CKEditor 5 - Font Plugin (Text Color, Background Color) (1.1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (17 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Name
nl: Naam

en: Add
nl: Toevoegen

en: Colors
nl: Kleuren

en: Color
nl: Kleur

en: Button
nl: Knop

en: Allow resize
nl: Schalen toestaan

en: Headings
nl: Koppen

en: Toolbar configuration
nl: Werkbalk-instelling

en: Language list ID
nl: Taallijst-ID

en: Allowed Tags
nl: Toegestane tags

en: Image Resize
nl: Afbeelding schalen

en: Heading type
nl: Kop-type

en: CKEditor 5 settings
nl: CKEditor 5-instellingen

en: Enabled Headings
nl: Ingeschakelde koppen

en: Source Editing
nl: Bron bewerken

en: Allowed Tag
nl: Toegestane tag
