Aggregator (1.0.0) - en to nl translation catalogue (244 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Import
nl: Importeren

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Core
nl: Kern

en: View
nl: Weergeven

en: never
nl: nooit

en: Update interval
nl: Bijwerkinterval

en: The fully-qualified URL of the feed.
nl: Volledige URL van de feed.

en: Configure
nl: Instellen

en: Page
nl: Pagina

en: Never
nl: Nooit

en: Aggregator feed
nl: Aggregator-feed

en: Aggregator feed ID
nl: Aggregator feed-ID

en: Aggregator item
nl: Aggregator-item

en: Aggregator item ID
nl: Aggregator item-ID

en: Link to URL
nl: Link naar URL

en: OPML feed
nl: OPML-feed

en: Number of news items in block
nl: Aantal nieuwsitems in blok

en: View this feed's recent news.
nl: Het meest recente nieuws van deze feed bekijken.

en: Feed overview
nl: Feed-overzicht

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Next update
nl: Volgende update

en: %time left
nl: %time resterend

en: The feed %feed has been updated.
nl: De feed %feed werd bijgewerkt.

en: Feed %feed added.
nl: Feed %feed toegevoegd.

en: The feed %feed has been added.
nl: De feed %feed is toegevoegd.

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Desc
nl: Aflopend

en: Goal
nl: Doel

en: Updated URL for feed %title to %url.
nl: De URL voor feed %title is bijgewerkt naar %url.

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Modified
nl: Aangepast

en: Queued
nl: In de wachtrij

en: Import OPML
nl: OPML importeren

en: OPML File
nl: OPML-bestand

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Sources
nl: Bronnen

en: Source
nl: Bron

en: @time ago
nl: @time geleden

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Apply
nl: Toepassen

en: Basic configuration
nl: Basisinstellingen

en: Language code
nl: Taalcode

en: Discard items older than
nl: Verwijder berichten ouder dan

en: There is no new syndicated content from %site.
nl: Er is geen nieuwe, gesyndiceerde inhoud van %site.

en: There is new syndicated content from %site.
nl: Er is nieuwe, gesyndiceerde inhoud van %site.

en: URL to the feed.
nl: URL van de feed.

en: Last time feed was checked for new items, as Unix timestamp.
nl: De laatste controle op nieuwe items, als Unix-tijdstip.

en: An image representing the feed.
nl: Een afbeelding als voorstelling voor de feed.

en: Entity tag HTTP response header, used for validating cache.
nl: Entiteits-tag van de HTTP-response-header. Gebruikt om de cache te valideren.

en: When the feed was last modified, as a Unix timestamp.
nl: Wanneer de feed het laatst is veranderd, als Unix-tijdstip.

en: Primary Key: Unique ID for feed item.
nl: Primaire sleutel: Uniek ID van een feed-item.

en: Title of the feed item.
nl: Titel van het feed-item.

en: Link to the feed item.
nl: Link naar het feed-item

en: Author of the feed item.
nl: Auteur van het feed-item.

en: Body of the feed item.
nl: Inhoud van het feed-item.

en: Post date of feed item, as a Unix timestamp.
nl: Datum waarop het feed-item werd opgeslagen, als Unix-tijdstip

en: Unique identifier for the feed item.
nl: Unieke naam voor het feed-item.

en: More link
nl: 'Meer'-link

en: About
nl: Over

en: Steps
nl: Stappen

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Add feed
nl: Feed toevoegen

en: 1 character | @count characters
nl[0]: 1 teken
nl[1]: @count tekens

en: Display as link
nl: Als link weergeven

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
nl: Aggregator items zijn geïmporteerd uit externe RSS- en Atom- nieuwsfeeds.

en: The title of the aggregator item.
nl: De titel van het aggregator-item.

en: The link to the original source URL of the item.
nl: De link naar de originele bron-URL van het item.

en: The author of the original imported item.
nl: De auteur van het oorspronkelijk geïmporteerde item.

en: The actual content of the imported item.
nl: De feitelijke inhoud van het geïmporteerde item.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
nl: De datum waarop het oorspronkelijk feed-item werd ingediend. (Met sommige feeds wordt dit de datum waarop werd geïmporteerd.)

en: Feed ID
nl: Feed-ID

en: The unique ID of the aggregator feed.
nl: De unieke ID van de aggregator-feed.

en: The title of the aggregator feed.
nl: De titel van de aggregator-feed.

en: The link to the source URL of the feed.
nl: De link naar de bron-URL van de feed.

en: The date the feed was last checked for new content.
nl: De datum waarop de feed voor het laatst werd gecontroleerd op nieuwe inhoud.

en: The description of the aggregator feed.
nl: De beschrijving van de aggregator-feed.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
nl: Weergave van het aggregatoritem met gebruikmaking van de originele bron.

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
nl: De naam van de feed (of de naam van de website die de feed aanbiedt).

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
nl: Voeg een feed toe in RSS-, RDF- of Atom-formaat. Iedere feed mag maar eenmaal worden toegevoegd.

en: Update items
nl: Items bijwerken

en: Item ID
nl: Item-ID

en: Posted on
nl: Geplaatst op

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Delete items
nl: Items verwijderen

en: Title of the feed.
nl: Titel van de feed.

en: Formatter settings
nl: Instellingen van opmaakhulpmiddel

en: Upload an OPML file containing a list of feeds to be imported.
nl: Upload een OPML-bestand met feeds die geïmporteerd moeten worden.

en: OPML Remote URL
nl: Externe URL van OPML

en: Enter the URL of an OPML file. This file will be downloaded and processed only once on submission of the form.
nl: Voer de URL naar een OPML-bestand in. Dit bestand wordt één keer gedownload en verwerkt, nadat het formulier ingediend is.

en: No new feed has been added.
nl: Er is geen nieuwe feed toegevoegd.

en: The URL %url is invalid.
nl: De URL %url is niet juist.

en: A feed named %title already exists.
nl: Een feed met de naam %title bestaat al.

en: A feed with the URL %url already exists.
nl: Een feed met de URL %url bestaat al.

en: Fetchers download data from an external source. Choose a fetcher suitable for the external source you would like to download from.
nl: <em>Fetchers</em> halen gegevens op uit een externe bron. Kies een fetcher, die geschikt is voor de externe bron waaruit u gegevens wilt ophalen.

en: Parsers transform downloaded data into standard structures. Choose a parser suitable for the type of feeds you would like to aggregate.
nl: <em>Parsers</em> zetten gedownloade gegevens om in standaardstructuren. Kies een parser die geschikt is voor het type feed dat u wilt aggregeren.

en: Processors act on parsed feed data, for example they store feed items. Choose the processors suitable for your task.
nl: <em>Processors</em> werken op verwerkte feedgegevens, ze slaan bijvoorbeeld feed-items op. Kies de processors die geschikt zijn voor uw taak.

en: For most aggregation tasks, the default settings are fine.
nl: De beginwaarden zijn geschikt voor de meeste aggregatietaken.

en: Default fetcher
nl: Standaard<em>fetcher</em>

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
nl: Haalt gegevens van een URL op via Drupals HTTP request-handler.

en: Default parser
nl: Standaard<em>parser</em>

en: Default processor
nl: Standaard<em>processor</em>

en: Creates lightweight records from feed items.
nl: Maakt eenvoudige records van feed-items.

en: Default processor settings
nl: Standaardprocessorinstellingen

en: Number of items shown in listing pages
nl: Het aantal items dat in opsommingspagina's wordt weergegeven.

en: Length of trimmed description
nl: Lengte van een ingekorte beschrijving

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of content.
nl: Het maximum aantal tekens dat wordt gebruikt in de ingekorte versie van de inhoud.

en: Viewing feeds
nl: Feeds weergeven

en: Adding, editing, and deleting feeds
nl: Toevoegen, bewerken en verwijderen van feeds

en: Configuring cron
nl: Cron instellen

en: Administer news feeds
nl: Nieuws-feed s beheren

en: View news feeds
nl: Nieuws-feeds weergeven

en: Feed icon
nl: Feed-pictogram

en: Title link
nl: Titelkoppeling

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
nl: Een lijst van HTML-tags die in feed-items zijn toegestaan. De HTML-tags scheiden met spaties. Niet toegestane tags worden verwijderd.

en: Asc
nl: Oplopend

en: The unique ID of the aggregator item.
nl: De unieke ID van een aggregator-item.

en: The guid of the original imported item.
nl: De guid van het origineel geïmporteerde item.

en: The date of the most recent new content on the feed.
nl: De datum van de meest recente nieuwe inhoud van de feed.

en: Block count
nl: Bloktelling

en: Aggregator refresh
nl: Aggregator verversen

en: The feed from %site seems to be broken because of error "%error".
nl: De feed van %site lijkt niet te werken door een foutmelding: %error

en: The feed language code.
nl: De taalcode van de feed.

en: Time when this feed was queued for refresh, 0 if not queued.
nl: Tijd waarop deze feed voor het laatst werd ververst, 0 als dit niet in de wachtrij staat.

en: The link of the feed.
nl: De link van de feed

en: Calculated hash of the feed data, used for validating cache.
nl: Versleutelde gegevens van de feed, gebruikt om de cache te valideren.

en: The ID of the aggregator feed.
nl: De ID van de aggregator-feed.

en: The title of the feed item.
nl: De titel van het feed-item.

en: The feed item language code.
nl: De taalcode van het feed-item.

en: The link of the feed item.
nl: De link van het feed-item.

en: The author of the feed item.
nl: De auteur van het feed-item.

en: The body of the feed item.
nl: De berichttekst van het feed-item.

en: Posted date of the feed item, as a Unix timestamp.
nl: Tijdstip van indienen van het feed-item, als Unix-tijdstip.

en: Failed to download OPML file due to "%error".
nl: Download van OPML-bestand is mislukt door: %error.

en: Aggregator feed item
nl: Aggregator feed-item

en: Default parser for RSS, Atom and RDF feeds.
nl: Standaardverwerker voor RSS-, Atom- en RDF-feeds.

en: Select the feed that should be displayed
nl: Selecteer de feed die weergegeven moet worden

en: Lists (Views)
nl: Lijsten (Overzichten)

en: The ID of the feed item.
nl: De ID van het feed-item.

en: The aggregator feed UUID.
nl: De aggregator feed-UUID.

en: <abbr title="Outline Processor Markup Language">OPML</abbr> integration
nl: <abbr title="Outline Processor Markup Language">OPML</abbr>-integratie

en: Are you sure you want to delete all items from the feed %feed?
nl: Weet u zeker dat u alle items van de feed %feed wilt verwijderen?

en: The news items from %site have been deleted.
nl: De nieuwsitems van %site zijn verwijderd.

en: The feed ID.
nl: De feed-ID.

en: Refresh frequency in seconds.
nl: Verversfrequentie in seconden.

en: Last-checked unix timestamp.
nl: Tijdstip van laatste controle

en: Entity tag HTTP response header.
nl: Entiteit-tag HTTP-response-header.

en: When the feed was last modified.
nl: Wanneer de feed voor het laatst is aangepast.

en: Number of items to display in the feed's block.
nl: Het aantal items dat in het feeds-blok wordt weergeven.

en: The {aggregator_feed}.fid to which this item belongs.
nl: Dit item hoort bij {aggregator_feed}.fid.

en: Aggregator settings
nl: Aggregatorinstellingen

en: Aggregator item row
nl: Aggregator itemrij

en: <abbr title="Outline Processor Markup Language">OPML</abbr> is an XML format for exchanging feeds between aggregators. A single OPML document may contain many feeds. Aggregator uses this file to import all feeds at once. Upload a file from your computer or enter a URL where the OPML file can be downloaded.
nl: <abbr title="Outline Processor Markup Language">OPML</abbr> is een XML-formaat voor het uitwisselen van feeds tussen aggregators. Een OPML-document kan veel verschillende feeds bevatten. De Aggregator-module gebruikt dit bestand om alle feeds in een keer te importeren. Upload een bestand van uw computer of voer de URL van het OPML-bestand in.

en: Aggregator feed block
nl: Aggregator feed-blok

en: <em>Either</em> upload a file or enter a URL.
nl: Upload een bestand <em>of</em> voer een URL in.

en: Items associated with this feed
nl: Items geassocieerd met deze feed

en: The feed image
nl: De feed-afbeelding

en: The description of this feed
nl: De beschrijving van deze feed

en: A more link to the feed detail page
nl: Een 'meer'-link naar de detailpagina van de feed

en: The description of this feed item
nl: De beschrijving van dit feed-item

en: More<span class="visually-hidden"> posts about @title</span>
nl: Meer<span class="visually-hidden"> berichten over @title</span>

en: The length of time between feed updates. Requires a correctly configured cron maintenance task.
nl: De tijdsduur tussen het bijwerken van de feed. Hiervoor is een correct ingestelde cron-onderhoudstaak vereist.

en: Source feed
nl: Bron-feed

en: The aggregator feed entity associated with this item.
nl: De entity van de aggregator-feed die aan dit item gekoppeld is.

en: Many sites publish their headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. The aggregator supports <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Rss">RSS</a>, <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Resource_Description_Framework">RDF</a>, and <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Atom_%28standard%29">Atom</a>.
nl: Veel websites publiceren hun laatste nieuws en berichten met behulp van feeds. Hiervoor worden een aantal gestandaardiseerde XML-formaten gebruikt. De aggregator ondersteunt <a href="http://nl.wikipedia.org/wiki/Rss">RSS</a>, <a href="http://nl.wikipedia.org/wiki/Resource_Description_Framework">RDF</a> en <a href="http://http://nl.wikipedia.org/wiki/Atom_%28bestandsformaat%29">Atom</a>.

[ctx: Validation]
en: Feed title
nl: Feed-titel

en: A feed named %value already exists. Enter a unique title.
nl: Er bestaat al een feed met de naam %value. Voer een unike titel in.

[ctx: Validation]
en: Feed URL
nl: Feed-URL

en: A feed with this URL %value already exists. Enter a unique URL.
nl: Er bestaat al een feed met deze URL %value. Voer een unieke URL in.

en: The feed %label has been deleted.
nl: De feed %label is verwijderd.

en: Filter output for aggregator items
nl: Filtert de weergave van feed-items

en: Aggregator title
nl: Aggregator-titel

en: Formats an aggregator item or feed title with an optional link.
nl: Verzorgt de opmaak van een feed-item of feed-titel met een optionele link.

en: imminently
nl: aanstaande

en: The Aggregator module is an on-site syndicator and news reader that gathers and displays fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines in feeds, using a number of standardized XML-based formats. For more information, see the <a href=":aggregator-module">online documentation for the Aggregator module</a>.
nl: De Aggregator-module is een syndicator en RSS-lezer die de nieuwste content van online RSS-, RDF- en Atom-feeds verzamelt en weergeeft. Duizenden websites (vooral nieuwssites en blogs) publiceren hun laatste nieuws via feeds en gebruiken daarvoor verschillende gestandaardiseerde XML-formaten. Zie voor meer informatie de <a href=":aggregator-module">online documentatie van de Aggregator-module</a>.

en: Users view feed content in the <a href=":aggregator">main aggregator display</a>, or by <a href=":aggregator-sources">their source</a> (usually via an RSS feed reader). The most recent content in a feed can be displayed as a block through the <a href=":admin-block">Blocks administration page</a>.
nl: Gebruikers bekijken de feeds in de <a href=":aggregator">standaardweergave van de aggregator</a> of via <a href=":aggregator-sources">hun bron</a> (meestal met een RSS-lezer). De nieuwste content van een feed kan in een blok worden weergegeven met behulp van de <a href=":admin-block">Blok lay-out pagina</a>.

en: Configuring the display of feed items
nl: De weergave van feed-items instellen

en: Discarding old feed items
nl: Oude feed-items weggooien

en: A <a href=":aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all feeds is available. OPML is an XML-based file format used to share outline-structured information such as a list of RSS feeds. Feeds can also be <a href=":import-opml">imported via an OPML file</a>.
nl: Een <a href=":aggregator-opml">OPML-bestand</a> van alle feeds is beschikbaar. OPML is een bestandsformaat gebaseerd op XML en wordt gebruikt om gestructureerde informatie te delen zoals een lijst van RSS-feeds. Feeds kunnen ook <a href=":import-opml">geïmporteerd worden via een OPML-bestand</a>.

en: A working <a href=":cron">cron maintenance task</a> is required to update feeds automatically.
nl: Een werkende <a href=":cron">cron-onderhoudstaak</a> is vereist voor het automatisch bijwerken van feeds.

en: @title feed
nl: @title-feed

en: No feeds available. <a href=":link">Add feed</a>.
nl: Er zijn geen feeds beschikbaar. <a href=":link">Voeg een feed toe</a>.

en: The parent website's description that comes from the @description element in the feed.
nl: De beschrijving van de oorspronkelijke website die uit het  @description-element van de feed komt.

en: The length of time between feed updates. Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
nl: De tijdsduur tussen feed-updates. Hiervoor is een correct ingestelde<a href=":cron">cron-onderhoudstaak</a> vereist.

en: Requires a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
nl: Hiervoor is een correct ingestelde<a href=":cron">cron-onderhoudstaak</a> vereist.

en: Add feeds or import OPMLs to gather external content and configure how often they are updated.
nl: Voeg feeds toe of importeer een OPML-bestand om externe content te verzamelen. Stel in hoe vaak deze wordt bijgewerkt.

en: Aggregator sources
nl: Aggregatorbronnen

en: An icon that links to the feed URL
nl: Een pictogram met een link naar de URL van de feed

en: Parent website of the feed.
nl: Oorspronkelijke website van de feed.

en: Parent website's description of the feed.
nl: Beschrijving van de feed uit de oorspronkelijke website.

en: Administrators can add, edit, and delete feeds, and choose how often to check each feed for newly updated items on the <a href=":feededit">Aggregator administration page</a>.
nl: Beheerders kunnen feeds toevoegen, bewerken en verwijderen en kunnen instellen hoevaak een feed gecontroleerd wordt op nieuwe of bijgewerkte items op de <a href=":feededit">Aggregator beheerpagina</a>.

en: Administrators can choose how many items are displayed in the listing pages, which HTML tags are allowed in the content of feed items, and whether they should be trimmed to a maximum number of characters on the <a href=":settings">Aggregator settings page</a>.
nl: Beheerders kunnen instellen hoeveel items op een pagina worden weergegeven, welke HTML-tags in de feed-inhoud zijn toegestaan, en of een feed-item tot een maximaal aantal tekens wordt beperkt op de <a href=":settings">Aggregator instellingenpagina</a>.

en: Administrators can choose whether to discard feed items that are older than a specified period of time on the <a href=":settings">Aggregator settings page</a>. This requires a correctly configured cron maintenance task (see below).
nl: Beheerders kunnen instellen of feed-items worden verwijderd die ouder zijn dan een bepaalde leeftijd op de <a href=":settings">Aggregator instellingenpagina</a>. Hiervoor is het nodig dat de cron-onderhoudstaak is ingesteld (zie hieronder).

en: aggregator feed
nl: aggregator-feed

en: aggregator feeds
nl: aggregator-feeds

en: Aggregator feed items
nl: Aggregator-feeditems

en: aggregator feed item
nl: aggregator-feeditem

en: aggregator feed items
nl: aggregator-feeditems

[ctx: Examined]
en: Checked
nl: Gecontroleerd

en: Gathers and displays syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds) from external sources.
nl: Verzamelt en toont gestructureerde inhoud (RSS-, RDF- en Atom-feeds) vanuit externe bronnen.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Web services</em> &gt; <a href="@aggregator_overview_url"><em>Aggregator</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em>, naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Webservices</em> &gt; <a href="@aggregator_overview_url"><em>Aggregator</em></a>.

en: Click <em>Add feed</em> if you have an individual feed URL to add, or <em>Import OPML</em> if you have an OPML-formatted list of feeds to add.
nl: Klik <em>Feed toevoegen</em> om een losse URL naar een feed toe te voegen, of <em>OPML importeren</em> om een lijst (in OPML-formaat) met feeds toe te voegen.

en: If you clicked <em>Add feed</em>, enter a <em>Title</em> for the feed and the <em>URL</em> of the feed. Select an <em>Update interval</em> and click <em>Save</em>.
nl: Nadat u op <em>Feed toevoegen</em> hebt geklikt, vult u een <em>Titel</em> en de <em>URL</em> ervan in. Selecteer een <em>Bijwerkinterval</em> en klik op <em>Opslaan</em>.

en: If you clicked <em>Import OPML</em>, either choose an <em>OPML file</em> from your local computer or enter an <em>OPML Remote URL</em> to import an OPML list from a URL. Select an <em>Update interval</em> and click <em>Import</em>.
nl: Nadat u op <em>OPML importeren</em> hebt geklikt, kiest u een <em>OPML-bestand</em> op uw lokale computer, of een <em>Externe URL van OPML</em> om een OPML-lijst te importeren van een URL. Selecteer een <em>Bijwerkinterval</em> en klik op <em>Importeren</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate back to <em>Configuration</em> &gt; <em>Web services</em> &gt; <a href="@aggregator_overview_url"><em>Aggregator</em></a>. You should see the new feed or feeds that you added in the list under <em>Feed overview</em>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em>, naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Webservices</em> &gt; <a href="@aggregator_overview_url"><em>Aggregator</em></a>. De toegevoegde feed of feeds zijn nu zichtbaar onder <em>Feed-overzicht</em>.

en: To verify that your feed is working, click <em>Update items</em> in the <em>Operations</em> list for your feed, and then click the feed name to view the imported items on the standard provided feed page.
nl: Klik om de controleren of de feed werkt op <em>Items bijwerken</em> in de lijst met <em>Bewerkingen</em> voor de feed, en klik daarna op de naam van de feed om de geïmporteerde items op de standaardpagina van de feed te bekijken.

en: Manage an existing feed or change its configuration.
nl: Een bestaande feed beheren of de instellingen aanpassen.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Web services</em>&gt; <a href="@aggregator_overview_url"><em>Aggregator</em></a>.
nl: Ga in het menu <em>Beheren</em>, naar <em>Instellingen</em> &gt; <em>Webservices</em>&gt; <a href="@aggregator_overview_url"><em>Aggregator</em></a>.

en: Click <em>Edit</em> in the <em>Operations</em> list for the feed you want to configure. Enter new values and click <em>Save</em>.
nl: Klik op <em>Bewerken</em> in de lijst met <em>Bewerkingen</em> voor de feed die u wilt instellen. Pas de instellingen aan en klik op <em>Opslaan</em>.

en: Optionally, delete the previously-imported items from the feed by clicking <em>Delete items</em> in the <em>Operations</em> list for the feed.
nl: Verwijder eventueel de eerder geïmporteerde items van de feed door op <em>Items verwijderen</em> te klikken in de lijst met <em>Bewerkingen</em> van de feed.

en: Optionally, import new items from the feed by clicking <em>Update items</em> in the <em>Operations</em> list for the feed. You can also run the site Cron process to import items into all feeds, depending on the configured <em>Update interval</em> for each feed.
nl: Importeer eventueel de nieuwe items van de feed door te klikken op <em>Items bijwerken</em> in de lijst met <em>Bewerkingen</em> van de feed. U kunt ook Cron uitvoeren om de items in alle feeds te verwerken, afhankelijk van het ingestelde <em>Bijwerkinterval</em> van elke feed.

en: Optionally, click <em>Settings</em> to configure the settings for all feeds, including the <em>Number of items shown in listing pages</em> and how long to keep old items from feeds on your site. Click <em>Save configuration</em>.
nl: Klik eventueel op <em>Instellingen</em> om de instellingen voor alle feeds te bewerken, waaronder <em>Het aantal items dat in opsommingspagina's wordt weergegeven</em> en hoe lang oude items op de site bewaard worden. Klik op <em>Instellingen opslaan</em>.

en: What is a feed?
nl: Wat is een feed?

en: What is OPML?
nl: Wat is OPML?

en: OPML (Outline Processor Markup Language) is a specification for making hierarchical lists, which is commonly used for lists of feeds.
nl: OPML (Outline Processor Markup Language) is een specificatie om hiërarchische lijsten te maken, die veel gebruikt worden voor lijsten van feeds.

en: What are the options for updating feed items?
nl: Wat zijn de mogelijkheden om feed-items bij te werken?

en: What are the options for displaying feeds?
nl: Wat zijn de mogelijkheden om feeds weer te geven?

en: Using the core Aggregator, Views, Views UI, and Block modules, you can display feed data in your site in various ways (see related topics for more information):
nl: Met behulp van de modules Aggregator, Views, Views UI en Block, kunnen gegevens uit feeds op diverse manieren worden weergegeven op uw site (zie gerelateerde onderwerpen voor meer informatie):

en: Place the <em>Aggregator feed</em> block in a region of your theme; each block you place lists the most recent items from one feed.
nl: Plaats het blok <em>Aggregator feed</em> in een regio van uw thema; elk blok toont de laatste items van één feed.

en: Create a custom view that shows either <em>Aggregator feed</em> (feeds) or <em>Aggregator feed item</em> (items from feeds).
nl: Maak een overzicht met daarin <em>Aggregator feeds</em> (feeds) of <em>Aggregator feed items</em> (items van feeds).

en: Overview of aggregation
nl: Overzicht van aggregatie

en: The core Aggregator module allows you to add, edit, and delete feeds, choose how often to import items from feeds, and display the feeds. See the related topics below for specific tasks.
nl: De Aggregator-module maakt het mogelijk feeds toe te voegen, te bewerken en te verwijderen. U kunt instellen hoe vaak items geïmporteerd moeten worden en hoe feeds weergegeven worden. Zie de gerelateerde onderwerpen hieronder voor meer informatie.

en: Creating a feed
nl: Een feed maken

en: Managing and configuring an existing feed
nl: Een bestaande feed beheren en instellen

en: Importing syndicated content
nl: Gesyndiceerde inhoud importeren

en: Create a new feed to display syndicated data from an outside source on your website, or import an OPML file to create multiple feeds.
nl: Maak een nieuwe feed aan om gegevens van een externe bron op de website weer te geven, of importeer een OPML-bestand om meerdere feeds aan te maken.

en: A feed is syndicated content data provided by a source outside of your website, which is imported into your website.
nl: Een feed bevat gestructureerde gegevens afkomstig uit een externe bron die geïmporteerd worden in de website.

en: Feeds are <em>updated</em> (new items imported) each time your site's cron task runs, if the selected <em>Update interval</em> for the feed has passed. You can also update feeds manually; see @managing_topic for details.
nl: Feeds worden elke keer dat cron uitgevoerd wordt  <em>bijgewerkt</em> (nieuwe items geïmporteerd), als het geselecteerde <em>Update-interval</em> van de feed is verstreken. Het is ook mogelijk de Feed handmatig bij te werken; zie voor meer informatie @managing_topic.

en: After creating and updating a feed, view the feed page provided by the core Aggregator module, which displays recent imported items; see @creating_topic for details.
nl: Bekijk, na het aanmaken en bijwerken van een feed, de pagina die wordt geleverd door de Aggregator-module, waarop de recent geïmporteerde items getoond worden; zie @creating_topic voor meer informatie.

en: Current feeds are listed below, and <a href=":addfeed">new feeds may be added</a>. For each feed, the <em>@block_name</em> block may be enabled at the <a href=":block">block layout page</a>.
nl: Bestaande feeds staan hieronder en <a href=":addfeed">u kan nieuwe feeds toevoegen</a>. Voor elke feed kan het blok <em>@block_name</em> ingeschakeld worden op de pagina <a href=":block">blokinstellingen</a>.
