Pristatymo būdas:

en: Ship order !order_id packages.
lt: Išsiųstos !order_id užsakymo pakuotės.

en: Ship
lt: Pristatymas

en: This order has no comments associated with it.
lt: Šis užsakymas neturi komentarų.

en: Product reports
lt: PRekių ataskaitos

en: Sales per year
lt: Pardavimai per metus

en: Products sold
lt: Prekių parduota

en: Total revenue
lt: Viso įplaukų

en: Update report
lt: Atnaujinti ataskaita

en: Sold
lt: Parduota

en: No products found
lt: Prekių nerasta

en: Number of orders
lt: Užsakymų skaičius

en: Average order
lt: Vidutinis užsakymas

en: Total @year
lt: Viso @year

en: Sales year
lt: Pardavimų metai

en: Sales summary
lt: Pardavimų santrauka

en: Sales data
lt: Pardavimų duomenys

en: Today, !date
lt: Šiandiena, !date

en: Yesterday, !date
lt: Vakar, !date

en: Daily average for @month
lt: Dienos vidurkis @month

en: Projected totals for @date
lt: Palnuojama viso @date

en: Grand total sales
lt: Viso pardavimų

en: Edit package
lt: Redaguoti pakuotę

en: Cancel package shipment
lt: Atšaukti pakuočių siuntimą

en: Shipments
lt: Siuntiniai

en: New shipment
lt: Nauja siunta

en: Shipment !id
lt: Siunta !id

en: Cancel shipment
lt: Atšaukti siuntimą

en: Delete shipment
lt: Pašalinti siuntą

en: Ship packages
lt: Pristatymo pakuotės

en: Package ID
lt: Pakuotės ID

en: Shipping type
lt: Pristatymo tipas

en: Package type
lt: Pakuotės tipas

en: Shipment ID
lt: Siuntos ID

en: Tracking number
lt: Sekimo numeris

en: cancel shipment
lt: atšaukti siuntimą

en: This order's products have not been organized into packages.
lt: Šio užsakymo prekės nebuvo įtrauktos į pakuotes.

en: Are you sure you want to delete this package?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią pakuotę?

en: The products it contains will be available for repackaging.
lt: Prekes bus galima perpakuoti.

en: Ship date
lt: Siuntimo data

en: Estimated delivery
lt: Apskaičiuotas pristatymas

en: No shipments have been made for this order.
lt: Šiam užsakymui nėra siuntimų.

en: Ship Manually
lt: Siųsti rankinių būdu

en: Shipping method
lt: Pristatymo būdas

en: There is no sense in making a shipment with no packages on it, right?
lt: Nėra prasmės sukurti siuntimą be pakuočių.

en: Are you sure you want to delete this shipment?
lt: Ar jūs tikrai norite panaikinti šį siuntimą?

en: The shipment will be canceled and the packages it contains will be available for reshipment.
lt: Siuntimas bus atšauktas ir pakuotes jame bus galima pakartotinai išsiųsti.

en: The shipment %tracking could not be canceled with %carrier. To delete it anyway, remove the tracking number and try again.
lt: Siuntimo %tracking neįmanoma atšaukti %carrier. Norėdami pašalinti, pašalinkite sekimo numerį, ir pabandykite vėl.

en: Are you sure you want to cancel the shipment of this package?
lt: Ar tikrai norite atšaukti šių pakuočių siuntimą?

en: It will be available for reshipment.
lt: Bus įmanoma pakartotinam siuntimui.

en: Nevermind
lt: Tiek to

en: Payment received
lt: Mokėjimas gautas

en: Merchant ID
lt: Pardavėjo ID

en: Currency code
lt: Valiutos kodas

en: Shippable product
lt: Pristatoma prekė

en: Username:
lt: Nario vardas:

en: Enter
lt: Įveskite

en: No response
lt: Nėra atsakymo

en: Order complete
lt: Užsakymas baigtas

en: Payment methods
lt: Mokėjimo būdai

en: File download
lt: Failų atsisiuntimas

en: The file that can be downloaded when product is purchased (enter a path relative to the %dir directory).
lt: Failas kurį galima atsisiųsti kai prekė įsigyjama (įveskite kelią atitinkantį %dir katalogą).

en: %file is not a valid file or directory inside file download directory.
lt: %file klaidingas failas arba katalogas atsisiuntimų kataloge.

en: Credit card
lt: Kredininė kortelė

en: Order total:
lt: Užsakymo suma:

en: Customer used a different e-mail address during payment: !email
lt: Klientas naudojosi skirtingais el. pašto adresais mokėjimo metu: !email

en: Vendor account number
lt: Pardavėjo sąskaitos numeris

en: Unknown status
lt: Nežinoma būsena

en: Invoice template
lt: Sąskaitos šablonas

en: Subtotal:
lt: Tarpinė suma:

en: Address book
lt: Adresų knygutė

en: Base price
lt: Pagrindinė kaina

en: Edit attribute
lt: Redaguoti požymius

en: Are you sure you want to delete the attribute %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti požymį %name?

en: Tax
lt: Mokesčiai

en: Customer messages
lt: Kliento žinutės

en: Default price
lt: Numatytoji kaina

en: Pickup type
lt: Atsiėmimo būdas

en: You do not have any items in your shopping cart.
lt: Jūs neturite prekių savo krepšelyje.

en: You must enter a number for the amount.
lt: Turite įvesti sumą skaičiais.

en: Invalid order ID.  Unable to process payment.
lt: Klaidingas užsakymo ID. Neįmanoma tęsti mokėjimo.

en: yearly
lt: metinis

en: monthly
lt: mėnesinis

en: Default cart form
lt: Numatyta krepšelio forma

en: Display the contents of a customer's shopping cart.
lt: Rodo kliento apsipirkimo krepšelio turinį.

en: Package order !order_id products.
lt: Pakuojamos !order_id užsakymo prekės.

en: Specify and collect payment for an order.
lt: Nurodo ir saugo mokėjimui užsakymams,

en: Pay by mailing a check or money order.
lt: Mokėti atsiunčiant čekį ar pinigų pervedimą.

en: Customer Supplied Package
lt: Kliento Pateikta Pakuotė

en: Tube
lt: Tūba

en: Pallet
lt: Paletė

en: Credit card encryption
lt: Kredito kortelės kodavimas

en: Credit card on a secure server:
lt: Kredito kortelė saugiame serveryje:

en: Credit card/eCheck
lt: Kredito kortelė/eCheck

en: Redirect to 2Checkout to pay by credit card or eCheck.
lt: Nukreipta į 2Checkout, kad apmokėti kredito kortele ar eCheck.

en: Select your payment type:
lt: Pasirinkite apmokėjimo tipą:

en: Online check
lt: Internetinis čekis

en: Your 2Checkout vendor account number.
lt: Jūsų 2Checkout pardavėjo sąskaitos numeris

en: Secret word for order verification
lt: Slaptas užsakymo patvirtinimo žodis

en: The secret word entered in your 2Checkout account Look and Feel settings.
lt: Slaptas užsakymo patvirtinimo žodis kurį įvedėte 2Checkout paskyroje Look and Feel nuostatose.

en: Enable demo mode, allowing you to process fake orders for testing purposes.
lt: Įjungti testavimo būsena, suteikia jums atlikti netikrus užsakymus testavimo tikslams.

en: Language preference
lt: Kalbos nuostatos

en: Adjust language on 2Checkout pages.
lt: Nustatyti kalba 2Checkout puslapiuose.

en: Allow customers to choose to pay by credit card or online check.
lt: Suteikia galimybę rinktis ar mokėti kreditine kortele ar internetiniu čekiu.

en: 2Checkout.com checkout type
lt: 2Checkout.com mokėjimo tipas

en: Single page checkout only works for stores selling intangible products using credit card payments.
lt: Vieno puslapio mokėjimas veikia tik parduodant neapčiuopiamas prekes, naudojant kreditinės kortelės mokėjimus.

en: Multi-page checkout
lt: Kelių puslapių mokėjimas

en: Single page checkout
lt: Vieno puslapio mokėjimas

en: Attempted unverified 2Checkout completion for this order.
lt: Bandymas nepatvirtintas 2Checkout baigimas šiam užsakymui.

en: Paid by !type, 2Checkout.com order #!order.
lt: Sumokėta !type, 2Checkout.com užsakymasr #!order.

en: credit card
lt: kreditinė kortelė

en: Your order will be processed as soon as your payment clears at 2Checkout.com.
lt: Jūsų užsakymas bus vykdomas kai tik mokėjimą patvirtins 2Checkout.com.

en: !type payment is pending approval at 2Checkout.com.
lt: !type mokėjimas laukia patvirtinimo iš 2Checkout.com.

en: Process credit card payments using the AIM service of Authorize.net.
lt: Priimti mokėjimus iš kreditinių kortelių pasinaudojus AIM paslauga iš Authorize.net.

en: API Login ID and Transaction Key
lt: API Prisijungimo ID ir Sandoriu raktas

en: API Login ID
lt: API Prisijungimo ID

en: Transaction Key
lt: Sandorio raktas

en: AIM settings
lt: AIM nuostatos

en: These settings pertain to the Authorize.Net AIM payment method for card not present transactions.
lt: Šios nuostatos susieja su Authorize.Net AIM mokėjimo būdu kreditinėms kortelėmis.

en: Live transactions in a live account
lt: Tiesioginis pervedimas į sąskaita

en: Test transactions in a live account
lt: Testinis pervedimas į sąskaita

en: Developer test account transactions
lt: Gamintojo bandomasis sąskaitos pervadimas

en: Tell Authorize.net to e-mail the customer a receipt based on your account settings.
lt: Liepkite Authorize.net atsiųstų klientui kvitą, pagal jūsų paskyros nuostatas.

en: ARB settings
lt: ARB nuostatos

en: These settings pertain to the Authorize.Net Automated Recurring Billing service.
lt: Šios nuostatos susieja su Authorize.Net Automated Recurring Billing (Automatiniais Pasikartojančiai Mokėjimais)

en: Only specify developer mode if you login to your account through https://test.authorize.net.<br />Adjust to production mode when you are ready to start processing real recurring fees.
lt: Nurodoma tik gamybos bandymo paskyrose jei prie paskyros prisijungsite per https://test.authorize.net.<br />Nustatykite į Tiesioginį pervedimą kai sistema bus paruošta naudojimui

en: Developer test
lt: Gamintojo bandymai

en: <b>Note:</b> You must first configure credit card encryption before setting this.<br />Enter the value here you entered in your Auth.Net account settings.
lt: <b>Atminkite:</b> Pirmiau turite nustatyti kreditinės kortelės kodavimo nuostatas.<br>Įrašykite reikšmes kurias įvedėte Auth.Net paskyros nuostatose.

en: Log reported ARB payments in watchdog.
lt: Įrašyti ARB mokėjimus į seklį

en: Make sure you have set your Silent POST URL in Authorize.Net to @url.
lt: Įsitikinkite, kad nustatėte Silent POST URL -  Authorize.Net į @url.

en: CIM settings
lt: CIM nuostatos

en: These settings pertain to the Authorize.Net Customer Information Management service.
lt: Šios nuostatos susieja su Authorize.Net Customer Information Management (Klientų Informacijos Valdymas) paslauga.

en: Always create a CIM profile for securely storing CC info for later use.
lt: Visada sukurti CIM profilį saugiam saugojimui CC informaciją vėlesniam panaudojimui.

en: New customer profile created successfully at Authorize.Net.
lt: Naujo kliento profilis sėkmingai sukurtas Authorize.Net.

en: Authorize.Net: Creating CIM profile failed.<br />@error - @text
lt: Authorize.Net: CIM profilio kūrimas nepavyko.<br>@error - @text

en: Authorize.Net: CIM profile created - @id
lt: Authorize.Net: CIM profilis sukurtas - @id

en: Order @order taking place at @date
lt: Užsakymas @order atliktas @date

en: cURL error: @error
lt: cURL klaida: @error

en: Credit card payment declined: @message
lt: Kreditinės kortelės mokėjimas atmestas: @message

en: Type: @type<br />ID: @id
lt: Tipas: @type<br>ID: @id

en: <b>@type</b><br /><b>@status:</b> @message<br />Amount: @amount<br />AVS response: @avs
lt: <b>@type</b><br><b>@status:</b> @message<br>Suma: @amount<br>AVS atsakymas: @avs

en: ACCEPTED
lt: PRIIMTA

en: REJECTED
lt: ATMESTA

en: CVV match: @cvv
lt: CVV sutampa: @cvv

en: Invalid ARB payment notification received.
lt: Klaidingas ARB mokėjimo įspėjimas gautas.

en: Order @order_id
lt: Užsakymas @order_id

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated failed.<br />@error - @text
lt: Authorize.Net: Prenumeratos @subscription_id atnaujinimas nepavyko.<br>@error - @text

en: Authorize.Net: Subscription @subscription_id updated.
lt: Authorize.Net: Prenumerata @subscription_id atnaujinta.

en: Address (Street) matches, ZIP does not
lt: Adresas (Gatvė) sutampa, ZIP ne

en: Address information not provided for AVS check
lt: Adreso informacija nepateikta AVS patikrinimui

en: AVS error
lt: AVS klaida

en: Non-U.S. Card Issuing Bank
lt: Ne-JAV Card Issuing Bank

en: No Match on Address (Street) or ZIP
lt: Nesutampa Adresas ar ZIP

en: AVS not applicable for this transaction
lt: AVS netaikoma šiam sandoriui

en: Retry – System unavailable or timed out
lt: Kartojama – Sistema neveikia arba baigėsi laikas

en: Service not supported by issuer
lt: Paslauga nepalaikoma leidėjo

en: Address information is unavailable
lt: Adresi informacija neįmanoma

en: Nine digit ZIP matches, Address (Street) does not
lt: Devynių skaičių ZIP sutampa, Adresas ne

en: Address (Street) and nine digit ZIP match
lt: Adresas ir devynių skaičių ZIP sutampa

en: Address (Street) and five digit ZIP match
lt: Adresas ir penkių skaičių ZIP sutampa

en: Five digit ZIP matches, Address (Street) does not
lt: Penkių skaičių ZIP sutampa, adresas ne

en: No Match
lt: Nesutampa

en: Not Processed
lt: Ne vykdyta

en: Should have been present
lt: Turėtų būt pateikta

en: Issuer unable to process request
lt: Leidėjui nepavyko atlikti užklausis

en: Authorization and capture
lt: Autorizacija ir užfiksavimas

en: Authorization only
lt: Tik autorizacija

en: Prior authorization capture
lt: Išankstinio leidimo užfiksavimas

en: Capture only
lt: Tik užfiksavimas

en: Void
lt: Negaliojantis

en: CVV information
lt: CVV informacija

en: Credit card terminal: Order @order_id
lt: Kreditinės kortelės terminalas: Užsakymas @order_id

en: To protect our customers from identity theft, credit card details are erased when a browser refreshes on the checkout review page.  Please enter your card details again and re-submit the form.
lt: Tam, kad apsaugoti klientus nuo asmeninių duomenų vagysčių kreditinės kortelės informacija yra pašalinta kai naršyklė persikrovė pirkimo peržiūrėjimo puslapyje. Prašome dar kartą įvesti kreditinės kortelės informacija.

en: Authorize and capture immediately
lt: Autorizacija ir užrašymas iškarto

en: Default credit transaction type
lt: Numatytasis kredito sandorio tipas

en: Only available transaction types are listed. The default will be used unless an administrator chooses otherwise through the terminal.
lt: Galimi tik rodomi sandorio tipai. Numatytasis bus naudojamas nebent administratorius pasirinks kitą per terminalą.

en: Credit card data is encrypted during checkout for maximum security.
lt: Maksimaliam saugumui kreditinės kortelės duomenys užkoduoti.

en: You must review your <a href="!url">credit card security settings</a> and enable encryption before you can accept credit card payments.
lt: Turite peržiūrėti <a href="!url">kreditinės kortelės saugumo nuostatas</a> ir įjungti kodavimą prieš priimant mokėjimus kreditine kortele.

en: Credit card:
lt: Kreditinė kortelė:

en: Pay by credit card.
lt: Mokėti kreditine kortele

en: (Last 4)
lt: (Paskutiniai 4)

en: Enter the owner name as it appears on the card.
lt: Įveskite kreditinės kortelės savininko vardą

en: You have entered an invalid credit card number.
lt: Įvedėte klaidingą kreditinės kortelės numerį.

en: The start date you entered is invalid.
lt: Įvedėte klaidingą pradžios datą

en: The credit card you entered has expired.
lt: Įvestos kreditinės kortelės galiojimo laikas pasibaigęs.

en: The issue number you entered is invalid.
lt: Numeris įvestas klaidingas.

en: You have entered an invalid CVV number.
lt: Įvedėte klaidingą CVV numerį

en: You must enter the issuing bank for that card.
lt: Turite įvesti banko leidimas šiai kreditinei kortelei.

en: You must have access to <b>administer credit cards</b> to adjust these settings.
lt: Turite turėti <strong>administruoti kreditines korteles</strong> leidimus tam, kad nustatyti.

en: You are responsible for the security of your website, including the protection of credit card numbers.  Please be aware that choosing some settings in this section may decrease the security of credit card data on your website and increase your liability for damages in the case of fraud.
lt: Jūs atsakingas už svetainės saugumą taip pat ir apsaugoti kreditinių kortelių numerius. Prašome įdėmiai rinktis šio skyriaus nuostatas taip padidinsite svetainės saugumą.

en: Validate credit card numbers at checkout.
lt: Tikrinti kreditinės kortelės numerius pirkimo metu.

en: Order status
lt: Užsakymo būsena

en: Credit card fields
lt: Kreditinės kortelės laukeliai

en: Specify what information to collect from customers in addition to the card number.
lt: Nurodykite kuri informacija bus renkama iš klientų papildomai prie kreditinės kortelės numerio.

en: Enable CVV text field on checkout form.
lt: Įjungti CVV teksto laukelį pirkimo formoje.

en: The CVV is an added security measure on credit cards. On Visa, Mastercard, and Discover cards it is a three digit number, and on AmEx cards it is a four digit number. If your credit card processor or payment gateway requires this information, you should enable this feature here.
lt: CVV saugumo matas kreditinėje kortelėse.Visa, Mastercard, ir Discover kortelėse tai trys skaičiai, o AmEx kortelėse keturi skaičiai. Jei kreditinės kortelės mokėjimo vartai reikalauja šios informacijos prašome įjungti šią galimybę.

en: Enable card owner text field on checkout form.
lt: Įjungti kreditinės kortelės savininko teksto laukelį prikimo formoje.

en: Enable card start date on checkout form.
lt: Įjungti kortelės pradžios datą pirkimo formoje.

en: Enable card issue number text field on checkout form.
lt: Įjungti kortelės leidimo numerį pirkimo formoje.

en: Enable issuing bank text field on checkout form.
lt: Įjungti leidimo banko teksto laukelį pirkimo formoje.

en: Enable card type selection on checkout form.
lt: Įjungto kortelėstipo pasirinkimą pirkimo formoje.

en: If enabled, specify in the textarea below which card options to populate the select box with.
lt: Jei įjungta žemiau nurodykite kurie pasirinkimai bus rodomi pasirinkimo dėžutėje.

en: Card type select box options
lt: Kortelės tipo pasirnkimai

en: Enter one card type per line. These fields will populate the card type select box if it is enabled.
lt: Įveskite kortelės tipą eilutėje. Jei įjungta šie laukeliai rodys kortelės tipus pasirinkimo dėžutėje.

en: Use the checkboxes to specify which card types you accept for payment. Selected card types will show their icons in the payment method selection list and be used for card number validation.
lt: Pasinaudokite pasirinkimo dėžutėmis kad nustatyti kurios kortelės priimamos. Pasirinkti kortelių tipai bus rodomi su ikonomis mokėjimo pasirinkimo sąraše ir naudojama kortelės numerio patikrinime.

en: Here you can alter messages displayed to customers using credit cards.
lt: Čia galite pakeisti pranešimus rodomus klientams naudojant kreditines korteles.

en: Credit card payment policy
lt: Kreditinių kortelių naudojimo politika

en: Instructions for customers on the checkout page above the credit card fields.
lt: Instrukcijos rodomos klientui virš kreditinės kortelės laukelių mokėjimo puslapyje.

en: Your billing information must match the billing address for the credit card entered below or we will be unable to process your payment.
lt: Jūsų mokėtojo informacija turi sutapti su kreditinės kortelės mokėtoju adresu įvestu žemiau, kitaip bus neįmanoma atlikti mokėjimo.

en: Card processing failure message
lt: Kortelės tikirnimo klaidos žinutė

en: Error message displayed to customers when an attempted payment fails at checkout.
lt: Klaidos žinutė rodoma klientui kai mokėjimas nepavyksta

en: You have specified a non-existent directory.
lt: Jūs pasirinkote neegzistuojantį katalogą.

en: Cannot write to directory, please verify the directory permissions.
lt: Neįmanoma įrašyti į katalogą, prašome patikrinti katalogo leidimus.

en: Cannot read from directory, please verify the directory permissions.
lt: Neįmanoma skaityti katalogo, prašome patikrinti katalogo leidimus.

en: Credit card encryption key file generated. Card data will now be encrypted.
lt: Kreditinės kortelės kodavimo rakto failas sugeneruotas. Kortelės duomenys nuo šiol bus koduojami.

en: Card type
lt: Kortelės tipas

en: Card owner
lt: Kortelės savininkas

en: Card number
lt: Kortelės numeris

en: Issuing bank
lt: Leidimo bankas

en: (if present)
lt: (jei pateikta)

en: What's the CVV?
lt: Kas tai CVV?

en: Process card
lt: Tikrinti kortelę

en: What is the CVV?
lt: Kas yra CVV?

en: CVV stands for Card Verification Value. This number is used as a security feature to protect you from credit card fraud.  Finding the number on your card is a very simple process.  Just follow the directions below.
lt: CVV reiškia Card Verification Value (Kortelės Patvirtinimo Reikšmė). Šis kodas naudojamas kaip saugumo priemonė apsaugoti kreditinę kortelę nuo apgaulių. Šį kodą ant kortelės rasite nesunkiai, Tiesiog įveskite jį čia.

en: The CVV for these cards is found on the back side of the card.  It is only the last three digits on the far right of the signature panel box.
lt: CVV kodą šioms kortelėms rasite kitoje kortelės pusėje. Tai trys paskutiniai skaitmenys dešinėje parašo vietos pusėje.

en: The CVV on American Express cards is found on the front of the card.  It is a four digit number printed in smaller text on the right side above the credit card number.
lt: CVV kodą American Express kortelėse rasite kortelės priekinėje dalyje. Tai keturių skaitmenų kodas atspausdintas mažesniu tekstu dešinėje pusėje prie kreditinės kortelės numerio.

en: Close this window
lt: Uždaryti langą

en: Use this terminal to process credit card payments through your default gateway.
lt: Panaudokite šį terminalą, kad apdirbtumėte kreditinės kortelės užmokesčius per jūsų numatytuosius vartus.

en: Order total: @total
lt: Užsakymo suma: @total

en: Balance: @balance
lt: Likutis: @balance

en: Charge Amount
lt: Apmokestinama Suma

en: Use the available buttons in this fieldset to process with the specified card details.
lt: Pasinaudokite mygtukais jei norite pateikti kreditinės kortelės informacija.

en: Charge amount
lt: Apmokestinama suma

en: Authorize amount only
lt: Tik patvirtinta suma

en: Set a reference only
lt: Nustatykite tik nurodymą

en: Credit amount to this card
lt: Kredito suma šiai kortelei

en: @auth_id - @date - @amount authorized
lt: @auth_id - @date - @amount patvirtinta

en: Prior authorizations
lt: Nepvykę patvirtinimai

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a prior authorization. The charge amount specified above will be captured against the authorization listed below.  Only one capture is possible per authorization, and a capture for more than the amount of the authorization may result in additional fees to you.
lt: Naudokite mygtukus, kad pasirinkti ir priimti sprendimą dėl išankstinio leidimo. Mokesčio suma, nurodyta aukščiau, bus užfiksuota nuo leidimo žemiau. Tik vienas fiksavimas galimas už leidimą ir surinkimo daugiau nei suma leidimą gali atsirasti papildomų mokesčių, jums.

en: Select authorization
lt: Pasirinkite autorizacija

en: Capture amount to this authorization
lt: Užfiksavimo suma šiai autorizacijai

en: Void authorization
lt: Nepavykusi autorizacija

en: @ref_id - @date - (Last 4) @card
lt: @ref_id - @date - (Paskutiniai 4) @card

en: Customer references
lt: Kliento nurodymas

en: Use the available buttons in this fieldset to select and act on a customer reference.
lt: Pasinaudokite mygtukais pasirinkti ir pakeisti kliento nurodymą.

en: Select references
lt: Pasirinkite nurodymą

en: Charge amount to this reference
lt: Nurodymo apmokestinimo suma

en: Remove reference
lt: Pašalinti nurodymą

en: Credit amount to this reference
lt: Kredito suma šiam nurodymui

en: The credit card was processed successfully. See the admin comments for more details.
lt: Kreditinė kortelės priimta sėkmingai. Daugiau informacijos administracijos komentaruose.

en: There was an error processing the credit card.  See the admin comments for details.
lt: Kreditinė kortelės priimti nepavyko. Daugiau informacijos administracijos komentaruose.

en: Reference transaction
lt: Sandorio nurodymas

en: Process credit card payments using the Silent Order POST service of CyberSource.
lt: Priima kreditinių kortelių mokėjimus naudojant Silent Order POST paslauga iš CyberSource.

en: Payment server
lt: Mokėjimo serveris

en: CyberSource server used when processing payments.
lt: CyberSource serveris naudojamas atlikti mokėjimus

en: You must ensure your CyberSource account and web server are able to use the service you select.<br />Silent Order POST requires cURL support and a modified <a href="!url">HOP.php</a>.<br />The SOAP Toolkit API requires the SOAP and DOM extensions for PHP.
lt: Privalote įsitikinti, kad CyberSource paskyra ir web serveris gali naudotis pasirinkta paslauga <br>Silent Order POST reikalauja cURL palaikymo ir <a href="!url">HOP.php</a> redagavimo.<br>SOAP Toolkit API reikalauja SOAP ir DOM plėtinių PHP.

en: Ensure address verification
lt: Užtikrina adreso patikrinimą

en: Process transaction only if address passes verification.
lt: Atlikti sandorį jei tik adresas teisingas

en: Process transaction regardless of the result of address verification.
lt: Atlikti sandorį nepaisant ar adresas teisingas

en: SOAP Toolkit API settings
lt: SOAP Toolkit API nuostatos

en: Create a CyberSource Basic Profile for every new credit card order processed.
lt: Sukurti CyberSource Basic Profile kiekvienam naujam kreditinės kortelės užsakymui įvykdyti.

en: Enable calculation of taxes through the CyberSource tax service.
lt: Įjungti mokesčių skaičiavimą per mokesčių paslaugą.

en: Tax calculation "Ship from" address
lt: Mokesčių skaičiavimas "Pristayti iš" adresu

en: This address will be used when calculating taxes with CyberSource tax service.
lt: Šis adresas bus naudojamas kai skaičiuojami mokesčiai pasinaudojus CyberSource mokesčių paslauga.

en: Enter the 2 letter abbreviation of your state or province.
lt: Įveskite 2 valstijos simbolius

en: ZIP/Postal code
lt: Pašto kodas

en: Enter the 2 letter ISO 3166-1 code; consult Wikipedia if you don't know yours.
lt: Įveskite 2 raidžių ISO 3166-1 kodą; peržiūrėkite Wikipedia jei nežinote.

en: The credit card type did not pass validation.
lt: Kreditinės kortelės tipas negalioja

en: Could not figure out cc type: @number / @type
lt: Neįmanoma suprasti cc tipo: @number / @type

en: Silent Order POST requires the HOP.php provided by CyberSource.
lt: Silent Order POST reikalauja HOP.php peteikto CyberSource.

en: <b>Credit card !type:</b> !amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
lt: <b>Kreditinė kortelė !type:</b> !amount<br><b>Sprendimas: @decision</b><br><b>Priežastis:</b> !reason

en: !id<br />!decision, Reason: !reason
lt: !id<br>!decision, Priežastis: !reason

en: <br /><b>AVS:</b> !avs
lt: <br><b>AVS:</b> !avs

en: <br /><b>CVV:</b> !cvv
lt: <br><b>CVV:</b> !cvv

en: No response returned from CyberSource.
lt: Nėra atsakymo iš CyberSource.

en: Unable to connect to CyberSource via SOAP.
lt: Neįmanoma susieti CyberSource per SOAP.

en: <b>@type:</b> @amount<br /><b>Decision: @decision</b><br /><b>Reason:</b> !reason
lt: <b>@type:</b> @amount<br><b>Sprendimas: @decision</b><br><b>Priežastis:</b> !reason

en: <b>@type:</b><br />@id<br />@decision, Reason: !reason
lt: <b>@type:</b><br>@id<br>@decision, Priežastis: !reason

en: <b>CyberSource profile created.</b><br /><b>Subscription ID:</b> @id
lt: <b>CyberSource profilis sukurtas.</b><br><b>Prenumeratos ID:</b> @id

en: <b>Attempt to create CyberSource profile failed.</b><br /><b>Reason:</b> @code
lt: <b>Bandymas sukurti CyberSource profilį nepavyko.</b><br><b>Priežastis:</b> @code

en: No taxes returned for this order.
lt: Šiam užsakymui mokečių nėra.

en: @city city tax
lt: @city miesto mokestis

en: County tax
lt: Šalis mokestis

en: District tax
lt: Srities mokestis

en: @state state tax
lt: @state valstijos mokestis

en: Attempted to calculate taxes failed for order @order_id - reason @code
lt: Bandymas skaičiuoti mokesčius nepavyko užsakymui @order_id - priežastis @code

en: Attempted to calculate taxes failed for order @order_id. No response returned from CyberSource.
lt: Bandymas skaičiuoti mokesčius nepavyko užsakymui  @order_id. Be priežasties iš CyberSource.

en: Successful transaction.
lt: Sėkmingas sandoris.

en: One or more fields in the request are missing or invalid.<br /><b>Possible action:</b> Resend the request with the correct information.
lt: Vienas ar keli laukeliai tušti arba klaidingi<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Pakartoti užklausą su teisinga informacija.

en: <b>Error:</b> General system failure.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
lt: <b>Klaida:</b> Pagrindinės sistemos klaida.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Palaukti kelias minutes ir bandyti dar kartą.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a server time-out occurred. This error does not include time-outs between the client and the server.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
lt: <b>Klaida:</b> Užklausa gauta bet serverio laikas baigėsi. Ši klaida be laiko kuris užtrunka susieti klientui su serveriu.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Tam, kad išvengti užsakymo dubliavimo palaukite kol gausite užsakymo būsena.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a service did not finish running in time.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the order, do not resend the request until you have reviewed the order status in the Business Center.
lt: <b>Klaida:</b> Užklausa gauta, bet paslauga nebaigė jos laiku.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Tam, kad išvengti užsakymo dubliavimo palaukite kol gausite užsakymo būsena.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the Address Verification Service (AVS) check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
lt: Prisijungimo užklausa buvo patvirtinta banko, bet atmesta CyberSource nes nepraėjo Address Verification Service (AVS) patikrinimo.<br /><b>Galimi veiksmai:</b>Jūs galite gauti leidimą, bet svarstant užsakymą dėl apgaulės galimybės.

en: Expired card.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Baigėsi kortelės galiojimas.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Naudokite kitą kortelę ar mokėjimo būdą.

en: General decline of the card. No other information provided by the issuing bank.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Bendras kortelės atmetimas. Daugiau informacijos nepateikta.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Naudokite kitą kortelę ar mokėjimo būdą.

en: Insufficient funds in the account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Nepakanką lėšų.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Naudokite kitą kortelę ar mokėjimo būdą.

en: Stolen or lost card.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's information and determine if you want to request a different card from the customer.
lt: Pavogta ar pamesta kortelė.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Peržiūrėkite kliento informacija ir nustatykite ar norite naudoti kitą kortelę.

en: Issuing bank unavailable.<br /><b>Possible action:</b> Wait a few minutes and resend the request.
lt: Bankas nepasiekiamas.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Palaukti kelias minutes ir bandyti dar karatą.

en: Inactive card or card not authorized for card-not-present transactions.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Neaktyvi kortelė ar kortelei neleidžiama atlikti mokėjimų<br><b>Galimi veiksmai:</b> Naudoti kitą kortelę ar pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The card has reached the credit limit.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Kortelė pasiekė kredito limitą.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Naudoti kitą kortelę ar pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The card verification number is invalid.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Kortelės patvirtinimo kodas klaidingas.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Naudoti kitą kortelę ar pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The processor declined the request based on a general issue with the customer's account.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
lt: Užklausa atmesta dėl bendrų kliento sąskaitos problemų.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The customer matched an entry on the processor’s negative file.<br /><b>Possible action:</b> Review the order and contact the payment processor.
lt: Klientas juodam sąraše.<br /><b>Galimi veiksmai:</b> Peržiūrėti užsakymą ir susiekti su mokėjimo priėmėju.

en: The customer's bank account is frozen.<br /><b>Possible action:</b> Review the order or request a different form of payment.
lt: Kliento banko sąskaita įšaldyta<br><b>Galimi veiksmai:</b> Peržiūrėti užsakymą ar pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource because it did not pass the card verification number check.<br /><b>Possible action:</b> You can capture the authorization, but consider reviewing the order for the possibility of fraud.
lt: Prisijungimo užklausa buvo patvirtinta banko, bet atmesta CyberSource nes nesutapo kortelės patvirtinimo kodas<br><b>Galimi veiksmai:</b> Jūs galite gauti leidimą, bet svarstant užsakymą dėl apgaulės galimybės.

en: Invalid account number.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment.
lt: Blogas sąskaitos numeris.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Naudoti kitą kortelę ar pasirinkti kitą mokėjimo būdą.

en: The card type is not accepted by the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> Request a different card or other form of payment. Also, check with CyberSource Customer Support to make sure that your account is configured correctly.
lt: Kortelės tipas nepriimamas mokėjimo gavėju <br><b>Galimi veiksmai:</b>Naudoti kitą kortelę ar kitą mokėjimo būdą. Taip pat patikrinkite CyberSource klientų pagalboje ar jūsų sąskaita teisingaisu konfigūruota.

en: The processor declined the request based on an issue with the request itself.<br /><b>Possible action:</b> Request a different form of payment.
lt: Priėmėjas atmetė užklausa paremta pačia užklausa<br><b>Galimi veiksmai:</b> Pasirinkite kita mokėjimo būdą.

en: There is a problem with your CyberSource merchant configuration.<br /><b>Possible action:</b> Do not resend the request. Contact Customer Support to correct the configuration problem.
lt: Problemos su CyberSourse konfigūracija<br><b>Galimi veiksmai:</b> Nekartokite užklausos. Susiekite su klientų aptarnavimo skyriumi.

en: Processor failure.<br /><b>Possible action:</b> Possible action: Wait a few minutes and resend the request.
lt: Priėmėjo klaida<br><b>Galimi veiksmai:</b> Palaukti kelias minutes ir bandyti dar karta.

en: The card type sent is invalid or does not correlate with the credit card number.<br /><b>Possible action:</b> Ask your customer to verify that the card is really the type indicated in your Web store, then resend the request.
lt: Kortelės tipas klaidingas ir nesutampa su kortelės numeriu.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Įsitikinkite kad kortelė yra to tipo.

en: <b>Error:</b> The request was received, but a time-out occurred with the payment processor.<br /><b>Possible action:</b> To avoid duplicating the transaction, do not resend the request until you have reviewed the transaction status in the Business Center.
lt: <b>Klaida:</b> Užklausa gauta bet baigėsi apdorojimo laikas.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Tam, kad išvengti užsakymo dubliavimo palaukite kol gausite užsakymo būsena.

en: The customer is enrolled in payer authentication.<br /><b>Possible action:</b> Authenticate the cardholder before continuing with the transaction.
lt: Klientas yra įrašytas mokėtojo autentiškumo nustatyme.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Identifikuokitės kaip kortelės savininkas prieš tęsdami sandorį.

en: The customer cannot be authenticated.<br /><b>Possible action:</b> Review the customer's order.
lt: Neįmanoma identifikuoti kliento<br><b>Galimi veiksmai:</b> Peržiūrėkite užakymą.

en: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource based on your Smart Authorization settings.<br /><b>Possible action:</b> Do not capture the authorization without further review. Review the avsCode, cvResult, and factorCode fields to determine why CyberSource rejected the request.
lt: The authorization request was approved by the issuing bank but declined by CyberSource based on your Smart Authorization settings.<br><b>Galimi veiksmai:</b> Do not capture the authorization without further review. Review the avsCode, cvResult, and factorCode fields to determine why CyberSource rejected the request.

en: Street address matches, but 5- and 9-digit postal codes do not match.
lt: Adresas nesutampa bet 5 ir 9 skaitmenų kodas sutapo.

en: Street address matches, but postal code not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
lt: Adresas sutampa bet pašto kodas nesutampa. Tik ne JAV Visa kortelėms.

en: Street address and postal code do not match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
lt: Adresas sutampa ir pašto kodas nesutampa. Tik ne JAV Visa kortelėms.

en: Street address and postal code match. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
lt: Adresas sutampa ir pašto kodas nesutampa. Tik  JAV Visa kortelėms.

en: AVS data is invalid, or AVS is not allowed for this card type.
lt: AVS duomenys neteisingi, ar AVS šiam kortelės tipui neleidžiama.

en: Card member's name does not match, but postal code matches. Returned only for the American Express card type.
lt: Nario vardas nesutampa bet pašto kodas sutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Non-U.S. issuing bank does not support AVS.
lt: Ne JAV bankas nepalaiko AVS

en: Card member's name does not match. Street address and postal code match. Returned only for the American Express card type.
lt: Nario vardas nesutampa.Adresas ir pašto kodas sutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Address not verified. Returned only for non U.S.-issued Visa cards.
lt: Adresas nepatvirtintas. Tik ne JAV Visa kortelėms.

en: Card member's name matches but billing address and billing postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
lt: Nario vardas sutampa bet mokėtojo adresas ir pašto kodas nesutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Card member's name and billing postal code match, but billing address does not match. Returned only for the American Express card type
lt: Nario vardas ir mokėtojo pašto kodas sutampa bet mokėtojo adresas nesutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Street address and postal code do not match. - or - Card member's name, street address and postal code do not match. Returned only for the American Express card type.
lt: Adresas ir pašto kodas nesutampa. arba Kortelės savininko vardas, adresas ir pašto kodas nesutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Card member's name and billing address match, but billing postal code does not match. Returned only for the American Express card type.
lt: Kortelės savininko vardas ir mokėtojo adresas sutampa bet mokėtojo pašto kodas nesutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Postal code matches, but street address not verified. Returned only for non-U.S.-issued Visa cards.
lt: Pašto kodas sutampa bet adresas ne. Tik ne JAV Visa kortelėms.

en: System unavailable.
lt: Sistema negalima

en: U.S.-issuing bank does not support AVS.
lt: JAV bankas nepalaiko AVS

en: Card member's name does not match, but street address matches. Returned only for the American Express card type.
lt: Kortelės savininko vardas nesutampa bet asresas sutampa. Tik American Express kortelės tipui.

en: Address information unavailable. Returned if non-U.S. AVS is not available or if the AVS in a U.S. bank is not functioning properly.
lt: Adreso informacija nepasiekiama. JAV AVS neįmanoma ar jei AVS JAV bankas.

en: Street address does not match, but 9-digit postal code matches.
lt: Adresas nesutampa bet 9 skaičių pašto kodas sutampa.

en: Exact match. Street address and 9-digit postal code match.
lt: Tikslus sutapimas Adresas ir 9 skaičių pašto kodas.

en: Exact match. Street address and 5-digit postal code match.
lt: Tikslus sutapimas Adresas ir 5 skaičių pašto kodas.

en: Street address does not match, but 5-digit postal code matches.
lt: Adresas nesutampa bet 5 skaičių pašto kodas sutampa.

en: AVS is not supported for this processor or card type.
lt: AVS nepalaikoma šiam kortelės tipui.

en: The processor returned an unrecognized value for the AVS response.
lt: Priėmėjas grąžino nepažįstama reikšmę AVS atsakymui.

en: Transaction determined suspicious by issuing bank.
lt: Sandoris pažymėtas kaip įtartinas.

en: Card verification number failed processor's data validation check.
lt: Kortelės patvirtinimo numeris klaidingas.

en: Card verification number matched.
lt: Kortelės patvirtinimo numeris sutapo.

en: Card verification number not matched.
lt: Kortelės patvirtinimo numeris nesutapo.

en: Card verification number not processed by processor for unspecified reason.
lt: Kortelės patvirtinimo numeris nepatvirtintas priėmėjo bet nepaaiškinamos priežasties.

en: Card verification number is on the card but was not included in the request.
lt: Kortelės patvirtinimo numeris ant kortelės bet neįtraukta į užklausą.

en: Card verification is not supported by the issuing bank.
lt: Kortelės patvirtinimas nepalaikomas banko.

en: Card verification is not supported by the card association.
lt: Kortelės patvirtinimas nepalaikomas kortelės susiejimu

en: Card verification is not supported for this processor or card type.
lt: Kortelės patvirtinimas nepalaikomas kortelės tipo

en: Unrecognized result code returned by processor for card verification response.
lt: Nepažįstas kodas kurį grąžino priėmėjas į kortelės patvirtinimo atsakymą.

en: No result code returned by processor.
lt: Priėmėjas negrąžino kodo.

en: Continue with checkout to complete payment.
lt: Tęskite pirkimą, kad pabaigtumėte mokėjimą.

en: Select a payment method from the following options.
lt: Pasirinkite mokėjimo būdą.

en: Paying by
lt: Mokama pagal

en: Show the order total preview on the payment pane.
lt: Rodyti užsakymo sumą mokėjimo lange.

en: Checkout cannot be completed without any payment methods enabled. Please contact an administrator to resolve the issue.
lt: Pirkimas negali būt baigtas be įjungtu mokėjimo būdų. Prašome susiekti su administratoriumi.

en: Method: @payment_method
lt: Būdas: @payment_method

en: None available
lt: Neįmanoma

en: Update order status on full payment
lt: Atnaujinti užsakymo būsena pilnai apmokėjus.

en: A payment gets entered for an order
lt: Mokėjimas įvestas užsakymui

en: Check the order balance
lt: Patikrinti užsakymo balansą

en: Balance is less than !zero.
lt: Balansas mažiau nei !zero.

en: Balance is less than or equal to !zero.
lt: Balansas mažiau ar lygu !zero.

en: Balance is equal to !zero.
lt: Balansas lygu !zero.

en: Balance is greater than !zero.
lt: Balansas daugiau nei !zero.

en: Delete payment?
lt: Pašalinti mokėjimą?

en: The payment method of the order.
lt: Užsakymo apmokėjimo būdas.

en: The payment balance of the order
lt: Mokėjimo balansas užsakymui

en: Select a payment method from the enabled payment modules.
lt: Pasirinkite mokėjimo būdą iš įjungtų mokėjimo modulių

en: !method settings
lt: !method nuostatos

en: Enable this payment gateway for use.
lt: Įjungti šiuos mokėjimo vartus.

en: Payment entered.
lt: Mokėjimas įvestas.

en: An error loading the payment information occurred.
lt: Įvyko klaida įkraunant mokėjimo informaciją.

en: Payment information:
lt: Mokėjimo informacija:

en: @method payment of @amount received on @date.
lt: @method mokėjimas @amount gautas @date.

en: Are you sure you want to delete this payment?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį mokėjimą?

en: Payment deleted.
lt: Mokėjimas pašalintas.

en: You are not able to process %type payments.
lt: Jums neleidžiam vykdyti %type mokėjimus.

en: Receive Check
lt: Gauti čekį

en: Check or money order
lt: Čekis ar pinigų pervedimas

en: Cash on delivery
lt: Grynieji pristatymo metu

en: Pay cash on delivery on pick-up.
lt: Mokėti grynais pristaymo ar atsiėmimo metu.

en: A generic payment method type.
lt: Pagrindiniai mokėjimo būdai.

en: Full payment is expected upon delivery or prior to pick-up.
lt: Pilnas mokėjimas laukiamas pristatymo ar atsiėmimo metu.

en: Orders totalling more than !number are <b>not eligible</b> for COD.
lt: Užsakymai virš !number nepriimami COD apmokėjimui.

en: Desired delivery date:
lt: Pageidaujama pristatymo data:

en: Your final order total exceeds the maximum for COD payment.  Please go back and select a different method of payment.
lt: Jūsų galutinė užsakymo suma viršija maksimalų COD mokėjimą. Prašome eiti atgal ir pasirinkti kitą apmokėjimo būdą.

en: Maximum order total eligible for COD
lt: Maksimaliai leidžiama COD suma

en: Set to 0 for no maximum order limit.
lt: Nustatykite 0 jei neribosite užsakymo.

en: Let customers enter a desired delivery date.
lt: Leisti klientams įvesti pageidaujama pristatymo datą.

en: Enter a desired delivery date:
lt: Įveskite pageidaujama pristatymo datą:

en: Checks should be made out to:
lt: Čekiai turi būt išrašyti:

en: Mail to
lt: Atsiųsti į

en: Clear Date:
lt: Išrašymo data:

en: Check received
lt: Čekis gautas

en: Expected clear date:
lt: Numatoma išgryninimo data:

en: Set the mailing address to display to customers who choose this payment method during checkout.
lt: Nustatykite gavimo adresą kuris bus rodomas klientams kurie pasirinks mokėti čekiu.

en: Direct checks to a person or department.
lt: Tiesioginiai čekiai asmeniui ar skyriui.

en: Check payment policy
lt: Apmokėjimo čekiu politika

en: Instructions for customers on the checkout page.
lt: Instrukcijos klientui pirkomo puslapyje.

en: Personal and business checks will be held for up to 10 business days to ensure payment clears before an order is shipped.
lt: Asmeniniai ar verslo čekiai bus laikomi iki 10 darbo dienų, kad įsitikinti ar jie bus išgryninti prieš užsakymo išsiuntimą.

en: Any notes about the check, like type or check number.
lt: Pastabos apie čekį tarkim - tipas ar čekio numeris.

en: Expected clear date
lt: Numatoma išgryninimo data

en: Receive check
lt: Gautas čekis

en: Order balance:
lt: Užsakymo balansas:

en: Check received, expected clear date of @date.
lt: Čekis gautas, numatoma išgryninimo data @date.

en: Provides the check/money order, COD, and 'other' payment methods.
lt: Teikia čekio/pinigų pervedimo, COD, ir kitus mokėjimo metodus.

en: Review order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: Review payment
lt: Peržiūrėti mokėjimą

en: Submit order
lt: Pateikti užsakymą

en: PayPal payment complete
lt: PayPal mokėjimas baigtas

en: Process credit card payments using Website Payments Pro.
lt: Vykdyti kreditinės kortelės mokėjimus su Website Payments Pro.

en: PayPal - pay without sharing your financial information.
lt: PayPal - mokėkite nesidalindami savo finansine informacija.

en: Redirect users to submit payments through PayPal.
lt: Nukreipia lankytojus į PayPal, kad atliktų mokėjimą.

en: Complete orders through PayPal Express Checkout.
lt: Užbaigti užsakymus per PayPal Express Checkout.

en: Transactions can only be processed in one of the listed currencies.
lt: Sandoris gali būt atliktas tik nurodyta valiuta.

en: API server
lt: API serveris

en: Sign up for and use a Sandbox account for testing.
lt: Prisijunkite prie Sandbox paskyros sistemos testavimui.

en: Require Express Checkout users to use a PayPal confirmed shipping address.
lt: Reikalauti Express Checkout naudoti PayPal patvirtino pristatymo adresą.

en: Enable the shipping select form on the Review payment page.
lt: Įjungti pristatymo pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: Enable the company name box on the Review payment page.
lt: Įjungti Įmonės pavadinimo dėžutę pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: Enable the contact phone number box on the Review payment page.
lt: Įjungti Kontaktinio telefono dėžutę pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: Enable the comment text box on the Review payment page.
lt: Įjungti komentaro dėžutę pasirinkti formą apžvalgos puslapyje.

en: API credentials
lt: API įgaliojimai

en: !link for information on obtaining credentials.  You need to acquire an API Signature.  If you have already requested API credentials, you can review your settings under the API Access section of your PayPal profile.
lt: !link plačiau apie informacijos kaip gauti įgaliojimus. Jums reikia gauti API parašą. Jei jūs jau užklausėte API įgaliojimų galite peržiūrėti jūsų nuostatas API priėjimo (API Access ) skyriuje PayPal paskyroje.

en: API username
lt: API nario vardas

en: API password
lt: API slaptažodis

en: <b>Address:</b> @avscode
lt: <b>Adresas:</b> @avscode

en: <b>@type</b><br /><b>Success: </b>@amount @currency
lt: <b>@type</b><br><b>Sėkmingai: </b>@amount @currency

en: PayPal transaction ID: @transactionid
lt: PayPal sandorio ID: @transactionid

en: PayPal e-mail address
lt: PayPal el. pašto adresas

en: The e-mail address you use for the PayPal account you want to receive payments.
lt: El. pašto adresas PayPal paskyros į kurią norite gauti mokėjimus.

en: PayPal login page language
lt: PayPal prisijungimo puslapio kalba

en: PayPal server
lt: PayPal serveris

en: Payment action
lt: Mokėjimo veiksmas

en: Complete sale
lt: Užbaigtas paradvimas

en: PayPal cart submission method
lt: PayPal krepšelio pateikimo metodas

en: Submit the whole order as a single line item.
lt: Pateikti visą užsakymą viena eilute.

en: Submit an itemized order showing each product and description.
lt: Pateikti atskiromis pozicijomis prekes ir jų aprašymą.

en: Shipping address prompt in PayPal
lt: Pristatymo adresas praneštas PayPal

en: Do not show shipping address prompt at PayPal.
lt: Nerodyti pristatymo adreso PayPal.

en: Prompt customer to include a shipping address.
lt: Klausti klientų įtraukti pristatymo adresą.

en: Require customer to provide a shipping address.
lt: Privaloma pateikti pristatymo adresą.

en: Submit address information to PayPal to override PayPal stored addresses.
lt: Pateikti adreso informaciją PayPal  perrašyti PayPal išsaugota adresą.

en: Works best with the first option above.
lt: Geriausiai veikia su pirmu pasirinkimu.

en: Sent address selection
lt: Siųsti adreso pasirinkimą

en: Send billing address to PayPal.
lt: Siųsti  mokėtojo adresą į PayPal

en: Send shipping address to PayPal.
lt: Siųsti  pristatymo adresą į PayPal

en: Show debug info in the logs for Instant Payment Notifications.
lt: Rodyti tikrinimo info Instant Payment Notifications.

en: Receiving IPN at URL for order @order_id. <pre>@debug</pre>
lt: Gaunamas IPN URL užsakymui @order_id. <pre>@debug</pre>

en: IPN attempted with invalid order ID.
lt: IPN bandymas su klaidingu užsakymo ID.

en: IPN transaction verified.
lt: IPN sandoris patvirtintas.

en: IPN transaction ID has been processed before.
lt: IPN sandorio ID jau buvo vykdomas.

en: You have denied the customer's payment.
lt: Jūs atsisakėte kliento mokėjimo.

en: The authorization has failed and cannot be captured.
lt: Leidimas nesugebėjo ir negali būti fiksuojamos.

en: The customer's attempted payment from a bank account failed.
lt: Kliento mokėjimo bandymas  iš banko sąskaitą nepavyko.

en: Payment is pending at PayPal: @reason
lt: Mokėjimas laukaimas PayPal: @reason

en: PayPal has reversed a payment!
lt: PayPal mokėjima gavo!

en: Payment has been reversed by PayPal: @reason
lt: Mokėjimas buvo panaikintas per PayPal: @reason

en: The authorization has been voided.
lt: Leidimas buvo anuliuotas.

en: IPN transaction failed verification.
lt: IPN sandorio nepavyko patvirtinti.

en: An IPN transaction failed verification for this order.
lt: IPN sandoris nepraėjo patikrinimo šiam užsakymui.

en: An error has occurred in your PayPal payment. Please review your cart and try again.
lt: Klaida jūsų PayPal mokėjime. Peržiūrėkite savo krepšelį ir bandykite dar kartą.

en: Your order is almost complete!  Please fill in the following details and click 'Continue checkout' to finalize the purchase.
lt: Jūsų užsakymas beveik baigtas! Prašome užpildyti žemiau esančia formą ir spausti mygtuką 'Tęsti pirkimą'

en: Your order is not complete until you click the 'Submit order' button below. Your PayPal account will be charged for the amount shown above once your order is placed. You will receive confirmation once your payment is complete.
lt: Jūsų užsakymas nebaigtas tol kol nepaspausite mygtuko 'Pateikti užsakymą'. Kai tik pateiksite užsakymą jūsų PayPal sąskaita bus apmokestinta suma nurodyta jūsų užsakyme. Jūs gausite patvirtinimą kai tik mokėjimas bus atliktas.

en: Checkout with PayPal.
lt: Pirkti su PayPal.

en: Leave blank if shipping to a residence.
lt: Palikite tuščia jei bus siųnčiam į gyvenamajai vietai.

en: Order comments
lt: Užsakymo komentarai

en: Special instructions or notes regarding your order.
lt: Ypatingos instrukcijos ar pastabos dėl jūsų užsakymo.

en: Continue checkout
lt: Tęsti pirkimą

en: You must calculate and select a shipping option.
lt: Turite paskaičiuoti ir pasirinkti pristatymo būdą.

en: All the address information matched.
lt: Visa adreso informacija sutampa.

en: None of the address information matched; transaction declined.
lt: Nei vienas adresas nesutapo; sandoris neįvyko.

en: Part of the address information matched.
lt: Dalis adreso informacijos sutapo.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
lt: Pardavėjas nepateikė AVS informacijos. Neįvykdyta.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
lt: Adresas nepatikrintas ar pirkėjas neatsako. Paslauga negalima.

en: No AVS response was obtained.
lt: AVS atsakas negautas.

en: Address matched; postal code did not
lt: Adresas sutapo; pašto kodas ne.

en: Nothing matched; transaction declined
lt: Nesutapo; sandoris nevykdomas.

en: Address and postal code matched
lt: Adresas ir pašto kodas sutapo

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
lt: Neleidžiami MOTO sandoriai; sandoris nevykdomas.

en: Global unavailable
lt: Globalus nepasiekiamas

en: International unavailable
lt: Tarptautinės nepasiekiamas

en: Postal code matched; address did not
lt: Pašto kodas sutapo; adresas ne

en: Retry for validation
lt: Tikrinimas kartojamas

en: Service not supported
lt: Paslapuga neteikima

en: An unknown error occurred.
lt: Nežinoma klaida įvyko.

en: Matched
lt: Sutapo

en: No match
lt: Nesutapo

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
lt: Pardavėjas nepateikė CVV2 kodo tikrinimo.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
lt: Pardavėjas nustatė, kad CVV2 nenurodytas ant kortelės.

en: Service not available
lt: Paslauga negalima

en: Unkown error
lt: Nežinoma klaida

en: Not processed
lt: Nevykdyta

en: Customer did not include a confirmed shipping address per your address settings.
lt: Klientas nepateikė patvirtinto pristatymo adreso per adresų nuostatas.

en: Waiting on you to capture the funds per your authorization settings.
lt: Laukiama jūsųs surinkimo lėšų už jūsų leidimo parametrus.

en: eCheck has not yet cleared.
lt: eCheck dar neišgrynintas.

en: You must manually accept or deny this international payment from your Account Overview.
lt: Jūs turite rankiniu būdų priimti ar atmesti šį tarptautinį mokėjimą per jūsų Account Overview.

en: You must manually accept or deny a payment of this currency from your Account Overview.
lt: Jūs turite rankiniu būdų priimti ar atmesti mokėjimą šia valiuta per jūsų Account Overview.

en: Your e-mail address is not yet registered or confirmed.
lt: Jūsų el. pašto adresas dar neužregistruotas ar patvirtintas.

en: You must upgrade your account to Business or Premier status to receive credit card payments.
lt: Jūs turite atnaujinti savo paskyrą į Business ar Premier, kad gauti mokėjimu kreditine kortele.

en: You must verify your account before you can accept this payment.
lt: Pirmiau turite patvirtinti savo paskyrą.

en: The customer has initiated a chargeback.
lt: Klientas iniciavo grąžinimą.

en: The customer triggered a money-back guarantee.
lt: Klientas pasinaudojo pinigų grąžinimo garantiją.

en: The customer filed a complaint about the transaction.
lt: Klientas pateikė skundą apie sandorį.

en: You gave the customer a refund.
lt: Jūs suteikėte klientui grąžinimą.

en: PayPal pending
lt: PayPal laukiama

en: Flat rate
lt: Tarifas

en: Edit flat rate method
lt: Redaguoti tarifo metodą

en: Delete flat rate method
lt: Pašalinti tarifo metodą

en: Flat shipping rates
lt: Pristatymo tarifai

en: Default rate: %price
lt: Numatytasis tarifas: %price

en: Shipping method title
lt: Pristatymo būdo pavadinimas

en: Line item label
lt: Linijos elemento etiketė

en: The name shown to the customer when they choose a shipping method at checkout.
lt: Pavadinimas rodomas klientams kai jie pasirenka pristatymo būdą pirkimo metu.

en: The starting price for shipping costs.
lt: Pradinė kaina išsiuntimo išlaidų.

en: Default product shipping rate
lt: Numatytoji prekių pristatymo norma

en: Do you want to delete this shipping method?
lt: Ar norite pašalinti šį pristatymo būdą?

en: Ubercart - fulfillment
lt: Ubercart - sandėlys

en: Shipping settings
lt: Pristatymo nuostatos

en: Default product pickup address
lt: Numatytasis prekės tsiėmimo adresas

en: Default product shipping type
lt: Numatytasis prekės pristatymo tipas

en: Order: Product
lt: Užsakymas: Prekės

en: Order has a shipping quote from a particular method
lt: Užsakymas turi šio pristatymo metodo kainas

en: Order: Shipping Quote
lt: Užsakymas: Pristatymo Kaina

en: Shipping quotes
lt: Pristatymo kainos

en: Calculate shipping cost
lt: Skaičiuoti pristatymo sumą

en: Extra information necessary to ship.
lt: Reikalinga papildoma informacija, kad pristatyti

en: Shipping quote
lt: Pristatymo kaina

en: Get a shipping quote for the order from a quoting module.
lt: Gauti pristatymo kainą užsakymui iš kainos modulio.

en: Small package
lt: Maža pakuotė

en: Log errors during checkout to watchdog
lt: Užrašo klaidas prikimo metu į seklį.

en: Display debug information to administrators.
lt: Rodyti tikrinimo informaciją administratoriams.

en: Prevent the customer from completing an order if a shipping quote is not selected.
lt: Neleisti klientams pabaigti užsakymo kol nepasirinkta pristatymo kaina.

en: Shipping quote pane description
lt: Pristatymo kainos lango aprašymas

en: Shipping quotes are generated automatically when you enter your address and may be updated manually with the button below.
lt: Pristatymo kaina generuojama automatiškai kai jūs įvedate adresą ir gali būt atnaujinta rankinių būdu mygtuku žemiau.

en: Shipping quote error message
lt: Pristatymo kainos klaidos žinutė

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call in to complete your order.
lt: Problemos su pristatymo kainos gavimu. Prašome patikrinti pristatymo ir prekės informaciją ir bandykite vėl.
    Jei tai neišspręs problemos prašome susiekti su mumis.

en: Default pickup address
lt: Numatytasis atsiėmimo adresas

en: Default order fulfillment type for products
lt: Numatytasis Užsakymo pristatymo tipo produktai

en: At least one shipping quote method must be enabled.
lt: Bent jau vienas pristatymo būdas turi būt įjungtas.

en: Calculate
lt: Skaičiuoti

en: Estimated shipping cost:
lt: Numatoma pristatymo kaina:

en: Click to calculate shipping
lt: Spauskite paskaičiuoti pristatymą

en: There were problems getting a shipping quote. Please verify the delivery address and product information and try again.
    If this does not resolve the issue, please call @phone to complete your order.
lt: Problemos su pristatymo kainos gavimu. Prašome patikrinti pristatymo ir prekės informaciją ir bandykite vėl. l
    Jei tai neišspręs problemos prašome paskambinti @phone mums.

en: You must select a shipping option before continuing.
lt: Prieš tęsdami turite pasirinkti pristatymą.

en: Get shipping quotes
lt: Gauti pristatymo kainą

en: Apply to order
lt: Taikyti užsakymui

en: Tracking numbers
lt: Sekimo numeriai

en: Display tracking numbers of shipped packages.
lt: Rodyti siunčiamų pakuočių sekimo numerius.

en: Sep.
lt: Ats.

en: Make packages
lt: Sukurti pakuotes

en: Create one package
lt: Sukurti vieną pakuotę

en: Packages should have at least one product in them.
lt: Pakuotėse turi būt bent viena prekė.

en: Package %id:
lt: Pakuotė %id:

en: Contents:
lt: Turinys:

en: Package type:
lt: Pakuotės tipas:

en: Dimensions:
lt: Matmenys:

en: Insured value:
lt: Draudimo suma:

en: Tracking number:
lt: Sekimo numeris:

en: Label:
lt: Žymė:

en: Pickup Address:
lt: Atsiėmimo adresas:

en: Delivery Address:
lt: Pristatymo adresas:

en: Schedule:
lt: Grafikas:

en: Ship date:
lt: Siuntimo data:

en: Expected delivery:
lt: Numatomas pristatymas:

en: Shipment Details:
lt: Siuntimo aprašymas:

en: Carrier:
lt: Vežėjas:

en: Services:
lt: Paslaugos:

en: Cost:
lt: Kaina:

en: Package @id
lt: Pakuotė @id

en: Physical dimensions of the packaged product.
lt: Fiziniai supakuotos prekės matmenys.

en: Units of measurement
lt: Matavimo vienetai

en: Centimeters
lt: Centimetrai

en: Millimeters
lt: Milimetrai

en: Declared value
lt: Deklaruojama vertė

en: Shipment data
lt: Siuntimo duomenis

en: Carrier
lt: Važėjas

en: Shipment options
lt: Siuntimo pasirinkimai

en: Short notes about the shipment, e.g. residential, overnight, etc.
lt: Trumpa pastaba apie siuntimą, pvz.: naktinis, darbo adresas ir pan.

en: Expected delivery
lt: Numatytas pristatymo laikas

en: Shipping cost
lt: Siuntimo kaina

en: Save shipment
lt: Išsaugoti siuntimą

en: Package @id has been deleted.
lt: Pakuotė @id pašalinta.

en: Origin address
lt: Kilmės adresas

en: Saved Addresses
lt: Išsaugoti adresai

en: Gets products ready for physical shipment.
lt: Paruošia prekes fiziniam siuntimui.

en: UPS shipment
lt: UPS siuntiniai

en: UPS product description
lt: UPS prekų aprašymas

en: Dimensions are required for custom packaging.
lt: Matmenys reikalingi savitoms pakuotėms.

en: Small packages
lt: Maža pakuotė

en: Information needed to access UPS Online Tools has been entered.
lt: Informacija reikalinga UPS Online Tools įvesta.

en: More information is needed to access UPS Online Tools. Please enter it <a href="!url">here</a>.
lt: Daugiau informacijos reikia naudotis UPS Online Tools. prašome įvesti <a href="!urll">čia</a>.

en: The 6-character string identifying your UPS account as a shipper.
lt: 6 simbolių eilutė nustatyti savo UPS sąskaitą kaip siuntėjo.

en: UPS.com user ID
lt: UPS.com nario ID

en: UPS services
lt: UPS paslaugos

en: Select the UPS services that are available to customers.
lt: Pasirinkite UPS paslaugas kurios bus pasiekiamos klientams.

en: UPS Customer classification
lt: UPS Klientų skirstymas

en: Wholesale
lt: Didmena

en: Occasional
lt: Atsitiktinis

en: Retail
lt: Mažmena

en: The kind of customer you are to UPS. For daily pickups the default is wholesale; for customer counter pickups the default is retail; for other pickups the default is occasional.
lt: Koks jūs UPS klientas. Kasdieniams siuntų paėmimams naudokite Didmena; klientų skaičiaus priėmimai naudokite Mažmena; kitiems atvejams naudokite Atsitiktinis.

en: Negotiated rates
lt: Sutartinės normos

en: Is your UPS account receiving negotiated rates on shipments?
lt: Ar jūsų UPS paskyra gana sutartines normas?

en: Assume UPS shipping quotes will be delivered to
lt: Tarkime, UPS siuntos kaina bus pristatyta

en: Business locations
lt: Verslo vieta

en: Residential locations (extra fees)
lt: Gyvenamųjų vietų (papildomas mokestis)

en: Multiplier (×)
lt: Dauginimas (x)

en: Addition (!currency)
lt: Papildomai (!currency)

en: Shipping rate markup
lt: Siuntimo tarifo žymėjimas

en: Markup shipping rate quote by currency amount, percentage, or multiplier.
lt: Žymėti pristatymo tarifo kaina pagal valiutą, procentus ar daugiklį.

en: Product packages
lt: Prekės pakuotės

en: System of measurement
lt: Matavimų sistema

en: British
lt: Britiška

en: Choose the standard system of measurement for your country.
lt: Pasirinkite standartinį matavimo būda jūsų šalyje.

en: Password field is required.
lt: Slaptažodžio laukelis būtinas

en: Package !id
lt: Pakuotė !id

en: Physical dimensions of the package.
lt: Fiziniai pakuotės matmenys

en: UPS service
lt: UPS paslauga

en: Review shipment
lt: Peržiūėti siuntinį

en: Total Charges
lt: Viso mokesčiai

en: Negotiated Rates
lt: Sutartinės Normos

en: Request Pickup
lt: Prašymas atsimti

en: Ship from:
lt: Siųsti iš:

en: (@severity error @code) @description
lt: (@severity klaida @code) @description

en: Could not open a file to save the label image.
lt: Neįmanoma atidaryti failo etiketės vaizdo išsaugojimui.

en: Void shipment @ship_number and tracking numbers @track_list
lt: Tuščias pristatymo @ship_number ir sekimo numeriai @track_list

en: USPS product description
lt: USPS prekės aprašymas

en: USPS user ID
lt: USPS nario ID

en: To acquire or locate your user ID, refer to the <a href="!url">USPS documentation</a>.
lt: Norėdami nustatyti nario ID, peržiūrėkite <a href="!urll">USPS dokumentacija</a>.

en: Select the USPS services that are available to customers. Be sure to include the services that the Postal Service agrees are available to you.
lt: Pasirinkite kurios USPS paslaugos bus galimos klientams. Įsitikinkite, kad pasirinktos paslaugos jums bus teikiamos.

en: Weight quote
lt: Svorio kaina

en: Default cost adjustment per !unit
lt: Numatytasis svorio pokytis per !unit

en: Assigns a shipping rate to products based on weight.
lt: Priskiria pristatymo kainą prie priekių pagal jų svorį.

en: Add attributes to this product using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
lt: Pridėti šiai prekei požymius pasinaudokite <a href="!url">požymių pridėjimo forma</a>. Požymio savybes galite nustatyti jo puslapyje Savybių kortelėje.

en: Add attributes to the product class using the <a href="!url">add attributes form</a>. You may then adjust the settings for these attributes on this page and go on to configure their options in the <em>Options</em> tab.
lt: Pridėti šiai prekės klasei požymius pasinaudokite <a href="!url">požymių pridėjimo forma</a>. Požymio savybes galite nustatyti jo puslapyje Savybių kortelėje.

en: Select the attributes you want to add and submit the form.
lt: Pasirinkite požymį kurį pridėsite į formą.

en: Add an attribute
lt: Pridėti požymį

en: Add an option
lt: Pridėti pasirinkimą

en: Edit option
lt: Redaguiti pasirinkimą

en: Delete option
lt: Pašalinti pasirinkimą

en: Adjustments
lt: Koregavimai

en: Option price format
lt: Pasirinkimo kainos formatas

en: Display price adjustment
lt: Rodyti kainos pokyti

en: Display total price
lt: Rodyti visą kainą

en: Number of options
lt: Pasirinimų kiekis

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: No product attributes have been added yet.
lt: Prekių požymių dar nepridėta.

en: Edit attribute: %name
lt: Redaguoti požymį: %name

en: This name will appear to customers on product add to cart forms.
lt: Šis pavadinimas bus rodomas klientams prekės pridėjimo formoje.

en: <b>Optional.</b> Enter the help text that will display beneath the attribute on product add to cart forms.
lt: <b>Pasirenkama.</b> Įveskite tekstą, kuris bus rodomas po požymiu prekės pridėjimo į krepšelį formoje.

en: Make this attribute required, forcing the customer to choose an option.
lt: Padaryti šį požymį privalomu, priverčiant klientą jį pasirinkti.

en: Selecting this for an attribute will disregard any default option you specify.<br />May be overridden at the product level.
lt: Pasirinkus šią galimybę, požymis bus ignoruojamas nutylėjimas, kurį nurodote. <br /> Gali būt perrašytas prekės lygyje.

en: This specifies how the options for this attribute will be presented.<br />May be overridden at the product level.
lt: Tai nurodoma kaip variantas šio požymio. <br /> Gali būt perrašytas prekės lygyje.

en: Multiple attributes on an add to cart form are sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
lt: Keli požymiai pridėjimo į krepšelį formoje rikiuojami pagal šią reikšmę ir pavadinimą.<br /> Gali būt perrašytas prekės lygyje.

en: There is no attribute with that ID.
lt: Nėra požymio su šiuo ID.

en: Product attribute deleted.
lt: Prekės požymis pašalintas.

en: Options for %name
lt: Pasirinkimai %name

en: Default cost
lt: Numatytoji suma

en: No options for this attribute have been added yet.
lt: Šiam požymiui dar nepridėtas pasirinkimas.

en: Edit option: %name
lt: Redaguoti pasirinkimą: %name

en: Options will be listed sorted by this value and then by their name.<br />May be overridden at the product level.
lt: Pasirinkimai bus rikiuojami pagal šią reikšmę ir pagal jų pavadinimą.<br /> Gali būt perrašytas prekės lygyje.

en: Default adjustments
lt: Numatytasis pokytis

en: Enter a positive or negative value for each adjustment applied when this option is selected.<br />Any of these may be overriden at the product level.
lt: Įveskite teikiama ar neigiama reikšmę kiekvienam pokyčiui kai jis pasirinktas<br /> Gali būt perrašytas prekės lygyje.

en: This must be in a valid number format. No commas and only one decimal point.
lt: Tai turi būt galiojantis skaičių formatas. Be kablelių.

en: There is no option with that ID.
lt: Nėra pasirinkimo su tokiu ID

en: Are you sure you want to delete the option %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pasirinkimą %name?

en: No attributes left to add.
lt: Nebėra požymių pridėjimui

en: Add attributes
lt: Pridėti požymius

en: You must first <a href="!url">add attributes to this !type</a>.
lt: Pirmiau turite <a href="!url">pridėti požymį šiam !type</a>.

en: This attribute does not have any options.
lt: Šis požymis neturi pasirinkimų

en: All attributes with enabled options must specify an enabled option as default.
lt: Viso požymiai su įjungtais pasirinkimais turi turėti numatytąjį pasirinkimą.

en: Default product SKU: @sku
lt: Numatytasis prekės SKU: @sku

en: This product does not have any attributes.
lt: Ši prekė neturi jokių požymių.

en: Product adjustments have been saved.
lt: Prekės pokytis buvo išsaugotas.

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti

en: Select box
lt: Pasirinkimo dėžutė

en: Radio buttons
lt: Akutė

en: Order information will be sent to your account e-mail listed below.
lt: Užsakymo informacija bus nusiųsta jūsų el. pašto adresu, nurodytu žemiau.

en: <b>E-mail address:</b> @email (<a href="!url">edit</a>)
lt: <b>El. pašto adresai:</b> @email (<a href="!url">redaguoti</a>)

en: Enter a valid email address for this order or <a href="!url">click here</a> to login with an existing account and return to checkout.
lt: Įveskite galiojantį el. pašto adresą arba spauskita  <a href="!url">čia</a> tam, kad prisijungtumėte prie savo paskyros

en: Confirm e-mail address
lt: Patvirtinkite el. pašto adresą

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: Passwords must match to proceed.
lt: Slaptažodžiai turi sutapti.

en: New account details
lt: Naujos paskyros informacija

en: <b>Optional.</b> New customers may supply custom account details.<br />We will create these for you if no values are entered.
lt: <b>Pasirinktinai.</b> Naujas klientas gali pateikti savita paskyros informacija.<br />Mes tai sukursime už jus jei nieko neįvesite.

en: The e-mail address did not match.
lt: El. pašto adresai nesutampa.

en: An account already exists for your e-mail address. The new account details you entered will be disregarded.
lt: Jau yra paskyra su šiuo el. pašto adresu. Naujos paskyros informacija bus ignoruojama.

en: The username %name is already taken. Please enter a different name or leave the field blank for your username to be your e-mail address.
lt: Nario vardas  %name jau užimtas. Prašome pasirinkti kitą vardą arba palikite tuščia,jūsų el. pašto adresas bus naudojamas kaip prisijungimo vardas.

en: The passwords you entered did not match. Please try again.
lt: Jųsū įvesti slaptažodžiai nesutampa. Pabandykite dar kartą.

en: New account details help message
lt: Naujos paskyros informacijos pagalbos žinutė

en: Enter the help message displayed in the new account details fieldset when shown.
lt: Įveskite pagalbos žinutę kuri rodoma prie naujos paskyros informacijos laukelių .

en: Enter your delivery address and information here.
lt: Čia įveskite pristatymo adresą ir informaciją.

en: My delivery information is the same as my billing information.
lt: Mano mokėtojo informacija tokia pati kaip ir pristatymo informacija.

en: Enter your billing address and information here.
lt: Čia įveskite mokėtojo adresą ir informaciją.

en: My billing information is the same as my delivery information.
lt: Mano mokėtojo informacija tokia pati kaip ir pristatymo informacija.

en: Use this area for special instructions or questions regarding your order.
lt: Čia galite pateikti papildomą informaciją ar klausimus susijusius su jūsų užsakymu.

en: Customer completes checkout
lt: Klientas pabaigia pirkimą

en: Product class
lt: Prekės klasė

en: Edit the basic checkout settings.
lt: Redaguoti pagrindines pirkimo nuostatas.

en: Address fields
lt: Adreso laukeliai

en: Edit the address field settings.
lt: Redaguoti adreso laukelio nuostatas.

en: View/modify the contents of your shopping cart or proceed to checkout.
lt: Peržiūrėti/keisti pirkinių krepšelio turinį ar tęsti pirkimą.

en: Purchase the items in your shopping cart.
lt: Supmokėti už pirkinių krepšelio prekes.

en: Review an order before final submission.
lt: Peržiūrėkite užsakymą prieš galutinį pateikimą.

en: Display information upon completion of an order.
lt: Rodoma informacija kai užsakymas baigiamas.

en: Hide block if cart is empty.
lt: Paslėpti kai krepšelis tuščias.

en: Display the shopping cart icon in the block title.
lt: Rodyti pirkinių krepšelio ikoną bloko pavadinime.

en: Make the shopping cart block collapsible by clicking the name or arrow.
lt: Padarykite apsipirkimo krepšelio bloką sustumiama kai spaudžiama ant pavadinimo ar ant rodyklės.

en: Display the shopping cart block collapsed by default.
lt: Įprastai rodyti apsipirkimo krepšelio bloką sustumta.

en: Display small help text in the shopping cart block.
lt: Rodyti maža pagalbos tekstą apsipirkimo krepšelio bloke.

en: Click title to display cart contents.
lt: Paspaudę ant pavadinimo matysite krepšelio turinį.

en: There are no products in your shopping cart.
lt: Šiuo metu Jūsų krepšelis tuščias.

en: Cart contents
lt: Krepšelio turinys

en: Customer information
lt: Kliento informacija

en: Get the necessary information to create a customer on the site.
lt: Gauti visą būtina informacija, kad sukurti naują klientą.

en: Delivery information
lt: Pristatymo informacija

en: Get the information for where the order needs to ship.
lt: Gauti informacija kur reikis pristatyti užsakymą.

en: Get basic information needed to collect payment.
lt: Gauti pagrindinę informacija kurios reikia surinkti mokėjimus.

en: Allow a customer to put comments on an order.
lt: Leisti klientams įrašyti komentarą prie užsakymo.

en: Continue shopping
lt: Tęsti apsipirkimą

en: Add to cart redirect
lt: Pridėti į krepšelį nuokreipimas

en: Minimum order subtotal
lt: Mažiausia tarpinė suma

en: Minute(s)
lt: Minutės

en: Hour(s)
lt: Valanda

en: Cart breadcrumb
lt: Krepšelio žingsnis (breadcrumb)

en: Minimum order subtotal should be a non-negative number.
lt: Minimali tarpinė suma negali būt neigiamas skaičius.

en: Send new customers a separate e-mail with their account details.
lt: Siųsti naujam klientui atskirą el. pašto laišką su paskyros informacija.

en: Uncheck to create new accounts but make them blocked.
lt: Atžymėti sukurti naują paskyrą bet padaryti juos blokuotus

en: Alternate checkout completion page
lt: Kintamas pirkimo pabaigos puslapis

en: Leave blank to use the default completion page (recommended).
lt: Palikite tusčia - bus naudojamas numatytas puslapis (rekomenduojama)

en: Checkout instructions
lt: Pirkimo instrukcijos

en: Provide instructions for customers at the top of the checkout screen.
lt: Pateikti klietams pirkimo instrukcijas pirkimo lango viršuje.

en: Continue shopping message
lt: Tęsti pirkimą žinutė

en: Update cart
lt: Atnaujinti krepšelį

en: Your cart has been updated.
lt: Jūsų krepšelis atnaujintas.

en: You must login before you can proceed to checkout.
lt: Prieš pirkdami turite prisijungti.

en: We're sorry.  An error occurred while processing your order that prevents us from completing it at this time. Please contact us and we will resolve the issue as soon as possible.
lt: Atsiprašome. Įvyko klaida kai buvo vykdomas jūsų užsakymas.  Prašome susisiekti su mūsų vadybinkais, kad išspręsti šia problemą.

en: An empty order made it to checkout! Cart order ID: @cart_order
lt: Tuščias užsakymas! Krepšelio užsakymas ID: @cart_order

en: @title is not a product. Unable to add to cart.
lt: !title nėra prekė. Negalima pridėti į krepšelį.

en: Sorry, that item is not available for purchase at this time.
lt: Atiprašome, bet šiuo metu šios prekės pirkti negalima.

en: <strong>@product-title</strong> added to <a href="!url">your shopping cart</a>.
lt: <strong>@product-title</strong>  jau <a href="!url">jūsų pirkinių krepšelyje</a>.

en: Ubercart - core
lt: Ubercart - šerdis

en: Display the cart link product action when you add a product to your cart.
lt: Rodo krepšelio nuorodos prekės veiksmus kai jūs pridedate prekę į krepšelį.

en: Invalid link redirect page
lt: Klaidingas nukreipimo puslapis

en: Enter the URL to redirect to when an invalid cart link is used.
lt: Įveskite URL kur bus nukreiptas kai naudojama klaidinga krepšelio nuoroda.

en: Last click
lt: Naujausias paspaudimas

en: Sets the ID of the cart link.
lt: Nustato krepšelio nuorodos ID.

en: Adds a product to the cart.
lt: Prideda prekę prie krepšelio.

en: Cart Links
lt: Krepšelio nuorodos

en: Find orphaned products
lt: Surasti vienišas prekes

en: Find products that have not been categorized.
lt: Surasti prekes kurios nepriskirtos nei vienai kategorijai.

en: Pattern for catalog pages
lt: Katalogo puslapių šablonas

en: Catalog vocabulary
lt: Katalogo žodynas

en: Find orphaned products here.
lt: Surasti vienišas prekes čia.

en: Add terms for the products to inhabit.
lt: Pridėti prekių terminus.

en: Unlisted products
lt: Nerodomos prekės

en: Display the catalog breadcrumb
lt: Rodyti katalogo kelią

en: All products are currently listed in the catalog.
lt: Šiuo metu visos prekės kategorijose.

en: View file downloads
lt: Peržiūrėti failų atsisiuntimus

en: View all file download features on products.
lt: Peržiūrėti visus atsisiunčiamus failų komponentus produktuose.

en: View your purchased files.
lt: Peržiūrėti nusipirktus failus.

en: File downloads
lt: Failo atsisiuntimas

en: Click here to view your file downloads.
lt: Jei norite peržiūrėti savo failų atsisiuntimus spauskite čia.

en: User can now download files in the directory %dir.
lt: Narys dabar gali atsisiųsti failus iš %dir katalogo.

en: User can now download the file %file.
lt: Narys dabar gali atsisiųsti %file failą.

en: The file downloads directory has been set and is working.
lt: Atsisiuntimų katalogas nustaytas ir veikia.

en: The list of file download links (if any) associated with an order
lt: Atsiusiunčiamų failų sąrašas susijęs su užsakymu.

en: A description of the download associated with the product.
lt: Atsisiuntimų aprašymas susijęs su prekėm.

en: Check if this product model/SKU file download is also associated with a shippable product.
lt: Patikrina jei šios prekės modelis/SKU failo atsisiuntimas taip pat susijęs su pristatoma preke.

en: <strong>Shippable:</strong> Yes
lt: <strong>Pristatoma:</strong> Taip

en: <strong>Shippable:</strong> No
lt: <strong>Pristatoma:</strong> Ne

en: Files path
lt: Failų kelias

en: IP addresses
lt: IP adresas

en: How long after a product has been purchased until its file download expires.
lt: Kiek laiko galima atsisiųsti failą po pirkimo.

en: %dir is not a valid file or directory
lt: %dir netinkamas failas ar katalogas

en: Delete file(s)
lt: Pašalinti failą(-us)

en: File options
lt: Failų pasirinkimai

en: Perform action
lt: Atlikti veiksmus

en: Delete selected directories and their sub directories
lt: Pašalinti pasirinkus katalogus ir subkatalogus

en: Deleting a file will remove all its associated file downloads and product features. Removing a directory will remove any files it contains and their associated file downloads and product features.
lt: Pašalindami failą pašalinsite ir visus su ja susijusius failų atsisiuntimus ir prekių komponentus. Pašalindami katalogą pašalinsite visus failus esančius jame.

en: An error occurred while uploading the file
lt: Įvyko klaida įkeliant failą

en: An error occurred while copying the file to %dir
lt: Įvyko klaida failą kopijuojant į %dir

en: Can not move file to %dir
lt: Neįmanoma perkelti failo į %dir

en: Message subject
lt: Žinutės tema

en: expires on @date
lt: galioja iki @date

en: No downloads found
lt: Nerasta atsisiuntimų

en: Please contact the site administrator if this message has been received in error.
lt: Prašome susisiekti su administratoriais jei matote klaidą.

en: Allows products to be associated with downloadable files.
lt: Suteikia galmybę susieti prekes su atsisiunčiamais failais.

en: No category
lt: Nėra kategorijos

en: Google Analytics for Ubercart
lt: Google Analytics - Ubercart

en: Send e-mail notification on update.
lt: Siųsti įspėjimus kai atnaujinama.

en: Store help page
lt: Parduotuvės pagalbos puslapis

en: The Drupal page for the store help link.
lt: Drupal puslapis parduotuvės pagalbos nuorodoms.

en: Notification recipients
lt: Įspėjimų gavėjai

en: Select from address book.
lt: Pasirinkite iš adresų knygelių.

en: Copy shipping information.
lt: Kopijuoti pristatymo informacija.

en: Primary e-mail:
lt: Pirminis el.paštas:

en: Customer number
lt: Kliento numeris

en: Search for an existing customer.
lt: Ieškoti egzistuojančių klientų.

en: Create a new customer.
lt: Sukurti naują klientą.

en: Add product
lt: Pridėti prekę

en: Add blank line
lt: Pridėti tusčia eilutę

en: Add line item
lt: Pridėti linijos elementą

en: Remove line item.
lt: Pašalinti linijos elematą

en: Add a line item
lt: Pridėti linijos elementą

en: Order created.
lt: Užsakymas sukurtas.

en: Add an admin comment
lt: Pridėti admininstratoriaus komentarą

en: Admin comments are only seen by store administrators.
lt: Administratoriaus komentarai matomi tik parduotuvės administratoriams.

en: No admin comments have been entered for this order.
lt: Nėra administratoriaus komentarų šiam užsakymaui.

en: Add an order comment
lt: Pridėti užsakymo komentarą

en: Order comments are used primarily to communicate with the customer.
lt: Užsakymo komentarai naudojami bendrauti su klientu.

en: Order updated.
lt: Užsakymas atnaujintas.

en: This order contains no products.
lt: Šiame užsakyme nėra prekių.

en: Notified
lt: Pranešta

en: This order has no admin comments associated with it.
lt: Šis užsakymas neturi adminstratoriaus komentarų.

en: Order status gets updated
lt: Užsakymo būsena atnaujinta

en: Updated order
lt: Atnaujintas užsakymas

en: Check an order's shipping country
lt: Patikrinti pristatymo šalį

en: Check an order's billing country
lt: Patikrinti mokėjimo šalį

en: Check an order's products
lt: Patikrinti užsakymo prekes

en: Check an order's number of products
lt: Patikrinti užsakymo prekių skaičių

en: Check an order's total weight
lt: Patikrinti visa užsakymo svorį

en: Check if an order can be shipped
lt: Patikrinti ar užsakymas pristatomas

en: Update the order status
lt: Atnaujinti užsakymo būseną

en: Add a comment to the order
lt: Pridėti komentarą prie užsakymo

en: Total is less than specified value.
lt: Viso yra mažiau nei nurodyta reikšmė.

en: Total is less than or equal to specified value.
lt: Viso yra mažiau arba lygų nurodytai reikšmei.

en: Total is equal to specified value.
lt: Viso atitinkai nurodytą reikšmę.

en: Total is greater than or equal to specified value.
lt: Viso yra daugiau arba lygu nurodytai reikšmei.

en: Total is greater than specified value.
lt: Viso yra daugiau nei nurodyta reikšmė.

en: Forbid other products
lt: Drausti kitas prekes

en: Product count value
lt: Prekės skaičiavimo reikšmė

en: Unit of measurement
lt: Matavimo vienetas

en: Product weight value
lt: Prekės svorio reikšmė

en: Enter this as an admin comment.
lt: Įveskite tai kaip administratoriaus komentarą.

en: Enter this as a customer order comment.
lt: Įveskite kaip kliento užsakymo komentarą.

en: Enter this as a customer order comment with a notified icon.
lt: Įveskite tai kaip kliento užsakymo komentarą su įspėjimo ikoną.

en: Edit the basic order settings.
lt: Redaguoti pagrindines užsakymo nuostatas.

en: Modify and configure order states and statuses.
lt: Redaguoti ir tvarkyti užsakymo etapus ir būsenas.

en: Create a custom order status for your store.
lt: Sukurti savita užsakymo būsena savo parduotuvėje.

en: View and process orders.
lt: Peržiūrėti ir vykdyti užsakymu.

en: Create order
lt: Sukurti užsakymą

en: Create an empty new order.
lt: Sukurti naują tusčią užsakymą.

en: Select address
lt: Pasirinkti adresą

en: Select customer
lt: Pasirinkti klientą

en: View order @order_id.
lt: Peržiūrėti @order_id užsakymą.

en: View invoice
lt: Peržiūrėti sąskaita

en: View order
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: Printable invoice
lt: Spausdinama sąskaita

en: Mail invoice
lt: Siunčiama sąskaita

en: Delete order @order_id.
lt: Pašalinti @order_id užsakymą?

en: Standard delivery
lt: Standartinis pristatymas

en: <i>No comments left.</i>
lt: <i>Nėra komentarų.</i>

en: <i>No comment found.</i>
lt: <i>Nėra komentarų.</i>

en: New username associated with an order if applicable.
lt: Naujas nario vardas susietas su užsakymu jei tinkamas.

en: New password associated with an order if applicable.
lt: Naujasslaptažodis susietas su užsakymu jei tinkamas.

en: The order ID.
lt: Užsakymo ID.

en: The URL to the order
lt: Užsakymo URL

en: A link to the order using the order ID.
lt: Nuorodą į užsakymą naudojant užsakymo ID.

en: The URL to the admin view page using the order ID.
lt: Administratorius nuorodą naudojant užsakymo ID.

en: A link to the order admin view page using the order ID.
lt: Administratorius nuorodą naudojant užsakymo ID.

en: The subtotal of products on an order.
lt: Tarpinė prekių suma užsakyme.

en: The order total.
lt: Užsakymo suma

en: The primary e-mail address of the order.
lt: Pirminis el.pašto adresas užsakyme.

en: The order shipping address.
lt: Užsakymo pristatymo adresas.

en: The phone number for the shipping address.
lt: Telefono numeris priestatymo adresui.

en: The order billing address.
lt: Užsakymo mokėtojo adresas.

en: The phone number for the billing address.
lt: Gavėjo telefono numeris.

en: The title of the first shipping line item.
lt: Pirmos pristatymo eilutės pavadinimas.

en: The first name associated with the order.
lt: Vardas susietas su užsakymu.

en: The last name associated with the order.
lt: Pavardė susieta su užsakymu.

en: Comments left by the customer.
lt: Kliento parašyti komentarai.

en: Last order comment left by an administrator (not counting the order admin comments).
lt: Paskutinis užsakymo komentaras kurį parašė administratorius (neįskaitant užsakymo adminstratoriaus komentarų)

en: The current order status.
lt: Dabartinė užsakymo būsena

en: The date and time when the order was created.
lt: Užsakymo sukūrimo data ir laikas.

en: The date and time when the order was last modified.
lt: Užsakymo redagavimo data ir laikas.

en: Click here to view your order history.
lt: Spustelėkite čia norėdami peržiūrėti savo užsakymų istoriją.

en: Ship to
lt: Pristatyti į

en: Manage the order's shipping address and contact information.
lt: Tvarkyti užsakymo pristatymo adresą ir kontaktinę informacija.

en: Bill to
lt: Mokėtojas

en: Manage the order's billing address and contact information.
lt: Tvarkyti užsakymo mokėtojo adresą ir kontaktinę informacija.

en: Customer info
lt: Kliento info

en: Manage the information for the customer's user account.
lt: Tvarkyti klieto paskyros informacija.

en: Manage the products an order contains.
lt: Tvarkyti prekes kurios yra užsakyme.

en: Line items
lt: Linijos elementai

en: View and modify an order's line items.
lt: Peržiūrėti ir keisti užsakymo linijos elementus.

en: View the order comments, used for communicating with customers.
lt: Peržiūrėti  užsakymo komentarus, naudojama bedrauti su klientu.

en: Admin comments
lt: Administratoriaus komentarai

en: View the admin comments, used for administrative notes and instructions.
lt: Peržiūrėti administratoriaus komentarus, naudojama administravimui.

en: Update order
lt: Atnaujinti užsakymą

en: Update an order's status or add comments to an order.
lt: Atnaujinti užsakymo būsena ar pridėti komentarus.

en: In checkout
lt: Priimtas

en: Post checkout
lt: Vykdomas

en: Empty line
lt: Tuščia eilutė

en: Capitalize address on order screens
lt: Adresus rodyti didžiosiom raidėm

en: On-site invoice template
lt: Svetainės sąskaitos šablonas

en: Order states
lt: Užsakymo etapai

en: - N/A -
lt: - N/D -

en: Order statuses
lt: Užsakymo būsena

en: Order status %status removed.
lt: Užsakymo būsena %status pašalinta.

en: Order workflow information saved.
lt: Užsakymo darbų vykdymo informacija išsaugota.

en: Default order status
lt: Numatyta užsakymo būsena

en: Order status ID
lt: Užsakymo būsenos ID

en: Must be a unique ID with no spaces.
lt: Turi būt unikalis ID be tarpų.

en: The order status title displayed to users.
lt: Užsakymo būsenos pavadinimas rodomas nariams.

en: Order state
lt: Užsakymo etapas

en: Set which order state this status is for.
lt: Pasirinkite kuriam užsakymo etapui priklauso ši būsena.

en: You have entered an invalid status ID.
lt: Įvedėte klaidinga būsenos ID.

en: This ID is already in use.  Please specify a unique ID.
lt: Šis ID jau naudojamas. Prašome nurodyti unikalų ID.

en: Custom order status created.
lt: Savita užsakymo būsena sukurta.

en: Order created by the administration.
lt: Administratoriaus sukurtas užsakymas.

en: Click to open a window with a printable invoice.
lt: Paspaudus atsidarys sąskaita su spausdinama sąskaitos versija.

en: Order changes saved.
lt: Užsakymo pakeitimai išsaugoti.

en: Remove this product.
lt: Pašalinti šią prekę.

en: No products found.
lt: Prekių nerasta.

en: Search by name or model/SKU (* is the wildcard)
lt: Ieškoti pagal pavadinimą arba modelį/SKU (*kaip bet kokia reikšmė)

en: Add to order
lt: Pridėti į užsakymą

en: Recipient e-mail address
lt: Gavėjo rl. pašto adresas

en: Your Order Invoice
lt: Jūsų užsakymo sąskaita

en: E-mail failed.
lt: El. pašto siuntimas nepavyko.

en: Invoice e-mailed to @email.
lt: Sąskaita išsiųsta į @email.

en: It is not possible to delete order @id.
lt: Neįmanoma pašalinti @id užsakymo.

en: Are you sure you want to delete order @order_id?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @order_id užsakymą?

en: Order @order_id completely removed from the database.
lt: Užskymas @order_id visiškai pašalintas iš duomenų bazės.

en: No addresses found for customer.
lt: Kliento adresas nerastas.

en: Select an address
lt: Pasirinkite adresą

en: Search returned the following:
lt: Paieškos rezultatai:

en: An account already exists for that e-mail.
lt: Jau yra paskyra su šiuo el. pašto adresu.

en: Use this account now?
lt: Naudoti šią paskyrą?

en: Search for a customer based on these fields.
lt: Ieškokite nario pagal šiuos laukelius.

en: Use * as a wildcard to match any character.
lt: Naudokite * kaip bet kokią reikšmę.

en: Leave a field empty to ignore it in the search.
lt: Palikit tusčia jei ignoruojate laukelį.

en: Select a customer
lt: Pasirinkti klientą

en: Enter an e-mail address for the new customer.
lt: Įveskite el. pašto adresą naujam klientui.

en: E-mail customer account details.
lt: Nusiųsti klientui paskyros duomenis.

en: Display title of the line item.
lt: Rodyti linijos elemento pavadinimą.

en: Line item added to order.
lt: Linijos elementas pridėtas prie užsakymo.

en: Order @order_id deleted by user @uid.
lt: Užsakymas @order_id pašalintas @uid.

en: @key changed from %old to %new.
lt: @key pasikeitė iš %old į %new.

en: Custom template
lt: Savitas šablonas

en: Edit order @order_id.
lt: Redaguoti @order_id užsakymą.

en: Order number:
lt: Užsakymo numeris:

en: Customer:
lt: Klientas:

en: Products:
lt: Prekės:

en: Order comments:
lt: Komentarai:

en: An account has been created for you with the following details:
lt: Buvo sukurta jūsų paskyra su šia informacija:

en: Password:
lt: Slaptažodis

en: Want to manage your order online?
lt: Norite valdyti savo užsakymus?

en: Purchasing Information:
lt: Mokėjimo informacija:

en: E-mail Address:
lt: El. pašto adresas:

en: Billing Address:
lt: Mokėtojo adresas:

en: Billing Phone:
lt: Mokėtojo telefonas:

en: Shipping Phone:
lt: Gavėjo telefonas:

en: Order Grand Total:
lt: Visa užsakymo suma:

en: Payment Method:
lt: Mokėjimo būdas:

en: Order Summary:
lt: Užsakymo santrauka:

en: Shipping Details:
lt: Pristatymo informacija:

en: Products Subtotal:
lt: Prekių suma:

en: Total for this Order:
lt: Viso šiam užsakymui:

en: Products on order:
lt: Prekių užsakyme:

en: (!price each)
lt: (!price kiekvienas)

en: Where can I get help with reviewing my order?
lt: Kur aš glėčiau gauti pagalba dėl užsakymo peržiūrėjimo?

en: Please note: This e-mail message is an automated notification. Please do not reply to this message.
lt: Atminkite: Šis laiškas išsiųstas automatiškai. Prašome neatsakyti į jį.

en: Thanks again for shopping with us.
lt: Dar karatą dėkojame, kad perkate pas mus.

en: Administer products, classes, and more.
lt: Tvarkyti prekes, klases ir daugiau.

en: Manage classes
lt: Tvarkyti klases

en: Create and edit product node types.
lt: Sukurti ir redaguoti prekės mazgo tipus.

en: Configure product settings.
lt: Nustatyti prekės nuostatas.

en: Product SKU/model.
lt: Prekės SKU/modelis.

en: The listed MSRP.
lt: Gamintojo siūloma mažmeninė kaina

en: Your store's cost.
lt: Jūsų parduotuvės kaina

en: Product and its derivatives are shippable.
lt: Prekė ir jos derivatai yra pristatomi

en: Package quantity
lt: Pakuočių kiekis

en: Default quantity to add to cart
lt: Įprastas kiekis pridedamas į krepšelį

en: List position
lt: Sąrašo pozicija

en: Specify a value to set this product's position in product lists.<br />Products in the same position will be sorted alphabetically.
lt: Nurodykite šios prekės pozicija prekių sąraše.<br />Prekės su ta pačia pozicija bus rikiuojamos pagal abėcėlę.

en: This product has options that need to be selected before purchase. Please select them in the form below.
lt: Prekė turi kelis pasirinkimus kuriuos turite pažymėti prieš pirkimą. Prašome pasirinkti iš sąrašo žemiau.

en: The product's list price.
lt: Prekės sąrašo kaina.

en: The product's cost.
lt: Prekės savikaina.

en: The product's sell price.
lt: Prekės pardavimo kaina.

en: Form to put the product in the customer's cart.
lt: Forma įdėti prekę į kliento krepšelį.

en: A button to add a product to the cart without quantity or attribute fields.
lt: Mygtukas pridėti prekę į krepšelį be kiekio ar papildomų laukelių.

en: Product image support has been automatically configured by Ubercart.
lt: Prekių vaizdų palaikymas buvo automatiškai nustatytas Ubercart.

en: <a href="!url">Click here</a> to automatically configure the following items for core image support:
lt: <a href="!url">Spausk čia</a> , kad automatiškai sukonfoguruoti šiuos elementus šerdies vaizdų palaikymui:

en: (This action is not required and should not be taken if you do not need images or have implemented your own image support.)
lt: (Šis veiksmas nereikalingas ir neturėtų būt vykdomas jei jums nereikalingas vaizdų palaikymas ar turite savo vaizdų palaikymą.)

en: products
lt: prekės

en: Display price
lt: Rodyti kainą

en: Display an optional quantity field in the <em>Add to Cart</em> form.
lt: Rodyti papildomą kiekio laukelį <em>Į krepšelį</em> formoje.

en: Class ID
lt: Klasės ID

en: No product classes have been defined yet.
lt: Dar nėra nurodytų prekės klasių

en: Add a class
lt: Pridėti klasę

en: The machine-readable name of this content type. This text will be used for constructing the URL of the <em>create content</em> page for this content type. This name may consist only of lowercase letters, numbers, and underscores. Dashes are not allowed. Underscores will be converted into dashes when constructing the URL of the <em>create content</em> page. This name must be unique to this content type.
lt: Mašinoms suprantamas tekstas. Šis tekstas naudojamas konstruojant turinio tipo URL. Pavadinimas gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių ir skaičių ir pabraukimų. minusai neleidžiami. Pavadinimas turi būt unikalus.

en: Product class %type deleted.
lt: Prekės klasė %type pašalinta.

en: The product feature has been deleted.
lt: Prekės savybė pašalinta.

en: Are you sure you wish to delete this %feature?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią %feature?

en: Error: Attempted to add a non-existent product feature type.
lt: Klaida: Bandymas pridėti neegzistuojantį prekės savybės tipą.

en: Error: No form data was returned for that operation.
lt: Klaida: Forma negrąžino duomenų šiam veiksmui.

en: No features found for this product.
lt: Šiai prekei nėra savybių.

en: Add a new feature
lt: Pridėti naują savybę

en: Save feature
lt: Išsaugoti savybę

en: The product feature has been added.
lt: Šios prekės savybė buvo pašalinta.

en: The product feature has been updated.
lt: Šios prekės savybė buvo atnaujinta.

en: Product kit
lt: Prekių rinkinys

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. Do not list component products.
lt: Kaip vienetas. Klientas gali pakeisti tik kiek rinkinių jis perka. Prekės komponentai nerodomi.

en: As a unit. Customers may only change how many kits they are buying. List component products.
lt: Kaip vienetas. Klientas gali pakeisti tik kiek rinkinių jis perka. Prekės komponentai rodomi.

en: Name of the product kit
lt: Prekių rinkinio pavadinimas

en: How is this product kit handled by the cart?
lt: Kaip šis prekių rinkinys valdomas krepšelyje?

en: Click to add to cart.
lt: Paspauskite pridėti į krepšelį.

en: <b>Order statuses used:</b> @statuses
lt: <b>Naudojamos užsakymo būsenos:</b> @statuses

en: The following are total orders, products, sales, and average order totals for each store customer. Clicking on the header links will toggle a descending or ascending order for that column. Clicking on a customer's name will take you to a detailed list of orders that customer has made. Clicking on a customers username will take you to their account page.
lt: Toliau yra visi užsakymai, prekės, pardavimai ir vidutiniai užsakymai kiekvienam klientui. Rikiuoti galite paspaudę stulpelio viršuje. Paspaudę ant kliento vardo pamatysite išsamesnę informciją apie kliento užsakymus. Paspaudę ant kliento nario vardo pateksite į jo paskyros puslpį.

en: The table lists each product listed in the store, its amount sold, how many times it has been viewed, revenue it has produced, and gross profit it has generated. If you do not see the number of views you must enable the Statistics module on the <a href="!url">module administration page</a>.
lt: Lentelėje rodoma kiekviena prekė parduotuvėje, jos parduotas kiekis, kiek kartų ji buvo peržiūrima, įplaukos, pelnas. Jei nematote kiek kartų buvo peržiūrima prekė įjukite Statistikos modulį - <a href="!url">modulių valdymo puslapyje</a>.

en: These are the sales for the last two days, average sales for the month, and the projected sales for the rest of the month. Further down the list you will see other sales statistics.
lt: Tai yra dviejų dienų pardavimai, mėnesio vidutiniai pardavimai ir prognozuojami likusio mėnesio pardavimai. Žemiau kita paradvimų statistika.

en: Expand the fieldset below to customize the date range of this report, the statuses of orders displayed, and product display options.
lt: Išskleiskite laukelių rinkinį žemiau jei norite pakeisti datos ribas, užsakymų būsenas ir prekių rodymo nuostatas.

en: This is the monthly break down of sales for the year @year. Clicking on each link will take you to a list of orders during that month.
lt: Čia pagal mėnesius išskaydyta metiniai @year pardavimai. Paspauskite ant nuorodos ir matysite kiekvieno mėnesio užsakymus.

en: Customer reports
lt: Klientų ataskaitos

en: Product report
lt: Prekės ataskaita

en: Sales reports
lt: Pardavimų ataskaitos

en: View summary of all store sales
lt: Peržiūrėti visų parduotuvės pardavimų santrauką

en: View store sales for a particular year
lt: Peržiūrėti parduotuvės pardavimus konkrečiais metais

en: Custom sales summary
lt: Savita pardavimų ataskaita

en: View a customized sales summary
lt: Peržiūrėti savitą pardavimų santrauką

en: No customers found
lt: Klientų nerasta

en: Export to CSV file.
lt: Eksprtuoti į CSV failą.

en: Show paged records
lt: Rodyti puslapiuotus įrašus

en: Show all records
lt: Rodyti visus įrašus

en: Make sure %setting_name is set to %state in the <a href="!url">access log settings page</a> to enable views column.
lt: Nepamirškite  %setting_name nustatyti į %state <a href="!url">priėjimo rašymo nuostatų puslapyje</a> jei norite matyti peržiūrų stulpelį.

en: Customize sales report parameters
lt: Tinkinkite pardavimų ataskaitos parametrus

en: Only orders with selected statuses will be included in the report.
lt: Užsakymai tik su pasirinkta būsena bus rodomi šioje ataskaitoje.

en: Hold Ctrl + click to select multiple statuses.
lt: Laikįkite Ctrl ir spustelkite jei norite pasirinkti kelis.

en: You must select at least one order status.
lt: Pasirinkite bent vieną užsakymo būsena.

en: Month-to-date, @month
lt: Mėnesis, @month

en: Customers total
lt: Viso klientų

en: New customers today
lt: Nauji klientai šiandiena

en: Online customers
lt: Prisijungę klientai

en: Total orders by status
lt: Viso užsakymų pagal būseną

en: Adjust these values and update the report to build your custom sales summary. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
lt: Nustatykite šias reikšmes ir atnaujinkite ataskaitą jei norite savitos sąntraukos. Vieną karta pteikta ataskaita gali būs pažymėta, kad greičiau rasti vėliau.

en: Results breakdown
lt: Rezultatų paskirstymas

en: Large daily reports may take a long time to display.
lt: Didelės kasdieninės ataskaitos gali ilgiau generuotis.

en: Show a detailed list of products ordered.
lt: Rodyti smulkenį užsakytų prekių sąrašą.

en: The maximum number of rows displayed on one page for a report table.
lt: Maksimalus eilučių kiekis viename ataskaitos puslapyje.

en: Reported statuses
lt: Ataskaitų būsenos

en: Only orders with selected statuses will be included in reports.
lt: Tik su pasirinkta būsena užsakymai bus įtraukti į ataskaitas.

en: Role expiration
lt: Rolės galiojimas

en: Edit and view role expirations set by Ubercart
lt: Redaguoti ir peržiūrėti rolės galiojimus nustatytus Ubercart

en: Role assignment
lt: Rolės priskyrimas

en: Delete role expiration
lt: Pašalinti rolės galiojimo laiką

en: Delete a specified role expiration
lt: Pašalinti specifinės rolės galiojimo laiką

en: Below you can add or remove time to the expiration dates of the following roles.
lt: Žemiau galite pridėti ar pašalinti galiojimo laiką rolėms.

en: There are no pending expirations for roles this user.
lt: Nėra laukiamų galiojimo pabaigos rolių šiam nariui.

en: The expiration length must be a positive integer
lt: Galiojimo laikas turi būt teigimas sveikas skaičius

en: The new expiration date, %date, has already occurred.
lt: Nauja galiojimo data, %date, jau pasiekta.

en: Customer user role %role renewed.
lt: Kliento nario rolė %role atnaujinta.

en: Customer granted user role %role.
lt: Klientui suteikta rolė %role.

en: The role(s) %roles are set to be used with the Role Assignment product feature.
lt: Rolės %roles nustatytos naudojimui su Rolių Priskyrimu prekių savybę.

en: The associated role name
lt: Jungtinis rolės pavadinimas

en: Expiring roles
lt: Besibaigiančios rolės

en: This role will expire on !date
lt: Ši rolė baigs galioti !date

en: No expirations set to occur
lt: Joks galiojimo nustatymas neįvyks

en: This is the role the customer will receive after purchasing the product.
lt: Šią rolę klientsa gaus kai apmokės prekę.

en: Multiply by quantity
lt: Dauginimas pagal kiekį

en: Check if the role duration should be multiplied by the quantity purchased.
lt: Pasirinkite ar rolės galiojimas turėtų prasitęsti kai perkama daugiau prekių.

en: The amount of time must be a positive integer.
lt: Laiko kiekis turi būt teigiamas sveikas skaičius.

en: You must have a role to assign. You may need to <a href="!role_url">create a new role</a> or perhaps <a href="!feature_url">set role assignment defaults</a>.
lt: Turite priskirti rolę. Jum gali prireikti <a href="!role_url">sukurti naują rolę</a> ar <a href="!feature_url">nustatyti rolės priskyrimo nuostatatas</a>.

en: Default role
lt: Numatyta rolė

en: The default role Ubercart grants on specified products.
lt: Numatytoji rolė kurią suteiks Ubercart specifinėms prekėms.

en: Product roles
lt: Rolių prekė

en: Show expirations on user page
lt: Rodyti galiojimo laiką narių puslapyje

en: If users have any role expirations they will be displayed on their account page.
lt: Jei narys turi bet kokią rolės galiojimą, jų galiojimo laikas bus rodomas paskyros puslapyje.

en: Time before reminder
lt: Laikas prieš priminimą

en: The amount of time before a role expiration takes place that a customer is notified of its expiration.
lt: Laikas prieš kiek narys įspėjamas apie besibaigianti rolės galiojimą.

en: Decrement stock upon order submission
lt: Mažas kiekis prie užsakymo pateikimo

en: Decrement stock of products on the order with tracking activated.
lt: Mažo kiekio prekės užsakyme su sekimo aktyvavimu.

en: To keep track of stock for a particular product SKU, make sure it is marked as active and enter a stock value. When the stock level drops below the threshold value, you can be notified based on your stock settings.
lt: Sekti konkrečios prekės kiekį, patikrinkit, kad ji pažymėta kaip aktyvi ir įveskite atsargų reikšmę. Kai atsargų lygis nukris žemiau slenksitinės reikšmės jūs būsite įspėtas.

en: This is the list of product SKUs that are currently active. Stock levels below their threshold have highlighted rows. Toggle the checkbox below to alter which stock levels are shown.
lt: Čia sąrašas prekių SKU kurios dabar aktyvios. Atsargų lygis žemiau slenksčio pažymėtas. Perjunkite žemiau, kad aktyvuoti atsargų lygius.

en: Stock reports
lt: Atsargų ataskaitos

en: View reports for product stock.
lt: PEržiūrėti ataskaitas apie prekių atsargas.

en: Stock settings saved.
lt: Atsargų nuostatos išsaugotos.

en: Export to CSV file
lt: Eksprtuoti į CSV failą

en: Only show SKUs that are below their threshold.
lt: Rodyti SKU tik tų kurie žemiau slenksčio.

en: Send email notification when stock level reaches its threshold value
lt: Siųsti el-pašto įspėjimą kai atsargų lygis pasiekia slenksčio reikšmę.

en: View customers
lt: Peržiūrėti klientus

en: Browse various store reports.
lt: Naršyti įvarias parduotuvės pranešimus.

en: Adjust configuration settings for Ubercart.
lt: Keisti Ubercart valdymo konfigūracija.

en: Import countries
lt: Importuotį šalį.

en: Import and manage countries.
lt: Importuti ir valdyti šalis.

en: Store settings
lt: Parduotuvės nuostatos

en: Disable a country
lt: Išjungti šalį

en: Disable a country from use.
lt: Išjungti šalies naudojimą.

en: Enable a country
lt: Įjungti šalį

en: Enable a disabled country.
lt: Įjungti išjungtą šalį

en: Remove a country
lt: Pašalinti šalį

en: Remove an installed country.
lt: Pašalinti įdiegtą šalį.

en: Update a country
lt: Atnaujinti šalį

en: Update an installed country.
lt: Atnaujinti įdiegtą šalį.

en: A link to the site login page.
lt: Nuorodą į svetainės prisijungimo puslapį.

en: The Ubercart store name.
lt: Ubercart parduotuvės pavadinimas.

en: A link to the Ubercart store using the store name.
lt: Nuorodą  į Ubercart parduotuvę naudojant parduotuvė pavadinimą.

en: The Ubercart store owner.
lt: Ubercart parduotuvės savininkas.

en: The Ubercart store e-mail address.
lt: Ubercart parduotuvės el-pašto adresas.

en: The Ubercart store phone number.
lt: Ubercart parduotuvės telefono numeris.

en: The Ubercart store mailing address.
lt: Ubercart parduotuvės pašto adresas.

en: The URL to the store help page.
lt: Parduotuvės pagalbos puslapio url.

en: Various reports generated by Ubercart modules can be found here. Click the links below to view the reports.
lt: Įvairius pranešimus generuojamus Ubercart modulių rasite čia. Paspauskite ant nuorodų, ji norite peržiūrėti.

en: Use the following links to find documentation and support:
lt: Pasinaudokite šia nuorodą jei norite sužinoti daugiau ar gauti pagalbos:

en: Ubercart User's Guide
lt: Ubercart naudotojo gidas:

en: Support Forums
lt: Plaikymo Forumas

en: To import new country data, select it in the list and click the import button. If you are using a custom or contributed import file, it must be placed in the Ubercart folder uc_store/countries.
lt: Norėdami importuoti šalies duomenis, pasirinkite ją iš sąrašo ir paspauskite importuoti. Jei naudosite savitą failą, jis turi būti patalpintas Ubercart kataloge uc_store/countries.

en: Country file @file imported.
lt: Šalies failas @file importuotas.

en: Attempted to disable an invalid country.
lt: Bandėte išjungti klaidingą šalį.

en: @country enabled.
lt: @country įjungta.

en: @country is already enabled.
lt: @country jau įjungta.

en: Attempted to enable an invalid country.
lt: Bandėte įjungti klaidingą šalį.

en: Are you sure you want to remove @country from the system?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @country iš sistemos?

en: Attempted to remove an invalid country.
lt: Bandėte pašalinti klaidingą šalį.

en: Attempted to update an invalid country.
lt: Bandėte atnaujinti klaidingą šalį.

en: You cannot update to a previous version.
lt: Jūs negalite atnaujinti į prieš tai buvusia versija.

en: Country update complete.
lt: Šalies atnaujinimas baigtas.

en: Customer's first name
lt: Kliento vardas

en: Customer's last name
lt: Kliento pavardė

en: First street address field
lt: Pirmas adreso laukelis

en: Second street address field
lt: Antras adreso laukelis

en: City name
lt: Miesto pavadinimas

en: Full name of the zone
lt: Pilnas zonos pavadinimas

en: Abbreviation of the zone
lt: Zonos sutrumpinimas

en: Name of the country
lt: Šalies pavadinimas

en: 2 digit country abbreviation
lt: 2 skaičių šalies sutrumpinimas

en: 3 digit country abbreviation
lt: 3 skaičių šalies sutrumpinimas

en: The following variables should be used in configuring addresses for the countries you ship to:
lt: Šie kintamieji turėtų būt naudojami konfiguruojant adresus konkrečiai šaliai:

en: Country settings saved.
lt: Šalies nuostatos išsaugotos.

en: Store name
lt: Parduotuvės pavadinimas

en: Store owner
lt: Parduotuvės savinikas

en: May not be available on all server configurations. Turn off if this causes problems.
lt: Nevisuose serverio konfgūravimuose įmanoma. Išjungite jei tai sukelia problemų.

en: Select the address to be used on customer lists and summaries.
lt: Pasirinkite adresus kurie bus naudojami klientų sąrašams ir santraukoms.

en: Primary customer address
lt: Pirminis kliento adresas

en: Randomly select a message from the list below.
lt: Atsitiktinai parinkti žinutę iš žemiau esančių.

en: Footer message for store pages
lt: Porašties žinutė parduotuvės puslapiuose

en: <a href="!url">Powered by Ubercart</a>
lt: <a href="!url">Ubercart variklis</a>

en: <a href="!url">Drupal e-commerce</a> provided by Ubercart.
lt: <a href="!url">Drupal e-komercijos</a> variklis - Ubercart.

en: Supported by Ubercart, an <a href="!url">open source e-commerce suite</a>.
lt: Palaikoma Ubercart, <a href="!url">atviro kodo e-komercijos aplinka</a>.

en: Powered by Ubercart, the <a href="!url">free shopping cart software</a>.
lt: Ubercart variklis,<a href="!url">nemokama e-komercijos programinė įranga</a>.

en: (Do not display a message in the footer.)
lt: (Nerodyti žinutės paraštėje).

en: Currency format
lt: Valiutos formatas

en: While not used directly in formatting, the currency code is used by other modules as the primary currency for your site.  Enter here your three character <a href="!url">ISO 4217</a> currency code.
lt: Nors nėra tiesiogiai naudojamas formatavime, valiutos kodą naudoja kiti moduliai, kaip pirminę svetainės valiutą. Įveskite trijų simbolių <a href="!url">ISO 4217</a> valiutos kodą.

en: Current format
lt: Valiutos formatas

en: Currency Sign
lt: Valiutos ženklas

en: Display currency sign after amount.
lt: Rodyti valiutos ženklą už sumos.

en: Thousands Marker
lt: Tukstančio žymė

en: Decimal Marker
lt: Dešimtinė žymė

en: Number of decimal places
lt: Dešimtinių skaičių vieta

en: Weight format
lt: Svorio formatas

en: Supply a format string for each unit. !value represents the weight value.
lt: Pateikite kiekvieno vieneto formatą. !value yra svorio reikšmė.

en: Default unit of measurement
lt: Numatytas matavimo vienetas

en: @unit format string
lt: @unit formatavimo eilutė

en: Length format
lt: Ilgio formatas

en: Street address 1
lt: Adresas pirma eilutė

en: Street address 2
lt: Adresas antra eilutė

en: The field title %field is being accessed incorrectly.
lt: Laukelio pavadinimas %field  buvo pasiektas neteisingai.

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: No countries found.
lt: Šalių nerasta

en: 01 - January
lt: 01 - Sausis

en: 02 - February
lt: 02 - Vasaris

en: 03 - March
lt: 03 - Kovas

en: 04 - April
lt: 04 - Balandis

en: 05 - May
lt: 05 - Gegužė

en: 06 - June
lt: 06 - Birželis

en: 07 - July
lt: 07 - Liepa

en: 08 - August
lt: 08 - Rugpjūtis

en: 09 - September
lt: 09 - Rugsėjis

en: 10 - October
lt: 10 - Spalis

en: 11 - November
lt: 11 - Lapkritis

en: 12 - December
lt: 12 - Gruodis

en: No encryption key was found.
lt: Kodavimo raktas nerastas.

en: Encryption failed. !messages
lt: Kodavimo klaida. !messages

en: encryption
lt: kodavimas

en: Subtotal excluding taxes
lt: Tarpinė suma be mokesčių

en: Delete tax rule
lt: Pašalinti mokesčio taisyklę

en: Changed %title to %amount.
lt: Pakeista %title į %amount.

en: Removed %title.
lt: Pašalinta  %title.

en: Added %amount for %title.
lt: Pridėta %amount -  %title.

en: Taxed product types
lt: Apmokestinamų prekių tipai

en: Taxed line items
lt: Apmokestinta linijos elementai

en: conditions
lt: sąlygos

en: The tax rate as a percent or decimal. Examples: 6%, .06
lt: Mokesčio tarifas procentais. Pvz: 6%, .06

en: Adds the checked line item types to the total before applying this tax.
lt: Prideda pasirinktos eilutės tipus preiš tai kai pritaikomas šis mokestis.

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Security settings
lt: Saugumo nuostatos

en: The model number.
lt: Modelio numeris.

en: The cost of the product to the store.
lt: Prekės kaina parduotuvei.

en: The default sort criteria in the catalog.
lt: Numatytas rikiavimas kataloge.

en: Order total
lt: Viso mokėti

en: Text link
lt: Tekstinė nuoroda

en: Jurisdiction
lt: Juridikcija

en: My order history
lt: Mano užsakymų istorija

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
lt: Viena ar daugiau problemų aptika jūsų Drupal svetainėje. Daugiau informacijos rasite patikrinę <a href="@status">būsenos pranešimą</a> .

en: The comment body.
lt: Komentaro turinys.

en: SKU:
lt: SKU

en: Are you sure you want to delete @name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @name?

en: Attempt to e-mail invoice for order @order_id to @email failed.
lt: Bandymas siųsti sąskaitą užsakymui @order_id į @email nepavyko.

en: Authorize.net requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
lt: Authorize.net reikalinga PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> biblioteka.

en: (Last4)
lt: (Paskutiniai 4)

en: Credit card encryption must be set up to process credit cards.
lt: Kreditinė kortelės kodavimas turi būs nustatytas tam, kad priimti kreditines korteles.

en: Displays a form to process a credit card payment.
lt: Rodo kreditinės kortelės vykdymo formą.

en: You must download the security script from your CyberSource account (found in Tools & Settings > Hosted Order Page > Security) and place it in the ubercart/payment/uc_cybersource directory to use the Silent Order POST. Remember to open it and replace instances of L( with csL(.
lt: Privalote atsisiųsti saugumo scenarijų iš jūsų CyberSource paskyros (rasite Tools & Settings > Hosted Order Page > Security) ir įkelti į ubercart/payment/uc_cybersource katalogą. nepamirškite atidaryti jo ir pakeisti L( į csL(.

en: Tax calculation produced uneven results. Expected a total of @total, received the following: @dump
lt: Mokesčio skaičiavimas davė nelygių rezultatų. Tikėtasi viso @total, gauta: @dump

en: Order Taxes
lt: Užsakymo mokesčiai

en: SOAP and DOM
lt: SOAP ir DOM

en: view order
lt: peržiūrėti užsakymą

en: Payment failed for order @order_id: @message
lt: Mokėjimas nepavyko užsakymui @order_id: @message

en: Description: @desc
lt: Aprašymas: @desc

en: PayPal IPN reported a payment of @amount @currency.
lt: PayPal IPN pranešė apie mokėjimą @amount @currency.

en: IPN failed with HTTP error @error, code @code.
lt: IPN nepavyko su HTTP klaida @error, kodas @code.

en: Transaction ID:<br />@txn_id
lt: Sandorio ID:<br>@txn_id

en: "Complete sale" will authorize and capture the funds at the time the payment is processed.<br />"Authorization" will only reserve funds on the card to be captured later through your PayPal account.
lt: "Užbaigtas pardavimas" įgalios ir sulaikys fondus, kai vykdomas mokėjimas. <br> "Leidimas" tiktai rezervuos fondus iš kortelės, kuri bus sugauta vėliau per jūsų PayPal sąskaitą.

en: Cancel return URL
lt: Grįžimo URL kai atšaukta

en: Specify the path customers who cancel their PayPal WPS payment will be directed to when they return to your site.
lt: Nurodykite kelia kur bus grąžinamas klientas kai jis atšauks PayPal WPS mokėjimą

en: Error message from PayPal:<br />@message
lt: Klaidos žinutė iš PayPal:<br>@message

en: Order @order_id at !store
lt: Užsakymas @order_id iš !store

en: PayPal WPP requires the PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> library.
lt: PayPal WPP reikalinga PHP <a href='!curl_url'>cURL</a> biblioteka.

en: Flat rate shipping method was updated.
lt: Pristatymo tarifas atnaujintas

en: Created and enabled new flat rate shipping method.
lt: Sukurti ir įjungti naują tarifą pristatymo būdui.

en: Flat rate shipping method deleted.
lt: Pristatymo būdo tarifas pašalintas.

en: - Store default -
lt: - Parduotuvės numatytieji -

en: When delivering products to customers, the original location of the product must be known in order to accurately quote the shipping cost and set up a delivery. If this pickup address is left blank, this product will default to the <a href="!url">store pickup address</a>.
lt: Kai prekė pristatoma klientui jos buvimo vieta turi būt žinoma tam, kad apskaičiuoti pristatymo kaina ir nustatyti pristatymą. Jei prekės atsiėmimo adresas tuščias bus naudojamas <a href="!url">parduotuvės atsiėmimo adresas</a>.

en: Receiving quotes...
lt: Gaunama kaina..

en: @property must be a positive number. No commas and only one decimal point.
lt: @property turi būt teigiamas skaičius. Be kablelio.

en: - Reset fields -
lt: - Atstatyti laukelius -

en: Set the conditions that will return a UPS quote.
lt: Nustatykite sąlygas kurios grąžins UPS kainą.

en: Indicate whether each product is quoted as shipping separately or all in one package. Orders with one kind of product will still use the package quantity to determine the number of packages needed, however.
lt: Nustatoma ar kiekviena prekė siunčiama atskirai ar kaip viena pakuotė. Užsakymai su tokiom pačiom prekėm ir toliau naudos pakuotčių kiekį nustatyti reikalingų pakuočių skaičiu.

en: Package insurance
lt: Pakuotės draudimas

en: @service Rate
lt: @service tarifas

en: Set the conditions that will return a USPS quote.
lt: Nustatykite sąlygas kurios grąžins USPS kainą.

en: USPS parcel services
lt: USPS siuntinių paslaugos

en: Set the conditions that will return a USPS International quote.
lt: Nustatykite sąlygas kurios grąžins USPS International kainą.

en: Envelope
lt: Vokas

en: The name of the attribute used in administrative forms
lt: Požymio pavadinimas naudojamas administravimo formose.

en: Enter a label that customers will see instead of the attribute name. Use &lt;none&gt; if you don't want a title to appear at all.
lt: Įveskite etiketę kurią matys klientai vietoj požymio pavadinimo. Naudokite &lt;none&gt; jei nenorite, kad pavadinimas būtų rodomas.

en: Created new option %option.
lt: Sukurtas naujas pasirinkimas %option.

en: Updated option %option.
lt: Pasirinkimas atnaujintas %option.

en: This product class does not have any attributes.
lt: Ši prekės klasė neturi požymių.

en: Order has a product with a particular attribute option
lt: Užsakymas turi prekių su šiuo požymio pasirinkimu.

en: Search the products of an order for a particular option.
lt: Ieškoti prekių užsakymu su šiuo pasirinkimu.

en: Attribute option
lt: Požymio pasirinkimas

en: Continue shopping element
lt: Tęsti apsipirkima elementas

en: Anonymous checkout is enabled.
lt: Anoniminis pirkimas yra įjungtas.

en: Anonymous checkout is disabled.
lt: Anoniminis pirkimas yra išjugtas.

en: E-mail customer checkout notification
lt: Nusiųsti klientui pranešimą

en: E-mail admin checkout notification
lt: Nusiųsti adminui pirkimo informacija

en: Show/hide shopping cart contents.
lt: Rodyti/slėpti pirkinių krepšelio turinį.

en: View your shopping cart.
lt: Peržiūrėti pirkinių krepšelį.

en: Your order is almost complete. Please review the details below and click 'Submit order' if all the information is correct.  You may use the 'Back' button to make changes to your order if necessary.
lt: Jūsų užsakymas beveik baigtas. Prašome peržiūrėti informacija žemiau ir jei ji teisinga paspausktie mugtuką 'Pateikti užsakymą'. Galite pasinaudoti mygtuku 'Atgal' jei reikia ką nors pakeisti.

en: The taxonomy vocabulary <a href="!edit-url">%name</a> is set as the product catalog.
lt: Sistematikos žodynas <a href="!edit-url">%name</a> nustaytas kaip prekių katalogas.

en: Make the block title a link to the top-level catalog page.
lt: Paverskite bloko pavadinimą į nuorodą į aukščiausio katalogo lygio puslapį.

en: Add to cart form
lt: Pridėti į krepšelį forma

en: Vocabulary !name has been identified as the Ubercart catalog.
lt: Žodynas !name buvo atpažintas kaip Ubercart katalogas.

en: No vocabulary has been recognized as the Ubercart catalog. Choose one on <a href="!admin_catalog">this page</a> or add one on the <a href="!admin_vocab">taxonomy admin page</a> first, if needed.
lt: Nei vienas žodynas nebuvo atpažintas kaip Ubercart katalogas. Pasirinkite vieną <a href="!admin_catalog">šiame puslapyje</a>  arba sukurkite <a href="!admin_vocab">sistematikos administravimo puslapyje</a>  jei reikia.

en: You must select at least one file to delete.
lt: Jūs turite pasirinkti bent vieną failą šalinimui.

en: Delete affected files
lt: Pašalinkite paveiktus failus

en: The selected file(s) have been deleted.
lt: Pasirinkti failai pašalinti.

en: One or more files could not be deleted.
lt: Vienas ar keli failai negalėjo būti pašalinti.

en: The file %file has been uploaded to %dir
lt: Failas %file įkeltas į %dir

en: Ubercart file expiration(s)
lt: Ubercart failų galiojimas

en: Renew purchased files
lt: Atnaujinti įsigytus failus

en: Notify customer when a file is granted
lt: Įspėti pirkėją kai failas suteikiamas

en: Renew the files on an order.
lt: Atnaujinti failus šiame užsakyme.

en: renewal
lt: atnaujinimas

en: Send an order email regarding files.
lt: Siųsti užsakymo el. laišką dėl failų.

en: File expiration
lt: Failo galiojimas

en: E-mail for granted files
lt: El.paštu suteikiamus failus

en: Enter the email addresses to receive the notifications, one on each line. You may use order tokens for dynamic email addresses.
lt: Įveskite el.pašto adresus kurie gaus pranešimus, vieną eilutėje. Galite pasinaudoti užsakymo simboliais (tokens) dinaminiam el.pašto adresui.

en: Attempt to e-mail @email concerning order @order_id failed.
lt: Bandymas išsiųsti laišką @email dėl @order_id užsakymo nepavyko.

en: Once your download is finished, you must refresh the page to download again. (Provided you have permission)
lt: Kai jūsų siuntimas yra baigtas, turite atnaujinti puslapį perkraudami jį dar kartą. (Priklausomai nuo turimo leidimo)

en: Downloads will not be counted until the file is finished transferring, even though the number may increment when you click.
lt: Parsisiuntimai nebus skaičiuojami iki byla bus baigta perduoti, nors skaičius gali padidėti su jūsų spustelėjimu.

en: Do not use any download acceleration feature to download the file, or you may lock yourself out of the download.
lt: Nenaudokite parsisiuntimo pagreitinimo funkcijos atsisiųsdami failą, arba galite užrakinti atsisiuntimus iš savęs.

en: Select a file to add as a download. Newly added files will inherit the settings at the !url.
lt: Pasirinkite failus kuriuos bus galima atsisiųsti. Naujai pridėti failai paveldės nuostatas iš !url.

en: A negative download limit does not make sense. Please enter a positive integer, or leave empty for no limit.
lt: Neigiamas atsisiuntimų limitas neturi prasmės. Prašome įvesti teigiamą sveiką skaičių, arba palikite tuščia jei neribojama.

en: A negative address limit does not make sense. Please enter a positive integer, or leave empty for no limit.
lt: Neigiamas adresų limitas neturi prasmės. Prašome įvesti teigiamą sveiką skaičių, arba palikite tuščia jei neribojama.

en: The date %date has already occurred.
lt: Data %date jau buvo.

en: A negative expiration quantity does not make sense. Use the polarity control to determine if the time should be added or subtracted.
lt: Neigiamas galiojimo laikas neturi prasmės. Prašome įvesti teigiamą sveiką skaičių, arba palikite tuščia jei neribojama.

en: No files can be downloaded by this user.
lt: Jokių failų šis vartotojas atsisiųsti negali.

en: This is the SKU that will need to be purchased to obtain the file download.
lt: Šis SKU turi būti įsigytas, norint atsisiųsti failą.

en: Use these options to override any global download limits set at the !url.
lt: Pasinaudokite šiomis nuostatomis, kad perrašyti bendras nuostatas !ur.

en: Ubercart product settings page
lt: Ubercart prekių nuostatų puslapis

en: File limitations
lt: Failų ribojimai

en: Override download limit
lt: Perrašyti atsisiuntimo limitą

en: The number of times this file can be downloaded.
lt: Kiekis, kiek kartų šis failas gali būti atsisiųstas.

en: The number of unique IPs that a file can be downloaded from.
lt: Unikalių IP kiekis, kuris gali atsisiųsti failą.

en: Override time limit
lt: Perrašyti laiko limitą

en: How long after this product has been purchased until this file download expires.
lt: Kiek ilgai po prekės įsigyjimo bus galima atsisiųsti failą.

en: A negative IP address limit does not make sense. Please enter a positive integer, or leave empty for no limit.
lt: Neigiamas IP adresų limitas neturi prasmės. Blin įvesk teigiamą sveiką skaičių, arba palik tuščia jei nenori riboti.

en: You set the granularity (%gran), but you did not set how many. Please enter a positive non-zero integer.
lt: Nustatėte graduotę (%gran), bet nenustatėte kiek. Prašome įvesti teigiamą sveiką skaičių, ne nulį.

en: The absolute path (or relative to Drupal root) where files used for file downloads are located. For security reasons, it is recommended to choose a path outside the web root.
lt: Absoliutus kelias (ar reliatyvus Drupal root) kur failai naudojami atsisiuntimui bus saugomi. Saugumo sumetimais rekomenduojama pasirinkti kelią ne web root kataloge.

en: Warn about purchasing duplicate files
lt: Įspėti apie įsigyjamus vienodus failus

en: If a customer attempts to purchase a product containing a file download, warn them and notify them that the download limits will be added onto their current limits.
lt: Jei pirkėjas bando įsigyti prekę turinčią atsisiuntimo failą, įspėti ir pranešti, kad atisiuntimų skaičius bus pridėtas prie dabartinio atsisiuntimo skaičiaus.

en: The number of times a file can be downloaded. Leave empty to set no limit.
lt: Kiek kartų failą galima atsisiųsti. Palikite tusčią jei neribojama.

en: The number of unique IPs that a file can be downloaded from. Leave empty to set no limit.
lt: Unikalių IP kiekis, kuris gali atsisiųsti failą. Palikite tusčią jei neribajama.

en: The directory %dir was deleted.
lt: Katalogas %dir pašalintas.

en: The directory %dir could not be deleted.
lt: Katalogo %dir neįmanoma pašalinti.

en: The directory %dir could not be deleted because it is not empty.
lt: Katalogo %dir neįmanoma pašalinti nes jis netuščias.

en: The file %dir was deleted.
lt: Failas %dir pašalintas.

en: The file %dir could not be deleted.
lt: Neįmanoma pašalinti %dir failo.

en: %user has had download privileges of %file renewed.
lt: %user atnaujino %file privilegijas.

en: %user has been allowed to download %file.
lt: %user leista atsisiųsti %file.

en: Account details sent to e-mail provided.<br /><br /><strong>Username:</strong> @username<br /><strong>Password:</strong> @password
lt: Pakyros duomenys nusiųsti pateiktam el. pašto adresui.<br><br><strong>Nario vardas:</strong> !username<br><strong>Slaptažodis:</strong> !password

en: User @uid - @mail
lt: Narys !uid - !mail

en: This order has been modified by another user, changes cannot be saved.
lt: Šis užsakymas buvo pakeistas kito nario, pakeitimai neišsaugoti.

en: Ubercart order object
lt: Ubercart užsakymo objektas

en: Order line item
lt: Užsakymo eilutės elementai

en: Original order
lt: Orginalus užsakymas

en: E-mail requested for order status update
lt: El-paštu užklausta apie užsakymo būsenos atnaujinimą

en: E-mail an order update notification
lt: Siųsti pranešimą el-paštu apie užsakymo atnaujinimą

en: Send an order email
lt: Siųsti užsakymo el.pašto pranešimą

en: Email an order invoice
lt: Siųsti užsakymo sąskaita

en: - All products -
lt: -Viso prekės-

en: Included information
lt: Įterpta informacija

en: Show the business header and shipping method.
lt: Rodo rekvizitus ir pristatymo būdą.

en: Show all of the above plus the help text, email text, and store footer.
lt: Rodo viską kas aukščiau plius pagalbos tekstą, el.pašto tekstą ir parduotuvės poraštę.

en: Show all of the above plus the "thank you" message.
lt: Rodo viską kas aukščiauplius Padėkos žinutę.

en: Customer number: !user_link
lt: Kliento numeris: !user_link

en: View order.
lt: Peržiūrėti užsakymą

en: View order invoice.
lt: Peržiūrėti užsakymo sąskaita.

en: Delete an order
lt: Pašalinti užsakymą

en: The order status.
lt: Užsakymo būsena

en: The total amount to be paid for the order.
lt: Visa suma kurią reikia sumokėti.

en: The email address of the customer.
lt: Kliento el.pašto adresas.

en: The method of payment.
lt: Mokėjimo būdas

en: Host IP address of the person paying for the order.
lt: IP adresas asmens kuris moka už užsakymą.

en: The products that have been ordered.
lt: Prekės kurios buvo užsakytos.

en: The product model/SKU.
lt: Prekės SKU/modelis.

en: The physical weight.
lt: Fizinis svoris

en: Product image widget
lt: Prekės vaizdo valdiklis

en: The selected widget will be used to display a zoomed version of product images when they are clicked.
lt: Pasirinktas valdiklis bus naudojamas rodyti padidintas prekės vaizdo versijas.

en: This product class already exists.
lt: Ši prekių klasė jau yra.

en: This is a node type provided by another module. Only custom node types may become product classes.
lt: Šios mazgo tipas teikiamas kito modulio. Tik saviti mazgo tipai gali tapti prekių klasėm.

en: Ubercart product settings
lt: Ubercart prekės nuostatos

en: Product image field
lt: Prekės vaizdo laukelis

en: The selected field will be used on Ubercart pages to represent the products of this content type.
lt: Pasirinktas laukelis bus naudojamas Ubercart puslapyje atstovauti prekėms šio tipo turinio.

en: The Image file field has not been created for products.
lt: Vaizdo failo laukelis prekėms sukurtas nebuvo.

en: The amount the store pays to sell the product.
lt: Suma kurią parduotuvė moka, kad parduotų produktą.

en: The manufacturer's suggested price.
lt: Gamintojo siūloma kaina

en: The price for which the product is sold.
lt: Kaina už kuria parduodama kaina.

en: Is a product
lt: Yra prekė

en: Check for the fields provided by the Ubercart product module.
lt: Pažymėti laukelius teikiamus Ubercart prekių modulio.

en: Buy it now button
lt: Pirkt dabar mygtukas

en: Product kit cart display
lt: Prekių rinkinio vaizdavimas krepšelyje

en: As individual products. Customers may add or remove kit components at will. Discounts entered below are not applied to the kit price
lt: Kaip individualios prekės. Klientas gali pridėti ar pašalinti rinkinio komponentus. Rinkinio nuolaida nebus taikoma.

en: Product kit discounts are not applied because the customer can remove components from their cart.
lt: Prekių rinkinio nuolaidos nepritaikytos nes klientas gali pašalinti komponntą ir savo krepšelio.

en: Total price
lt: Viso kaina

en: If this field is set, the discounts of the individual products will be recalculated to equal this value. Currently, the total sell price is %price.
lt: Jei šis laukelis nustatytas nuolaida kiekvienos prekės bus perskaičiuota, kad atitiktų šią reikšmę. Šiuo metu pardavimo kaina yra %price.

en: Product kits do not have an image field. You may add a %field_name at the <a href="!add_url">Add field page</a> and make sure it is set as the Ubercart image in the <a href="!edit_url">content type settings</a> under the Ubercart product settings fieldset.
lt: Prekių rinkinys neturi vaizdo laukelio. Jūs galite pridėti %field_name <a href="!add_url">Laukelio pridėjimo puslapyje</a> ir įsitikinkite, kad jis nustaytas kaip Ubercart vaizdas <a href="!edit_url">turinio tipo nuostatose</a>.

en: Invalid user id or role id.
lt: Klaidingas nario id ar rolės id.

en: Ubercart role expiration
lt: Ubercart rolės galiojimas

en: Notify customer when a role is granted
lt: Įspėti klientą kai rolė suteikta

en: Notify customer when a role is revoked
lt: Įspėti klientą kai rolė panaikinta

en: Notify customer when a role is renewed
lt: Įspėti klientą kai rolė atnaujinta

en: Notify customer when a role is about to expire
lt: Įspėti klientą kai baigiasi rolės galiojimas

en: Renew the roles on an order.
lt: Atnaujinti roles užsakyme.

en: Send an order email regarding roles.
lt: Siųsti užsakymą el-paštu dėl rolės.

en: E-mail for granted roles
lt: Suteiktos rolės el-paštas

en: E-mail for revoked roles
lt: Panaikintos rolės el-paštas

en: E-mail for renewed roles
lt: Atnaujintos rolės el-paštas

en: E-mail for role expiration reminders
lt: Rolės galiojimo pabaigos įspėjimo el-paštas

en: Ubercart grants certain roles to customers when they purchase products with a role assignment feature. These can be permanent or temporary roles. Here you can view and edit when temporary roles are set to expire.
lt: Ubercart suteikia tam tikras roles klientui kai jis perka prekes su rolės priskyrimo savybe. Rolės gali būt laikinos ar pastovios. Čia jūs galite peržiūrėti ir redaguoti laikinų rolių galiojimo laikus.

en: Ubercart roles
lt: Ubercart rolės

en: Add/remove time
lt: Pridėti/Pašalinti laiką

en: You need to <a href="!url">create new roles</a> before any can be added as product features.
lt: Jums reikia <a href="!url">Sukurti naują rolę</a> prieš pridedant savybę prie prekės.

en: This is the SKU of the product that will grant the role.
lt: Šis prekės SKU suteiks rolę.

en: Check if this product SKU that uses role assignment is associated with a shippable product.
lt: Pažymėkite ar šios prekės SKU kuri naudoja rolės priskyrima su pristatomom prekėm.

en: The specified date !date has already occurred. Please choose another.
lt: Nurodyta data !date jau praėjo. Prašome pasirinkti kitą.

en: The combination of SKU and role already exists for this product.
lt: SKU ir rolės kombinaca jau yra šiai prekei.

en: <strong>Expiration:</strong> !date<br />
lt: <strong>Galiojimas:</strong> !date<br />

en: Global expiration
lt: Globalus galiojimas

en: <strong>Multiply by quantity:</strong> Yes
lt: <strong>Dauginimas pagal kiekį:</strong> Taip

en: <strong>Multiply by quantity:</strong> No
lt: <strong>Dauginimas pagal kiekį:</strong> Ne

en: These are roles that Ubercart can grant to customers who purchase specified products. If you leave all roles unchecked, they will all be eligible for adding to a product.
lt: Šias roles Ubercart gali suteikti klientams kurie nusipirko tam tikrą prekę. Jei Jūs paliksite visas rolės nepažymėtas, visas bus galima pridėti prie prekės.

en: No SKU found.
lt: SKU nerasta.

en: Country file @file could not import or had no install function.
lt: Šalies failas @file neimportuotas arba neturi įdiegiemo funkcijos.

en: Warning: @count orders were found with addresses in this country. Removing this country now will cause errors to show on those order pages. You might consider simply disabling this country instead.
lt: Dėmesio: @count užsakymai su adresais iš šios šalies yra. Pašalindami šalį dabar galite sukelti klaidos rodyma tų užsakymų puslapiuose. Gal geriau išjukite šią šalį.

en: Tax Name
lt: Mokesčio Pavadinimas

en: Total taxable amount
lt: Visa apmokestinama suma

en: Total tax collected
lt: Viso surinkta mokesčių

en: * No information on jurisdiction, tax rate, or taxable amount is available for this line.
lt: * Šiai eilutei nėra informacijos apie jurisdikcija, mokesčių tarifą ar apmokestinama suma.

en: Customize tax report parameters
lt: Tverkyti mokesčių ataskaitos parametrus

en: Adjust these values and update the report to build your sales tax report. Once submitted, the report may be bookmarked for easy reference in the future.
lt: Nustatykite šias reikšmes ir atnaujinkite ataskaitas. Vieną kartą pateikta, ataskaita gali būt pažymėta, kad vėliau būtų lengviau peržiūrėti.

en: Sales tax report
lt: Pardavimų mokečių ataskaita

en: Taxed products
lt: Apmokestinamos prekės

en: Shippable products
lt: Pristatomos prekės

en: Any product
lt: Bet kuriai prekei

en: No rates available.
lt: Tarifų nėra.

en: Add a tax rate
lt: Pridėti mokesčio tarifą

en: Apply tax to shippable products only.
lt: Taikyti mokestį tik pristatomoms prekėms.

en: "Blank line" product
lt: "Tuščia eilutė" prekė

en: Apply taxes to the specified product types/classes.
lt: Taikyti mokestį specifiniams prekių tipams/klasėms.

en: Taxes are sorted by weight and then applied to the order sequentially. This value is important when taxes need to include other tax line items.
lt: Mokesčiai rikiuojami pagal svorį ir pritaikomi iš eilės. Ši reikšmė svarbi kai mokesčius reikia įterpti kaip naują eilutę.

en: Rate must be a positive number. No commas and only one decimal point.
lt: Tarifas turi būt teigiamas skaičius. Be kablelių ir tik vienas dešimtinis taškas.

en: Tax rate %name saved.
lt: Mokesčio tarifas %name išsaugotas.

en: Copy of !name
lt: Kopijuoti !name

en: Tax rate %name cloned.
lt: Mokesčio tarifas %name klonuotas.

en: That tax rate does not exist.
lt: Šis mokesčio tarifas neegzistuoja.

en: This action cannot be undone. Any orders that have been charged this tax may lose tax if you proceed.<br />If you just want this tax to no longer be applied to orders, consider disabling its predicate instead.
lt: Šis veiksmas nebeatstatomas. Visi užsakymai kurie buvo apmokestinti šiuo mokesčiu gali prarasti mokestį jei tęsite.<br />Jei jūs norite tik nebetaikyti mokesčio, apsvarstykite išjungti jį.

en: Tax rate %name deleted.
lt: Mokesčio tarifas %name pašalintas.

en: Edit a tax rate
lt: Redaguoti mokesčio tarifą

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Start year
lt: Pradžios metai

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: Log full API response messages from Authorize.net for debugging.
lt: Užrašyti pilną API atsako žinutę iš Autorize.net tikrinimo.

en: Debug response: !data
lt: Tikrinimo (debug) atsakas: !data

en: Policy message
lt: Politikos žinutė

en: Help message shown at checkout.
lt: Pagalbos žinutė rodoma mokėjimo metu.

en: <b>@type failed.</b>
lt: <b>@type nepavyko.</b>

en: Unexpected acknowledgement status: @status
lt: Netikėta patvirtinimo būsena: @status

en: Determines which shipping methods are quoted at checkout when products of different shipping types are ordered. Larger values take precedence.
lt: Nustato kuris pristatymo būdas bus pasirinktas kai perkami skirtingų pristatymo būdų prekės. Laimi didesnės reikšmės.

en: <br />The %list method is compatible with any shipping type. | <br />The %list methods are compatible with any shipping type.
lt[0]: <br>%list metodas tinkamas bet kuriam pristatymo tipui
lt[1]: <br>%list metodai tinkami bet kuriam pristatymo tipui
lt[2]: <br>%list metodai tinkami bet kuriam pristatymo tipui

en: Ubercart shipment object
lt: Ubercart pristatymo objektai

en: A shipment is saved
lt: Pristatymas išsaugotas

en: Fulfillment
lt: Sandėlys

en: Shipment
lt: Siuntinys

en: The starting price for weight-based shipping costs.
lt: Pradinė kainą nuo svorio priklausomo pristatymo.

en: Weight quote shipping method was updated.
lt: Svorio pristatymas atnaujintas.

en: Created and enabled new weight quote shipping method.
lt: Sukurtas ir įjungtas naujas nuo svorio priklausomas metodas.

en: Weight quote shipping method deleted.
lt: Nuo svorio priklausomas pristatymo metodas pašalintas.

en: Shipping rates by weight
lt: Pristatymo mokesčiai pagal svorį.

en: Edit weight quote method
lt: Redaguoti svorio kainos metodą

en: Delete weight quote method
lt: Pašalinti svorio kainos metodą

en: If you do not have an account yet, you should <a href="!url">register now</a>.
lt: Jei dar neturite paskyros jums dabar reiktų <a href="!url">užsiregistruoti</a>.

en: No file downloads available.
lt: Failų atsisiuntimui nėra.

en: No changes have been logged for this order.
lt: Šiam užsakymui pakeitimų neužfiksuota.

en: No image widgets installed.
lt: Vaizdų valdiklis neįdiegtas.

en: Product class saved.
lt: Prekės klasė išsaugota.

en: Are you sure you want to delete the %type product class?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %type prekės klasę?

en: The node type associated with this product class will revert to a standard node type.
lt: Mazgo tipas susijęs su šia prekės klase taps įprastu mazgo tipo.

en: Grant or renew purchased roles
lt: Suteikti ar atnaujinti apmokėtas roles

en: Display messages to alert users of any new or updated roles.
lt: Rodo žinutes nariams apie naują ar atnaujintą rolę.

en: Make permanent
lt: Padaryti pastoviu

en: The expiration of your %role_name role has been deleted.
lt: Jūsų %role_name rolės galiojimas pašalintas.

en: Your %role role has been revoked.
lt: Jūsų %role rolė atnaujinta.

en: You have been granted the %role role.
lt: Jums buvo suteikta %role rolė.

en: Attempt to e-mail @email concerning stock level on sku @sku failed.
lt: Bandymas siųsti el. paštą @email dėl to prekių kiekio sku @sku klaidos.

en: Filter the node based on whether its stock level is below the threshold for the SKU.
lt: Filtruoti mazgus kurių atsargų lygis mažesnis nei slenkstis.

en: Customize product report parameters
lt: Keisti prekių ataskaitų nuostatas

en: No orders available.
lt: Užsakymų nėra .

en: New users
lt: Nauji nariai

en: Ubercart price
lt: Ubercart kaina

en: Ubercart weight
lt: Ubercart svoris

en: Includes:
lt: Apima:

[ctx: cheque]
en: Check
lt: Čekis

[ctx: cheque]
en: Check payment policy
lt: Atsiskaitymo čekiu taisyklės

en: <a href="[site:url]">Return to the front page.</a>
lt: <a href="[site:url]">Į pirmą puslapį.</a>

en: File Downloads for Order# [order:order-id]
lt: Failo Atsisiuntimai Užsakymui# [order:order-id]

en: Comment type
lt: Komentaro tipas

en: Order number
lt: Užsakymo numeris

en: Forever
lt: Amžinai
