CKEditor 5 - Font Plugin (Text Color, Background Color) (1.1.1-beta1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: List
da: Vis

en: Language
da: Sprog

en: Name
da: Navn

en: Add
da: Tilføj

en: Items
da: Overskrifter

en: Colors
da: Farver

en: Color
da: Farve

en: Button
da: Knap

en: Style
da: Typografi

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: Toolbar configuration
da: Indstilinger for værktøjslinje

en: Language list ID
da: Sprog liste ID
