Views (for Drupal 7) (7.x-3.30) - en to lt translation catalogue (675 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: enabled
lt: įjungta

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: approve
lt: patvirtinti

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Last Post
lt: Paskutinis pranešimas

en: Closed
lt: Uždara

en: List
lt: Sąrašas

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Last comment
lt: Paskutinis komentaras

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: footer
lt: poraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: On
lt: Įjungta

en: For
lt: Kam

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Version
lt: Versija

en: view
lt: peržiūrėti

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Center
lt: Centras

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Required
lt: Privalomas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Depth
lt: Gylis

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: settings
lt: nustatymai

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: header
lt: antraštė

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Open
lt: Atvira

en: Core
lt: Branduolys

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Display
lt: Rodymas

en: Menu
lt: Meniu

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Continue
lt: Tęsti

en: Files
lt: Failai

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Node
lt: Mazgas

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: term
lt: terminas

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Page
lt: Puslapis

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Comment
lt: Komentaras

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Score
lt: Balas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Log message
lt: Log žinutė

en: File ID
lt: Failo ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Term
lt: Terminas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Normal
lt: Normalus

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Month
lt: Mėnesis

en: System
lt: Sistema

en: Current
lt: Dabartinis

en: Desc
lt: Maž

en: node
lt: mazgas

en: Recent posts
lt: Naujausi įrašai

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Other
lt: Kiti

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Role
lt: Rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Case
lt: Užduotis

en: Users
lt: Nariai

en: Both
lt: Abu

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą

en: Administer views
lt: Administruoti vaizdus

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Position
lt: Pozicija

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Profile
lt: Profilis

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: fields
lt: laukeliai

en: Operation
lt: Veiksmai

en: reply
lt: atsakyti

en: Tracker
lt: Seklys

en: Defaults
lt: Numatyta

en: with comments
lt: su komentarais

en: without comments
lt: be komentarų

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: comments
lt: komentarai

en: Full
lt: Pilnas

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Show
lt: Rodyti

en: Other queries
lt: Kitos užklausos

en: Messages
lt: Žinutės

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Feed settings
lt: Tiekimo nuostatos

en: Source
lt: Šaltinis

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Query
lt: Užklausa

en: Block name
lt: Bloko pavadinimas

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Second
lt: Sekundė

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Link label
lt: Nuorodos etiketė

en: author
lt: autorius

en: views
lt: rodinys

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Seconds
lt: Sekundės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: or
lt: arba

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: RSS Feed
lt: RSS

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: Oldest first
lt: Seni pirmi

en: Sort criteria
lt: Rikiavimo kriterijai

en: Base path
lt: Bazinis kelias

en: Translations
lt: Vertimai

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Ok
lt: Gerai

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Storage
lt: Saugykla

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: PHP Code
lt: PHP kodas

en: Translation
lt: Vertimas

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Used in
lt: Naudojama

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: Permission
lt: Leidimai

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Global
lt: Globalus

en: Image gallery
lt: Galerija

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Space
lt: Tarpas

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: <Any>
lt: -bet kuris-

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: Context
lt: Kontekstas

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: contains
lt: turi

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Selection type
lt: Pasirinkimo tipas

en: No name
lt: Nėra pavadinimo

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: Or
lt: Arba

en: About
lt: Apie

en: Column
lt: Stulpelis

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: and
lt: ir

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Not promoted
lt: Neiškeltas

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: The parent comment.
lt: Tėvinis komentaras.

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lt: Pateikite paprastą nuotodą, kur galima atsakyti į komentarą.

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: field
lt: laukelis

en: nodes
lt: mazgai

en: Time ago
lt: Prieš

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: User roles
lt: Narių rolės

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Title only
lt: Tik pavadinimas

en: Mime type
lt: Mime tipas

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: The cache has been cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: translate
lt: išversti

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
lt: Prieiga bus suteikta nariams su nurodytu leidimo tekstu.

en: Comma
lt: Kablelis

en: Show All
lt: Rodyti viską

en: Uses
lt: Naudoja

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Link this field to its user
lt: Susieti šį laukelį su jo nariu

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: No role
lt: Jokios rolės

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: Filter the view to the currently logged in user.
lt: Filtruoti rodinį iki šiuo metu prisijungusio nario.

en: Localization
lt: Lokalizacija

en: Has Avatar
lt: Turi Avatarą

en: sorted by
lt: rikiuojama

en: Remove group
lt: Pašalinti grupę

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą

en: Broken handler @table.@field
lt: Sugadintas  padėjėjas @table.@field

en: Skipping broken view @view
lt: Praleidžiamas sugedęs vaizdas @view

en: Ajax callback for view loading.
lt: Ajax callback vaizdo krovimuisi.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lt: Užrakintam vaizdui pakeitimai negalimi

en: Create customized lists and queries from your database.
lt: Kurti savitus sąrašus ir užklausas iš jūsų duomenų bazės

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lt: Vaizdų administravimo sąsaja. Be šio modulio redaguoti ar kurti vaizdų jūs negalėsite.

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Current node's creation time
lt: Dabartinio mazgo sukūrimo laikas

en: Current node's update time
lt: Dabartinio mazgo atnaujinimo laikas

en: Do not display items with no value in summary
lt: Nerodyti elementų be reikšmės suvestinėje

en: Glossary mode
lt: Žodyno režimas

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Case in path
lt: Raidžių dydis kelyje

en: Transform spaces to dashes in URL
lt: Keisti tarpus į brūkšnelius URL

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: exposed
lt: atskleistas

en: Invalid date format.
lt: Netinkamas datos formatas.

en: not in
lt: ne

en: Broken
lt: Sugedęs

en: Displays
lt: Rodymai

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Default settings for this view.
lt: Numatytieji nustatymai šiam langui.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lt: Rodyti langą kaip RSS srautą.

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: Displays rows as an HTML list.
lt: Rodo eilutes kaip HTML sąrašą.

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
lt: Suvestinė rodoma neformatuota, su parinktimi vieną po kitos arba eilutę.

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Will be available to all users.
lt: Bus prieinama visiems vartotojams.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lt: Bus prieinama vartotojams, atliekantiems specifines roles.

en: No caching of Views data.
lt: Nėra kešuotų Peržiūros duomenų.

en: sort criteria
lt: išrikiavimo kriterijai

en: Sort criterion
lt: Išrikiavimo kriterijus

en: sort criterion
lt: išrikiavimo kriterijus

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lt: Komentaro autoriaus vardas. Gali veikti kaip nuoroda į autoriaus asmeninę svetainę.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Komentaro autoriaus svetainės adresas. Gali veikti kaip nuoroda. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Provide a simple link to view the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima peržiūrėti komentarą.

en: Provide a simple link to edit the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti komentarą.

en: Provide a simple link to delete the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti komentarą.

en: The User ID of the comment's author.
lt: Komentaro autoriaus vartotojo ID.

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: The Comment ID of the parent comment.
lt: Tėvinio komentaro ID.

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: The name of the author of the last posted comment.
lt: Paskutinio komentaro autoriaus vardas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Updated/commented date
lt: Atnaujinta/pakomentuota data

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
lt: Naujausio komentaro arba mazgo atnaujinimo laikas.

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Comment status
lt: Komentaro būsena

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
lt: Ar komentarai šiame mazge leidžiami, ar ne.

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Display the comment with standard comment view.
lt: Rodyti standartinį komentarų langą.

en: Display the comment as RSS.
lt: Rodyti komentarą kaip RSS.

en: The group the translation is in.
lt: Vertimo grupė.

en: Provide a simple link to edit the translations.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vertimus.

en: The language this translation is in.
lt: Šio vertimo kalba.

en: The ID of the parent translation.
lt: Tėvinio vertimo ID.

en: Whether or not the translation is plural.
lt: Ar vertimas yra daugiskaita.

en: Whether or not the node is published.
lt: Ar mazgas yra publikuotas.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
lt: Rodinys %display neturi prieigos kontrolės ir nefiltruoja paskelbto turinio.

en: Poll
lt: Apklausos

en: Whether the poll is open for voting.
lt: Ar apklausa yra atvira balsavimui.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
lt: Paieškos elemento balas. Nenaudojamas, jei paieškos filtras taip pat nepridėtas.

en: Links from
lt: Nuorodos iš

en: Other nodes that are linked from the node.
lt: Kiti mazgai, kurie pasiekiami per nuorodas iš mazgo.

en: Links to
lt: Nuorodos į

en: Other nodes that link to the node.
lt: Kitos nuorodos, vedančios į mazgą.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Browser session ID of user that visited page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį naršyklės sesijos ID

en: Title of page visited.
lt: Aplankyto puslapio pavadinimas.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
lt: Aplankyto puslapio vidinis kelias (giminingas Drupal)

en: Referrer URI.
lt: Referio URI

en: Hostname of user that visited the page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį serveris

en: Time in milliseconds that the page took to load.
lt: Puslapio užkrovimo laikas milisekundėmis

en: Timestamp of when the page was visited.
lt: Laiko žyma kada buvo aplankytas puslapis

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lt: Failai, palaikomi Drupal ir įvairių modulių.

en: The ID of the file.
lt: Failo ID.

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: The status of the file.
lt: Failo būsena.

en: The date the file was uploaded.
lt: Failo įkėlimo data.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
lt: Sistematikos terminai pridedami prie mazgų.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
lt: Filtruoti "Sistematika: terminas" rezultatus pagal konkretų žodyną.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
lt: Rodyti visus su mazgu susijusius sistematikos terminus iš nurodytų žodynų.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
lt: Termino tėvinis terminas. Tai gali sukurti dublikatus, jei naudojate žodyną, leidžiantį kelis tėvinius elementus.

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: The user or author name.
lt: Vartotojo ar autoriaus vardas.

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba

en: The user's picture, if allowed.
lt: Vartotojo nuotrauka, jei leidžiama.

en: The date the user was created.
lt: Vartotojo sukūrimo data.

en: The user's last access date.
lt: Vartotojo paskutinės prieigos data.

en: The user's last login date.
lt: Vartotojo paskutinio prisijungimo data.

en: Whether a user is active or blocked.
lt: Ar vartotojas yra aktyvus, ar užblokuotas.

en: The user's signature.
lt: Vartotojo parašas.

en: Provide a simple link to edit the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vartotojo informaciją.

en: Roles that a user belongs to.
lt: Rolės, kurias vykdo vartotojas.

en: User ID from URL
lt: Vartotojo ID iš URL

en: User ID from logged in user
lt: Vartotojo ID iš prisijungusio vartotojo

en: Randomize the display order.
lt: Rodyti atsitiktine tvarka.

en: Null
lt: Nulis

en: Link this field to new comments
lt: Susieti šį laukelį su naujais komentarais

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Check for new comments as well
lt: Taip pat tikrinti naujus komentarus

en: Alternative sort
lt: Alternatyvus rikiavimas

en: Alternate sort order
lt: Alternatyvi rikiavimo tvarka

en: On empty input
lt: Kai įvestis tuščia

en: Show None
lt: Nerodyti nieko

en: Display score
lt: Rodyti balą

en: Link this field to download the file
lt: Susieti šį laukelį su failo atsisiuntimu

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
lt: Gylis atitiks mazgus, pažymėtus terminais hierarchijoje. Pavyzdžiui, jei turite terminą "vaisius" ir antrinį terminą "obuolys", o gylis yra 1 (ar daugiau), filtruojant pagal terminą "vaisius" bus gauti mazgai, pažymėti tiek "obuoliu", tiek "vaisiumi". Jei neigiamas, galioja priešingai – ieškant "obuolio" bus gauti ir mazgai, pažymėti "vaisiumi", jei gylis yra -1 (ar mažiau).

en: Link this field to its term page
lt: Susieti šį laukelį su jo termino puslapiu

en: Limit terms by vocabulary
lt: Apriboti terminus žodynu

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
lt: Pasirinkite, kuriam žodynui rodyti terminus įprastose parinktyse.

en: Dropdown
lt: Išskleidžiamasis sąrašas

en: Show hierarchy in dropdown
lt: Rodyti hierarchiją išskleidžiamajame sąraše

en: Select terms from vocabulary @voc
lt: Pasirinkti terminus iš žodyno @voc

en: Select terms
lt: Pasirinkti terminus

en: Is the logged in user
lt: Yra prisijungęs narys

en: Usernames
lt: Narių vardai

en: Enter a comma separated list of user names.
lt: Įveskite kableliais atskirtą narių vardų sąrašą.

en: Also look for a node and use the node author
lt: Taip pat ieškoti mazgo ir naudoti mazgo autorių

en: Restrict user based on role
lt: Apriboti narį pagal rolę

en: Restrict to the selected roles
lt: Apriboti iki pasirinktų rolių

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
lt: Jei nepasirinkta jokia rolė, bus leidžiami bet kurios rolės nariai.

en: No role(s) selected
lt: Nepasirinkta jokia rolė

en: Multiple roles
lt: Kelios rolės

en: You must select at least one role if type is "by role"
lt: Turite pasirinkti bent vieną rolę, jei tipas yra "pagal rolę"

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
lt: Sudėkite laukus į stulpelius; galite sujungti kelis laukus į tą patį stulpelį. Jei tai padarysite, nurodytame stulpelyje esantis skyriklis bus naudojamas laukams atskirti. Pažymėkite rūšiavimo laukelį, kad tą stulpelį būtų galima rūšiuoti, ir pažymėkite numatytąjį rūšiavimą, kad nustatytumėte, kuris stulpelis bus rūšiuojamas pagal numatytuosius nustatymus, jei toks yra. Laukelių skiltyje galite valdyti stulpelių tvarką ir laukelių etiketes.

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: - All -
lt: - Visos -

en: Allow multiple values
lt: Leisti kelias reikšmes

en: Filter criteria
lt: Filtravimo kriterijai

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: Content translation
lt: Turinio vertimas

en: Sort descending
lt: Rūšiuoti mažėjančia tvarka

en: Sort ascending
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka

en: In code
lt: Kode

en: Taxonomy Term
lt: Taksonomijos terminas

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: <No value>
lt: -Be reikšmės-

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: The view %name has been saved.
lt: Vaizdas (%name) buvo išsaugotas.

en: The taxonomy term ID for the term.
lt: Termino sistematikos termino ID.

en: The taxonomy term name for the term.
lt: Termino sistematikos termino pavadinimas.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
lt: Žodyno, kuriam priklauso terminas, pavadinimas.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
lt: Pasirinkite, kuriuos žodynus norite susieti. Atminkite, kad kiekvienas rastas terminas sukurs naują įrašą, todėl šis ryšys geriausiai veikia su vienu žodynu, turinčiu tik vieną terminą vienam mazgui.

en: The name of the role.
lt: Rolės pavadinimas.

en: Monthly archive
lt: Mėnesio archyvas

en: Cancel account
lt: Panaikinti paskyrą

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Entity ID
lt: Esybės ID

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Name (raw)
lt: Vardas (neapdorotas)

en: In database
lt: Duomenų bazėje

en: Unknown content type
lt: Nežinomas turinio tipas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Schema version
lt: Schemos versija

en: Asc
lt: Did

en: Add new view
lt: Pridėti naują vaizdą

en: Singular form
lt: Vienaskaitos forma

en: Plural form
lt: Daugiskaitos forma

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
lt: Kai kurios rolės neturi leidimo pasiekti turinį, tačiau rodinys %display neturi prieigos kontrolės.

en: The extension of the file.
lt: Failo plėtinys.

en: File Usage
lt: Failo naudojimas

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
lt: Failas, susietas su šiuo mazgu, paprastai todėl, kad jis yra mazgo laukelyje.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
lt: Narys, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra nario laukelyje.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
lt: Failas, susietas su šiuo nariu, paprastai todėl, kad jis yra nario laukelyje.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
lt: Komentaras, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra komentaro laukelyje.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
lt: Failas, susietas su šiuo komentaru, paprastai todėl, kad jis yra komentaro laukelyje.

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
lt: Taksonomijos terminas, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra taksonomijos termino laukelyje.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
lt: Failas, susietas su šiuo taksonomijos terminu, paprastai todėl, kad jis yra taksonomijos termino laukelyje.

en: The module managing this file relationship.
lt: Modulis, valdantis šį failo ryšį.

en: The type of entity that is related to the file.
lt: Su failu susijusios esybės tipas.

en: The number of times the file is used by this entity.
lt: Skaičius, kiek kartų šios esybės naudojamas failas.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
lt: Žodyno, kuriam priklauso terminas, mašininis pavadinimas.

en: Display error message
lt: Rodyti klaidos pranešimą

en: Content access
lt: Turinio prieiga

en: Sticky status
lt: Prikabinimo būsena

en: Content revisions
lt: Turinio versijos

en: No results behavior
lt: Nėra rezultatų

en: Add view from template
lt: Pridėti vaizdą iš šablono

en: Show "Page not found"
lt: Rodyti "Puslapis nerastas"

en: Display a summary
lt: Rodyti santrauką

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lt: Numatytas rikiavimas

[ctx: Sort order]
en: Date
lt: Data

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lt: Skaitmeninis

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lt: Alfabetinis

en: Save & exit
lt: Išsaugoti ir išeiti

en: Continue & edit
lt: Tęsti ir redaguoti

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
lt: * Visi pakeitimai išsaugomi laikinai. Spauskite Saugoti tam, kad pakeitimai išsisaugotų. Spauskite Atšaukti - jei norite atmesti pakeitimus.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
lt: Keiskite vaizdų rodymus arba pridėkite naujus.

en: edit view name/description
lt: redaguoti vaizdo pavadinimą/aprašymą

en: Add !display
lt: Pridėti !display

en: All displays
lt: Visi rodymai

en: This @display_type (override)
lt: Šiam @display_type (perrašyta)

en: Configure @type: @item
lt: Konfigūruojama @type: @item

en: Unformatted list
lt: Neformatuotas sąrašas

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
lt: Filtruoja nepaskelbtą turinį, jei dabartinis narys negali jo peržiūrėti.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
lt: Ar turinys yra prikabintas. Norėdami sąraše pirmiausiai rodyti prikabintą turinį, nustatykite mažėjančią tvarką.

en: User has a revision
lt: Narys turi versiją

en: All nodes where a certain user has a revision
lt: Visas turinys, kurio versiją turi konkretus narys

en: Content revision is a history of changes to content.
lt: Turinio versija yra turinio pakeitimų istorija.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
lt: Pateikia paprastą nuorodą ištrinti turinio versiją.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
lt: Filtruoti turinį pagal peržiūros prieigą. <strong>Nebūtina, jei naudojate turinį kaip pagrindinę lentelę.</strong>

en: Show a marker if the content is new or updated.
lt: Rodyti žymę, jei turinys yra naujas arba atnaujintas.

en: Show only content that is new or updated.
lt: Rodyti tik naują arba atnaujintą turinį.

en: Display the content with standard node view.
lt: Rodyti turinį naudojant standartinį turinio rodinį.

en: Content ID from URL
lt: Turinio ID iš URL

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
lt: Turinys, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra turinio laukelyje.

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
lt: Leidžia keisti sistematikos termino ID (su gyliu) "gylį" per papildomą kontekstinio filtro reikšmę.

en: Content authored
lt: Sukurtas turinys

en: Relate content to the user who created it. This relationship will create one record for each content item created by the user.
lt: Susieti turinį su nariu, kuris jį sukūrė. Šis ryšys sukurs vieną įrašą kiekvienam nario sukurtam turinio vienetui.

en: Enable to override this field's links.
lt: Įjunkite, kad perrašytumėte šio laukelio nuorodas.

en: Link this field to the original piece of content
lt: Susieti šį lauką su originaliu turinio elementu

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
lt: Jei pasirinkta, nariai gali įvesti kelias reikšmes formatu 1+2+3. Dėl reikalingo JOIN operacijų skaičiaus, AND bus vertinamas kaip OR šiame filtre.

en: Load default filter from term page
lt: Įkelti numatytąjį filtrą iš termino puslapio

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
lt: Keisti brūkšnelius URL į tarpus termino pavadinimo filtro reikšmėse

en: Create a page
lt: Sukurti puslapį

en: Create a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Include an RSS feed
lt: Įtraukti RSS teikimą

en: Feed path
lt: Tiekimo kelias

en: Feed row style
lt: Tiekimo eilutės stilius

en: Create a block
lt: Sukurti bloką

en: of type
lt: tipas

en: tagged with
lt: pažymėta

en: teasers
lt: įžangos

en: full posts
lt: pilni įrašai

en: titles
lt: pavadinimai

en: titles (linked)
lt: pavadinimai (su nuorodomis)

en: Unsorted
lt: Nerikiuojama

en: Allow multiple filter values to work together
lt: Leisti kelioms filtro reikšmėms veikti kartu

en:  new
lt:  nauja

en: User who uploaded
lt: Nariai kurie įkėlė

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
lt: Sistematikos terminas, pasirinktas naudojant automatinio užbaigimo arba pasirinkimo valdiklį.

en: Representative node
lt: Atstovaujantis mazgas

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
lt: Gauna vieną atstovaujantį mazgą kiekvienam terminui pagal pasirinktą rikiavimo kriterijų.

en: Content with term
lt: Turinys su terminu

en: Relate all content tagged with a term.
lt: Susieti visą turinį, pažymėtą terminu.

en: Has taxonomy term ID
lt: Turi sistematikos termino ID

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
lt: Rodyti turinį, jei jis turi pasirinktus sistematikos terminus.

en: Has taxonomy term
lt: Turi sistematikos terminą

en: Taxonomy terms on node
lt: Sistematikos terminai mazge

en: All taxonomy terms
lt: Visi sistematikos terminai

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
lt: Rodyti turinį, jei jis turi pasirinktus sistematikos terminus arba pasirinktų terminų antrinius elementus. Dėl papildomo sudėtingumo ši versija turi mažiau parinkčių nei versijos be gylio.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
lt: Turi sistematikos termino ID (su gyliu)

en: Has taxonomy terms (with depth)
lt: Turi sistematikos terminus (su gyliu)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
lt: Turi sistematikos termino ID gylio keitiklį

en: @entity using @field
lt: @entity, naudojantis @field

en: Taxonomy term ID from URL
lt: Sistematikos termino ID iš URL

en: Obtains a single representative node for each user, according to a chosen sort criterion.
lt: Gauna vieną atstovaujantį mazgą kiekvienam nariui pagal pasirinktą rūšiavimo kriterijų.

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
lt: Įkelti numatytąjį filtrą iš mazgo puslapio – tai tinka susijusiems sistematikos blokams

en: Relate each @entity with a @field set to the file.
lt: Susieti kiekvieną @entity su @field, kuris nustatytas failui.

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
lt: Susieti kiekvieną @entity su @field nustatyta prie paveikslėlio.

en: The tid of a taxonomy term.
lt: Sistematikos termino tid.

en: The user permissions.
lt: Nario leidimai.

en: Multiple-value handling
lt: Kelių reikšmių apdorojimas

en: Filter to items that share all terms
lt: Filtruoti elementus, kurie turi visus terminus

en: Filter to items that share any term
lt: Filtruoti elementus, kurie turi bent vieną terminą

en: Use a pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Tokens related to views.
lt: Tokenai susiję su vaizdu

en: The description of the view.
lt: Vaizdo aprašymas

en: -Select-
lt: -Pasirinkti-

en: Apostrophe
lt: Apostrofa

en: Date in the form of CCYYMMDD.
lt: Data CCYYMMDD formatu.

en: Date in the form of YYYYMM.
lt: Data YYYYMM formatu.

en: Date in the form of YYYY.
lt: Data YYYY formatu.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
lt: Data MM formatu (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
lt: Data DD formatu (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
lt: Data WW formatu (01 - 53).

en: Convert spaces in term names to hyphens
lt: Keisti tarpus terminų pavadinimuose į brūkšnelius

en: Display list value as human readable
lt: Rodyti sąrašo reikšmę žmonėms suprantamu formatu

en: Only has the 'authenticated user' role
lt: Turi tik 'prisijungęs narys' rolę

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
lt: Turi ir kitą rolę apart 'prisijungęs narys'

en: Fields to be included as contextual links.
lt: Laukai, kuriuos reikia įtraukti kaip kontekstines nuorodas.

en: Include destination
lt: Įtraukti paskirties vietą

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
lt: Į nuorodą įtraukite parametrą "destination", kad naudotojas, atlikęs kontekstinį veiksmą, būtų grąžintas į pradinį rodinį.

en: Contextual Links
lt: Kontekstinės nuorodos

en: Display fields in a contextual links menu.
lt: Rodyti laukus kontekstinių nuorodų meniu.

en: Display "Access Denied"
lt: Rodyti "Prieiga draudžiama"

en: Provide a simple link to the revision.
lt: Pateikia paprastą nuorodą į versiją.

en: The ID of the entity that is related to the file.
lt: Su failu susijusios esybės ID.

en: The raw numeric user ID.
lt: Neapdorotas skaitinis nario ID.

en: Custom output for TRUE
lt: Savita TRUE išvestis

en: Custom output for FALSE
lt: Savita FALSE išvestis

en: Published status or admin user
lt: Paskelbta statusas arba admin narys

en: Promoted to front page status
lt: Iškelta į pradžios puslapį būsena

en: Link to revision
lt: Nuoroda į versiją

en: Link to revert revision
lt: Nuoroda sugrąžinti versiją

en: Link to delete revision
lt: Nuoroda ištrinti versiją

[ctx: Sort order]
en: Order
lt: Rikiavimas

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is possible to show an empty table with the text in it.
lt: Pagal numatytuosius nustatymus lentelė yra paslėpta tuščiam rodiniui. Su šia parinktimi galima parodyti tuščią lentelę su tekstu.

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
lt: Palikite tuščią visiems. Kitu atveju pirmasis pasirinktas terminas bus numatytasis vietoje "Bet kuris".
