Formatter Field (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: General
eu: Orokorra

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Field types
eu: Eremu motak
