Block Class (2.0.0-beta10) - en to da translation catalogue (25 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: Attribute
da: Attribut

en: List
da: Vis

en: Edit
da: Redigér

en: Settings
da: Indstillinger

en: Help
da: Hjælp

en: Block
da: Blok

en: CSS class
da: CSS klasse

en: Advanced
da: Avanceret

en: User Interface
da: Brugergrænseflade

en: General
da: Generelt

en: Attributes
da: Attributter

en: Class
da: Klasse

en: Operation
da: Handling

en: Maxlength
da: Maksimal længde

en: Are you sure?
da: Er du sikker?

en: Global Settings
da: Globale indstillinger

en: Uppercase
da: Store bogstaver

en: CSS class(es)
da: CSS klasse(r)

en: Usage
da: Brug

en: About
da: Om

en: Bulk Operations
da: Masse-handlinger

en: Lowercase
da: Minuskler

en: Items per page
da: Antal elementer
