Entity Share (8.x-3.0-rc2) - en to nl translation catalogue (380 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Delete group
nl: Groep verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Access
nl: Toegang

en: Path
nl: Pad

en: Client ID
nl: Klant-ID

en: Header
nl: Kop

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Role
nl: Rol

en: Channel
nl: Kanaal

en: Last
nl: Laatste

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: Processor settings
nl: Verwerker-instellingen

en: First
nl: Eerste

en: Revision
nl: Revisie

en: - Please select -
nl: - Selecteer -

en: Image title
nl: Afbeeldingstitel

en: Channels
nl: Kanalen

en: Values
nl: Waarden

en: Sort
nl: Sorteren

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Or
nl: Of

en: sort by @s
nl: op @s sorteren

en: Web services
nl: Webservices

en: Output
nl: Uitvoer

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Add a new group
nl: Een nieuwe groep toevoegen

en: Direction
nl: Richting

en: Remote
nl: Op afstand

en: Bundle
nl: Bundel

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: And
nl: En

en: Delete filter
nl: Filter verwijderen

en: Policy
nl: Beleid

en: Searches
nl: Zoekopdrachten

en: Add a value
nl: Waarde toevoegen

en: Select a group
nl: Groep selecteren

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Invalid URL.
nl: Ongeldige URL

en: Changed time
nl: Gewijzigde tijd

en: Import configuration
nl: Configuratie importeren

en: Entity bundle
nl: Entiteitsbundel

en: Sorts
nl: Sorteringen

en: Replace tokens
nl: Tokens vervangen

en: Entity reference
nl: Entiteitsreferentie

en: Link to entity
nl: Link naar entiteit

en: Authorized users
nl: Geautoriseerde gebruikers

en: Last import
nl: Laatste import

en: Remote entity
nl: Externe entiteit

en: Language fallback
nl: Fallback-taal

en: Max size
nl: Maximale grootte

en: Member of
nl: Lid van

en: Basic Auth
nl: Basisverificatie

en: Entity UUID
nl: Entiteit UUID

en: Header name
nl: Kopnaam

en: Header value
nl: Kopwaarde

en: Parent group
nl: Bovenliggende groep

en: Plugin ID
nl: Plugin-ID

en: Diff settings
nl: Diff-instellingen

en: Number of leading lines in a diff
nl: Aantal voorloopregels in een diff

en: Number of trailing lines in a diff
nl: Aantal naloopregels in een diff

en: Weight for processor %title
nl: Gewicht voor verwerker %title

en: My Processor
nl: Mijn verwerker

en: Does … something.
nl: Doet ... iets.

en: Processor order
nl: Volgorde verwerker

en: Channel entity type
nl: Type kanaalentiteit

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.

en: Site's default language (@language)
nl: Standaardtaal van de site (@language)

en: Update policy
nl: Beleid bijwerken

en: Fallback language
nl: Fallback-taal

en: Add Channel
nl: Kanaal toevoegen

en: Channel config
nl: Kanaalconfiguratie

en: Created the %label Channel.
nl: Het kanaal %label is gemaakt.

en: Saved the %label Channel.
nl: Het kanaal %label is opgeslagen.

en: Key module
nl: Key-module

en: Import config
nl: Configuratie importeren

en: Comments for this entity are open.
nl: Reacties voor deze entiteit zijn open.

en: Comments for this entity are closed.
nl: Reacties voor deze entiteit zijn gesloten.

en: Comments for this entity are hidden.
nl: Reacties voor deze entiteit zijn verborgen.

en: List Field Diff
nl: Lijstveld diff

en: Conjunction
nl: samenvoeging

en: The configuration for a single processor
nl: De configuratie voor een enkele verwerker

en: Entity comparison
nl: Entiteitsvergelijking

en: Provides an UI to share entities.
nl: Biedt een gebruikersinterface om entiteiten te delen.

en: Add remote website
nl: Externe website toevoegen

en: Remote websites
nl: Externe websites

en: Pull entities
nl: Entiteiten ophalen

en: List remote websites
nl: Externe websites weergeven

en: Allows to administer the remote websites.
nl: Toegang tot het beheren van externe websites.

en: Pull remote entities
nl: Externe entiteiten ophalen

en: Remote config
nl: Externe configuratie

en: Remote website
nl: Externe website

en: You must select at least one entity.
nl: U moet ten minste één entiteit selecteren.

en: Synchronize entities
nl: Entiteiten synchroniseren

en: No entities to be pulled have been found.
nl: Er zijn geen entiteiten gevonden die binnengehaald kunnen worden.

en: Label for the remote website.
nl: Label voor de externe website.

en: The remote URL. Example: http://example.com
nl: De externe URL. Voorbeeld: http://voorbeeld.com

en: Created the %label remote website.
nl: De externe website %label is gemaakt.

en: Saved the %label remote website.
nl: De externe website %label is opgeslagen.

en: Impossible to write in the directory %directory
nl: De map %directory is niet schrijfbaar

[ctx: language]
en: (not enabled)
nl: (niet ingeschakeld)

en: Entity in an unsupported language.
nl: Entiteit in een niet-ondersteunde taal.

en: Trying to import an entity (%entity_label) in a disabled language.
nl: Probeer een entiteit (%entity_label) te importeren in een uitgeschakelde taal.

en: New entity
nl: Nieuwe entiteit

en: Entities not synchronized
nl: Niet-gesynchroniseerde entiteiten

en: Entities synchronized
nl: Gesynchroniseerde entiteiten

en: Allows to create channel entities to share content.
nl: Hiermee kunnen kanalen om inhoud te delen worden gemaakt.

en: List channels
nl: Kanalen weergeven

en: Administer channel entity
nl: Kanaalentiteit beheren

en: Allows to administer the channels.
nl: Maakt het mogelijk om de kanalen te beheren.

en: Access channels list
nl: Toegang tot kanalenlijst

en: Allows to access the channels list.
nl: Geeft toegang tot de lijst met kanalen.

en: Channel bundle
nl: Kanaalbundel

en: Channel langcode
nl: Kanaaltaalcode

en: Authorized users UUID
nl: Geautoriseerde gebruikers UUID

en: Label for the channel.
nl: Kanaallabel.

en: New translation
nl: Nieuwe vertaling

en: Channel filters
nl: Kanaalfilters

en: Channel groups
nl: Kanaalgroepen

en: Channel sorts
nl: Kanaalsoorten

en: It will be possible to add groups after the channel's creation.
nl: Het is mogelijk om groepen toe te voegen nadat het kanaal is gemaakt.

en: There is currently no group for this channel.
nl: Er is momenteel geen groep voor dit kanaal.

en: It will be possible to add filters after the channel's creation.
nl: Het is mogelijk om filters toe te voegen nadat het kanaal is gemaakt.

en: Add a new filter
nl: Een nieuw filter toevoegen

en: There is currently no filter for this channel.
nl: Er is momenteel geen filter voor dit kanaal.

en: sorts
nl: sorteringen

en: It will be possible to add sorts after the channel's creation.
nl: Het is mogelijk om sorteringen toe te voegen nadat het kanaal is gemaakt.

en: Add a new sort
nl: Een nieuwe sortering toevoegen

en: There is currently no sort for this channel.
nl: Er is momenteel geen sortering voor dit kanaal.

en: Enter the machine name of the field / property you want to filter on. You can reference field / property of a referenced entity. Example: uid.name for the name of the author.
nl: Voer de machinenaam in van het veld of de eigenschap waarop u wilt filteren. U kunt verwijzen naar een veld of eigenschap van een entiteit waarnaar wordt verwezen. Voorbeeld: uid.name voor de naam van de auteur.

en: Select an operator
nl: Selecteer een operator

en: There is no filter with the ID @id in this channel
nl: Er is geen filter met het ID @id in dit kanaal

en: There is no group with the ID @id in this channel
nl: Er is geen groep met het ID @id in dit kanaal

en: There is no sort with the ID @id in this channel
nl: Er is geen sortering met het ID @id in dit kanaal

en: Delete sort
nl: Sortering verwijderen

en: Enter the machine name of the field / property you want to sort on. You can reference field / property of a referenced entity. Example: uid.name for the name of the author.
nl: Voer de machinenaam in van het veld of de eigenschap waarop u wilt sorteren. U kunt verwijzen naar een veld of eigenschap van een entiteit waarnaar wordt verwezen. Voorbeeld: uid.name voor de naam van de auteur.

en: Remove a value
nl: Een waarde verwijderen

en: Credential provider
nl: Aanbieder van inloggegevens

en: Untranslatable entity
nl: Onvertaalbare entiteit

en: Embedded entity
nl: Ingesloten entiteit

en: Import asynchronously
nl: Asynchroon importeren

en: Provides asynchronous import of entities.
nl: Biedt asynchrone import van entiteiten.

en: Entity Share asynchronous import
nl: Entity Share asynchrone import

en: Administer remote website entity
nl: Externe website-entiteit beheren

en: Error importing file id %id. Missing file: %url
nl: Fout bij importeren van bestands-ID %id. Ontbrekend bestand: %url

en: Caught exception trying to import the file %url to %uri
nl: Uitzondering bij het importeren van het bestand %url naar %uri

en: Caught exception trying to import the file %url to %uri. Error message was @msg
nl: Uitzondering bij het importeren van het bestand %url naar %uri. Foutmelding was @msg

en: Unknown entity type
nl: Onbekend entiteitstype

en: There is no field on the server site to search on this channel.
nl: Er is geen veld op de externe site om in dit kanaal te zoeken.

en: Reset sort
nl: Sortering resetten

en: Remote entity changed date
nl: Wijzigingsdatum van externe entiteit

en: (View local)
nl: (Lokaal bekijken)

en: Channel searches
nl: Zoekopdrachten in kanaal

en: The label of the entity if it exists is automatically searchable. Do not add a search for that.
nl: Als de entiteit een label heeft wordt dit automatisch doorzocht. Voeg dat niet toe aan de zoekopdracht.

en: It will be possible to add searches after the channel's creation.
nl: Het is mogelijk om zoekopdrachten toe te voegen nadat het kanaal is gemaakt.

en: Add a new search
nl: Zoekopdracht toevoegen

en: There is currently no search for this channel.
nl: Er is momenteel geen zoekopdracht voor dit kanaal.

en: There is no search with the ID @id in this channel
nl: Er is geen zoekopdracht met het ID @id in dit kanaal

en: Delete search
nl: Zoekopdracht verwijderen

en: The search (CONTAINS operator) will occur on the following fields:
nl: De zoekopdracht (operator CONTAINS) vindt plaats in de volgende velden:

en: Clear tokens
nl: Tokens wissen

en: Expose default tags
nl: Standaardtags weergeven

en: Behavior on exposing pathauto
nl: Gedrag bij het gebruik van pathauto

en: Local entity: @changed
nl: Lokale entiteit: @changed

en: Remote entity: @changed
nl: Externe entiteit: @changed

en: Block field (Block field only) (Entity Share)
nl: Blokveld (alleen blokveld) (Entity Share)

en: Prepare block field value to be able to handle block content entities.
nl: Bereid blokveldwaarde voor om blokinhoudentiteiten te kunnen verwerken.

en: Expose tags that have a default value, usually with tokens, and are not overridden in the entity.
nl: Maak tags zichtbaar die een standaardwaarde hebben, meestal met tokens, en die niet worden overschreven in de entiteit.

en: Replace tokens by its value.
nl: Vervang tokens door hun waarde.

en: Remove tokens from the final text if no replacement value can be generated.
nl: Verwijder tokens uit de definitieve tekst als er geen vervangende waarde kan worden gegenereerd.

en: Metatag (Metatag field only) (Entity Share)
nl: Metatag (alleen metatag-veld) (Entity Share)

en: Prepare metatag value to be able to be shared.
nl: Bereid metatagwaarde voor om te kunnen worden gedeeld.

en: Expose pathauto value
nl: Pathauto-waarde gebruiken

en: If pathauto state is 0, the client website will use the path on the server website (generated with Pathauto or not). If pathauto state is 1, the client website will generate a new alias according to its own configuration if Pathauto patterns are used on the client website.
nl: Als pathauto-status 0 is, gebruikt de clientwebsite het pad op de serverwebsite (al dan niet gegenereerd met Pathauto). Als pathauto-status 1 is, genereert de klantwebsite een nieuwe alias volgens zijn eigen configuratie als Pathauto-patronen worden gebruikt op de klantwebsite.

en: Expose current pathauto state
nl: Huidige pathauto-status gebruiken

en: Force to expose a pathauto state enabled
nl: Pathauto-status geforceerd weergeven ingeschakeld

en: Force to expose a pathauto state disabled
nl: Pathauto-status geforceerd weergeven uitgeschakeld

en: Pathauto (Path field only) (Entity Share)
nl: Pathauto (alleen padveld) (Entity Share)

en: Prepare path value to be able to handle pathauto metadata.
nl: Padwaarde voorbereiden om pathauto-metagegevens te kunnen verwerken.

en: Local entity
nl: Lokale entiteit

en: Create new revision.
nl: Nieuwe revisie maken.

en: Local storage
nl: Lokale opslag

en: Access Entity Share configuration
nl: Toegang tot Entity Share-configuratie

en: Allows to access the list of configuration pages provided by Entity Share.
nl: Geeft toegang tot de lijst met configuratiepagina's van Entity Share.

en: Waiting for synchronization (import config %import_config)
nl: Wachten op synchronisatie (importconfiguratie %import_config)

en: Entities will need to be remarked for asynchronous import.
nl: Entiteiten moeten worden gemarkeerd voor asynchrone import.

en: A default import config had been created. It is recommended to check it to ensure it matches your needs.
nl: Er is een standaard importconfiguratie gemaakt. Controleer of deze voldoet aan uw behoeften.

en: Entity import status
nl: Importstatus entiteit

en: Entity Share Client
nl: Entiteit Share-client

en: Add Import config
nl: Importconfiguratie toevoegen

en: Import statuses
nl: Statussen importeren

en: List Import config
nl: Importconfiguraties weergeven

en: List of Import statuses
nl: Lijst met importstatussen

en: Administer import config entity
nl: Importconfiguratie-entiteit beheren

en: Allows to administer the import configurations.
nl: Maakt het mogelijk om de importconfiguraties te beheren.

en: Administer import status entities
nl: Importstatusentiteiten beheren

en: Allows to administer the import status entities.
nl: Maakt het mogelijk om de importstatusentiteiten te beheren.

en: Access the Entity Share pull form.
nl: Toegang tot het ophalen-formulier voor Entity Share.

en: Import config config
nl: Configuratie importeren

en: Import processor settings
nl: Verwerker-instellingen importeren

en: Default import processor configuration
nl: Standaardconfiguratie van importverwerker

en: The import processor's weights for the different processing stages
nl: Gewicht van de importverwerkers van de verschillende verwerkingsfasen

en: The import processor's weight for this stage
nl: Het gewicht van de importverwerker voor deze fase

en: The maximum recursion depth
nl: De maximale recursiediepte

en: One entity imported in @language_label. | @count entities imported in @language_label.
nl[0]: Eén entiteit geïmporteerd in @language_label.
nl[1]: @count entiteiten geïmporteerd in @language_label.

en: One entity imported in total. | @count entities imported in total.
nl[0]: In totaal één entiteit geïmporteerd.
nl[1]: @count entities imported in total.

en: The identifier of imported entity on Client.
nl: De identifier van geïmporteerde entiteit op Client.

en: The UUID of imported entity.
nl: De UUID van geïmporteerde entiteit.

en: The identifier of entity type of imported entity.
nl: Het entiteitstype-ID van de geïmporteerde entiteit.

en: The bundle of imported entity.
nl: De bundel van geïmporteerde entiteit.

en: The identifier of the remote website.
nl: De identifier van de externe website.

en: The identifier of the import channel.
nl: De identifier van het importkanaal.

en: The time of last import of imported entity.
nl: Het tijdstip van de laatste import van geïmporteerde entiteit.

en: The import policy.
nl: Het importbeleid.

en: Entity import statuses
nl: Statussen voor het importeren van entiteiten

en: Label for the Import config.
nl: Label voor de importconfiguratie.

en: Created the %label Import config.
nl: De importconfiguratie %label is gemaakt.

en: Saved the %label Import config.
nl: De importconfiguratie %label is opgeslagen.

en: Import the whole channel
nl: Het hele kanaal importeren

en: Prepare entity data
nl: Entiteitsgegevens voorbereiden

en: Is entity importable
nl: Is entiteit importeerbaar

en: Prepare importable entity data
nl: Importeerbare entiteitsgegevens voorbereiden

en: Process entity
nl: Entiteit verwerken

en: Post entity save
nl: Na entiteit opslaan

en: Block field block content
nl: Blokveld inhoud blokkeren

en: Set the changed time to changed time from remote data.
nl: Stel de gewijzigde tijd in op de gewijzigde tijd van externe gegevens.

en: Default data processor
nl: Standaard gegevensverwerker

en: Maximum recursion depth
nl: Maximale recursiediepte

en: The maximum recursion depth. -1 for unlimited. When reaching max recursion depth, referenced entities are set if the entity already exists on the website.
nl: De maximale recursiediepte. -1 voor onbeperkt. Wanneer de maximale recursiediepte wordt bereikt, worden entiteiten waarnaar wordt verwezen, ingesteld als de entiteit al op de website bestaat.

en: Caught exception trying to load existing entities. Error message was @msg
nl: Uitzondering bij het laden van bestaande entiteiten. Foutmelding was @msg

en: Handle entity reference fields.
nl: Behandel entiteitsreferentievelden.

en: Impossible to get the URI of the file in JSON:API data. Please check that the server website is correctly exposing it.
nl: De URI van het bestand in JSON:API-data is niet bereikbaar. Controleer of de server-website het correct beschikbaar stelt.

en: Physical file
nl: Fysiek bestand

en: When importing a File entity, also import the physical file.
nl: Importeer bij het importeren van een Bestandsentiteit ook het fysieke bestand.

en: Skip already imported entities
nl: Reeds geïmporteerde entiteiten overslaan

en: If the entities haven't changed on Remote, this plugin prevents saving of the entities.
nl: Als de entiteiten op Remote niet zijn gewijzigd, voorkomt deze plug-in het opslaan van de entiteiten.

en: Import entities
nl: Entiteiten importeren

en: An error occurred while requesting the UUID URL for the remote website @remote_id and channel @channel_id
nl: Er is een fout opgetreden bij het opvragen van de UUID-URL voor de externe website @remote_id en kanaal @channel_id

en: There is no count of the number of entities to import for the remote website @remote_id and channel @channel_id
nl: Er is geen telling van het aantal entiteiten dat moet worden geïmporteerd voor de externe website @remote_id en kanaal @channel_id

en: Nothing to import for the remote website @remote_id and channel @channel_id
nl: Niets te importeren voor de externe website @remote_id en kanaal @channel_id

en: Import channel
nl: Kanaal importeren

en: Imported pages: @current of @total.
nl: Geïmporteerde pagina's: @current of @total.

en: Impossible to load the import config with the ID: @import_config_id
nl: Onmogelijk om de importconfiguratie te laden met het ID: @import_config_id

en: Impossible to load the remote website with the ID: @remote_id
nl: Onmogelijk om de externe website te laden met het ID: @remote_id

en: Impossible to obtain the channel @channel_id on the remote website with the ID: @remote_id
nl: Onmogelijk om het kanaal @channel_id op de externe website te laden met het ID: @remote_id

en: Client exception when requesting the URL: @url with method @method: @exception_message
nl: Client uitzondering bij het opvragen van de URL: @url met methode @method: @exception_message

en: Server exception when requesting the URL: @url with method @method: @exception_message
nl: Serveruitzondering bij het opvragen van de URL: @url met methode @methode: @exception_message

en: Guzzle exception when requesting the URL: @url with method @method: @exception_message
nl: Guzzle-uitzondering bij het opvragen van de URL: @url met methode @methode: @exception_message

en: Error when requesting the URL: @url with method @method: @exception_message
nl: Fout bij het opvragen van de URL: @url met methode @methode: @exception_message

en: Serialized Data (Entity Share)
nl: Geserialiseerde gegevens (Entity Share)

en: Prepare serialized data to be shared.
nl: Bereid geserialiseerde gegevens voor om te delen.

en: Enforce new revision
nl: Nieuwe revisie afdwingen

en: Enforce translation affected
nl: Vertaling afdwingen

en: Credential data
nl: Inloggegevens

en: Storage key
nl: Opslagsleutel

en: Stored locally
nl: Lokaal opgeslagen

en: Managed by the Key module
nl: Beheerd door de Key-module

en: Select a stored Key
nl: Selecteer een opgeslagen sleutel

en: Authorization methods
nl: Autorisatiemethoden:

en: Leave empty if the server website is not protected via HTTP Password.
nl: Laat leeg als de serverwebsite niet is beveiligd via HTTP-wachtwoord.

en: Select the key you have configured to hold the HTTP Password credentials.
nl: Selecteer de sleutel die de HTTP-wachtwoordreferenties bevat.

en: Select the key you have configured to hold the Basic Auth credentials.
nl: Selecteer de sleutel die de inloggegevens voor basisverificatie bevat.

en: With the Basic Auth authorization method you need to ensure that the %module_name module is enabled on the server website.
nl: Met de Basic Auth-autorisatiemethode moet u ervoor zorgen dat de %module_name-module is ingeschakeld op de serverwebsite.

en: Select the key you have configured to hold the Header data.
nl: Selecteer de sleutel die de Header-gegevens bevat.

en: Oauth using <em>Resource owner password credentials</em> grant
nl: Oauth met behulp van de grant <em>Inloggegevens voor het wachtwoord van de broneigenaar</em>

en: A token will be requested and saved in State storage when this form is submitted. The username and password entered here are not saved, but are only used to request the token.
nl: Een token zal worden aangevraagd en opgeslagen in de Statusopslag wanneer dit formulier wordt ingediend. De gebruikersnaam en het wachtwoord die hier worden ingevoerd, worden niet opgeslagen, maar worden alleen gebruikt om het token op te vragen.

en: Authorization path on the remote website
nl: Autorisatiepad op de externe website

en: Token path on the remote website
nl: Tokenpad op de externe website

en: Select the key you have configured to hold the Oauth credentials.
nl: Selecteer de sleutel die de OAuth-referenties bevat.

en: OAuth token obtained from remote website and stored.
nl: OAuth-token van externe website opgehaald en opgeslagen.

en: Unable to obtain an OAuth token. The error message is: @message
nl: Kan geen OAuth-token verkrijgen. De foutmelding is: @message

en: Entity Share new oauth token request failed with Exception: %exception_type and error: %error.
nl: Nieuw OAuth-tokenverzoek voor entiteitsdeling is mislukt met uitzondering: %exception_type en fout: %error.

en: Enforces an entity to be saved as a new revision.
nl: Dwingt af dat een entiteit wordt opgeslagen als een nieuwe revisie.

en: Not checking this option may cause confusing revision UI when using the Diff module.
nl: Als u deze optie niet aanvinkt, kan dit leiden tot een verwarrende revisie-UI bij gebruik van de Diff-module.

en: Auto created revision during Entity Share synchronization.
nl: Automatisch aangemaakte revisie tijdens Entity Share-synchronisatie.

en: There was a problem: @message
nl: Er was een probleem: @message

en: Entity Share Basic Auth
nl: Entity Share Basisverificatie

en: A key type to store Basic Auth credentials for the Entity Share module. Store as JSON:<br><pre>{<br>&quot;username&quot;: &quot;username value&quot;,<br>&quot;password&quot;: &quot;password value&quot;<br>}</pre>
nl: Een sleuteltype om basisverificatiegegevens op te slaan voor de Entity Share-module. Opslaan als JSON:<br><pre>{<br>&quot;username&quot;: &quot;gebruikersnaamwaarde&quot;,<br>&quot;password&quot;: &quot;wachtwoordwaarde&quot;<br>}</pre>

en: A key type to store Header data for the Entity Share module. Store as JSON:<br><pre>{<br>&quot;header_name&quot;: &quot;header name&quot;,<br>&quot;header_value&quot;: &quot;header value&quot;<br>}</pre>
nl: Een sleuteltype om Header-gegevens op te slaan voor de Entity Share-module. Opslaan als JSON:<br><pre>{<br>&quot;header_name&quot;: &quot;headernaam&quot;,<br>&quot;header_value&quot;: &quot;headerwaarde&quot;<br>}</pre>

en: A key type to store oauth credentials for the Entity Share module. Store as JSON:<br><pre>{<br>&quot;client_id&quot;: &quot;client_id value&quot;,<br>&quot;client_secret&quot;: &quot;client_secret value&quot;<br>,<br>&quot;authorization_path&quot;: &quot;authorization_path value&quot;<br>,<br>&quot;token_path&quot;: &quot;token_path value&quot;<br>}</pre>
nl: Een sleuteltype om OAuth-referenties voor de Entity Share-module op te slaan. Opslaan als JSON:<br><pre>{<br>'client_id': 'waarde client_id',<br>'client_secret': 'waarde client_secret'<br>,<br>'authorization_path': &quot;waarde autorisatiepad&quot;<br>,<br>&quot;token_path&quot;: &quot;waarde token_path&quot;<br>}</pre>

en: Authorization Path
nl: Autorisatiepad

en: Token Path
nl: Tokenpad

en: Only users with the %entity_share_server_access_channels permission are listed.
nl: Alleen gebruikers met het toegangsrecht %entity_share_server_access_channels worden weergegeven.

en: Rename imported files with the same name, instead of overwriting
nl: Hernoem geïmporteerde bestanden met dezelfde naam, in plaats van te overschrijven

en: Please configure <a href=":url">Import configuration</a> before trying to import content.
nl: Configureer <a href=":url">Configuratie importeren</a> voordat u inhoud probeert te importeren.

en: There are no "Import configuration" available. Please contact the website administrator.
nl: Er zijn geen 'importconfiguraties' beschikbaar. Neem contact op met de websitebeheerder.

en: If a file with the same name exists, the imported file will be saved as filename_0 or filename_1... etc. <strong>Warning! This can make a lot of duplicated files on your websites!</strong>
nl: Als er een bestand met dezelfde naam bestaat, wordt het geïmporteerde bestand opgeslagen als bestandsnaam_0, bestandsnaam_1... enz. <strong>Waarschuwing! Dit kan veel dubbele bestanden op uw websites opleveren!</strong>

en: No import config ID provided.
nl: Geen importconfiguratie-ID opgegeven.

en: Provides diff of local and remote entities.
nl: Biedt diff van lokale en externe entiteiten.

en: Settings related to Entity Share Diff
nl: Instellingen gerelateerd aan Entity Share Diff

en: Entity Share Diff settings
nl: Entity Share Diff-instellingen

en: Entity share diff settings
nl: Entity Share Diff-instellingen

en: Configure the look and feel of the diff.<br />It is preferable to have a bigger number of context lines in order to better display the nested differences.
nl: Configureer het uiterlijk van de diff.<br />Het verdient de voorkeur om een groter aantal contextregels te hebben om de geneste verschillen beter weer te geven.

en: Leading lines
nl: Voorgaande regels

en: The number of lines of leading context before each difference.
nl: Het aantal getoonde regels context vóór elk verschil.

en: Trailing lines
nl: Achterliggende regels

en: The number of lines of trailing context after each difference.
nl: Het aantal getoonde regels context na elk verschil.

en: Comment Field Diff Parser
nl: Commentaarveld Diff Parser

en: Core Field Parser
nl: Kernveldparser

en: Dynamic Entity Reference Field Parser
nl: Dynamische entiteitreferentieveldparser

en: Entity Reference Field Parser
nl: Entiteitsreferentieveldparser

en: Entity Reference Revisions Field Parser
nl: Revisies veldparser voor entiteitsreferenties

en: File Field Diff Parser
nl: Bestandsveld Diff Parser

en: Image Field Diff Parser
nl: Afbeeldingsveld Diff Parser

en: Link Field Diff Parser
nl: Koppelveld Diff Parser

en: Text Field Diff Parser
nl: Tekstveld Diff Parser

en: Text with Summary Field Parser
nl: Tekst met samenvattingsveldparser

en: Cannot synchronize item @uuid from channel @channel_id of remote @remote_id with the import config @import_config_id
nl: Kan item @uuid niet synchroniseren van kanaal @channel_id van remote @remote_id met de importconfiguratie @import_config_id

en: Channel list is empty.
nl: Kanaallijst is leeg.

en: Entity Share refresh oauth token request failed with Exception: %exception_type and error: %error.
nl: Verzoek om OAuth-token voor vernieuwing van entiteitsshare is mislukt met uitzondering: %exception_type en fout: %error.

en: Error during import. The field @field does not exist.
nl: Fout tijdens het importeren. Het veld @field bestaat niet.

en: Enter the machine name of the field / property you want to be able to search in, on the client website. You can reference field / property of a referenced entity. Example: uid.name for the name of the author.
nl: De machinenaam van het veld of de eigenschap waarin u wilt kunnen zoeken op de website van de client. Dit kan een veld of eigenschap zijn van een entiteit waarnaar wordt verwezen. Voorbeeld: uid.name voor de naam van de auteur.

en: Import statuses' policy have been converted to string.
nl: Het beleid voor importstatussen is geconverteerd naar tekenreeks.

en: Default Import statuses' policy have been updated.
nl: Het standaardbeleid voor importstatussen is bijgewerkt.

en: Display technical errors
nl: Technische fouten weergeven

en: Display Guzzle requests errors on pull form.
nl: Display Guzzle vraagt om fouten op ophalen-formulier.

en: Import max size
nl: Maximale importeer-grootte

en: The import policy
nl: Het importbeleid:

en: If the import policy should be updated
nl: Als het importbeleid moet worden bijgewerkt

en: The fallback language
nl: De fallback-taal

en: If the selected language should be applied, nevertheless of existing language
nl: Of de geselecteerde taal moet worden toegepast, ongeacht de bestaande taal

en: Synchronizing @channel_id
nl: @channel_id synchroniseren

en: The JSON:API's page limit option to limit the number of entities per page.
nl: De optie paginalimiet van de JSON:API om het aantal entiteiten per pagina te beperken.

en: An error occurred when requesting the remote website. Please contact the site administrator.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opvragen van de externe website. Neem contact op met de sitebeheerder.

en: The policy "@policy" has been set on the selected entity import statuses.
nl: Het beleid "@policy" is ingesteld op de importstatussen van de geselecteerde entiteit.

en: Select the policy to apply
nl: Selecteer het beleid dat u wilt toepassen

en: Import block contents from block fields. Require the 'Block field (Block field only) (Entity Share)' field enhancer enabled on both client and server websites.
nl: Importeer blokinhoud uit blokvelden. Vereist dat de veldverbeteraar 'Blokveld (Alleen blokveld) (Entity Share)' is ingeschakeld op zowel client- als serverwebsites.

en: Import policy
nl: Importbeleid

en: The import policy that will be applied to all newly imported entities.
nl: Het importbeleid dat wordt toegepast op alle nieuw geïmporteerde entiteiten.

en: Update import policy
nl: Importbeleid bijwerken

en: If an entity import status already exists, its policy will be updated.
nl: Als de importstatus van een entiteit al bestaat, wordt het beleid ervan bijgewerkt.

en: Define import policy and general JSON data preparation to have Entity Share import working.
nl: Definieer importbeleid en algemene JSON-gegevensvoorbereiding om het importeren van Entity Share te laten werken.

en: Import embedded entities from text formatted fields. Require the 'Embedded entities (formatted text field only) (Entity Share)' field enhancer enabled on both client and server websites.
nl: Importeer ingesloten entiteiten uit velden met opgemaakte tekst. Vereist dat de veldverbeteraar 'Ingesloten entiteiten (alleen opgemaakt tekstveld) (Entity Share)' is ingeschakeld op zowel client- als serverwebsites.

en: The language that will be applied to all entities in a language not present on the website.
nl: De taal die op alle entiteiten zal worden toegepast als een taal niet op de website aanwezig is.

en: Force the language
nl: Taal forceren

en: If checked, the selected language will be applied to all imported data. <strong>Warning! This can make unforeseen consequences on content translations!</strong>
nl: Indien aangevinkt, wordt de geselecteerde taal toegepast op alle geïmporteerde gegevens. <strong>Waarschuwing! Dit kan onvoorziene gevolgen hebben voor vertalingen van inhoud!</strong>

en: Allow to set the language of the imported entity.
nl: Toestaan om de taal van de geïmporteerde entiteit in te stellen.

en: Link internal content
nl: Interne inhoud linken

en: Import internal content from link fields. Require the 'UUID for link (link field only) (Entity Share)' field enhancer enabled on both client and server websites.
nl: Interne inhoud importeren uit linkvelden. Vereist dat de veldverbeteraar 'UUID voor link (alleen linkveld) (Entity Share)' is ingeschakeld op zowel client- als serverwebsites.

en: Prevent update processor
nl: Niet bijwerken-verwerker

en: Prevent update of an already imported entity if the entity import status has the 'Create only' policy.
nl: Voorkom update van een reeds geïmporteerde entiteit als de importstatus van de entiteit het beleid 'Alleen maken' heeft.

en: Unknown policy: @policy
nl: Onbekend beleid: @policy

en: Entity share events, conditions and actions.
nl: Entity share gebeurtenissen, voorwaarden en acties.

en: Entity share: Relationship Field Value
nl: Entity share: Relatie Veldwaarde

en: Allows to prevent editing an imported content.
nl: Hiermee kunt u voorkomen dat geïmporteerde inhoud wordt bewerkt.

en: The entity had been locked from edition because of an import policy.
nl: De entiteit was vergrendeld voor de editie vanwege een importbeleid.

en: Channel max size
nl: Maximale kanaalgrootte

en: Embedded entities (formatted text field only) (Entity Share)
nl: Ingesloten entiteiten (alleen opgemaakt tekstveld) (Entity Share)

en: Alter rich text exposed data to provide import URL for embedded entities.
nl: Wijzig opgemaakte-tekst om een import-URL te bieden voor ingesloten entiteiten.

en: UUID for link (link field only) (Entity Share)
nl: UUID voor link (alleen linkveld) (Entity Share)

en: Use UUID for internal link field and provide import URL.
nl: Gebruik UUID voor intern linkveld en geef import-URL op.

en: Authorize users with permission
nl: Gebruikers autoriseren met toegangsrecht

en: Authorized roles
nl: Geautoriseerde rollen

en: All users with the %entity_share_server_access_channels permission.
nl: Alle gebruikers met het toegangsrecht %entity_share_server_access_channels

en: Only roles with the %entity_share_server_access_channels permission are listed.
nl: Alleen rollen met het toegangsrecht %entity_share_server_access_channels worden weergegeven.
