CKEditor 5 - Font Plugin (Text Color, Background Color) (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Language
id: Bahasa

en: Items
id: Item

en: Color
id: Warna

en: Button
id: Tombol

en: Plugins
id: Plugin

en: Element
id: Elemen

en: Toolbar configuration
id: Konfigurasi toolbar
