Google Cloud Vision (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Custom
fi: Oma

en: Thumbnail
fi: Pienoiskuva

en: Source
fi: Lähde

en: Source field
fi: Lähdekenttä
