CMS Content Sync (2.2.12) - en to he translation catalogue (63 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Confirm
he: אישור

en: Enable
he: הפעלה

en: Disable
he: השבתה

en: Disabled
he: מושבת

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Access
he: הרשאות גישה

en: Continue
he: להמשיך

en: Check
he: בדיקה

en: All
he: הכל

en: Active
he: פעיל

en: Done
he: בוצע

en: Site name
he: שם האתר

en: Site
he: אתר

en: Source URL
he: URL מאובטח

en: Custom
he: מותאם

en: Fields
he: שדות

en: Advanced
he: מתקדם

en: Desc
he: יורד

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Allow
he: אפשר

en: Ignore
he: התעלמות

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Change
he: חשב

en: in
he: ב

en: Entity
he: יישות

en: Authentication
he: הזדהות

en: Apply
he: החל

en: Select
he: בחר

en: is
he: הוא

en: Debug
he: אתר באגים

en: Usage
he: שימוש

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Data
he: נתונים

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Flags
he: נעיצה לרשימות

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Bulk update
he: עדכון גורף

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
