Argue (2.0.0-beta6) - en to nl translation catalogue (328 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Register
nl: Inschrijven

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: Action
nl: Actie

en: On
nl: Aan

en: new
nl: nieuw

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Version
nl: Versie

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Use count
nl: Gebruiksfrequentie

en: Message
nl: Bericht

en: No log messages available.
nl: Geen logberichten beschikbaar.

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Archive
nl: Archief

en: Icon
nl: Pictogram

en: View
nl: Weergeven

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Total
nl: Totaal

en: Versions
nl: Versies

en: Attachment
nl: Bijlage

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Files
nl: Bestanden

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Off
nl: Uit

en: Current version
nl: Huidige versie

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Revisions
nl: Revisies

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Severity
nl: Ernst

en: Fields
nl: Velden

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Introduction
nl: Inleiding

en: Desc
nl: Aflopend

en: Role
nl: Rol

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: full
nl: volledig

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Add Argument
nl: Voeg argument toe

en: Arguments
nl: Argumenten

en: Sort Criteria
nl: Sorteercriteria

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Add a comment
nl: Reageer

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Rules
nl: Regels

en: English
nl: Engels

en: Messages
nl: Berichten

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Result
nl: Resultaat

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: Languages
nl: Talen

en: author
nl: auteur

en: Entity
nl: Entiteit

en: Revert
nl: Terugzetten

en: People
nl: Personen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Author Name
nl: Auteursnaam

en: Glossary
nl: Woordenlijst

en: Revisions for %title
nl: Revisies van %title

en: Revision
nl: Revisie

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Revision of %title from %date
nl: Revisie van %title van %date

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Published comments
nl: Gepubliceerde reacties

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Toepassen

en: Translation language
nl: Vertalingstaal

en: Translation
nl: Vertaling

en: Used in
nl: Gebruikt in

en: simple
nl: eenvoudig

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Language code
nl: Taalcode

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Sections
nl: Secties

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wil terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de revisie van %revision-date wilt verwijderen?

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
nl: Een gebruiker wordt online verondersteld voor deze tijd nadat hij voor een laatste keer een pagina heeft bekeken.

en: Argument type
nl: Argumenttype

en: About
nl: Over

en: Publish content
nl: Inhoud publiceren

en: Unpublish comment
nl: Reactie depubliceren

en: Add new rule
nl: Regel toevoegen

en: Member
nl: Lid

en: Translate
nl: Vertalen

en: Relevance
nl: Relevantie

en: Embed
nl: Inbedden

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Rule
nl: Regel

en: Not applicable
nl: Niet van toepassing

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Temporary
nl: Tijdelijk

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: Delete comment
nl: Reactie verwijderen

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Posted in
nl: Geplaatst in

en: Upload date
nl: Uploaddatum

en: Delete all revisions
nl: Alle revisies verwijderen

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Publish comment
nl: Reactie publiceren

en: @interval ago
nl: @interval geleden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Who's new
nl: Wie is nieuw

en: Language name
nl: Taalnaam

en: Select language
nl: Taal selecteren

en: Copy of the revision from %date.
nl: Kopie van de revisie van %date.

en: Who's online
nl: Wie is online

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Author name
nl: Naam auteur

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Current revision
nl: Huidige revisie

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: Save comment
nl: Reactie opslaan

en: Unapproved comments
nl: Niet-goedgekeurde reacties

en: Manage display
nl: Weergave beheren

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Recent content
nl: Recente inhoud

en: Unpublish content
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Make content sticky
nl: Inhoud vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Make content unsticky
nl: Inhoud niet vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Promote content to front page
nl: Inhoud op de voorpagina zichtbaar maken

en: Remove content from front page
nl: Inhoud van de voorpagina verwijderen

en: Save content
nl: Inhoud opslaan

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren

en: Taxonomy term page
nl: Pagina met taxonomietermen

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
nl: Er is een account voor u aangemaakt voor [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Latest version
nl: Laatste versie

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Recent log messages
nl: Recente logberichten

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Changed date
nl: Aanpassingsdatum

en: Valid from
nl: Geldig van

en: Validity
nl: Geldigheid

en: Asc
nl: Oplopend

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd

en: Language direction
nl: Taalrichting

en: Manage form display
nl: Formulierweergave beheren

en: Manage Fields
nl: Velden beheren

en: Text value
nl: Tekstwaarde

en: User interface translation
nl: Gebruikersinterface-vertaling

en: Access denied. You must log in to view this page.
nl: Geen toegang. Login om deze pagina te bekijken.

en: WID
nl: Watchdog-ID

en: Registering module
nl: Module registreren

en: Reset your password
nl: Uw wachtwoord opnieuw instellen

en: Lists (Views)
nl: Lijsten (Overzichten)

en: Fallback date format
nl: Fallback datumnotatie

en: File usage
nl: Bestandsgebruik

en: %name: may not be longer than @max characters.
nl: %name: mag niet langer zijn dan @max tekens.

en: Adding languages
nl: Talen toevoegen

en: counters
nl: tellers

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Revision translation affected
nl: Revisie beïnvloed door vertaling

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
nl: Geeft aan of de laatste wijziging van een vertaling bij de huidige revisie hoort.

en: @date by @username
nl: @date door @username

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: HTML Date
nl: HTML datum

en: HTML Month
nl: HTML maand

en: HTML Time
nl: HTML tijd

en: HTML Week
nl: HTML week

en: HTML Year
nl: HTML jaar

en: HTML Yearless date
nl: HTML datum zonder jaar

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Block the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) blokkeren

en: Cancel the selected user account(s)
nl: De geselecteerde gebruikersaccount(s) opheffen

en: Unblock the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) activeren

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
nl: Verzoek om account op te heffen van [user:display-name] op [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
nl: Vervangende logininformatie voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (wachtend op de goedkeuring van de beheerder)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (goedgekeurd)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geblokkeerd)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geannuleerd)

en: @langname revisions for %title
nl: @langname revisies voor %title

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
nl: Weet u zeker dat u de vertaling in het @language wilt terugzetten naar de versie van %revision-date?

en: Revert content shared among translations
nl: Inhoud terugzetten die gedeeld wordt tussen vertalingen

en: Links related to the active user account
nl: Links gerelateerd aan de actieve gebruikersaccount

en: Administrative task links
nl: Links voor beheertaken

en: Site information links
nl: Websitegegevens-links

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site

en: User tool links, often added by modules
nl: Links voor hulpmiddelen, vaak toegevoegd door modules

en: Recent comments.
nl: Recente reacties.

en: Find and manage files.
nl: Bestanden vinden en beheren.

en: Editing languages
nl: Talen bewerken

en: All content, by month.
nl: Alle inhoud, op maand.

en: Recent content.
nl: Recente inhoud.

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: All content, by letter.
nl: Alle inhoud, op letter.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
nl: Toont een lijst van de nieuwste gebruikersaccounts op de website.

en: Who's online block
nl: 'Wie is online'-blok

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
nl: Toont de gebruikersnamen van de meest recente actieve gebruikers, en het totale aantal actieve gebruikers.

en: View edit page
nl: De bewerkpagina bekijken

en: Files overview
nl: Bestandenoverzicht

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
nl: Bestandsgebruikinformatie voor {{ arguments.fid }}

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
nl: <p>Deze pagina biedt de mogelijkheid om algemene talen toe te voegen aan de site.</p><p>Als de gewenste taal niet beschikbaar is kunt u een aangepaste taal toevoegen.</p>

en: <p>Choose a language from the list, or choose "Custom language..." at the end of the list.</p><p>Click the "Add language" button when you are done choosing your language.</p><p>When adding a custom language, you will get an additional form where you can provide the name, code, and direction of the language.</p>
nl: <p>Kies een taal uit de lijst, of kies 'Aangepaste taal...' aan het eind van de lijst.</p><p>Klik op de knop 'Taal toevoegen' als u een taal hebt gekozen.</p><p>Als u een aangepaste taal toevoegd, krijg u een extra formulier waar de naam, taalcode en leesinrichting van de taal kunt invullen.</p>

en: Continuing on
nl: Wordt vervolgd op

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
nl: <p> Deze pagina biedt de mogelijkheid om een taal te bewerken op uw site, inclusief aangepaste talen. </p>

en: <p>You cannot change the code of a language on the site, since it is used by the system to keep track of the language.</p>
nl: <p>U kunt de taalcode niet aanpassen op de site omdat deze gebruikt wordt door het systeem om de taal te identificeren.</p>

en: <p>The language name is used throughout the site for all users and is written in English. Names of built-in languages can be translated using the Interface Translation module, and names of both built-in and custom languages can be translated using the Configuration Translation module.</p>
nl: <p>De naam van de taal wordt site-breed gebruikt voor alle gebruikers en wordt in het Engels weergegeven. Namen van ingebouwde talen kunnen vertaald worden met de Interface Translation-module en namen van zowel ingebouwde als aangepaste talen kunnen met de Configuration Translation-module vertaald worden.</p>

en: <p>Choose if the language is a "Left to right" or "Right to left" language.</p><p>Note that not all themes support "Right to left" layouts, so test your theme if you are using "Right to left".</p>
nl: <p>Kies of de schrijfrichting van de taal 'links naar rechts' of 'rechts naar links' is.</p><p>Merk op dat niet alle thema's 'rechts naar links' lay-outs ondersteunen dus test het thema bij het gebruik van 'rechts naar links".</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
nl: <p>De "Talen" pagina stelt u in staat talen toe te voegen, te wijzigen, te verwijderen of te rangschikken voor de site.</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
nl: <p>Om meer talen aan de site toe te voegen, klikt u op de "Voeg talen toe" knop.</p><p>Toegevoegde talen worden in de talenlijst weergegeven en kunnen worden bewerkt of verwijderd.</p>

en: Reordering languages
nl: Talen herschikken

en: <p>To reorder the languages on your site, use the drag icons next to each language.</p><p>The order shown here is the display order for language lists on the site such as in the language switcher blocks provided by the Interface Translation and Content Translation modules.</p><p>When you are done with reordering the languages, click the "Save configuration" button for the changes to take effect.</p>
nl: <p>Gebruik de sleep-iconen naast de talen om de talen op uw site te rangschikken.</p><p>De volgorde die hier getoond wordt is de weergavevolgorde van talen op de site zoals in de taalkeuze blokken van de Interface Translation-module en de Content Translation-module.</p><p>Als u klaar bent met het rangschikken van de talen klikt u op "Instellingen opslaan" om de wijzigingen door te voeren.</p>

en: Set a language as default
nl: Een taal als standaard instellen

en: <p>You can change the default language of the site by choosing one of your configured languages as default. The site will use the default language in situations where no choice is made but a language should be set, for example as the language of the displayed interface.</p>
nl: <p>U kunt de standaardtaal van de site wijzigen door een van de geconfigureerde talen te kiezen als standaard. De site gebruikt de standaardtaal daar waar geen keuze is gemaakt voor een taal maar wel een taal verwacht wordt, bijvoorbeeld de taal van de weergegeven interface.</p>

en: Modifying languages
nl: Talen aanpassen

en: <p>Operations are provided for editing and deleting your languages.</p><p>You can edit the name and the direction of the language.</p><p>Deleted languages can be added back at a later time. Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. Note that you cannot delete the default language of the site.</p>
nl: <p>Bewerkingen zijn beschikbaar om talen te wijzigen of te verwijderen.</p><p>U kunt de naam en schrijfrichting van een taal wijzigen.</p><p>Verwijderde talen kunnen later weer toegevoegd worden. Een taal verwijderen zal ook alle interfacevertalingen verwijderen die bij deze taal horen, en inhoud in deze taal wordt "taal-neutraal" gezet. De standaardtaal van de site kan niet verwijderd kan worden.</p>

en: Choose the language you want to translate.
nl: Kies de taal die u wilt vertalen.

en: Enter the specific word or sentence you want to translate, you can also write just a part of a word.
nl: Geef het specifieke woord of zin op dat u wilt vertalen. U kunt ook alleen een deel van een woord opgeven.

en: Filter the search
nl: Zoekresultaten filteren

en: You can search for untranslated strings if you want to translate something that isn't translated yet. If you want to modify an existing translation, you might want to search only for translated strings.
nl: U kunt zoeken op onvertaalde tekenreeksen als u iets wilt vertalen dat nog niet is vertaald. Als u een bestaande vertaling wilt aanpassen, dan kunt u ook alleen zoeken op vertaalde tekenreeksen.

en: Apply your search criteria
nl: De zoekcriteria toepassen

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
nl: Klik op de <em>Filter</em>-knop om de zoekcriteria toe te passen.

en: You can write your own translation in the text fields of the right column. Try to figure out in which context the text will be used in order to translate it in the appropriate way.
nl: U kunt uw eigen vertaling in de tekstvelden van de rechter kolom schrijven. U kunt het beste proberen te achterhalen in welke context de tekst wordt gebruikt om de meest passende vertaling te geven.

en: Validate the translation
nl: De vertaling valideren

en: When you have finished your translations, click on the <em>Save translations</em> button. You must save your translations, each time before changing the page or making a new search.
nl: Als u klaar bent met de vertaling klikt u op de knop <em>Vertalingen opslaan</em>. U moet de vertaling opslaan voordat u de pagina wisselt of een nieuwe zoekopdracht uitvoert.

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Welcome to [site:name]
nl: Welkom op [site:name]

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: A list of new users
nl: Een lijst van nieuwe gebruikers

en: There are currently @total users online.
nl: Er zijn nu @total gebruikers online.

en: There are currently 0 users online.
nl: Er zijn nu 0 gebruikers online.

en: A list of users that are currently logged in.
nl: Een lijst van gebruikers die nu zijn ingelogd.

en: Manage view settings
nl: Overzichtinstellingen beheren

en: View or edit the configuration.
nl: De configuratie bekijken of bewerken.

en: Displays in this view
nl: Wordt in dit overzicht weergegeven

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
nl: Een weergave is een manier om de resultaten te tonen bijvoorbeeld als een pagina of een blok. Een overzicht kan meerdere weergaven bevatten die hier worden getoond. De actieve weergave is gemarkeerd.

en: View administration
nl: Overzichtbeheer

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
nl: Voer beheertaken uit, inclusief het toevoegen van een beschrijving en het aanmaken van een duplicaat. Klik op de keuzelijst om de beschikbare opties te zien.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
nl: Kies hoe resultaten uitgevoerd worden. Kies bijvoorbeeld <em>Inhoud</em> om elk item volledig uit te voeren volgens de daarvoor ingestelde weergave. Of kies <em>Velden</em>, om specifieke velden voor elk resultaat weer te geven. Aanvullende formaten kunnen toegevoegd worden door modules te installeren die de basisfunctionaliteit van Drupal <em>uitbreiden</em>.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
nl: Als dit overzicht velden gebruikt, worden ze hier weergegeven. U kunt op een veld klikken om het te configureren.

en: Filter your view
nl: Filter het overzicht

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
nl: Voeg filters toe om het aantal getoonde resultaten te beperken. Bijvoorbeeld een filter voor <em>Gepubliceerd</em> en selecteer vervolgens <em>Ja</em> om alleen <em>gepubliceerde</em> content te tonen.

en: Filter actions
nl: Filteracties

en: Add, rearrange or remove filters.
nl: Filters toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
nl: Beheer de volgorde waarop de resultaten getoond moeten worden. Klik op een actieve sorteer-regel om deze in te stellen.

en: Sort actions
nl: Acties sorteren

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
nl: Sorteerregels toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Show a preview of the view output.
nl: Een voorbeeld van de overzichts-output weergeven.

en: <p>Now that you have an overview of the "Add languages" feature, you can continue by:<ul><li>Adding a language</li><li>Adding a custom language</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Viewing configured languages</a></li></ul></p>
nl: <p>Na het overzicht van de 'Talen toevoegen'-feature, kunt u verder gaan met:<ul><li>Een taal toevoegen</li><li>Een aangepaste taal toevoegen</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Ingestelde talen bekijken</a></li></ul></p>

en: <p>Now that you have an overview of the "Edit language" feature, you can continue by:<ul><li>Editing a language</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Viewing configured languages</a></li></ul></p>
nl: <p>Na het overzicht van de 'Taal bewerken'-feature, kunt u verder gaan met:<ul><li>Een taal bewerken</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Ingestelde talen bekijken</a></li></ul></p>

en: <p>Now that you have an overview of the "Languages" page, you can continue by:<ul><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language/add">Adding a language</a></li><li>Reordering languages</li><li>Editing a language</li><li>Deleting a language</li></ul></p>
nl: <p>Nu u een beeld heeft van de "Talen" pagina kunt u verder gaan door:<ul><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language/add">Een taal toevoegen</a></li><li>Herschikken talen</li><li>Een taal aanpassen</li><li>Een taal verwijderen</li></ul></p>

en: This page allows you to translate the user interface or modify existing translations. If you have installed your site initially in English, you must first add another language on the <a href="[site:url]admin/config/regional/language">Languages page</a>, in order to use this page.
nl: Deze pagina maakt het mogelijk om de gebruikersinterface te vertalen of bestaande vertalingen aan te passen. Als u de site in eerste instantie in het Engels heeft geïnstalleerd, dan moet u eerst een andere taal toevoegen op de  <a href="[site:url]admin/config/regional/language">Talen pagina</a>, om deze pagina te kunnen gebruiken.

en: The translations you have made here will be used on your site's user interface. If you want to use them on another site or modify them on an external translation editor, you can <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">export them</a> to a .po file and <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">import them</a> later.
nl: De vertalingen die u hier heeft gedaan worden gebruikt in de gebruikersinterface van de site. Als u ze op een andere site wilt gebruiken of met een externe vertaaleditor wilt aanpassen dan kunt u deze <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">exporteren</a> naar een .po-bestand en ze later weer <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">importeren</a>.

en: A boolean indicating the published state.
nl: Een boolean ter indicatie van de publicatiestatus.

en: Find and manage comments.
nl: Zoek en beheer reacties.

en: The approved comments listing.
nl: Lijst met goedgekeurde reacties.

en: Comments published
nl: Reacties gepubliceerd.

en: The unapproved comments listing.
nl: Lijst met afgekeurde reacties.

en: Comments unapproved
nl: Reacties afgekeurd

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
nl: Er is nog geen inhoud gemaakt voor de voorpagina.<br />Volg de <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Gebruikershandleiding</a> om uw site te bouwen.

en: @interval hence
nl: @interval vanaf nu
