Hijri Format (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: format
ro: formatul

en: Fields
ro: Câmpuri

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
