CMIS API (8.x-2.0-alpha3) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Upload
te: ఎక్కించు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Details
te: వివరాలు

en: About
te: గురించి
