Flot (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Size
sq: Madhësia

en: Count
sq: Numri

en: January
sq: Janar

en: February
sq: Shkurt

en: March
sq: Mars

en: April
sq: Prill

en: May
sq: Maj

en: June
sq: Qershor

en: Color
sq: Ngjyra

en: About
sq: Informacione
