Entity Activity (8.x-1.0-beta12) - en to sk translation catalogue (90 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Subscribers
sk: Odberatelia

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Language
sk: Jazyk

en: Log
sk: Záznam

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: None
sk: Žiadne

en: Logs
sk: Záznamy

en: Number
sk: Číslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: Insert
sk: Vložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Time
sk: Čas

en: Format
sk: Formát

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: Mail
sk: Pošta

en: User
sk: Používateľ

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Year
sk: Rok

en: Page
sk: Strana

en: User settings
sk: Používateľské nastavenia

en: Published
sk: Zverejnené

en: Log message
sk: Správa záznamu

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Month
sk: Mesiac

en: Desc
sk: Zostupne

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Method
sk: Metóda

en: Day
sk: Deň

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Sent
sk: Poslať

en: Class
sk: Trieda

en: Users
sk: Používatelia

en: Operation
sk: Operácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Source
sk: Zdroj

en: Parameters
sk: Parametre

en: Unit
sk: Jednotka

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Changed
sk: Zmenené

en: logs
sk: záznamy

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Apply
sk: Použiť

en: log
sk: záznam

en: Generator
sk: Generátor

en: read
sk: prečítané

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: Subscribed
sk: Prihlásené

en: Bundles
sk: Zväzky

en: Per role
sk: Podľa kategórie používateľov

en: Per user
sk: Podľa používateľa

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: Language settings
sk: Jazykové nastavenia

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Entity types
sk: Typy entít

en: Source entity type
sk: Typ zdrojovej entity

en: Source entity ID
sk: ID zdrojovej entity

en: Custom output for TRUE
sk: Vlastný výstup pre TRUE

en: Custom output for FALSE
sk: Vlastný výstup pre FALSE

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: SettingsForm
sk: Formulár s nastaveniami

en: The source entity ID
sk: ID zdrojovej entity

en: The source entity type
sk: Typ zdrojovej entity
