CKEditor 5 - Font Plugin (Text Color, Background Color) (1.1.1-beta1) - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: List
hu: Lista

en: Language
hu: Nyelv

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Items
hu: Tételek

en: Media
hu: Média

en: Colors
hu: Színek

en: Color
hu: Szín

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Style
hu: Stílus

en: Plugins
hu: Beépülők

en: Styles
hu: Stílusok

en: Allow resize
hu: Átméretezés engedélyezése

en: Headings
hu: Főcímek

en: Toolbar configuration
hu: Eszköztár beállítása

en: Alignments
hu: Igazítások

en: Language list ID
hu: Nyelvlista azonosító

en: Allowed Tags
hu: Engedélyezett címkék

en: Image Resize
hu: Kép átméretezés

en: Heading type
hu: Főcím típus

en: CKEditor 5 settings
hu: CKEditor 5 beállítások

en: Enabled Headings
hu: Engedélyezett főcímek

en: Source Editing
hu: Forrás szerkesztés

en: Allowed Tag
hu: Engedélyezett címke

en: Enabled Alignments
hu: Engedélyezett igazítások

en: Alignment type
hu: Igazítás típusa
