DruStack (8.x-6.0-beta1) - en to cs translation catalogue (294 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Register
cs: Registrovat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Development
cs: Vývoj

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Email notification
cs: Připomenutí e-mailem

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: more
cs: více

en: Article
cs: Článek

en: Administration
cs: Administrace

en: Comments
cs: Komentáře

en: More
cs: Více

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: view
cs: zobrazit

en: File
cs: Soubor

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: No log messages available.
cs: Nejsou k dispozici žádné zprávy v logu.

en: Image
cs: Obrázek

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Preview
cs: Náhled

en: Help
cs: Nápověda

en: True
cs: Pravda (True)

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Archive
cs: Archiv

en: Icon
cs: Ikona

en: hidden
cs: skryto

en: Filename
cs: Název souboru

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Attachment
cs: Příloha

en: Picture
cs: Obrázek

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Email
cs: E-mail

en: Files
cs: Soubory

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Contact
cs: Kontakt

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Active
cs: Aktivní

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Footer
cs: Patička

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Roles
cs: Role

en: Comment
cs: Komentář

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Severity
cs: Vážnost

en: Fields
cs: Pole

en: Normal
cs: Normální

en: OPML feed
cs: OPML zdroj

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Plain text
cs: Prostý text

en: Desc
cs: Sestupně

en: General
cs: Obecné

en: Start
cs: Začátek

en: User login
cs: Přihlášení

en: Users
cs: Uživatelé

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Tools
cs: Nástroje

en: Sort Criteria
cs: Kritéria řazení

en: Recent comments
cs: Poslední komentáře

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full
cs: Celé

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Sources
cs: Zdroje

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: Member for
cs: Účet existuje již

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Languages
cs: Jazyky

en: author
cs: autor

en: PHP code
cs: PHP kód

en: Days
cs: Dnů

en: Months
cs: Měsíce

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: People
cs: Uživatelé

en: Blocked
cs: Zablokován

en: Author Name
cs: Jméno autora

en: Glossary
cs: Slovník

en: Changed
cs: Změněno

en: Completed
cs: Dokončené

en: Relationship
cs: Vztah

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Published comments
cs: Zveřejněné komentáře

en: Sticky
cs: Přilepení

en: Tabs
cs: Záložky

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Complete
cs: Dokončit

en: Next Page >
cs: Další strana >

en: < Previous Page
cs: < Předchozí strana

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Apply
cs: Použít

en: Translation language
cs: Jazyk překladu

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Translation
cs: Překlad

en: Used in
cs: Použito v

en: simple
cs: jednoduché

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Global
cs: Globální

en: Audio file
cs: Zvukový soubor

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Administrator
cs: Administrátor

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: No comments available.
cs: Bez komentářů.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
cs: Uživatel se považuje za online po tuto dobu od posledního zobrazení stránky.

en: Offset
cs: Posun

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Newest first
cs: Nejnovější první

en: Translate
cs: Přeložit

en: Block type
cs: Typ bloku

en: Entity type
cs: Typ entity

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Webform submissions
cs: Odeslané webové formuláře

en: IP address
cs: IP adresa

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Permanent
cs: Trvalý

en: Temporary
cs: Dočasný

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Posted in
cs: Příspěvek

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Video file
cs: Video soubor

en: Draft
cs: Koncept

en: Save Draft
cs: Uložit koncept

en: Yes/No
cs: Ano/Ne

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Recent blog posts
cs: Nejnovější příspěvky blogu

en: Who's new
cs: Kdo je nový

en: Language name
cs: Název jazyka

en: Select language
cs: Vybrat jazyk

en: Installing @drupal
cs: Instalace @drupal

en: The installation has encountered an error.
cs: Při instalaci nastala chyba.

en: Blog entry
cs: Příspěvek v blogu

en: Personal contact form
cs: Osobní kontaktní formulář

en: Powered by Drupal
cs: Běží na Drupalu

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: Who's online
cs: Kdo je online

en: Item ID
cs: ID položky

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Your virtual face or picture.
cs: Váš avatar nebo profilový obrázek.

en: Author name
cs: Jméno autora

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: All content
cs: Veškerý obsah

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Monthly archive
cs: Měsíční archiv

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Full comment
cs: Celý komentář

en: Unapproved comments
cs: Neschválené komentáře

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Recent content
cs: Nový obsah

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: Time zones
cs: Časová pásma

en: Taxonomy term page
cs: Stránka termínu taxonomie

en: No people available.
cs: Žádní lidé nejsou k dispozici.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
cs: Administrátor pro vás vytvořil účet na webu [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
cs: Hledat a administrovat uživatele webu.

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Video URL
cs: Adresa URL videa

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
cs: Spravovat uživatelské účty, role a oprávnění.

en: Changed date
cs: Datum změny

en: The comment author's name.
cs: Jméno autora komentáře.

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
cs: Odeslání uloženo. K tomuto formuláři se můžete vrátit později, což vám obnoví aktuální hodnoty.

en: Master
cs: Nadřízené

en: Wide
cs: Široký

en: Language direction
cs: Směr textu

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Original language
cs: Původní jazyk

en: User interface translation
cs: Překlad uživatelského rozhraní

en: The user ID of the comment author.
cs: Uživatelské ID autora komentáře.

en: The comment author's home page address.
cs: Domácí stránka autora komentáře.

en: The time that the comment was created.
cs: Čas vytvoření komentáře.

en: The time that the comment was last edited.
cs: Čas poslední úpravy komentáře.

en: Custom block library
cs: Knihovna vlastních bloků

en: The time that the custom block was last edited.
cs: Čas kdy byl uživatelský blok naposledy upraven.

en: Registering module
cs: Probíhá registrace modulu

en: The comment author's email address.
cs: Emailová adresa autora komentáře.

en: Default comments
cs: Výchozí komentáře

en: Allows commenting on content
cs: Umožňuje komentování obsahu

en: Search result highlighting input
cs: Zvýraznit hledaný text ve výsledcích.

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)

en: Medium (220×220)
cs: Střední (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
cs: Náhled (100x100)

en: Default long date
cs: Výchozí dlouhý formát data

en: Default medium date
cs: Výchozí střední formát data

en: Default short date
cs: Výchozí krátký formát data

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu

en: Basic block
cs: Základní blok

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
cs: Zadejte seznam oddělený čárkami. Například: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
cs: Žádost na zrušení uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
cs: Náhradní přihlašovací informace pro uživatele [user:display-name] na webu [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (čeká na schválení)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (schválen)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (zablokován)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
cs: Podrobnosti uživatelského účtu [user:display-name] na webu [site:name] (zrušeno)

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
cs: Povolené speciální znaky: mezera, tečka (.), pomlčka (-), apostrof ('), podtržítko (_), zavináč (@).

en: Links related to the active user account
cs: Odkazy týkající se aktivního uživatelského účtu

en: Administrative task links
cs: Odkazy pro administrativní úkoly

en: Site information links
cs: Odkazy na informace o webu

en: Site section links
cs: Odkazy na hlavní sekce webu

en: User tool links, often added by modules
cs: Odkazy na uživatelské nástroje, často přidané prostřednictvím modulů

en: Aggregator sources
cs: Zdroje agregátoru

en: Find and manage custom blocks.
cs: Hledat a spravovat vlastní bloky.

en: Recent comments.
cs: Nejnovější komentáře.

en: Find and manage files.
cs: Vyhledat a spravovat soubory.

en: All content, by month.
cs: Veškerý obsah, dle měsíce.

en: Recent content.
cs: Poslední obsah.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
cs: Obsah přiřazený k určitému termínu taxonomie.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
cs: Zobrazuje seznam nejnovějších uživatelských účtů na webu.

en: Who's online block
cs: Blok "Kdo je přihlášen"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
cs: Zobrazuje uživatelská jména naposled aktivních uživatelů a celkový počet aktivních uživatelů.

en: Max 1300x1300
cs: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
cs: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
cs: Max. 325x325

en: Max 650x650
cs: Max. 650x650

en: Narrow
cs: Úzký

en: Files overview
cs: Přehled souborů

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
cs: Informace o použití souboru pro {{arguments.fid}}

en: Continuing on
cs: Pokračování na

en: Set a language as default
cs: Nastavit jazyk jako výchozí

en: Filter the search
cs: Filtrovat výsledky vyhledávání

en: Apply your search criteria
cs: Použít vaše vyhledavací kritéria.

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
cs: Pro použití vyhledavacích kritérií, klikněte na tlačítko<em>Filtrovat</em>.

en: Validate the translation
cs: Validovat překlad

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah

en: Welcome to [site:name]
cs: Vítejte na webu [site:name]

en: Name or email contains
cs: Jméno nebo email obsahuje

en: A list of new users
cs: Seznam nových uživatelů

en: There are currently @total users online.
cs: Počet právě přihlášených uživatelů: @total

en: Filter actions
cs: Filtrovat akce

en: Add, rearrange or remove filters.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit filtry.

en: Sort actions
cs: Seřadit akce

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
cs: Přidat, uspořádat nebo odstranit pravidla řazení.

en: Use local files for reusable media.
cs: Zařazuje lokální soubor do knihovny médií k opětovnému použití.

en: Use local images for reusable media.
cs: Zařazuje obrázkový soubor do knihovny médií k opětovnému použití.

en: Find and manage comments.
cs: Hledat a spravovat komentáře.

en: Comments published
cs: Komentáře zveřejněny

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
cs: Pro hlavní stranu zatím neexistuje žádný obsah. Instrukce pro přidání obsahu najdete v <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">uživatelské příručce</a>.
