Commerce ML API (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: General settings
ne: सामान्य सेटिंग्स

en: View
ne: दृश्य

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Authored by
ne: लेखक
