BootBase (8.x-1.36) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Content
te: సారము

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Order
te: క్రమం

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి
